Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:24:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sigurnost na bitcointalku  (Read 1331 times)
xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
December 05, 2017, 12:50:55 PM
 #21

U poreznoj postoje specijalni agenti koji su samo zaduzeni za pracenje bitcoina i ovog foruma.U poreznoj smatraju sve vlasnike Bitcoine mogucim kriminalcima a i teroristima tako da je sve pod strogim nadzorom i kontrolom.I vjerovatno porezna vec raspolaze svim vaznim podacima svakog ko je napisao post na ovom forumu.
Specijalci koji rade u poreznoj zaduzeni za pracenje ovog foruma nisu obicni ljudi vec vrhunski kompjuterski eksperti koji mogu sve ucesnike foruma da prate i snimaju.Kad jednom posjetite forum eksperti iz porezne ubace vas komp specijalni program koji vas snima i prati.
Takoda je kasno pokrenuta ova tema ,svi smo na crnoj listi porezne

1714843473
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714843473

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714843473
Reply with quote  #2

1714843473
Report to moderator
1714843473
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714843473

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714843473
Reply with quote  #2

1714843473
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
December 05, 2017, 02:32:26 PM
 #22

U poreznoj postoje specijalni agenti koji su samo zaduzeni za pracenje bitcoina i ovog foruma.U poreznoj smatraju sve vlasnike Bitcoine mogucim kriminalcima a i teroristima tako da je sve pod strogim nadzorom i kontrolom.I vjerovatno porezna vec raspolaze svim vaznim podacima svakog ko je napisao post na ovom forumu.
Specijalci koji rade u poreznoj zaduzeni za pracenje ovog foruma nisu obicni ljudi vec vrhunski kompjuterski eksperti koji mogu sve ucesnike foruma da prate i snimaju.Kad jednom posjetite forum eksperti iz porezne ubace vas komp specijalni program koji vas snima i prati.
Takoda je kasno pokrenuta ova tema ,svi smo na crnoj listi porezne

Kakve veze porezna ima s teroristima i kriminalcima to je posao za obaviještajne službe i policiju, i opet uzmi si bitcoin kao da je podatak kojem su ljudi stvorili vrednost, i dok god ti njega ne prodaješ nisi dužan platiti porez, čak sam čitao negdje neznam za koju zemlju ako kupiš bitcoin i držiš ga godinu dana kod sebe oslobođen si poreza na njega, nezz iz koje si zemlje, ali Bitcoin se u Europi i u svijetu koristi već naveliko, možeš čak i u Zagrebu ga dizat na bankomatima, plačati u specijaliziranim trgovinama, ja sam u jednoj kupovao računalnu opremu, firmama, frizere, kafiće imaš, po toj tvojoj logici svi takvi poslodavci bi trebali na robiju, ali naravno da nisu na robiji zato što uredno plačaju porez, a što pričaš da baca specijalan program hah imaš dobar antivirus i bez brige si

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
freigeist
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1107
Merit: 534


View Profile
December 05, 2017, 04:22:02 PM
 #23

U poreznoj postoje specijalni agenti koji su samo zaduzeni za pracenje bitcoina i ovog foruma.U poreznoj smatraju sve vlasnike Bitcoine mogucim kriminalcima a i teroristima tako da je sve pod strogim nadzorom i kontrolom.I vjerovatno porezna vec raspolaze svim vaznim podacima svakog ko je napisao post na ovom forumu.
Specijalci koji rade u poreznoj zaduzeni za pracenje ovog foruma nisu obicni ljudi vec vrhunski kompjuterski eksperti koji mogu sve ucesnike foruma da prate i snimaju.Kad jednom posjetite forum eksperti iz porezne ubace vas komp specijalni program koji vas snima i prati.
Takoda je kasno pokrenuta ova tema ,svi smo na crnoj listi porezne

Kakve veze porezna ima s teroristima i kriminalcima to je posao za obaviještajne službe i policiju, i opet uzmi si bitcoin kao da je podatak kojem su ljudi stvorili vrednost, i dok god ti njega ne prodaješ nisi dužan platiti porez, čak sam čitao negdje neznam za koju zemlju ako kupiš bitcoin i držiš ga godinu dana kod sebe oslobođen si poreza na njega, nezz iz koje si zemlje, ali Bitcoin se u Europi i u svijetu koristi već naveliko, možeš čak i u Zagrebu ga dizat na bankomatima, plačati u specijaliziranim trgovinama, ja sam u jednoj kupovao računalnu opremu, firmama, frizere, kafiće imaš, po toj tvojoj logici svi takvi poslodavci bi trebali na robiju, ali naravno da nisu na robiji zato što uredno plačaju porez, a što pričaš da baca specijalan program hah imaš dobar antivirus i bez brige si

U njemačkoj trenutno ako držiš bitcoin više od godinu dana kad pretvoriš  u eure nema poreza za sada!
Barem tako piše po internetu.
Sad znate di morate seliti ako imate velike pare za izvući Wink

Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
December 05, 2017, 06:12:31 PM
 #24

U poreznoj postoje specijalni agenti koji su samo zaduzeni za pracenje bitcoina i ovog foruma.U poreznoj smatraju sve vlasnike Bitcoine mogucim kriminalcima a i teroristima tako da je sve pod strogim nadzorom i kontrolom.I vjerovatno porezna vec raspolaze svim vaznim podacima svakog ko je napisao post na ovom forumu.
Specijalci koji rade u poreznoj zaduzeni za pracenje ovog foruma nisu obicni ljudi vec vrhunski kompjuterski eksperti koji mogu sve ucesnike foruma da prate i snimaju.Kad jednom posjetite forum eksperti iz porezne ubace vas komp specijalni program koji vas snima i prati.
Takoda je kasno pokrenuta ova tema ,svi smo na crnoj listi porezne

Kakve veze porezna ima s teroristima i kriminalcima to je posao za obaviještajne službe i policiju, i opet uzmi si bitcoin kao da je podatak kojem su ljudi stvorili vrednost, i dok god ti njega ne prodaješ nisi dužan platiti porez, čak sam čitao negdje neznam za koju zemlju ako kupiš bitcoin i držiš ga godinu dana kod sebe oslobođen si poreza na njega, nezz iz koje si zemlje, ali Bitcoin se u Europi i u svijetu koristi već naveliko, možeš čak i u Zagrebu ga dizat na bankomatima, plačati u specijaliziranim trgovinama, ja sam u jednoj kupovao računalnu opremu, firmama, frizere, kafiće imaš, po toj tvojoj logici svi takvi poslodavci bi trebali na robiju, ali naravno da nisu na robiji zato što uredno plačaju porez, a što pričaš da baca specijalan program hah imaš dobar antivirus i bez brige si

Molimo vas, obratite se ovlaštenom serviseru. Izgleda da vam se pokvario sarkazam detektor!  Grin
mustag1982
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 06, 2017, 01:53:07 AM
 #25

hahahahhhaha ma da, drzavni poSo! kakva crna poreska i bilo sta slicno.... imaju bas bol u predelu prepona cak i ako je neko od njih cuo za bitcoin. Ne budimo smesni, ljudi koji rade tamo rade samo ono sto moraju, nikako i ni slucajno vise od toga Cheesy
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
December 06, 2017, 03:17:15 PM
 #26

U poreznoj postoje specijalni agenti koji su samo zaduzeni za pracenje bitcoina i ovog foruma.U poreznoj smatraju sve vlasnike Bitcoine mogucim kriminalcima a i teroristima tako da je sve pod strogim nadzorom i kontrolom.I vjerovatno porezna vec raspolaze svim vaznim podacima svakog ko je napisao post na ovom forumu.
Specijalci koji rade u poreznoj zaduzeni za pracenje ovog foruma nisu obicni ljudi vec vrhunski kompjuterski eksperti koji mogu sve ucesnike foruma da prate i snimaju.Kad jednom posjetite forum eksperti iz porezne ubace vas komp specijalni program koji vas snima i prati.
Takoda je kasno pokrenuta ova tema ,svi smo na crnoj listi porezne

Jako dobro, nisam se već dugo ovako dobro nasmijao Smiley
Samo da umirim one koji su ovo možda slućajno ozbiljno shvatili.
Da bi netko išao istraživati vaš pravi identitet, prvo bi morala postojati ''opravdana sumnja'' za kriminalno djelo ili terorizam.
DORH bi morao tražiti sudski nalog za otkrivanje počinitelja a tada, putem Interpola i instituta ''međunarodne pravne pomoći'' ide potraga za počiniteljem.
U RH bitcoin zakonski nije prepoznat kao novac ili financijska imovina, pa se i nema što prijaviti.
Ako bi se netko i pojavio u poreznoj i pokušao prijaviti zaradu od bitcoina i platiti porez, u boljem slućaju bi ga zamolili da ne ''troši'' njihovo vrijeme na gluposti a u gorem da provjeri ima li slobodnog mjesta u Vrapču Smiley
No, kada odlučite zamjeniti bitcoin u ''čvrstu'' valutu i to si isplatiti na svoj bankovni račun u RH, stvari se potpuno mijenjaju, a detaljnije je sve objašnjeno u topicu porez.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
December 06, 2017, 03:34:19 PM
 #27

U poreznoj postoje specijalni agenti koji su samo zaduzeni za pracenje bitcoina i ovog foruma.U poreznoj smatraju sve vlasnike Bitcoine mogucim kriminalcima a i teroristima tako da je sve pod strogim nadzorom i kontrolom.I vjerovatno porezna vec raspolaze svim vaznim podacima svakog ko je napisao post na ovom forumu.
Specijalci koji rade u poreznoj zaduzeni za pracenje ovog foruma nisu obicni ljudi vec vrhunski kompjuterski eksperti koji mogu sve ucesnike foruma da prate i snimaju.Kad jednom posjetite forum eksperti iz porezne ubace vas komp specijalni program koji vas snima i prati.
Takoda je kasno pokrenuta ova tema ,svi smo na crnoj listi porezne

Jako dobro, nisam se već dugo ovako dobro nasmijao Smiley
Samo da umirim one koji su ovo možda slućajno ozbiljno shvatili.
Da bi netko išao istraživati vaš pravi identitet, prvo bi morala postojati ''opravdana sumnja'' za kriminalno djelo ili terorizam.
DORH bi morao tražiti sudski nalog za otkrivanje počinitelja a tada, putem Interpola i instituta ''međunarodne pravne pomoći'' ide potraga za počiniteljem.
U RH bitcoin zakonski nije prepoznat kao novac ili financijska imovina, pa se i nema što prijaviti.
Ako bi se netko i pojavio u poreznoj i pokušao prijaviti zaradu od bitcoina i platiti porez, u boljem slućaju bi ga zamolili da ne ''troši'' njihovo vrijeme na gluposti a u gorem da provjeri ima li slobodnog mjesta u Vrapču Smiley
No, kada odlučite zamjeniti bitcoin u ''čvrstu'' valutu i to si isplatiti na svoj bankovni račun u RH, stvari se potpuno mijenjaju, a detaljnije je sve objašnjeno u topicu porez.

Ne vjerujte Danijelu 91 on je agent porezne. Isto i onaj nizozemac koji je sav socijalan i oće platit porez. Sve šta je xxxgbxxx napisao je potpuno točno. Ja vam ovo pišem iz zatvora.

Hodling since 2011.®
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
December 19, 2017, 08:24:17 PM
Last edit: December 21, 2017, 07:28:56 PM by sbogovac
 #28

[...] Danijelu 91 [...] je agent porezne. Isto i onaj nizozemac koji je sav socijalan i oće platit porez. Sve šta je xxxgbxxx napisao je potpuno točno. Ja vam ovo pišem iz zatvora.

Pa... nije to momentalno ni toliko daleko od istine (sto se mene tice). Ali moram ipak priznati da je to manje iz socijalne motivacije i vise zato sto volim (da posedujem i koristim) lepe stvari pa zelim da mi ih ne oduzmu kada me pitaju odkud meni...  Lips sealed


0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
bitobran
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 2


View Profile
December 21, 2017, 09:48:32 PM
 #29

Hhahaha ma vjerujem da je sigurno netko od "njih" gore al za svoju dobit! Imamo puno većih problema u državi da bi se kvalitetno ićime bavili. No svakako ja osobno koristim vpn i svakome bi ga preporucio, danas bar to ne košta puno!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!