Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:48:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Neon Wallet de Neo Tutarak Gas Kazan  (Read 2037 times)
greatlondoner (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
August 10, 2017, 02:55:14 PM

Az önce keşfettim ve deniyorum. Cüzdanda bulundurduğunuz Neo ya orantılı olarak her 5 dakikada bir biriken Gas ları topluyorsunuz.
Daha uzun aralıklarla toplamayı deniyorum aynı oranda birikecek mi diye. şimdilik olumlu görünüyor, yani başında beklemeye gerek yok.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
August 10, 2017, 03:43:36 PM

Az önce keşfettim ve deniyorum. Cüzdanda bulundurduğunuz Neo ya orantılı olarak her 5 dakikada bir biriken Gas ları topluyorsunuz.
Daha uzun aralıklarla toplamayı deniyorum aynı oranda birikecek mi diye. şimdilik olumlu görünüyor, yani başında beklemeye gerek yok.

nasıl oluyor bu.cüzdan link atarmısın hangi cüzdan bakalım 5 dakikada yüzde kaç GAS veriyor nasıl dönüşüyor biraz daha açarmısın
greatlondoner (OP)
Newbie
*

View Profile
August 10, 2017, 04:14:32 PM

kabaca yaptığım hesaba göre ortalama 100 neo için saatte 0.001 gas veriyor. çok teknik incelememekle birlikte neo bakiyesine göre bu artar ya da azalır tahminimce. ayda 0.7 gas a tekabul ediyor.  gas hep bu rakamda kalsa ayda 20 dolar gibi bi ekstra kazandırıyor. ben uzun vadeli tuttuğum için mantıklı geldi ancak trade yapanların küçümseyeceği bir rakam.
neo.org da mevcut neon wallet.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 10, 2017, 04:44:23 PM

deneyelim bakalım ayda 20 dolar fena değil açıkcası boş boş bekliceğini ;Cheesy çalışsın hayvan
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
August 10, 2017, 05:36:11 PM

2700'de 20 dolar büyütülecek bir rakam değil ama boş durmasından iyidir tabiki. Waves'in verdiği wctye göre kıyas yaptım neon 2-2.5 katı veriyor waves'e göre.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 10, 2017, 07:38:53 PM

Baska bildiginiz cuzdani acik tuttukca token kazanilan coin varmi arkadaslar.Bir ara epey vardi boyle seyler hala varmi
dakota neat
Hero Member

View Profile
August 11, 2017, 09:20:54 PM

greatlondoner  sen cüzdanı nasıl çalıştırdın ben neo.org indirdim ama sadece dos çalışan bir client var içinde neo oları gönderebileceğim bişey bulamadım

edit tamam yanlış dosyayı indirmişim Cheesy windows resmin altındakini ezbere tıkladım ama o değilmiş
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
August 11, 2017, 09:28:16 PM

Baska bildiginiz cuzdani acik tuttukca token kazanilan coin varmi arkadaslar.Bir ara epey vardi boyle seyler hala varmi

nav coın ve particl. pos sıstemı ıle calısıyor ve cuzdanda tuttugun coıne oranla coın gelıyor ama cuzdanın acık durması gerekıyor. yılda %5 dıyorlar ama navda ben 4 aydr calıstırıyorum belkı 5 ay ve %5 e ulasmıs durumdayım Cheesy hala gelıo
dakota neat
Hero Member

View Profile
August 12, 2017, 09:59:12 AM

dosutm cüzdanı kurdum new wallet oluşturdum cüzdanı bir adrs çıktı ona 1 neo gönderdim olmadı
başka bir adres daha oluşturdum ilk olandan daha uzun adres ilki sanırım fark diye düşündüm ona 1 tane gönderdim oda gitmedi. tx var elimde sorunu nasıl çözmerim sen nasol gönderdin ben mi bir yerde hatalıyorum
test cüzdanı olabilir mi ki benim yaptığım takip listesine giridim sl atta test network gişey diyor ama direk gup indirdim 2.0.1 olan sürümü
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 12, 2017, 10:05:09 AM

bu tarz komisyon veren koinlerin listesini veren bir yer var mı?
dakota neat
Hero Member

View Profile
August 12, 2017, 12:09:21 PM

Benzer sorun yasayan yokmu
Sync485
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
August 12, 2017, 03:28:40 PM

gas neo'ya çevirilebiliyor mu?
dakota neat
Hero Member

View Profile
August 12, 2017, 04:08:20 PM

kendi borsalarında işlemi vardır ancak hali hazıda btc olarak gas alıp satabiliyorsun gas paraya çevirebiliyorsun

https://coinmarketcap.com/assets/gas/

gerçi zarlak yerlerde işlem görüyor ama satılıyor
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
August 12, 2017, 08:04:40 PM

Merhaba Neo da cüzdanda aynı Waves gibi lease ederek mi gas kazanıyorsunuz yoksa farklı bir işlem mi gerekiyor? Waves de lease yaptığın anbda cüzdanı kapat başka bişey yapmasan da token geliyor da..

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Sync485
Full Member

View Profile
August 12, 2017, 10:29:41 PM

kendi borsalarında işlemi vardır ancak hali hazıda btc olarak gas alıp satabiliyorsun gas paraya çevirebiliyorsun

anlamadığım şey ethereum falan niye ether almıyor fee'yi gas alıyor? bunların cüzdanlarını hiç kullanmadığım için soruyorum çok basit sorularsa mazur görün.  atıyorum ethereum,neo aldık wallet'a attık. ordan başka yere para transfer edicez , gas'ı nasıl alıyoruz?
dakota neat
Hero Member

View Profile
August 13, 2017, 07:35:17 AM

anlamadığım şey ethereum falan niye ether almıyor fee'yi gas alıyor? bunların cüzdanlarını hiç kullanmadığım için soruyorum çok basit sorularsa mazur görün.  atıyorum ethereum,neo aldık wallet'a attık. ordan başka yere para transfer edicez , gas'ı nasıl alıyoruz?

gas eth cüzdanları eth olarak kesiyor zaten bildiğin gibi neo gas farklı bir sistem gönderimde neo kesiyor pos minnig te sana kazanç olarka gas veriyor buda kesilen feelerden gelen gaslardan karşılıyor en azından anladığım buı Smiley
Merhaba Neo da cüzdanda aynı Waves gibi lease ederek mi gas kazanıyorsunuz yoksa farklı bir işlem mi gerekiyor? Waves de lease yaptığın anbda cüzdanı kapat başka bişey yapmasan da token geliyor da..

pos var bunda açık bırakman lazım  waves teki gibi başka birine göndermiyorsun .
Sync485
Full Member

View Profile
August 13, 2017, 12:58:31 PM

gas eth cüzdanları eth olarak kesiyor zaten bildiğin gibi neo gas farklı bir sistem gönderimde neo kesiyor pos minnig te sana kazanç olarka gas veriyor buda kesilen feelerden gelen gaslardan karşılıyor en azından anladığım buı Smiley

tamamdır teşekkürler düşündüğüm gibiymiş Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 13, 2017, 01:46:49 PM

ether pos sıstemıne geçınce onda da cüzdanı açık bırakınca boyle para kazanma sıstemı alacak mı acaba
ama o zaman mın.ether sistemi cok ıstenır herhalde
dakota neat
Hero Member

View Profile
August 13, 2017, 04:02:45 PM

ether pos sıstemıne geçınce onda da cüzdanı açık bırakınca boyle para kazanma sıstemı alacak mı acaba
ama o zaman mın.ether sistemi cok ıstenır herhalde

aynn ether posta öyle çalışacak pos ta kesinlen gaslardan eth gelicek ama ne kadar eth okadar pos ödülü . yani elinde iyi bir eth yoksa öyle man man kazandırcağını düşünmüyorum
greatlondoner (OP)
Newbie
*

View Profile
August 15, 2017, 10:06:35 AM

Benzer sorun yasayan yokmu

dakota çözdünmü sorunu?
anlattığından anladığım kadarıyla cüzdana giriş yapmamışsın
new wallet e tıkladıktan sonra gelen private key i not edip log in yapman lazım
log in kısmınada bu private key i yazıyorsun. bu senin her cüzdanına girişteki gerekli olan key in.
sonrasında içeriden işlemler her cüzdanda olduğu gibi
umarım seni doğru anlayıp doğru cevaplama yapmışımdır.
yeni olduğum için bazen frekanslar tutmayabiliyor bazı arkadaşlarla Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: