Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:01:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex hesabimi istemeden dondurdum  (Read 1202 times)
tugrulodabas.54 (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
August 08, 2017, 09:02:17 PM

Bitcoine yeni basladim.ve yanlislikla polo hesabimi dondurdum suan islem.yapamiyprum ve cozumunu bulamadim yardimci olabilir misiniz ?
1715551295
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715551295
Reply with quote  #2

1715551295
Report to moderator
1715551295
Hero Member
*

Ignore
1715551295
Reply with quote  #2

1715551295
Report to moderator
1715551295
Hero Member
*

Ignore
1715551295
Reply with quote  #2

1715551295
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715551295
Hero Member
*

Ignore
1715551295
Reply with quote  #2

1715551295
Report to moderator
1715551295
Hero Member
*

Ignore
1715551295
Reply with quote  #2

1715551295
Report to moderator
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 09, 2017, 12:35:40 AM

Polo destek ekibine yazmayı denedin mi? donruluan hesap nasıl açılır ben de bilmiyorum ama aşağıdaki linkten nasıl destek akibine mesaj yazabilirsin görebilirsin. Durumunu anlat mutlaka onlar sana yol gösterecektir. Şu an için başka bir seçeneğin yok gibi zaten. Polo destek ekibinden başka sana kimse daha iyi yardımcıl olamaz.

Nasıl destek maili gönderilir aşağıdaki linkte görebilirsin.

https://poloniex.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000166425-how-do-i-open-a-support-ticket-what-information-should-i-include-

Kolay gelsin. Umarım kısa sürede açarsın.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
tugrulodabas.54 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 09, 2017, 12:39:26 AM

Evet denedim fakat henüz bir gelişme olmadı.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 09, 2017, 04:14:30 AM

Bir ara açılan ticketlara çok geç cevap veriyorlardı. Belki hala aynıdır. sadece bu sebeple bir çok kişi polo kullanmayı bıraktı. Acil bir durumla karşı karşıya kalıyorsun. Her saniye bile altın değerindeyken adamlar günlerce açılan ticketlara cevap vermiyorlar. Bir ara baya bir azıtmışlardı. Demek ki hala pek bir şey değişmemiş. Senin beklemekten başka yapacak bir şeyin yok sanırım. Aslında destek ekibine gerek kalmadan senin ayarlardan hesabını tekrar aktive edebilmen gerekir mantık olarak ama tabi emin değilim. Kolay gelsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
tugrulodabas.54 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 09, 2017, 05:47:01 AM

Bir ara açılan ticketlara çok geç cevap veriyorlardı. Belki hala aynıdır. sadece bu sebeple bir çok kişi polo kullanmayı bıraktı. Acil bir durumla karşı karşıya kalıyorsun. Her saniye bile altın değerindeyken adamlar günlerce açılan ticketlara cevap vermiyorlar. Bir ara baya bir azıtmışlardı. Demek ki hala pek bir şey değişmemiş. Senin beklemekten başka yapacak bir şeyin yok sanırım. Aslında destek ekibine gerek kalmadan senin ayarlardan hesabını tekrar aktive edebilmen gerekir mantık olarak ama tabi emin değilim. Kolay gelsin.
Evet aslinda ayarlardan kendim yapabilmem lazim ancak sitenin altini ustune getirdim yinede bulamadim. Tek care ticket a cevap vermelerini beklemek dedigin gibi.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
August 09, 2017, 06:06:08 AM

support center'a yeni üyelik açıp ticket oluşturuyorsunuz :

https://poloniex.freshdesk.com/support/home

ben de aynı sorundan dolayı 8 gündür bekliyorum.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
August 09, 2017, 08:50:38 AM

Bitcoine yeni basladim.ve yanlislikla polo hesabimi dondurdum suan islem.yapamiyprum ve cozumunu bulamadim yardimci olabilir misiniz ?

Bu konuyla ilgili bir FAQ var. Eğer daha önceden okumadı isen işine yarayabilir;

An unknown login was detected on my account
https://poloniex.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000244846-an-unknown-login-was-detected-on-my-account
tugrulodabas.54 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 09, 2017, 11:45:32 AM

support center'a yeni üyelik açıp ticket oluşturuyorsunuz :

https://poloniex.freshdesk.com/support/home

ben de aynı sorundan dolayı 8 gündür bekliyorum.
Poloniexin kullanicilarini bu sekilde magdur etmemeli
turquaise
Full Member

Merit: 105

View Profile
August 09, 2017, 08:09:53 PM

iyice çoğaldı bu polonun mağduriyetleri en temizi düzeltebilirseniz düzeldikten sonra ne var ne yoksa çekin kullanmayın. milletin işi gücü yok birde hesap sıkıntılarıylamı uğraşacak
Bayyn
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

Web Developer

View Profile
August 10, 2017, 10:02:35 AM

Hesabı nasıl yanlışlıkla donduruyorlar anlamıyorum, borsa bu biraz dikkatli olmakda fayda var
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 10, 2017, 02:56:21 PM

Yukarıda bir arkadaş yazmış, poloniex'in yaşattığı mağduriyetler çoğaldı katılıyorum ama bu konuda,polo'nun ne gibi bir suçu var anlayamadım.
tugrulodabas.54 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 10, 2017, 03:50:44 PM

Hesabı nasıl yanlışlıkla donduruyorlar anlamıyorum, borsa bu biraz dikkatli olmakda fayda var
Bilmeyen, poloyu yeni kesfetmeye calisan biri icin normal.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 10, 2017, 04:02:49 PM

normal mi?

Biraz komik denemeler bence normal olmamalı
Werner
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 10:18:06 AM

Üç gün içerisinde kendi kendine açılıyor diye biliyorum.
simetri
Full Member

View Profile
August 11, 2017, 10:43:55 AM

normal mi?

Biraz komik denemeler bence normal olmamalı

kendi adıma anlatayım, sonra ne kadar komik olduğunu tartışırız.

Bu işlere ilk defa giriyorum, temmuz sonu polo ve koinimde hesap açtım. 20tl karşılığı litecoin alıp denemeler yapmak istiyordum. Güvenlik önemli olduğu için 2FA etkinleştirdim. Ertesi gün telefonum çöktü ve google aut gitti. Artık hesabıma erişemediğim için ticket açtım ve orada bulunan hesap dondurma seçeneğini seçtim.

Sonra telefonu sıfırlayınca evde 2FA etkinleştirme kodumu kaydettiğimi gördüm ve telefona girdim. Artık poloya sorunsuz girebiliyorum fakat 10 gün önce açtığın ticket cevaplanmadığı için hesabım dondurulmuş durumda.

Dondurulan tutar 20tl olduğu için sıkıntı değil, bu süreçte beklemek yerine bittrex'e geçtim ve kendi çapımda yatırımlarımı bittrex'te değerlendiriyorum.

size göre çok gülünç gelebilecek bir sonuç, işi bilmeyen acemiler için olası bir sonuç oluyor.
btclife01
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
August 11, 2017, 12:37:53 PM

...
Sonra telefonu sıfırlayınca evde 2FA etkinleştirme kodumu kaydettiğimi gördüm ve telefona girdim. Artık poloya sorunsuz girebiliyorum fakat 10 gün önce açtığın ticket cevaplanmadığı için hesabım dondurulmuş durumda.
...

Ticket ile ilgili gelişmleri paylaşmaya devam edersen ortalama Ticket süresi için bir fikir oluşur.
simetri
Full Member

View Profile
August 21, 2017, 11:11:07 AM

...
...

Ticket ile ilgili gelişmleri paylaşmaya devam edersen ortalama Ticket süresi için bir fikir oluşur.

Hocam 19 gündür hiçbir gelişme yok, tickette yazdıklarım uzay boşluğuna gitmiş gibi hissediyorum.
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101

View Profile
November 18, 2017, 10:30:24 AM

Hocam benimde hesap hacklenince dondurdum ve 5 gündür beklemedeyim. Acaba siz ne kadar zamanda geri açtırabildiniz?
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
December 14, 2017, 06:19:19 AM

Bende aynı sorunu yaşadım, Başka bir ip adresinden transfer yaparken yetkilendirme maili geldi ok dedim transferi bitirdim bi baktım 2. yetkilendirme maili gelmiş ben işimi bitirdiğim için red dedim, demez olaydım hesap donduruldu, ticket açtım yazdım bi kaç ekran görüntüsü de yolladım bekliyorum. Daha önce bu konuda dönüş süresi ile ilgili tecrübesi olan varmı? yazarsa sevinirim.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
December 14, 2017, 07:48:08 AM

Hocam benimde hesap hacklenince dondurdum ve 5 gündür beklemedeyim. Acaba siz ne kadar zamanda geri açtırabildiniz?

bi gelişme oldumu acaba? son durum nedir?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: