Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:25:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Baykuş İmparatorluğu  (Read 2142 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 16, 2017, 02:32:42 PM

Dostum bu kitabın pdf hali falan varmı?
vallahi merak ettim kitabı. Almasına alırımda ama sen bu kitaba bu kadar değer veriyorken almak istemiyorum cunku okuduktan sonra kenara atacağımı cok iyi biliyorum sen resmen kitapla duygusal bag kurmussun:)
1715430330
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715430330
Reply with quote  #2

1715430330
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 16, 2017, 02:47:04 PM

Çok iyi pazarlama taktiği tebrik ederim.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 16, 2017, 05:03:44 PM
Last edit: October 15, 2017, 03:37:41 PM by bitpazari

Çok iyi pazarlama taktiği tebrik ederim.

Teşekkürler.

bitpazari (OP)
Hero Member

View Profile
October 15, 2017, 03:39:56 PM

Satış günceldir tekliflerinizi bekliyorum kitap olduğu gibi duruyor koruma kaplaması duruyor toz ve rutubet almayacak şekilde saklanıyor.

Baykuş İmparatorluğu olağanüstü bir zihinsel manipülasyon öyküsü ve günümüz koşullarında "küresel" bir anlam kazanıyor. Çünkü toplu hipnozda, psikolojik tekniklerin yanı sıra "din" faktörünün ne denli önemli olduğunu, ne kadar sık kullanıldığını kanıtlıyor. Bu kitap, sanki İslamiyet'i fon alarak beyin yıkayan terör senyörlerine karşı, Hıristiyanlığın ortak belleğine abanarak bir dünya hegemonyası kurmaya çalışan ABD imparatorluğunun arka bahçesi. Al birini, vur ötekine. Çünkü erek aynı: Eten kemikten robotlar, koşullandığı hedefe yürüyen yöneticiler ve onlara hizmet eden köleler yaratmak. Düşünmeden inanan; inandığını, daha doğrusu inandırıldığını, körükörüne uygulamaya koyan insanlar üretmek. İster Hıristiyan tınılı olsun, ister İslami, beyin yıkama programlarının sonucu aynı: Faşizm.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2017, 06:21:39 PM

Yıllar öncesinde bir sahaf da denk gelmiştim bu kitaba . Sohbet sırasında sahaf ki al pişman olmazsın dediği dönemlerde öğrenciydim maalesef. Yeterli param yoktu . Alamadığım için üzülmüştüm . Oldukça derinden etkileyecek ve akıcı anlatılmış bilgili bir kitap . Alıp okuyacak arkadaşlara şimdiden keyifli bir kitap onları bekliyor .
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 15, 2017, 06:54:45 PM

Eğer kitap dendiği gibi gerçeklik taşıyorsa kurgu değilse,250tl çok bir fiyat değil hakedeceğini düşünüyorum bu tür kitaplara oldukça fazla ilgi oluyor.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
bitpazari (OP)
Hero Member

View Profile
October 16, 2017, 07:34:12 AM

Eğer kitap dendiği gibi gerçeklik taşıyorsa kurgu değilse,250tl çok bir fiyat değil hakedeceğini düşünüyorum bu tür kitaplara oldukça fazla ilgi oluyor.

Kurgu olduğunu sanmıyorum kitapta detaylıca anlatımlar var kanıtlar var mahkemeye çıkmışlar yargılananlar var itiraflar var yapılan deneylerin gerçekliği var. Bence kitapta yazanlar gerçeklerin yanında az bile kalır kitapta zaten abartılı bir şey yoktur, yaşayan kişinin yani kitabın yazarının anlatabileceği olayların dışına çıkılmamış yani şüphe uyandırıcı çelişkili ifadeler göremedim.

Cathy O'Brien diye youtube üzerinden aratırsan uzun süreli halka konuşma yaptığı videolar var izleyebilirsin.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 16, 2017, 06:37:10 PM

hiç kitap okuma alışkanlıgım yoktur ama sırf pahalı diye okuyasım geldi  Grin Grin
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
October 16, 2017, 09:50:24 PM

Kitabı ilk defa duydum açıklamalar da merakımı arttırdı, bu satış stratejisi mi gerçekten bu fiyatlara değer bir kitap mı bilemedim Smiley

koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 16, 2017, 09:52:58 PM

peki bu kitap neden piyasa da yok, bu kadar pahalı olmasına rağmen, sahaflarda falan da artık yok anladığım kadarıyla,
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
October 16, 2017, 10:36:55 PM

Nadir kitaplar arasındadır. Bulmak zor, bazı sitelerde kitap açık artırması falan yapılıyor online olarak, oralarda denk gelirse bir ihtimal. Fiyat uçuk değil.

istanbulda elden 2. el nereden bulabiliriz bu kitabı çok merak ettim, ama 250 lira çok
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 17, 2017, 12:22:32 AM

Bu kitabın ingilizcesinin pdf'i var, bulmam çok kısa sürdü, Türkçesinin bulunamaması mı buradaki kritik konu ?

Çok cüzzi bir fiyata ingilizce pdf'ini gönderiim isteyenlere...

eric_draven
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
October 17, 2017, 12:36:34 AM

İlginç bir kitaba benziyor. Hayırlı satışlar hocam. PDF çıkarmaya vaktiniz yoksa ben yardımcı olabilirim. Aynı anda bir limit koyarsınız atıyorum 10-20 kişi alırsa pdf oalrak satarım diye. Bu şekilde ilk satış olana kadar pdflerin nette dağılmasını önlemiş olursunuz. Hem biraz para kazanmış olursunuz hem de kitap sizde kalmış olur. Ayrıca bir çok okumak isteyen insana da faydanız olur. naçizane tavsiyem...
bitpazari (OP)
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 12:47:51 AM

PDF satışına sıcak bakmıyorum yasal değil sonuçta ama kitabın baskısı olmadığı için belki olabilir diyorum, zaman ayırabilirsem duruma bakacağım pdf sitelerine veririm oradan indirip okursunuz. Kitap satılsa ne olur satılmasa ne olacak beni zengin mi edecek çekiliş yapar bedava hediye ederim birisine kitabı satma niyetim yoktu ama kimseye veremiyorum sakıncalı içeriklere sahip pdf yapsak yine sakat olacak hadi erkekler neyse kızlar okuyacak çok sakıncalı şeyler var belki de yasaklanmıştır baskısı durdurulmuştur önceden.
Busoto
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 07:43:53 PM
Last edit: October 25, 2017, 08:00:24 PM by Busoto

Seferbul'da https://www.seferbul.com/otobus-bileti bahesdiliuordu, ilgimi çekti Bunu nerden alabiliriz hocam. Yine de  http://www.malatyadaotokiralama.com/  için şansımı denemek isterim
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: