Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:42:05 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60042 times)
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 06, 2018, 04:44:16 PM

monetha guzel para kazandirdi son zamanlarda. 6 centten daha cok toplamadigima pismanim cidden. hodl yapilacak coinlerin basinda geliyor.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
January 06, 2018, 05:42:32 PM

çok fazla düşüp çıkıyor. al sat yapan traderlar varsa baya bi kazanmıştır diye düşünüyorum. holderlarda iyi kazanmıştır. 6 centten 40cente kadar çıktı.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
January 06, 2018, 10:53:48 PM

1 dolara gidiyor sanırım. Cheesy hadi hayırlısı o kadar imzasında kaldık. o kadar diplerde bizi süründürdü.

ama sonunda yüzümüzü güldürüyor. uzun vade de iyi kazandıracak diye herkes söyleniyordu. orta vadede bu kadar kazandırdıysa uzun vade beklerim ben.

coininiz bol olsun.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 01:35:24 AM

Şaka maka 1 dolar goygoyları yaparken şu an gerçekleşecek gibi ama erken daha ağırdan alınacaktır gel gitler olacaktır banko bu ara satıp 1500 lerden alınabilir

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
January 07, 2018, 06:19:41 AM

Şaka maka 1 dolar goygoyları yaparken şu an gerçekleşecek gibi ama erken daha ağırdan alınacaktır gel gitler olacaktır banko bu ara satıp 1500 lerden alınabilir

Monetha çok hızlı bir ivme ile artmaya başladı.Eğer ivmesini koruyabilseydi şuan çoktan bir doları görmüştü. Grin Neyse artış yaparken biraz dinlenmesi iyidir.Bu arada ben monethanın çok fazla düşüş yaşayacağını düşünmüyorum.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
January 07, 2018, 09:07:49 AM

Monetha çok hızlı bir ivme ile artmaya başladı.Eğer ivmesini koruyabilseydi şuan çoktan bir doları görmüştü. Grin Neyse artış yaparken biraz dinlenmesi iyidir.Bu arada ben monethanın çok fazla düşüş yaşayacağını düşünmüyorum.
aynen katılıuorum. bu saatten sonra 20 cent altını göreceğini sanmıyorum bende. takım kendini toparlardı sanırım gidenlerin yerleri dolduruldu. Cheesy

coininiz bol olsun.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 07, 2018, 09:20:43 AM

Boğa piyasası bir ay daha sürerse bana göre monetha'nın fiyatı bu bir ay içerisinde çok rahat bir şekilde 1 dolara ulaşacaktır.Yukarıda söylenildiği gibi ekip fiyatın düşmesine rağmen proje üzerinde çalışmasını hiçbir zaman bırakmadı.
hozdemir
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 04:20:03 PM

monetha whitepaper'ında şöyle bir ibare var. translate ile çevirdim. bunu ne amaçla yazmışlar. herkes yatırım yapıyor.

Türkçe
 Monetha belirteçleri pay değildir ve Monetha GmbH genel kuruluna katılma hakkı yoktur. Monetha belirteçleri, Monetha Platformu dışında bir performansa veya özel bir değere sahip olamaz. Dolayısıyla, Moneta jetonları spekülatif veya yatırım amacıyla kullanılmamalı veya satın alınmamalıdır.

ingilizce
 Monetha tokens are not shares and do not give any right to participate to the general meeting of Monetha GmbH. Monetha tokens cannot have a performance or a particular value outside the Monetha Platform. Monetha tokens shall therefore not be used or purchased for speculative or investment purposes.

taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
January 14, 2018, 05:58:03 PM

500 satoshilere kadar indikten sonra 3000 satoshi civarlarında şu an.

2018 ilk yarısındayız, bir ürün ortaya çıkartmaları lazım. yoksa rakipleri boş durmuyor gördüğüm kadarıyla. itibar platformları başlar, bundan hızlı çıkar. bizde bakarız arkasından. ytd.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
January 14, 2018, 06:00:37 PM

Haladaha Potansiyeli yüksek bir coin bana kalırsa Piyasalar biraz düzeldiğinde tekrardan çıkış yakalayacağını düşünüyorum. Bir kaç duyuruda zaten kendisi hemen atağa kalkıyor.
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
January 14, 2018, 06:44:29 PM

monetha whitepaper'ında şöyle bir ibare var. translate ile çevirdim. bunu ne amaçla yazmışlar. herkes yatırım yapıyor.

Türkçe
 Monetha belirteçleri pay değildir ve Monetha GmbH genel kuruluna katılma hakkı yoktur. Monetha belirteçleri, Monetha Platformu dışında bir performansa veya özel bir değere sahip olamaz. Dolayısıyla, Moneta jetonları spekülatif veya yatırım amacıyla kullanılmamalı veya satın alınmamalıdır.

ingilizce
 Monetha tokens are not shares and do not give any right to participate to the general meeting of Monetha GmbH. Monetha tokens cannot have a performance or a particular value outside the Monetha Platform. Monetha tokens shall therefore not be used or purchased for speculative or investment purposes.

Reel şirket ile elinizde token'in organik bir bağı yok demek. Yani dolaşımdaki bütün token ları toplasanız da şirket üzeinde resmi bir yaptırımınız yok. ICO ların yapanlar tarafından en beğenilen  güzel tarafı bu zaten. Topluluğu inandırıp parayı topluyorlar ama aslında yasal olarak ico yatırımcılarının en ufak bir yaptırımı yok reel şirkete. tek yaptırımınız beddua etmek olur.

Peki millet bunu bilerek neden yatırım yapıyor? Çünkü reel firma bir ico yapmış olsa da elindeki token'ın hepsini satmayıp bir miktarda elinde ileri finansman amaçlı olarak tutuyor.

Proje yol haritasında ilerledikçe reel şirket değerlendikçe kendi token havuzunun en büyük ortağı olan kurucular. gerek re finansman için gerekse nam olsun diye token borsa fiyatınını yükselmesini sağlıyorlar.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 17, 2018, 11:20:14 AM

Demo sürüm yakında çıkacaktı sanırım. Demo sürüm ile ilgili tarih belli mi?

hozdemir
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
January 17, 2018, 12:25:46 PM

Türkçe

ingilizce

Reel şirket ile elinizde token'in organik bir bağı yok demek. Yani dolaşımdaki bütün token ları toplasanız da şirket üzeinde resmi bir yaptırımınız yok. ICO ların yapanlar tarafından en beğenilen  güzel tarafı bu zaten. Topluluğu inandırıp parayı topluyorlar ama aslında yasal olarak ico yatırımcılarının en ufak bir yaptırımı yok reel şirkete. tek yaptırımınız beddua etmek olur.

Peki millet bunu bilerek neden yatırım yapıyor? Çünkü reel firma bir ico yapmış olsa da elindeki token'ın hepsini satmayıp bir miktarda elinde ileri finansman amaçlı olarak tutuyor.

Proje yol haritasında ilerledikçe reel şirket değerlendikçe kendi token havuzunun en büyük ortağı olan kurucular. gerek re finansman için gerekse nam olsun diye token borsa fiyatınını yükselmesini sağlıyorlar.
açıklama için teşekkürler hocam
Hasuta
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 17, 2018, 02:54:44 PM

Monetha baya aldım iyi yerlere gelecek diye bekliyorum. Umarım şans yüzümüze güler
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 17, 2018, 04:35:46 PM

Piyasa güzel düştü, bu coin için tam zamanında alım fırsatı doğdu. Ben bu coin'in ileride düşünülenden çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bence çok iyi yatırım.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 05:43:00 PM

Piyasa güzel düştü, bu coin için tam zamanında alım fırsatı doğdu. Ben bu coin'in ileride düşünülenden çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bence çok iyi yatırım.

Hocam bence hiç bulaşmayın forumda eskisiniz insanlar neler çekti ne dertler yandı bu forumda hatırlıyorsunuzdur sizde gayet iyi. Uzak durulması gereken projelerden biri kesinlikle.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
mert14494
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 19, 2018, 10:43:17 PM

Projesi sağlam bir coin. Ico'dan 1 Ethereum değerinde almıştım. ıco'nun baya altına sattım dayanamadım. Şu an çok pişmanım. Bu ay içerisinde ciddi gelişmeler olacak diye biliyorum. Bu coini elinde bulunduranlar birazdaha sabretmeli bence. Meyvelerini almaya çok kısa zaman kaldı.
Feoner
Newbie
*

Activity: 49

View Profile
January 28, 2018, 01:04:26 PM

Türkçe forumun gazladığı projelerden birisi daha, Allah'a şükür ne aldım ne aldırdım. Türkler çok konuşuyorsa koşarak uzaklaşmak gerekiyor
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 28, 2018, 05:52:46 PM

Türkçe forumun gazladığı projelerden birisi daha, Allah'a şükür ne aldım ne aldırdım. Türkler çok konuşuyorsa koşarak uzaklaşmak gerekiyor
önyargılı olmamak lazım hocam. ben alalı daha 1 hafta olmadı 2200 sattan aldım. az önce 3000 sattan sattım gitti. tekrar alım fırsatı bekliyorum. daha öncede 4000 satları görmüştü. tekrar düşüp tekrar çıkacaktır.
RastaBaba
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 28, 2018, 11:13:18 PM

Bugün gerçekten çok büyük oranda arttı monetha.Son takip ettiğimde binance borsasında en çok artan coinler arasında ilk üç arasında yer alıyordu.Monetha dip yaptıktan sonra yatırımcılarının yüzünü düzenli olarak güldürmeyi başaran bir coin haline geldi.

Pages: « 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 »
  Print  

Jump to: