Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:49:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60042 times)
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
October 19, 2017, 09:23:38 AM

Bundan sonraki Q A Eric duprat ile olucak. Şu fiyatlardan alanlar 6-7 aya X5 ile elinden çıkarabilirler (minimum).

Sabırlı olmakta fayda var.

Tabi yatırım tavsiyesi değildir. Risk her zaman vardır, özellikle Crypto da.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 19, 2017, 09:33:39 AM

butun altkoinler rezalet durumda.
insanlar artık zaten btc bazında bakmıyorlar dolar bazında kayop var mı yok mu ona bakıyorlar.
ve ne yazık ki monetha bugun 8 sent altını gördü.
exchanglerde listelenmeden insanlar ico fiyatının 2 katını teklif ediyordu nerden nerelere şaka gibi.

Gerçekten öyle,
iyi ki ICO zamanı alamamışım. dün 8 cent den aldım biraz unutmalık. Bu işler gerçekten kader kısmet işleri.
ICO zamanı ether hesabını devreden çıksaydı kat be kat fazlaya almış olacaktım. Allahın sevgili kuluymuşum Smiley
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
October 19, 2017, 12:03:19 PM

butun altkoinler rezalet durumda.
insanlar artık zaten btc bazında bakmıyorlar dolar bazında kayop var mı yok mu ona bakıyorlar.
ve ne yazık ki monetha bugun 8 sent altını gördü.
exchanglerde listelenmeden insanlar ico fiyatının 2 katını teklif ediyordu nerden nerelere şaka gibi.

Gerçekten öyle,
iyi ki ICO zamanı alamamışım. dün 8 cent den aldım biraz unutmalık. Bu işler gerçekten kader kısmet işleri.
ICO zamanı ether hesabını devreden çıksaydı kat be kat fazlaya almış olacaktım. Allahın sevgili kuluymuşum Smiley

Hocam siz çok şanslılardansınız. Allah korumuş zamanında.

Benim ortalama 14 cent civarı. Ürünün ortaya çıkış tarihi 2018 1. çeyrek. O zamana kadar beklemeyi düşünüyorum.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 19, 2017, 04:36:00 PM

Monetha ekibi telegram'da bir sonraki Q&A ' nın Eric Dupratt ile olacağını söyledi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 19, 2017, 06:14:33 PM

Monetha dan kısa soluklu hayır yok gibi artık bekleyeceğiz uzun süre elimde 15k kaldı 5k yı sattım para ihtiyacından ama ilerde iyi pişman edecek gibi bakalım hayırlısı
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 19, 2017, 06:29:10 PM

Bütün projeler HODL projeler olduklarını iddia ediyor. Ama girip 1 yıldır ilk borsaya girişindeki seviyelere çıkması için dua ettiğimiz projeler elimizde duruyor hali hazırda. Monetha yatırımcı gözündeki güveni kaybetti gibi, bekleyip göreceğiz hep birlikte.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 19, 2017, 07:25:50 PM

bounty de dagıtılanlar erımeden fıyat adam olmaz. 0,05 doları gorur. bence gırıs noktası 0,05 dolar. bounty dumperları balınaları her zaman desteklemıstır. havadan gelen para sonucta aha dusuyo dıyerek bountycıler dahada asagı cekıyor fıyatları balınalar ıle bırlıkte. enınde sonunda 1 dolar uzerını gorecek ama uzun vadede bu. uzun vade dusunenler ıcın 0,2 hatta 0,3 dolara kadar alım fırsatıdır bence. ytd dıye yazmıyorum her koyun kendı bacagından asılır. okuyun arastırın projeye bakın ınanıyorsanız ınandıysanız yatırım yapın ve yatırımınızın arkasında durun. bırının lafı ıle ınanmadıgınız yada kullanmayacagınız projeye gırmeyın zaten.
cointerstrike
Full Member

Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 08:54:08 PM

Genel olarak projelere yatırım yapan kişilerde 6 aya 5 kat yapacak 10 kat yapacak gibi beklentiler var hep. Ama bunların kaçı bunu başarabilecek orası muamma. Şunu söylemek isterim arkadaşlar bundan 6 ay önce çıkan projeler için de 6 ay sonra bilmem kaça katlayacak deniyordu. Aklınızın bir köşesinde bulunsun Smiley
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 20, 2017, 08:52:57 AM

bounty de dagıtılanlar erımeden fıyat adam olmaz. 0,05 doları gorur. bence gırıs noktası 0,05 dolar. bounty dumperları balınaları her zaman desteklemıstır. havadan gelen para sonucta aha dusuyo dıyerek bountycıler dahada asagı cekıyor fıyatları balınalar ıle bırlıkte. enınde sonunda 1 dolar uzerını gorecek ama uzun vadede bu. uzun vade dusunenler ıcın 0,2 hatta 0,3 dolara kadar alım fırsatıdır bence. ytd dıye yazmıyorum her koyun kendı bacagından asılır. okuyun arastırın projeye bakın ınanıyorsanız ınandıysanız yatırım yapın ve yatırımınızın arkasında durun. bırının lafı ıle ınanmadıgınız yada kullanmayacagınız projeye gırmeyın zaten.
İlk defa mth hakkında iyi bi şey dedin hacı "eninde sonunda 1 dolar üzerini görecek" diyerek. Cheesy
Çeşitlik fiyatlardan alınmış 7000 kadar da bende var ve her türlü bekleteceğim bunları.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 20, 2017, 09:14:50 AM

Fork tamamen altcoinler ' i kasıp kavurdu . Kötü zamana denk geldi Monetha ' da . Ekip sürekli aktif faal bu sevindirici tarafı . Fiyatlara da en kısa zamanda yansıyacağını düşünüyorum fork bitimi .

Bounty ' ler tamamen eridikten sonra da güzel artışlar söz konusu olacaktır . Geçenlerde twitter ' larından When Bittrex olan bir tshirt paylaşmışlardı ? onun için bir açıklama geldi mi ?
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 20, 2017, 10:04:02 AM

Fork tamamen altcoinler ' i kasıp kavurdu . Kötü zamana denk geldi Monetha ' da . Ekip sürekli aktif faal bu sevindirici tarafı . Fiyatlara da en kısa zamanda yansıyacağını düşünüyorum fork bitimi .

Bounty ' ler tamamen eridikten sonra da güzel artışlar söz konusu olacaktır . Geçenlerde twitter ' larından When Bittrex olan bir tshirt paylaşmışlardı ? onun için bir açıklama geldi mi ?

Umarım söylediğiniz gibi Bittrex gibi ciddi bir borsaya giriş yapar. Binance gibi borsalar ciddi ve büyük yatırımcıların kullanmadığı borsalar. Güçlü bir artış için Bittrex ve Kraken dışında sağlam bir borsa görmüyorum ben açıkcası. Liqui bile baya bir borsaymış gibi proje girince seviniyor yatırımcıları. Birkaç ay önce adı  duyulmayan borsalar moda olmuş durumda.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 20, 2017, 11:24:02 AM

Umarım söylediğiniz gibi Bittrex gibi ciddi bir borsaya giriş yapar. Binance gibi borsalar ciddi ve büyük yatırımcıların kullanmadığı borsalar. Güçlü bir artış için Bittrex ve Kraken dışında sağlam bir borsa görmüyorum ben açıkcası. Liqui bile baya bir borsaymış gibi proje girince seviniyor yatırımcıları. Birkaç ay önce adı  duyulmayan borsalar moda olmuş durumda.

mecbur hocam , rivetzdeyim ben , etherdeltada sürünüyoruz . liquiye girerse halay ekibi tutacam

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 11:44:15 AM

Working on a video exposing Monetha. Out shortly.

Facebook'ta monetha grubum var . Bir arkadaş bunu yazmıs . Bir video üzerinde calısıyorum demis ancak tam anlayamadım . Ne demiş burda . olumsuz gibi geldi bana ama anlamadım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 20, 2017, 04:59:39 PM

Working on a video exposing Monetha. Out shortly.

Facebook'ta monetha grubum var . Bir arkadaş bunu yazmıs . Bir video üzerinde calısıyorum demis ancak tam anlayamadım . Ne demiş burda . olumsuz gibi geldi bana ama anlamadım .

Monetha ile alakalı açıklayıcı bir video üzerinde çalıştığını yazmış. Olumsuz birşey olduğu anlamını çıkarmadım ben. Aramızda ingilizceye daha hakim arkadaşlar varsa beni düzeltebilir.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 20, 2017, 05:34:40 PM

MONETHA son zamanlarda inanılmaz düştü. İco fiyatından beri sürekli bir düşüş içerisinde. Oysa en büyük fon toplayan coinlerden biriydi. Bu talihsizliği neden yaşadı tahmin etmek pekte güç değil. Ters döneme deng geldi

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 20, 2017, 06:19:33 PM

şu bitcoin biraz durulsa fork belirsizliğide geçse monetha çok güzel bi hareket yapacak ama olmuyor.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 20, 2017, 06:35:25 PM

şu bitcoin biraz durulsa fork belirsizliğide geçse monetha çok güzel bi hareket yapacak ama olmuyor.

Yapan coin şuanda yapıyor. Monethanın düşmesinin 3 nedeni var.
1. Çok balinası var.
2. Çok fazla bounty dağıtıldı.
3. Erken borsaya girdi.

3. Maddeye zaten ayar oluyorum. Ya ciddi bir ekip,işlevselliğe başlamamış hardcap yapmış bir coini neden 1-2 gün sonra borsaya sokarsın ki? İcraata başla sonra gir borsaya.
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 06:42:18 PM

Aynı fikirdeyim. Ama malesef her ay alt coinleri olumsuz etkileyecek bir haberle karşı karşıya kalıyoruz. Ülkelerde ico yasaklamaları, borsalardan gelen olumsuz haberler, ne zaman adam akıllı kazandıracak bu alt coinler ? Eskisi kadar olmasa da en azından uğraştığımız emeğe değse.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 07:27:59 PM

Ve video duyurusu geldi . Bir sonrak Soru cevap Eric duprat ile olacak .

https://www.youtube.com/watch?v=zod4NcGbmTg

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 20, 2017, 09:21:43 PM

Yukarda bir arkadaşta belirtmiş, böyle sıkıntılı günlerin olacağı belliydi, neden hemen borsaya girersin ki? Bu projeyi yapan insanlar salak insanlar değil mutlaka pazarlama açısından bir stratejisi olması lazım. Neden olduğunu az buçuk düşündüm ama yazmak istemiyorum. Mesela Tezos çok zekice bir strateji izliyor. Bu adamlar çok iddalı tezos'u gerçekten uzun vadeli sepete atılması gerekiyor. Monetha'da öyle zamana ihtiyacı var. İsteyen de satıp çıkabilir ama şu fiyattanda satıp çıkarsanız balinaları sevindirirsiniz. Satıp ne alacaksınız birde hepsi bu kadar düştü kal Monetha'da işte.
Pages: « 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: