Bitcoin Forum
July 09, 2024, 10:38:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60051 times)
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 12:32:15 PM

13 cente düştü diye balıklama daldım elime verdiler Cheesy gerçi çok bişey değil 3 eth girdiydim ama baklım ben gene düzgün bir borsaya giridğinde 20 centin üstüne atar beklicez baklım elimde duruyor  Grin Grin Grin
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 16, 2017, 01:39:08 PM

Bu zamanlarda sağlam duran bi coin var mıydı ki? Birazcık sabredin ya kazanırsınız illa ki bu pump zamanı olacaktır çıkmak isteyenler içinde o zaman çıkarsınız zaman yemiş olursunuz sadece. Tek gereken şey sabır.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 16, 2017, 03:18:12 PM

Oha 8 cente geldi . dus lan dahada dus yeter be

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 16, 2017, 06:57:15 PM

Ekip günde 2 kez 18.5k-18.5k şeklinde aynı anda satış yapıyor toplamda günde 37k monetha, son 2-3 gündür hep aynı daha önceden dikkat  ettiğimde günde 2 kez 15-20k arası aynı anda satış geliyordu ben bunu ekipten başka kimsenin yapacağını düşünmüyorum.

hocam nerden cıkartıyorsunuz allah askına bunlrı yav.
18500 mth dediğin monetha 0.35 btc yapıyor bi hesap yapta oyle yaz buraya.
adamlar iki gun once 150 bin dolar odediler binanceda listelenmek için gunde iki kere 0.35 btc satarak o parayı cıkartacaklar işte boyle.

bu arada geyik bir yana binance listelenmesi nasıl fiyatı bir kurus etklemez hayret yav.
10 sentin altına dustu simdide.
binanceda listelenmeseler kimblir ne olacakmış.

Hocam 18.5k şeklinde günlük rutin olarak birden fazla satış geliyor ben hala ekip yapıyor diye düşünüyorum. Bu arada binance için 150k dolar çok bir yanlışınız olmasın ?

He ekip yapıyor  Roll Eyes ekip yapıyor diye düşünüyorsan diyecek bir şey yok. O zaman bu proje scam'dır elindeki coinleri tutmana gerek yok. Coinler en az 6-12 ay kilitlidir ekip için.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 18, 2017, 01:28:05 PM

Monetha (MTH)
$0.080658 (-9.95%)
0.00001527 BTC (-4.93%)
0.00027098 ETH (-2.32%)

Yav bizim yüzümüz ne zaman gülecek hadi be kardeşim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 01:39:02 PM

Monetha (MTH)
$0.080658 (-9.95%)
0.00001527 BTC (-4.93%)
0.00027098 ETH (-2.32%)

Yav bizim yüzümüz ne zaman gülecek hadi be kardeşim .

gülmeyecek hacı bu monetha daha çok ağlatacak gibi bizi. unutun beni diyor bakmayın diyor bakarsanız kahrolursunuz diyor. bende bakmak istemiyorum ekrana ama dayanamayıp bakıyorum yine. sabırtaşına dönderdin bizi monetha

artık bu şarkıyı dinliyorum tüm monetha holderlarına benden gelsin, sesini açıp dinleyin : https://www.youtube.com/watch?v=F4sjuCAOx2Q
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 18, 2017, 01:41:19 PM

Yav ico zamanı o kadar üzülmüştüm katılamadım diye. Şimdiki halini görünce şanslı olduğumu görüyorum. Alım içim biraz daha bekliyeceğim ayın 25 ine doğru son bir fiyata bakarım. Uzun vade için 10 sentin altına her türlü alınır.

turn the page
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 18, 2017, 01:43:18 PM

Elimde totalde 17k Monetha var . 19 - 13 - 13 centten alım yapmıstım .

Ortalamam 14 cent'miş hesapladım . Softcap 16 centti .

He 13 ve 10 dan aldıgım 10k monetha tamamen havadan geldi . EBTC Ve ELTC Furyasından kaldırdıgım para ile almıstım onları .

Kardayım aslında Cheesy ama olmaz yetmez en az 20 centi görmeli .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 18, 2017, 03:28:08 PM

Ben bugün 8 centten biraz almayı düşünüyorum ve 1 ay bekleticem çok uzun vade bekletmek istemiyorum. Çok çok bi kat yapacağanı da düşünmüyorum. 20 cente gelsin benim için kafi ki geleceğini de düşünüyorum. İnsanlar goldlarını aldıktan sonra kaçıp beklentilerinin yüksek olduğu tokenlere geleceklerdir. Monethanın da bunların içerisinde olduğunu düşünüyorum.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 18, 2017, 03:40:44 PM

He 13 ve 10 dan aldıgım 10k monetha tamamen havadan geldi . EBTC Ve ELTC Furyasından kaldırdıgım para ile almıstım onları .

1 dolari gormeden satmiyorum. En boktan gununde de bunu soylemeye devam ediyorum:) isterse elimde patlasinlar, benim yapacagim hareket bu olucak. Istedigi kadar inat etsin gelicek buraya:) ayni sekilde wavesin stratisin oax'in da hedefledigim fiyatlari var. Coplerle ugrasmiyoruz okadar okuduk ettik, bu saatten sonra yapilcak tek sey inanmaktir, kim ne derse desin. Justas gayi aslanlar gibi projeyi de yönetir, gayligini de yapar:) Hakkimizda hayirlisi hodl tayfasi.
sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
October 18, 2017, 04:07:20 PM

Bugun reddit'te; Justas ve Andrej ile, soru cevap konuşması yapmışlar.

Monetha'nın %50'ye yakın düşmesine ne diyorsunuz diye bir soru gelmiş. Ekibin cevabı; Monetha uzun soluklu bir proje. Ürünü ortaya çıkardığımızda, yatırımcılarımızın kazanacağını düşünüyoruz demişler. Kısacası, yatırımcı gözüyle bu bir HODL projesi. 1 ayda bişey beklemek gereksiz olur. Alıp unutun.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 12:34:17 AM

1 dolari gormeden satmiyorum. En boktan gununde de bunu soylemeye devam ediyorum:) isterse elimde patlasinlar, benim yapacagim hareket bu olucak. Istedigi kadar inat etsin gelicek buraya:) ayni sekilde wavesin stratisin oax'in da hedefledigim fiyatlari var. Coplerle ugrasmiyoruz okadar okuduk ettik, bu saatten sonra yapilcak tek sey inanmaktir, kim ne derse desin. Justas gayi aslanlar gibi projeyi de yönetir, gayligini de yapar:) Hakkimizda hayirlisi hodl tayfasi.

Ahahaa yorum efsane Cheesy , bende Monetha en az 1 dolar olmadan satmayı düşünmüyorum , 1 dolar olduğunda ise anca elimdekilerin yüzde 30 civarını satar Ether vs.. çevirir sonra yoluma bakarım. Monetha , Paypal'den bünyesine kattığı insanlar ile çok iyi yerlere gelecektir uzun vadede azcık sabır etmek lazım.

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 19, 2017, 01:58:43 AM

Monetha'yı gerçekten diğer projelerden ayırmak gerekir.Ico süreci bilmem kaç dakikada bitti diye değil projesi gerçekten güzel ekip işini biliyor.Bu düşüşler olucaktır normal ama uzun zamanda ico fiyatın çok daha üstüne çıkacaktır.1doları geçince bile ben elimdekileri satmam  Grin
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 19, 2017, 03:38:16 AM

Ahahaa yorum efsane Cheesy , bende Monetha en az 1 dolar olmadan satmayı düşünmüyorum , 1 dolar olduğunda ise anca elimdekilerin yüzde 30 civarını satar Ether vs.. çevirir sonra yoluma bakarım. Monetha , Paypal'den bünyesine kattığı insanlar ile çok iyi yerlere gelecektir uzun vadede azcık sabır etmek lazım.
Ins 1 dolar oldugunda yazacagim yorumlari gor sen bir de abi:) aynen benim yapacagim da odur, 1 dolari gorse bile maksimum yarisini bozmayi dusunuyorum, her coin icin boyle aslinda, sonra Ethereum cok yukseldi 50 dolar oldu diye bozanlar gibi olmamak lazim. Onceki tecrubeleri iyi analiz etmek lazim uzun zaman olmasa da bu ise giriseli, bos vakitleri full bu ise ayirinca acigi kapatmaya başlıyor insan.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 03:44:25 AM

25-30 centten alanlara Allah sabır versin tavsiyem şimdiki seviyesinden biraz daha alım yapıp maliyetinizi düşürün. Kısa vadede yüz güldürmeyecek gibi duruyor.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 19, 2017, 04:04:06 AM

hala soruma yanıt arıyorum na konusundada yazmıştım, bu adamlar şu ana kadar konuşmaktan başka bir şey yaptı mı?

binancee girmesi bile yatırımcıların oylamaları sonucunda gerçekleşti. 1 dolar hedefi olana rkadaşlar daha çok beklicek sanırım.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 19, 2017, 04:40:35 AM

hala soruma yanıt arıyorum na konusundada yazmıştım, bu adamlar şu ana kadar konuşmaktan başka bir şey yaptı mı?

binancee girmesi bile yatırımcıların oylamaları sonucunda gerçekleşti. 1 dolar hedefi olana rkadaşlar daha çok beklicek sanırım.

abicim adamı deli etmeyin , post olsun diye şuraya post atmayın.

roadmap'lerine göre adamların ilk kağıt üzerindeki aksiyonu 2018 q1'de olacak . Napsınlar adamlar siz bir şey yapmalarını istiyorsunuz diye çifte telli mi oynasınlar
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 19, 2017, 04:51:24 AM

abicim adamı deli etmeyin , post olsun diye şuraya post atmayın.

roadmap'lerine göre adamların ilk kağıt üzerindeki aksiyonu 2018 q1'de olacak . Napsınlar adamlar siz bir şey yapmalarını istiyorsunuz diye çifte telli mi oynasınlar
Her gırdıgımde monetha hakkında yorum oluyor bırakın sunun hakkında artık konusmayı demıstım, sabırsızlar bıran once satsa da kurtulsak dıye bundan bahsedıyordum. Onune gelen monethaya yorum yazıyor, al ıste adamı sınırlendırıyorlar Cheesy ben artık 10 yorum yapılmıssa sadece bırınde bakıyorum, 2-3 ay gecsın sabırsızlar aramızdan ayrılsın burası daha guzel olacak ozaman:)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 19, 2017, 05:58:12 AM

elimde 10000 adet var bakmıyacagım fiyatına demiştim ama insan gerçekten üzülüyor şu duruma. ana konusunda dün 2 saat geçirdim insanlar bıkmış usanmış. ana konusunuda okumayı bırakacağım bu gidişle sürekli elim satmaya gidiyor son anda vazgeçiyorum. çok acil paraya ihtiyacım olursa kol kesip elimdekileri boşaltacagım.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 19, 2017, 07:21:49 AM

butun altkoinler rezalet durumda.
insanlar artık zaten btc bazında bakmıyorlar dolar bazında kayop var mı yok mu ona bakıyorlar.
ve ne yazık ki monetha bugun 8 sent altını gördü.
exchanglerde listelenmeden insanlar ico fiyatının 2 katını teklif ediyordu nerden nerelere şaka gibi.
Pages: « 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: