Bitcoin Forum
June 29, 2024, 10:45:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][CND] Cindicator - Finansal Marketler için Hibrit Zeka - 12 Eylül  (Read 6103 times)
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
August 17, 2017, 05:56:48 PM

Şimdi bu trader bot mantığıyla ilerleyen ama bota göre daha geliştirilmiş bir proje mi? Doğru mu anlıyorum? "Borsada kazanmayı öğretiyor" felan, hiç etkili gelmedi benim gözüme ama yine de ilginç sayılır.

Tutar mı derseniz, tutar.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
yussuf89 (OP)
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 17, 2017, 06:19:21 PM

Şimdi bu trader bot mantığıyla ilerleyen ama bota göre daha geliştirilmiş bir proje mi? Doğru mu anlıyorum? "Borsada kazanmayı öğretiyor" felan, hiç etkili gelmedi benim gözüme ama yine de ilginç sayılır.

Trade bot mantığıyla yola çıkmış denebilir; doğru zamanda doğru işlemi yapabilen yapay zeka geliştirmeye çalışıyorlar, bunu da anladığım kadarıyla insanların tahminleriyle ve yaptığı işlem türlerine göre bir çeşit veritabanıyla yapıyorlar.
Umarım dediğiniz gibi başarılı bir proje olur.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 17, 2017, 08:31:02 PM

benzer projeler var bunun tek artısı analizleri insanların görüşlerinden toparlaması daha sağlam sonuçlara ulaşmak için insan tecrübesinden faydalanmaya çalışıyor. projenin ekibi çok ilgili sorulan sorulara kısa sürede cevap veriyorlar. sasha konusunda açıklama gelmemesi ödeme karşılığı adını kullanma durumunu aklıma getirdi belki sadece reklam amaçlı konulmuştur haberi olmadan kullanılsa bir açıklama yapardı tahminimce.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
August 17, 2017, 08:34:48 PM

Trader bot mantığıyla çalışıyor denemez aslında.
Şöyle bir sistem var. Cindicator uygulamasını kullanan userlara crypto paralar ve borsa ile alakalı tahminler yaptırıyor. Daha sonra bu tahminleri bir takım matematiksel yazılımlarla kombinleyip bir sonuç tahmin veya forecast çıkarıyorlar. Ve bu forecastları ve yaptıkları analizleri elinde CND token olanlarla paylaşıyorlar.
Vaadettikleri hybrid sistemin insan zekasıyla yapay zekanın kombinasyonu olduğunu iddia ediyorlar ve bu hybrid zekayı kullanarak klasik finansal tahminlerden daha tutarlı tahminlerde bulunacaklarını iddia ediyorlar.
Çok kafama yatmasada takipte kalmakta fayda var  Smiley
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 18, 2017, 06:49:48 AM

Başarı yakalanır, proje tamamlanır, tamamlanmasa bile bir alpha, beta sürülür, o da kısmi de olsa başarı yakalarsa buraların bay haline!

1,5 milyar token var. Hepsi piyasaya sürülecek demişler. Satılmayanları yaksalar kesin olarak iş yapar gibi bu projede.
serkan7554
Member
**

Activity: 378
Merit: 21

English ↳ Turkish Translator ✓

View Profile
August 18, 2017, 07:31:23 AM

MAntık yapay zekadan çok test sonuçlarını ortalama olarak baz alıp sonuç çıkartmak Takip etmekten zarar gelmez .
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 18, 2017, 09:16:39 PM

Cindicator'ün Yeni blog yazısını okuyabilirsiniz:
https://medium.com/@Cindicator/wisdom-of-the-crowd-under-computer-control-how-hybrid-intelligence-cindicator-is-learning-to-7c7804120222
"Bilgisayar kontrolünde kalabalığın bilgeliği: Hibrit Zeka Cindicator, tahmin edilemez olan şeyi nasıl tahmin ediyor?"
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 19, 2017, 06:15:42 AM

NUMERAI ve Cindicator karşılaştırması yapılmış, çok yönlü bir kıyaslama olmuş. İncelemekte fayda var.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 19, 2017, 11:07:13 AM

Pek gerekli bir proje değil gibime geldi. Olmasa da olur sanki. Sasha var diye ilgi çekiyor diye tahmin ediyorum.
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 19, 2017, 12:19:49 PM

Pek gerekli bir proje değil gibime geldi. Olmasa da olur sanki. Sasha var diye ilgi çekiyor diye tahmin ediyorum.
Sasha Ivanov kriptopara dünyası ve ICO'lar için önemli bir isim, ama elbette bir projede ismi geçince akan sular durmamalı. Bir ICO'nun güvenilir olup olmadığını anlamak da ayrı bir çalışma gerektiriyor.

• BBC'de yayınlanmış Topluluğun Bilgeliği "The Wisdom of the Crowd" belgeselini izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=iOucwX7Z1HU
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
August 19, 2017, 01:57:08 PM

güzel proje hocam. teşekkürler çeviri için. yapay zeka destekli projeler için merak artıyordu yatırımcılar için. şimdi de hibrit zeka olayı kafaları karıştırıyor, ama ilgiliyi de artıyor. Smiley her geçen gün artan market değeri kontrolü zorlaştırıyor ve kolaylaştırıcı programlanmış uygulamalara ihtiyaç duyuyor. Wink
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
August 19, 2017, 05:50:46 PM

Projenin somut olarak ilk adımları 2015 yılında atılmış. Sonrasında Newyork'ta 300,000$ , Microsoft Bizspark'tan 120,000$ yatırım almışlar bugüne kadar getirmişler ve yakın zamanda satış yapacaklar. Bana çoğu projeden daha çok güven verdiler bu yüzden projeyi destekliyorum.
 İlk global forumda denk gelmiştim o zaman ilgimi çekmişti, iyi kötü ortada bir ürün var (en azından hiçbir şey yapmadan böyle bir fikrimiz var şunu yapcaz bunu yapcaz bize para verin demiyorlar) e ekip de fena görünmüyor. Hardcap yaparlarsa benim için sürpriz olur, büyük ihtimalle hatrı sayılır bir yatırım toplayacaklardır. Bu arada çeviri için teşekkürler. Artık globaldeki konular kısa sürede Türkçe forumda da yayınlanıyor, ülkemizde de cryptocurrencye olan ilginin artmasını görmek ne güzel
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 19, 2017, 06:46:15 PM

Projenin somut olarak ilk adımları 2015 yılında atılmış. Sonrasında Newyork'ta 300,000$ , Microsoft Bizspark'tan 120,000$ yatırım almışlar bugüne kadar getirmişler ve yakın zamanda satış yapacaklar. Bana çoğu projeden daha çok güven verdiler bu yüzden projeyi destekliyorum.
 İlk global forumda denk gelmiştim o zaman ilgimi çekmişti, iyi kötü ortada bir ürün var (en azından hiçbir şey yapmadan böyle bir fikrimiz var şunu yapcaz bunu yapcaz bize para verin demiyorlar) e ekip de fena görünmüyor. Hardcap yaparlarsa benim için sürpriz olur, büyük ihtimalle hatrı sayılır bir yatırım toplayacaklardır. Bu arada çeviri için teşekkürler. Artık globaldeki konular kısa sürede Türkçe forumda da yayınlanıyor, ülkemizde de cryptocurrencye olan ilginin artmasını görmek ne güzel
Hayal satmıyorlar evet, ortada somut bir şeyler var. Tabiki Cindicator'ün kat edeceği çok mesafe var ama yolun başındayken bir şeyler yapmış olarak görmek oldukça güven veriyor. Dediğiniz gibi, şunu bunu yapcaz diyerek para toplamıyorlar.
Umarım hard cap değeri olan 15M$'a ulaşırlar, bana kalırsa piyasadaki diğer ICO'lara göre daha çok para toplamayı hak ediyor. güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 20, 2017, 08:35:50 AM

slack grubuna katıldım nedense slackte pek fazla  soru alış-verişi yok. ama en basit sorulara dahi detaylı olarak anlatıyorlar.hala kararsızım tam olarak projeyi anlamadıgım için slackine girmiştim ama girince dahada kafam karıştı.
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 20, 2017, 07:56:09 PM

https://twitter.com/Crowd_indicator/status/898862314643795968
Cindicator Ön Satış Beyaz Listesi (White List) için kayıt başladı. http://cindicator.com üzerinden abone olun ve mailinizi kontrol edin!
starts registration for our Pre-Sale White List. Subscribe at http://cindicator.com  and check your mailbox!
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 22, 2017, 09:41:31 AM

Son gelişmeler nelerdir yatırım yapacak arkadaş var mı. ICO ne zaman başlayacak kesin bir tarih var mı? Waves ile ICO'ya katılabilirsek iyi olurdu elimde bir sürü duruyor ne satabiliyorum ne başka bir şey ICO'ları takip edip ufak ufak dağıtıyorum.
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 22, 2017, 10:09:03 AM

Son gelişmeler nelerdir yatırım yapacak arkadaş var mı. ICO ne zaman başlayacak kesin bir tarih var mı? Waves ile ICO'ya katılabilirsek iyi olurdu elimde bir sürü duruyor ne satabiliyorum ne başka bir şey ICO'ları takip edip ufak ufak dağıtıyorum.
ICO 12 Eylül'de başlayacak, üstte mesajda belirttiğim gibi mailinizi vererek beyaz listeye kaydolursanız gelişmelerden haberdar olursunuz.
O durumu ben de yaşadım, tek bir coinde yüksek miktarda yatırımım olunca ve başka bir şeye yatırım yapmak istediğimde ne yapacağımı bilemiyorum, bozdurmakta kararsız kalıyorum Smiley
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 22, 2017, 10:33:38 AM

15 milyonluk hardcap  hedefleri var biraz zor gibi bu rakama ulaşmak.sanırım yaşanan son olaylar nedeniyle yeni karar almışlar.slack kanallarını kapatıp telegramdan devam edeceklermiş.konustugum ekipteki insanalr tek tek mesaj atmış artık bana telegramdan ulaşabilirsin,burayı kapatıyoruz diye.

discord varken telegrama ne gerke var onuda anlamış degilim.telegramda herşey birbirine karışıyor 5 kişi aynı anda mesaj yazsa.nedense icoya çıkacak hic bir proje discord grubu kurmuyor bu da ayri bir konu.

ben yatırım yapmayı planlıyorum, 1 cent e geliyor coinin tanesi hali hazırda bir projeleri var.fiyat bu kadar ucuzken 100 dolar yatırıp 10K token alıp unutmak gibi bir planım var.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
August 22, 2017, 05:47:01 PM

Slack'ten ard arda gelen hack haberlerinden sonra kapatmaları normal geldi. Kampanyayla ilgili sorun yaşadım fakat kampanya yöneticisi arkadaş baya ilgili hemen çözdü sorunu sağolsun.
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 22, 2017, 06:20:01 PM

Birkaç gelişme:
• Cindicator CTO ve Kurucusu Yuri Lobyntsev ile yeni bir röportaj: https://youtu.be/lzxpwqlMou4
• Danışma Kurulu büyüyor! Reese Jones ile tanışın, kendisi Singularity Üniversitesinin ortak kurucusudur.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: