Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:05:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60047 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 04, 2017, 09:08:41 PM

Oylamada sadece 1 coin mi alacaklar? Ben ilk 3ü falan alırlar diye düşünüyorum çünkü çok az coin var hali hazırda binancede listede yer alan coinler de iyi projeler aslında.

Umit ediyoruz ki 2000 oya ulasanlarin hepsini alicaklar.

Ama borsa olarak bakarsaniz Binance bayagi aktif durumda su anda, cesitli kampanyalar yapiyorlar, yeni hesaplara gunluk 2 BTC limitleri var, kimlik vs istemiyor.

Bence hic fena durumda degil su anda. Ama gene de kendiniz karar verin, bana uyup da account acmayin sonra hacklenirler vs. ben suclu olurum.

Monetha 2000 e ulaşmadı hala . Ulaşacak gibide değil . Almayacaklar mı hocam Cheesy
Son dakika belli olur hocam o. Herkes son dakikaya saklıyor oyunu. Son dakikalar çok kapışmali geçecek. Hadi hayırlısı.

Ben monethanın ekleneceğine eminim . Bu oylamada çok ön plana çıktı 3 coinde . Dediğim gibi diğerleri eklenmez ise hileden eklenmez .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 04, 2017, 09:18:47 PM

Binance benim gözümde kısa süre sonra bittrexi geçer. Aldıkları coinler de takip ettiğim kadar güncel ve etkili coinler komisyonlar da düşük. İnsanların oraya geçmemesi için hiç bir sebep yok. Monethanın da oraya girmesi bence kısa sürede fiyatın sağlam bir pump yemesini sağlıyacak.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 04, 2017, 09:21:53 PM

Binance benim gözümde kısa süre sonra bittrexi geçer. Aldıkları coinler de takip ettiğim kadar güncel ve etkili coinler komisyonlar da düşük. İnsanların oraya geçmemesi için hiç bir sebep yok. Monethanın da oraya girmesi bence kısa sürede fiyatın sağlam bir pump yemesini sağlıyacak.

arayuzu guzel sistem hizli fee dusuk binance token tutanlarda oraya geciyor tabi gecer hatta gecsinde bu centralized borsalarin hepsinin koku kurusun. Neyse konuya donecek olursak monetha geriden takip ediyor so duzlukte one gecerse fiyatida fena artar.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 09:34:10 PM

Monetha ICO'dan sonra pigu.lt ilede anlaşma yapmıştı . Biraz araştırdım bu anlaşma 2018 Başı gibi devreye girecekmiş yani monethanın şu kodları dökmeye başladığı zaman . Aslında güzel bir haber böyle şirketlerle anlaşması ama kötü haberler kadar etkili olmuyor . Hodl diyip tutacağız nefesimizi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
October 04, 2017, 11:52:11 PM

Monetha ICO'dan sonra pigu.lt ilede anlaşma yapmıştı . Biraz araştırdım bu anlaşma 2018 Başı gibi devreye girecekmiş yani monethanın şu kodları dökmeye başladığı zaman . Aslında güzel bir haber böyle şirketlerle anlaşması ama kötü haberler kadar etkili olmuyor . Hodl diyip tutacağız nefesimizi .

Sorun su abicim, sadece fikir satiyolar. Fikri de iste paypaldan cikan adamlari aldik vs diyerek eski basarilari olan adamlari referans gostererek satiyorlar.

Bu adamlarin cogu projeye sadece resmini verdi baska hicbirsey yaptiklari yok. ICO'dan sonra bu adamlarin cogu ile masaya oturdular, adamlar 37 milyon dolar toplandigini gorunce agazlari sulandi cok para istediler, tikandi gorusmeler. O yuzden pek ses cikmiyor bu adamlardan henuz, onlar tek tek "tamam simdi takima girdik" dedikten sonra demecler vermeye baslarlar soyle potensiyel boyle potensiyel diye, o zaman toparlanir token.

Ama ortada product falan yok daha, developer toplucaklarda yapcaklarda vs vs. derken kafadan 6 ay gider zaten. Su borsalar fiyati kisa donemde besleyebilirse besler, yoksa uzun vade HODL yapicaz baska care yok.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 05, 2017, 12:17:41 AM

Sorun su abicim, sadece fikir satiyolar. Fikri de iste paypaldan cikan adamlari aldik vs diyerek eski basarilari olan adamlari referans gostererek satiyorlar.

Bu adamlarin cogu projeye sadece resmini verdi baska hicbirsey yaptiklari yok. ICO'dan sonra bu adamlarin cogu ile masaya oturdular, adamlar 37 milyon dolar toplandigini gorunce agazlari sulandi cok para istediler, tikandi gorusmeler. O yuzden pek ses cikmiyor bu adamlardan henuz, onlar tek tek "tamam simdi takima girdik" dedikten sonra demecler vermeye baslarlar soyle potensiyel boyle potensiyel diye, o zaman toparlanir token.

Ama ortada product falan yok daha, developer toplucaklarda yapcaklarda vs vs. derken kafadan 6 ay gider zaten. Su borsalar fiyati kisa donemde besleyebilirse besler, yoksa uzun vade HODL yapicaz baska care yok.

Proje çöp olacak değil hocam . Onlarla anlaşmazlarsa illa 1 gömlek altı olur yine bir ekip kurulur . 2018 'in başından başlamaları lazım milestone'a göre .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 05, 2017, 06:57:14 AM

Binanceye eklense bile pek çok etksinin olacağını düşünmüyorum hala geliştiricileri işe alma sürecindeler asıl 2018 de başlayacaklar o zamana kadar ciddi bir fiyat artışı beklemiyorum. Proje çöp değil belki ama bu kadar uzun süre hodlamak da hiç iyi değil. Allah tan rakibi utrust ta işi gevşek tutuyor  Grin
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 05, 2017, 07:01:44 AM

Binanceye eklense bile pek çok etksinin olacağını düşünmüyorum hala geliştiricileri işe alma sürecindeler asıl 2018 de başlayacaklar o zamana kadar ciddi bir fiyat artışı beklemiyorum. Proje çöp değil belki ama bu kadar uzun süre hodlamak da hiç iyi değil. Allah tan rakibi utrust ta işi gevşek tutuyor  Grin

UTrust'un ben işi pek gevşek tuttuğunu düşünmüyorum sadece ICO süresini bir miktar uzattılar o kadar, onun dışında gevşek tutmalık bir şeyleri yok adamların doğruyu söylemek gerekirse.

Sezar'ın hakkı sezara.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
October 05, 2017, 09:26:11 AM

Bugün düşmüş biraz daha.Gerçi btc de kan kaybediyor altlar komple düşmüş.10c civarından toplamak lazım.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 09:31:24 AM

Bugün düşmüş biraz daha.Gerçi btc de kan kaybediyor altlar komple düşmüş.10c civarından toplamak lazım.

Daha da düşecek gibi gözüküyor destek yok doğru dürüst, destek olsa düşmez belki de. Alım yok, sanırım 8 cente kadar düşecek bende 8 cent civarından toparlamyı dşünüyorum biraz.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 05, 2017, 09:35:06 AM

Daha da düşecek gibi gözüküyor destek yok doğru dürüst, destek olsa düşmez belki de. Alım yok, sanırım 8 cente kadar düşecek bende 8 cent civarından toparlamyı dşünüyorum biraz.

ortada bişey yok beklenti cok yüksek bide doğru düzgün bir borsada henüz işlemlerede başlamadılar bu fiyat hareketleri normal bence.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 05, 2017, 09:50:34 AM

Şu andaki fiyatlar çok suni daha bi borsaya giremedi destek falan olmaması gayet doğal. Sabredin biraz 2-3 haftada para katlansaydi hepimiz zrngin olurduk.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 05, 2017, 09:56:46 AM

Oylama bugün itibariyle bitecek değil mi ? Monetha binance kesin girecek gözüyle bakıyorum açıkcası . Ekibin yaptığı son anlaşma da geçerli . Fanları oldukça büyük gibi duruyor . Monetha ekibi de boş durmuyor halen . Binanceye girdikten sonra 25 - 40 cent arası bir beklentim var açıkcası . Bir miktar yatırımım vardı bekletmeye devam edeceğim.
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
October 05, 2017, 10:38:26 AM

Oylama bugün itibariyle bitecek değil mi ? Monetha binance kesin girecek gözüyle bakıyorum açıkcası . Ekibin yaptığı son anlaşma da geçerli . Fanları oldukça büyük gibi duruyor . Monetha ekibi de boş durmuyor halen . Binanceye girdikten sonra 25 - 40 cent arası bir beklentim var açıkcası . Bir miktar yatırımım vardı bekletmeye devam edeceğim.

oylama sonlandı Monetha 3. oldu. Şahsi görüşüm 10-15 güne kadar Monetha biance ye eklenecektir.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 05, 2017, 10:50:27 AM

Eğer düzgün bir borsaya falan girerse bana göre alım olma şansı yüksek ama giremez ise o zamana kadar dipleri görür şu fork muhabbeti olmasa emin olun altların hepsi iyi bir ivme yakalar.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 05, 2017, 12:16:46 PM

artık düzgün bir borsaya girene kadar fiyat takibini bıraktım,binanceta işlemlere başlaması şu an için tek umudum.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 05, 2017, 01:01:48 PM

3. sırada bitirmiş. Hakettiği 1.likti bence. Neyse en azından güven ortamı sağladı biraz. Binance önceki ay gibi olursa ekler yine muhtemelen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303

View Profile
October 05, 2017, 01:23:33 PM

3. sırada bitirmiş. Hakettiği 1.likti bence. Neyse en azından güven ortamı sağladı biraz. Binance önceki ay gibi olursa ekler yine muhtemelen.

Binance bana kalırsa ilk 3'ünü bile borsaya ekleyebilir, işlem hacmini arttırmak amacıyla. Ben Binance yönetiminde olsam, yükskem iktar da yatırım toplayan coinlerin hepsini eklerdim onlar talep etmeden sonuçta bu işten Binance'da para kazanıyor ve daha çok kazanmaları için böyle bir şeyi yapmaları mantıklı olurdu.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
October 05, 2017, 01:38:41 PM

sonuçlar ne zaman açıklancak bilgi var mı?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 05, 2017, 02:43:05 PM

sonuçlar ne zaman açıklancak bilgi var mı?

sub giriyor hocam ne yazık ki monetha giremedi.
olurda ilk 3 ü almaya filan kalkarlarsa o zaman monethada girebilr ama cok olabilir değil gibi su an için.
bittrexler pololar zaten yalan  bu saatten sonra.
alakasız coinler ekliyorlar kendi kafalarına göre.total supply n yarısını ver bittrexe gir gibi anlaşmalar donuyor diye soylentiler var
bunda sonra yeni nimetler liqui,binance filan.
hitbtcde zaten altcoin hacmi sıfır o yuzden onu hiç saymıyrom bile.
Pages: « 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: