Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:53:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60042 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 28, 2017, 06:52:22 PM

Butun hype'lanmis ICO'lar ayni sorunu yasiyor su anda. Aventus ve Blackmoon'a bakarsaniz onlari alanlarda borsa borsa diye aglamaktalar. Demek bu aralar ICO'lardan uzak durucaksiniz, zaten fiyatlarda ICO'larin altina inmeye basladi borsalar gec kaldigi icin.

Edit: Aventus aciklamis birseyler, fiyati uctu bi anda.

https://www.reddit.com/r/Aventus/comments/730xhg/were_getting_listed_on_a_major_exchange_next_week/

Aventus ne mth ekibinden biri mi dedim basta bir, mth başlığı altinda boyle bisey paylasinca yaniltici oluyor, herkes exchange borsalarindan birini beklerken ozellikle:)
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 28, 2017, 06:57:08 PM

Butun hype'lanmis ICO'lar ayni sorunu yasiyor su anda. Aventus ve Blackmoon'a bakarsaniz onlari alanlarda borsa borsa diye aglamaktalar. Demek bu aralar ICO'lardan uzak durucaksiniz, zaten fiyatlarda ICO'larin altina inmeye basladi borsalar gec kaldigi icin.

Edit: Aventus aciklamis birseyler, fiyati uctu bi anda.

https://www.reddit.com/r/Aventus/comments/730xhg/were_getting_listed_on_a_major_exchange_next_week/

Aventus ne mth ekibinden biri mi dedim basta bir, mth başlığı altinda boyle bisey paylasinca yaniltici oluyor, herkes exchange borsalarindan birini beklerken ozellikle:)

Aventus, Blackmoon, Kyber vs. bunlar hep cok buyuk beklentilerle alinan tokenlar. Hepsi ayni sorunu yasiyor bittrex / polo konusunda, ornek vermek acisindan dedim.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 28, 2017, 08:10:52 PM

bear trap mı yaptılar. dusmus gene. 0,1 altına dusse de gırsek Cheesy

CDT gibi olmasın aman dur orda Smiley Biz yükselsin diye bekliyoruz sen düşsün diyorsun olmaz böyle Cheesy Yükselme trendine girip birde arkasından güzel bir borsa haberi gelirse güzel gider Smiley

düşsün düşssün daha alttan alacaz 0,1 altından yuklu gırmeyı dusunuyorum ben yoksa almayacam ımzadan gelenle ıdare edecez Cheesy
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 28, 2017, 08:23:58 PM

İyi ki sattım düşüyor aşağıya doğru. Vibe coin var aventus var iki gündür yükseliyor fiyatları nasıl yükseldi ben bile şaşırdım, yükselmelerini bekliyordum da market cap bir günde 3 katına çıkınca şaşırıyorsun. Monetha dibi görürse tekrardan almayı düşünebilirim sonra tekrar satarım tekrar alırım yani amaç bu zira parlak yüzlü gençle proje beklenen yerlere ulaşamaz.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 28, 2017, 09:50:28 PM

Şirket Landspotter ile anlaşmış . Landspotter Paypal ile ödeme kabul ediyor ve artık yanında monetha var . Ekip güzel işler yapmaya başlıyor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 28, 2017, 09:53:34 PM

Şirket Landspotter ile anlaşmış . Landspotter Paypal ile ödeme kabul ediyor ve artık yanında monetha var . Ekip güzel işler yapmaya başlıyor .

güzel haberler geliyor ama fiyata şu anlık pek bir etkisi yok ilerleyen günlerde bi sıçrama yapar diye bekliyorum bakalım.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 28, 2017, 09:57:53 PM

güzel haberler geliyor ama fiyata şu anlık pek bir etkisi yok ilerleyen günlerde bi sıçrama yapar diye bekliyorum bakalım.

Biraz uçuk bir tahmin olacak ama 1 Ocak 2018 = 1$ Diyeyim . (Ekip koda birşeyler dökerse)

Bu tahminim bölünmede çöküş olmazsa geçerlidir Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 29, 2017, 11:40:25 AM

Selam tekrar,

Justas'dan direkt mesaj aldim tesekkur olarak. Demekki mesaj yerine gitmis, bakalim bundan sonra uygulayip uygulamayacaklari onlara kalmis.

Onun disinda, bugunku artisin MTH ile ilgisi yok, butun coinler artiyor BTC yukseldigi icin.

Ben gene soyluyorum normal sartlarda bu coin $0.10 - $0.125 arasi gider gelir buyuk bir olay olmadikca. Tabi $0.10 dan aldiysaniz eger su anki fiyat $0.15, yuksek miktarda alici bulabilirseniz cok temiz +50% kariniz var.

Ben gene de borsa haberini bekleyin derim, basvurularini yapmislar butun dokumanlari herseyi yollamislar, sonucta onlarda bekliyor.

1-2 hafta daha dayanabilirseniz belki baska seyler olur Smiley
0.20den aldım ama aldığıma pişman değilim. Bütçe el verse şu an briaz daha alıp ortalamayı düşürmek istiyorum ama yeterli şimdilik.
Haberler için teşekkürler.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 29, 2017, 12:02:18 PM

Biraz uçuk bir tahmin olacak ama 1 Ocak 2018 = 1$ Diyeyim . (Ekip koda birşeyler dökerse)

Bu tahminim bölünmede çöküş olmazsa geçerlidir Cheesy

Zor değil aslında . Ki 1 $bandına gelirse 2,5 $ bandına sıçrar gibi geliyor bana . Ekip iyi çalışıyor ortada . Güzel bir anlaşma yapmışlar .Bilgilendirmeleri olsun coinin sürekli arkasında olduklarını bildiriyorlar . Sevindirici haberler bunlar.
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
September 29, 2017, 02:53:07 PM

Hocam bilemiyorum güzel haberler geliyor diyorsunuz ama. Bu haberler gerçekten işe yarar ve altı dolu haberler olsaydı borsada çok çabuk refleks görür ve yükselmeye başlardı.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
September 29, 2017, 02:55:26 PM

Hocam bir haber kaynağı var mı? Giriş için uygun seviyeleri bekliyorum, geçen seferki düşüşü kaçırmıştım. Böyle bi haber varsa fiyatlanması lazım

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 29, 2017, 03:10:24 PM

yok arkadaşlar haberler, dedikodular kadar  etkili olmuyor galiba. adamın hakkında striptizci diye iddalar çıktı fiyat çakıldı ama şirketten anlaşma haberleri geliyor kıpırdanma yok. düzgün bir borsaya girene kadar yaprak kımıldamaz böyle bekletir bizi. beklemeyi göze aldık nasıl olsa bekleyelim bakılm nereye kadar devam edecek böyle
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
September 29, 2017, 03:34:09 PM

Cheesy
yok arkadaşlar haberler, dedikodular kadar  etkili olmuyor galiba. adamın hakkında striptizci diye iddalar çıktı fiyat çakıldı ama şirketten anlaşma haberleri geliyor kıpırdanma yok. düzgün bir borsaya girene kadar yaprak kımıldamaz böyle bekletir bizi. beklemeyi göze aldık nasıl olsa bekleyelim bakılm nereye kadar devam edecek böyle

Ben yatırım yapan bir arkadaşımdan dj diye duymuştum meğer striptizciymiş. Artık ico sonrası yapılması gereken borsaya girdiğinde 2 kat dahi yapsa satmak. Eskisi gibi 10 kat 100 katlık projeler imkansız hale geldi

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 04:27:40 PM
Last edit: September 29, 2017, 04:53:05 PM by nalpagutt

Beyler ne oluyor uçuyoruz???

Ether delta fiyatı 0.28 c ! Sanırım coinmarketcap te sorun var . borsalarda fiyat aynı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
goodsson
Member
**

Merit: 25

View Profile
September 29, 2017, 04:53:44 PM

Ether delta fiyatı 0.28 c !

Pump / Dump var Etherdelta'da. Adam yuksek miktarda MTH gene kendisine ait baska bir accounta satiyor, boylece fiyati ucuruyor. Bu sirada olan bu yuksek miktardan satin alanlara olur.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 04:58:57 PM

Ether delta fiyatı 0.28 c !

Pump / Dump var Etherdelta'da. Adam yuksek miktarda MTH gene kendisine ait baska bir accounta satiyor, boylece fiyati ucuruyor. Bu sirada olan bu yuksek miktardan satin alanlara olur.

Acaip sevinmiştim ya dedim aha geldi gol . Üzdü Sad

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 29, 2017, 05:43:01 PM

21k eth bir kişi alım yaptı isterse içinden geçer projenin. Adama ibne dediler spekülasyon yaptılar. Ne kadar çok seveni varmış projenin top gibi oynuyorlar. Sabırlı olan kazanır bu projede ondanda çok birşey beklemeyin derim ben.

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 29, 2017, 05:51:54 PM

Monethayı bir türlü bozamıyorum bugün işlem pendingte kaldı sorun etherdeltada mı monethada mı bilmiyorum.Bu sorunu yaşayan tek ben miyim bilmiyorum
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 29, 2017, 06:41:58 PM

Monethayı bir türlü bozamıyorum bugün işlem pendingte kaldı sorun etherdeltada mı monethada mı bilmiyorum.Bu sorunu yaşayan tek ben miyim bilmiyorum

Diğer borsalarda bozabilirsin istersen ben öyle yaptım etherdelta ile uğraşılmaz yok eğer illa ki etherdelta kullanarak halletmek istersen nasıl bir problem yaşadığını bilmiyorum ama işlemleri kontrol ettiğinde pending olarak kalıyorsa sağ üst taraftan "gas price" değerini yükseltmelisin ben 21 yaptım gayet hızlı gerçekleşiyor 1 ila 5 dakika arası sürüyor onaylanması için. Yoksa hiç boşuna bekleme onaylanmıyor boşa bekliyorsun.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 29, 2017, 07:23:24 PM

Gas değerini yükselttim yine pending diyor neyse başka bir borsada halledicez artık.Etherdelta'nın kullanımı basit diye orayı tercih ediyordum.Ama bu olay biraz kötü oldu
Pages: « 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: