Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:39:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60045 times)
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 26, 2017, 01:53:48 PM

monethadan kaybedenler kervanında bende varım arkadaşlar , forumun gazında gelerek bi miktar aldım ama gaza gelmemek gerekiyormuş demek ki, yatırdığım para yarı yarıya eridi. soğuttu beni kendinden mth eski seviyelerini görünce satacağm zararsız atlatırız inş

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 26, 2017, 01:55:10 PM

Nasıl yani borsalar da işlem görmeye başlamadı! Kaç tane borsaya girdi daha ne yapsınlar aylar öncesinde ICO su biten bir çoğundan daha çok borsa da işlem görüyor. Büyük bilindik borsalardan bahsediyorsanız onların sözlerine göre çalışmalar devam ediyormuş, malumun borsalara girmek zorlaşıyor çok fazla coin çıkıyor token çıkıyor haliyle eleme yapıyorlar sağlam olanları alıyorlar. Bunun haricinde yasal yönlere ağırlık vermeye başladılar monetha dan gelen açıklama da bu yönde olmuştu, yasal mevzuatları hallettiklerini belirtmişlerdi. Fiyatın düşmesinde ki bir başka etken beklenilen borsaya girmeyeceği yönünde ki söylentiler oldu. Bizim tek bildiğimiz noktaysa fiyatın sürekli aşağı yönde olduğu, sonuç olarak diğer şeyler bizi çok bağlamıyor endişe ve umutla beklemeyi sürdürüyoruz.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 26, 2017, 04:11:15 PM

bırı monethaya paraşüt diye bırsey oldugunu soylesın Cheesy yada soylemesın dussun daha toptan alırız Cheesy
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
September 26, 2017, 04:13:53 PM

banada bountyden bi miktar gelmişti ama satmadım dahada gider dursun dedim, demez olaydım satmadığıma pişmanım. ha bunlar kısa vadeli işler değil belki bi kaç ay içinde eski seviyeleri (40 cent) falan görürse elden çıkaracağım.şu anki durumda yine zarar yok çok şükür ödül geldiği içim rahat.ama buna para bağlayanları düşününce onların işi daha zor tabi
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
September 26, 2017, 04:47:59 PM

İlk imzadan gelen bounty ' i de satmayarak heba ettik gibi . Düşe düşe bi hal oldu . 6 aylık süreçte toparlar beklete beklete wallet şişti kaldı iyice .. Smiley
bitpazari
Hero Member

View Profile
September 26, 2017, 05:02:17 PM

İmzalar geldiği zaman da ilk halinden iyice düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam hele ki ben en son aldım ve aldığımı da iki gün sonra denk geldi gördüm. Binlerce kişiden bana eksik fatura kesmişler ne şans varsa. Gerçi .4 dolar civarındayken gelseydi yine satmayacaktım. Yatırım yapanlar lambo hayali kurarken aynı zamanda fiyatın devamlı düşüyor olması da çok ilginç bir şey. Şahin alabilsek keşke lamboyu alıp ne yapacağım benzin mi yetişir. Son gelişmeler nedir ne değildir hiç takip edemedim birden bire herkes panik mi oldu nedir anlamıyorum, yakın zamanda iyi bir borsaya girmezse daha vahim yerlere gideceğiz gibi duruyor. Olsun stratejimi değiştirmeyeceğim ya hep ya hiç.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 26, 2017, 05:36:27 PM

Abi sakin olun . Adamlar ıco dan daha 1 ay önce çıktı . Yavaş yavaş 2 3 şirketle anlaşsınlar fiyat artar . 0.20 $ den 0.9 $ a 3 günde indirenler çıkarmasınıda bilir . Arkanıza yaslanın uzun vadede izleyin .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 26, 2017, 05:53:35 PM

sormayın hele yukselışte elımde olaydı dırek satmıştım Cheesy
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 26, 2017, 05:57:15 PM

İmzalar geldiği zaman da ilk halinden iyice düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam hele ki ben en son aldım ve aldığımı da iki gün sonra denk geldi gördüm. Binlerce kişiden bana eksik fatura kesmişler ne şans varsa. Gerçi .4 dolar civarındayken gelseydi yine satmayacaktım. Yatırım yapanlar lambo hayali kurarken aynı zamanda fiyatın devamlı düşüyor olması da çok ilginç bir şey. Şahin alabilsek keşke lamboyu alıp ne yapacağım benzin mi yetişir. Son gelişmeler nedir ne değildir hiç takip edemedim birden bire herkes panik mi oldu nedir anlamıyorum, yakın zamanda iyi bir borsaya girmezse daha vahim yerlere gideceğiz gibi duruyor. Olsun stratejimi değiştirmeyeceğim ya hep ya hiç.

Ya hep ya hic olayina katiliyorum hocam. Satcak olan varsa tutmasin satsin arkadaslar, biraz daha dusurun 100 dolara 1000 tane toplayalim fiyatlar guzel. Patlarsa elimizde patlar, obur turlu de lambo aldirmasa da guzel biseyler aldirir:)
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 26, 2017, 06:03:12 PM

Arkadaslar bence bu borsa isi falan artık yalan. Kyberi örnek verelim. Liqui öyle ahım şahım bir borsa değil. Ama ordan çıkan hacimi gördüğümde anladım ben bunu. Proje yeterki güzel olsun.. En dandik borsaya bile herkes girer ve al sat yapar.. Burda su borsaya bu borsaya girse söyle olur böyle olur demek bence artık pek inandırıcı gelmiyo. He ben hiç önemli değil demiyorum. Tabiki iyi birsey farklı borsalara girmesi.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 26, 2017, 06:28:34 PM

Satan satsın. 1 ayda herkes parasını 3x 4x hatta 10x yapmak istiyor. Yapılır ama öyle ico 1000 de 1 denk gelir. O da emin olun bizim Türk Forumda kilere vurmaz.. Sabırlı olup beklemek şuan için bence en akıllıca yöntem. Birakın icodan almayı bountyciler bile satmamışken zararına satmak mantıksız..
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 26, 2017, 09:11:57 PM

Merhaba arkadaslar,

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1978067.1960

Biraz tavsiyelerde bulundum Monetha takimina, umarim mesaj yerine ulasir. Ciddi biryerlere gelebilmeleri icin coluk cocuk goruntusunden kurtulmalari gerekiyor.

Yanliz korkunuz olmasin $0.10 da support buldu, burdan daha asagi inmez. Gidebilecegi tek yon var o da yukarisi, daha dibe gitmez artik. Ama ne zaman yukari cikar, 1 hafta, 1 ay, 1 yil, orasi belli olmaz.
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 26, 2017, 09:19:39 PM

Bende biraz zararına satmıştım ama beklediğimden fazla düştü. Buralar alım fırsatı olabilir kısa vadede 2x yapma ihtimali var.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 26, 2017, 09:21:24 PM

Merhaba arkadaslar,

Biraz tavsiyelerde bulundum Monetha takimina, umarim mesaj yerine ulasir. Ciddi biryerlere gelebilmeleri icin coluk cocuk goruntusunden kurtulmalari gerekiyor.

Yanliz korkunuz olmasin $0.10 da support buldu, burdan daha asagi inmez. Gidebilecegi tek yon var o da yukarisi, daha dibe gitmez artik. Ama ne zaman yukari cikar, 1 hafta, 1 ay, 1 yil, orasi belli olmaz.

1. postunuzda öyle bir mesaj yazmanız saçma . Belirtmek isterim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 26, 2017, 09:25:06 PM

Merhaba arkadaslar,

1. postunuzda öyle bir mesaj yazmanız saçma . Belirtmek isterim .

Kendimi ispatlama kaygim yok abicim isteyen dinlesin, istemeyen dinlemesin. 1000 tane postum olsa yazdigim hersey dogru mu kabul edilicek yani? Foruma yeni geldim sadece, tek fark o.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 26, 2017, 09:31:11 PM

Ben Monetha konusunda artık kararsızım. Projenin ilerleyişi önemli olan, bununla ilgili bir şeyler paylaşmazlarsa ilerleyen günler-aylarda daha da beter olabilirler. Son olayları yok sayarak yazıyorum. O da ayrı birşey.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
September 26, 2017, 09:32:10 PM

Sakin olup beklemek gerek diye düşünüyorum.Hatta bu fiyatlardan ekleme yapılabilir.İnecekte çıkacakta sonra bir yerde dengeyi bulacak fiyat.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Haydut
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
September 26, 2017, 09:37:39 PM

EtherDelta üzerinden alım yaptım yükselişe geçti uzun süre satmayı düşünmüyorum.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 26, 2017, 10:10:32 PM

çıkıp yatırımcısına bi açıklama yapması gerekmiyormu bu adamların? neden sessiz kalıyorlar hala anlamıyorum yoksa açıklama yapıldıda türkçe konusuna mı ulaşmadı?

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
bitpazari
Hero Member

View Profile
September 26, 2017, 10:33:56 PM

Şu cevabı verdiler telegram kanalından.

We don’t respond to silly accusations that are not based on anything.

Hiçbir dayanağı olmayan saçmalıktan ibaret olan suçlamalara yanıt vermeyeceklerini söylemişler.
Borsalara eklenmek için ellerinden geleni yaptıklarını söylemiş.
Bugün çevrimiçi konuşma yapacaklarmış ne konuşması bilmiyorum soru cevap şeklinde mi acaba.
Bilginiz olmayan konularda atıp tutmayı, yaygara yapmayı bırakın demiş.
Pages: « 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: