Bitcoin Forum
June 15, 2024, 08:54:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [XUC] Exchange Union Coin: Dijital Borsaları Küreselce Birbirine Bağlıyor  (Read 778 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 08, 2017, 02:14:55 AM
Last edit: August 18, 2017, 12:13:34 AM by Kubra Dam

LÜTFEN İLK OLARAK, BU KONUDA BULUNAN 2. POST'A GÖZ ATINIZ. TEŞEKKÜRLER.

WEBSITE   WHITPAPER   SLACK    TWITTER   FACEBOOK  TELEGRAM

EXCHANGE UNION COIN:
Küresel olarak dijital para exchange'lerini birleştiriyor

Exchange Union Coin, [XUC] exchange'ler arası takas, depozit yapma ve çekim işlemleri için geliştirilen evrensel bir coin'dir.

XUC topluluğa açık satışta mevcut olacaktır

Topluluk satışı 7-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Topluluk Satışımızı Ziyaret Edin Website

Hedefimiz: Exchange'ler arası takası sağlayabilmek için dünya çapında dijital para birimlerini bir araya getirmek. Böylece exchange'ler arası para yatırma, çekim gibi işlemlere imkan sağlamak.

Trade verimliliğini geliştirmek ve piyasa odaklı dijital token likiditesini en iyi şekilde dağıtmak. Aynı zamanda en iyi fiyat tekliflerini sağlamak.

Nasıl? Exchange Union Coin trade ücretlerinde indirimler sağlayacak ve marjin trade, krediler gibi konularda teklifler sunacak. Böylece exchange'leri birbirine bağlayacak ve sonrasında Exchange Union Chain denen zinciri blockchain teknoloji etrafındaki dijital para birimlerine uygulayacak.

Lütfen Whitepaper'ımızı okuyunuz!

Türkçe Whitepaper için tıklayınız!!

Lider Ekibi

•   James Wo (Kurucu ve Başkan), Founder& Chairman of Board of Huiyin Blockchain Venture, the world leading blockchain
        focused venture capital. Board member of Purse and Ripio. 

•   Terry Culver, Vice Dean for Development, Columbia University School of International and Public A airs.

•   Mikael Wang, Former CTO of BTCC. Former chief solutions architect of Ericsson.

•   William Hou, Former vice president of AJ Securities, one of the earliest financial institutions in China.

Danışmanlar

•   Brendan Eich, Father of the JavaScript. Founder & CEO of Brave. Former CEO& CTO of Mozilla
   •   Paul Chou, Co-founder & CEO of LedgerX, the fully regulated institutional trading and clearing platform in US.
   •   Sathvik Vishwanath, Co-founder & CEO of Unocoin, the largest bitcoin exchange in India.
   •   Sunny Ray, Co-Founder & CEO of Ripio, the leading Bitcoin exchange and payment company in Latin America.
   •   Sebastian Serrano, Co-Founder & CEO of Ripio, the leading Bitcoin exchange and payment company in Latin America.
   •   David A. Johnson, Chairman of the Board of Factom, world leading data verifying company.
   •   Andrew Lee, CEO of Purse, the world’s largest marketplace for Bitcoin.
   •   Ryan X. Charles, Co-founder & CEO of Yours. Former cryptocurrency engineer at Reddit.
   •   Kevin Zhou, Co-founder of Galois Capital, a crypto trading fund. Former head of trading and advisor of Kraken.
   •   Gabriel Kurman, Co-founder of RSK Labs, one of the best solutions for bitcoin scaling debate.
   •   Shenghong Wang, Emeritus principal of Fudan University. Renouned educationalist and scientist.
   •   Yonghong Fan, Co-founder, former general manager & vice chairman of China Asset Management. Chief Investment Officer of
        China Life.
   •   Ye Lee, Founding partner of Jinsheng Capital. Former CRO, quantitative investment director of Vision Investment. Former
        general manager of fund department at State Street Corp.
   •   Star Xu, Co-founder and CEO of OKCoin, Former CTO of Docin
   •   David Lee, Co-founder and CEO of CHBTC.
   •   Vincent Zhou, Founding partner of Fintech Blockchain Group, a bitcoin hedge and capital venture fund . Former IBM consultant.

SLACK'TE BİZE KATILIN!

TELEGRAM'DA BİZE KATILIN!

Neden Exchange Union Coin'e Yatırım Yapmalıyım?

Uluslararası exchange'ler ile uzman ortaklıklar. XUC, ICO bittikten sonra 2 ay içinde exchange'lerde bulunacak.

XUC premium likiditede, yüksek trade likiditesinde ikinci marketlerde fiyatının yükselmesi adına yer alacak.

XUC evrensel premium, XUC exchange'lerin çoğu tarafından kabul edilecek ve ara token olarak kullanılacak.

Göreceli olarak exchange'lerdeki takas ücretlerinde büyük indirimler.  

Değer artışı kredi ve marjin trade'deki tekliflerle gelecek.

Topluluk satışı 7 Ağustos 2017'de başlayacak ve 31 Ağustos 2017'de sonra erecek.

XUC Token Satış detayları:
   •   Minimum hedef: 100,000,000 XUC
   •   Maksimum hedef: 600,000,000 XUC

BONUS KADEMELERİ - ana topluluk satışındaki duruma göre:
   •   0%      0-99,999 XUC
   •   5%      100,000 - 999,999 XUC
   •   10%    1,000,000 - 1,999,999 XUC
   •   15%    2,000,000 - 9,999,999 XUC
   •   20%    10,000,000+ XUC

TOPLULUK SATIŞIMIZA KATILIN

███████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Bitcointalk Bounty Kampanyası:

Eğer Bitcoin Talk'ta Junior Member (veya üzeriyseniz), BURADAN  imza kampanyasına ve diğer kampanyalara katılabilirsiniz. Farklı tipte bounty'ler mevcut.

███████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Partnerlikler:

Makaleler ve Basın:

•   https://techannouncer.com/exchange-union-coin-to-bridge-digital-currency-exchanges-for-enhanced-trading-5/
   •   http://www.the-blockchain.com/2017/07/15/exchange-union-coin-bridge-digital-currency-exchanges-enhanced-trading/
   •   https://bitconnect.co/bitcoin-news/646/exchange-union-coin-to-bridge-digital-currency/
   •   https://www.cryptocoinsnews.com/exchange-union-coin-to-bridge-digital-currency-exchanges-for-enhanced-trading/
   •   https://coinidol.com/exchange-union-coin-to-bridge-digital-currency-exchanges-for-enhanced-trading/
   •   http://www.livebitcoinnews.com/exchange-union-coin-bridge-digital-currency-exchanges-enhanced-trading/
   •   https://themerkle.com/exchange-union-coin-to-bridge-digital-currency-exchanges-for-enhanced-trading/

Bizi Takip Edin:

•   Web sitesi:
   •   White Paper:  
   •   Topluluk Satışı:
   •   Slack:
   •   Facebook:
   •   Twitter:
   •   Youtube:
   •   LinkedIn:

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 08, 2017, 02:15:07 AM
Last edit: August 08, 2017, 02:26:54 AM by Kubra Dam

Bounty katılıma kapalı arkadaşlar. Yine de linki veriyorum altta adettendir.

Bounty Başlığı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2021015.0

BİLGİ

Arkadaşlar şimdi konuyu açtık ama farklı bir durum var. Bunu anlatmakta fayda görüyorum. Şimdi bu proje ben çevirmeye başladığım sırada bir pre-sale düzenledi. Tam ben konuyu açacağım sırada da bizlere ICO'nun yapılmayacağı bilgisi ulaştırıldı. Beklememiz istendi. Ekip, pre-sale'da toplanan yatırımı yeterli bulmuş ve ICO'nun gereksiz olduğuna karar vermiş. Tam o sırada da bounty'leri başındaki şahıs kaybolduğu için (hala kayıp 3 ağustos'tan beri) karşımızda bir muhattap bulamadık. Token Market beklememizi söylemişti ICO olmayacağı için.

Sonrasında da baktım karşıda muhattap bulamıyorum bounty ile alakalı o yüzden konuyu açıyorum. Yani çok ters durumlar oldu. Bir anda ICO gerekli değil, düzenlemeyeceğiz dediler o yüzden açılmamış başlıkların beklemesi istendi. Ben de ilerde tartışması döner belki coin'lerin diye konuyu açıyorum. Çünkü başka bir yetkili de konunun açılmasını istedi. Birkaç gündür boşa bekledik yani aslında.

Bounty'ler zaten kapalı, lütfen vakit kaybetmeyin. Başındaki şahıs ortada yok 4-5 gündür. İlgileniyorsanız projeyi takip edin.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 08, 2017, 06:36:19 AM

Ilginc. Telegramda bende gordum mesajlarini. Icoya gerek yok, bizim icin gerekli olan tutara ulastik gibi bir sey soylemisler.
Bounty kampanyasini bir anda kestiler. Imza icin tokenmarket duyuru yapmis bounty basliginda 7 agustosun sonuna kadar imzalarinizi tutun diye. Ama su ana kadar stake hesaplayan falan yok. Jamal resmen kayip. Smiley duyuru muyuru yok. Ortada muhattap yok.

Mevcut bounty katimcilarina odeme yapacaklar mi acaba ?
Anladigim kadariyla 2 ay icinde borsadan satisi yapilacak coinin sadece... bu durumda imzadakilere odeme yapacaklarsa karli olabilir. Ama bir aciklama yapilmiyor. Mesela imza sartlarinda 50 mesaji tamamlamak lazim deniyor, erken kapatildigi icin bu kriterin gecerliligi tartisilacaktir. Listeyi ustten kontrol ettim 50 mesaj atana rastlamadim mesela.
Siz ne dusunuyorsunuz KubraDam ?
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 08, 2017, 06:45:18 AM

even baya degisik birsey basiniza gelmis. bu radar ico icinde arada Boyle curuklere de denk gelince emegine yazik olabiliyor ama risk her zaman olacak tabi. biraz ne olacagi belli olsun bakalim. ama boyle projelere harcamak yerine bence cok daha iyi projeler var mevcutta bulmak isteyen icin. ben bu aralar icolara yoneldim baya. bitcoin miktarimi azalttim bir sure icin

bitkolik
Sr. Member

View Profile
August 08, 2017, 07:10:34 AM

even baya degisik birsey basiniza gelmis. bu radar ico icinde arada Boyle curuklere de denk gelince emegine yazik olabiliyor ama risk her zaman olacak tabi. biraz ne olacagi belli olsun bakalim. ama boyle projelere harcamak yerine bence cok daha iyi projeler var mevcutta bulmak isteyen icin. ben bu aralar icolara yoneldim baya. bitcoin miktarimi azalttim bir sure icin

Hayir proje bence cok iyi. Adamlar icoya bile gerek duymadilar yani el altindan gerekli destegi sagladilar. Artik siz hayal edin ne paralar dondugunu... satin almak isteyen ileride borsalardan alsinlar diyorlar. Bizim derdimiz bountyleri odeyip odemeyecekleri ve katilimcilara ne yapmalari gerektigi konusunda bir aciklama yapilmasi. Bekliyoruz bakalim ne olacak. 2 hafta kadar once globalde dolanirken rastlamistim bu projeye. Iyi mi oldu kotu mu oldu bilmiyorum, hicbir fikrim yok.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
September 06, 2017, 11:33:12 AM

Pre-sale'de ne kadar topladılar ki icoyu gereksiz gördüler tuhaf? Ayrıca bana sosyal medyadan göndermeleri gereken miktarın onda birini göndermişler dalga geçer gibi bounty konusuna yazdım ama umarım düzeltir şu an başında kim varsa.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 06, 2017, 02:24:11 PM

Bounty konusunda çok saçmalamışlar bunlar bountyde böyleyse alınmaz hiç tokeni
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 02:26:58 PM

Ön satışta toplanan miktarı yeterli bulup ico düzenlemeyecek olmaları aslında ekibin fazla parada gözü olmadığını göstermesi açısından önemli ama bu bounty kampanyalarını yönetememeleri tam bir acemilik olmuş.
bitkolik
Sr. Member

View Profile
September 06, 2017, 03:02:03 PM

Imzasindan bekledigim 3938 xuc var... an itibariyle bana herhangi bir odeme yapilmis degil... derdimi anlatabilecegim muhattap bulamiyorum. Spreedsheete gore gondermeleri gerekiyor. Millete 10 da 1 gondermisler. Bende o da yok... ne olacak bilmiyorum. Umarim biri cikar ve bu problemlerle ilgilenir. Bekliyorum su an icin bakalim ne olacak.
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
October 23, 2017, 06:39:49 PM

Hitbtc'ye girmişler bana da vermeleri gerekenin 10'da 1'ini göndermişlerdi pek para edeceğini düşünmüyordum ancak şu an 3 dolar civarında satılıyor Hitbtc'de. Vay arkadaş neredeyse 1000 dolarımı yemiş şerefsizler. İmzaya girenleri ise düşünemiyorum.
bitkolik
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 06:53:52 PM

şu anda jamal da dahil butun ekibe ana avrat kufrediyorum... bildigim ne kadar kufur varsa. hepsini siraladim... imzasina girmistim. spreasheet hesaplandi. tam 3938 xuc almam gerekiyordu. 1 tane bile gondermedi bu serefsizler bana... cogu kisiye yuzde 10 gonderdiler ben hic almadim. simdi tanesi 3 dolardan piyasaya girmis. resmen 12.000 dolarimi yediler !!!

ben icmeye gidiyorum...
membis
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 06:56:34 PM

şu anda jamal da dahil butun ekibe ana avrat kufrediyorum... bildigim ne kadar kufur varsa. hepsini siraladim... imzasina girmistim. spreasheet hesaplandi. tam 3938 xuc almam gerekiyordu. 1 tane bile gondermedi bu serefsizler bana... cogu kisiye yuzde 10 gonderdiler ben hic almadim. simdi tanesi 3 dolardan piyasaya girmis. resmen 12.000 dolarimi yediler !!!

ben icmeye gidiyorum...

Bounty konusuna jamal yazmış geçen hafta benden tabloları istediler gönderebilirler tarzında bir şeyler yazmış. İnş alırsınız.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 23, 2017, 08:14:51 PM

Bounty konularında yazan kuralları sonradan değiştirebilirizin getirdikleri bunlar. Parayı çok toplayınca %1 i daha da düşürmeye çalışıyorlar. Ulan zaten %99 u senin % 1 e niye göz dikiyorsun. Geçmiş olsun

bitkolik
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 07:31:43 AM

ben icmeye gidiyorum...

Bounty konusuna jamal yazmış geçen hafta benden tabloları istediler gönderebilirler tarzında bir şeyler yazmış. İnş alırsınız.

dun geceden beri bu isle ugrasiyorum. jamalla konustum. tamam ödemeni alacaksin dedi. tokenmarket eric. uzerinde calisiyoruz eger hic almamissan bu anlasilabilir ama ben bounty ile ilgilenmiyorum takimla konu hakkinda gorusuyoruz dedi. resmk mail adrsslerine mail attim. telegramda takim uyelerinden kimi bulduysam yazdim durumu. kurucuya bile gonderdim mesajimi. son olarak aldigim bilgi şu : bounty kampanyamiza katilip odullerini alamayan icin elimizdeki verileri degerlendiriyoruz. en kisa surede bu problemi cozup sizinle iletisime gececegiz dediler...

yahu odesinler de % 10 a da raziyim. yani herkese neyse bana da o . zoruma giden kisim. herkes bir sekilde almisken benim anlamsiz sekilde hic odeme alamamis olmam. Jamalin ortadan kayboldugu doneme denk gelmisti ve zirt pirt yonetici degistirdiler. ne oldu bitti o arada hic anlamadim. cok moralim bozuldu bu exchange union yuzunden.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 24, 2017, 08:00:45 AM

pre-salede ne kadar toplanmış ki icoya gerek duymamışlar? bununla ilgili bir bilgi var mı?
marpaci
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
October 24, 2017, 12:55:55 PM

Quote from: jamalaezaz on Today at 09:29:59 AM
Good News for All:

Guys. finally I've convinced the owners to pay the remaining payment to all participants. we are not checking the spreadsheets again. since Tokenmarket already paid 10% of bounties to participants. so now only 90% of payments will be distributed..
we have no idea who got paid and ho didn't since tokenmarket everything done privately.  so we are simply paying 90% of tokens to all eligible participants. that's the only way to finish this progress in shortest time.

Alın size bir müjde...
Geri kalan tokenler de dağıtılacak Smiley
bitkolik
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 05:24:23 PM

evet bugun jamalla telegramda pm ile yazistik. ahbap olacaktik nerdeyse. aldigim son bilgiye gore yarin listeye gore odeme yapilacagi yonunde. listeyi inceledim. kirpmislar bir miktar. 3292 xuc dusuyor payima. bakalim gonderecekler mi yarin. cuzdanda gormeden asla rahatlamayacagim...
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 24, 2017, 08:37:58 PM

evet bugun jamalla telegramda pm ile yazistik. ahbap olacaktik nerdeyse. aldigim son bilgiye gore yarin listeye gore odeme yapilacagi yonunde. listeyi inceledim. kirpmislar bir miktar. 3292 xuc dusuyor payima. bakalim gonderecekler mi yarin. cuzdanda gormeden asla rahatlamayacagim...

Jamal ' ı TaaS bounty sinden tanırım . Oldukça uyuz bir tipti . Sana bu şekilde yardımcı olduysa eğer gözümde bir miktar saygı kazandı . İnşallah emeğin boşa çıkmaz . Peşine düşmekle en iyisini yapmışsın .

Aslında bize de bir nebze böyle iş kopartacak bir ekip lazım Smiley Cüzi miktarlar karşılığında değerlendirebilirsin teklifleri ..
membis
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 03:08:30 PM

Ne oldu şimdi bunlar ödeme yapmaları gereken miktarları ödediler mi yoksa yattılar mı üzerine? Fiyatı da 6 doların üstüne çıkmış arkadaş yazık günah.
marpaci
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
November 22, 2017, 06:04:18 PM

Yukarıda Jamal'dan bir mesaj paylaşmıştım. Geri kalan tokenler dağıtılacak diye.
Ama yalan oldu, gelen giden olmadı...
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: