Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:51:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO BİTTİ 40M USD] ⚡ Electroneum ⚡ Mobil Tabanlı Kripto Uygulaması  (Read 3367 times)
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 11, 2017, 08:55:57 PM

Eğer sözlerinde durup cüzdanı bu hafta çıkarırlarsa şüphesi olan arkadaşlarada güven geleceğini düşünüyorum.benim hoşuma gidiyor ETN fiyat düşerse bende bi miktar uzun vadeli olarak yatırım yapcağım
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 12, 2017, 10:31:00 AM

telegram kanallarında yazılana bakılırsa cüzdan yarın açılıyor arkadaşlar bekleyen arkadaşların gözü aydın.yatırım yapmadığıma pişman oldum resmen çerez parası yatıranlar bile çok iyi kazandı şu ICO ya fiyat dump yerse toplama hayalleri kuruyorum bakalım

EDIT: hatta gerisayım başlamış : http://my.electroneum.com/countdown.html
Killermoney35 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 12, 2017, 10:55:41 AM

erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 12, 2017, 11:08:39 AM

Umarım bir an önce cüzdanlar açılır.Ico sürecindeki başarının ardında .ok başarılı bir ekip çalışmasının yattığını düşünüyorum.Umarım ekip aynı başarıyı bundan sonrada devam ettirmeyi başarır. Smiley

cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
December 13, 2017, 07:39:52 AM

düşer diye bekledikçe daha çok yükseliyor, iyiki düşdünde toplayalım dedik ama yalan oldu resmen, bugün ico ve bountyciler dump yaparda alırız inş, an itibariyle

$0.125370 USD (24.12%)
0.00000743 BTC (23.43%)

cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
December 13, 2017, 02:47:16 PM

hey maşallah ne güzel dump geldi be hadi biraz daha düşte alayım seni  Smiley

$0.068912 USD (-36.04%)
0.00000399 BTC (-36.32%)

öğleden beri 2 kat değer kaybetti daha da düşecek gibi pusuda bekleyen varsa benim gibi biraz daha beklesin derim  Smiley

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 13, 2017, 08:43:35 PM

satsam 5x yapar satmasam dibi boylar. vay arkadaş ya
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 13, 2017, 09:27:49 PM

Eğer bir şekilde ico fiyatına yaklaşır yada düşerse ancak o zaman almayı düşünürüm. Yoksa 3-4x yapmış haliyle alınmaz bu token. Sanıyorum avantajlı fiyatı ICO zamanında 0.01 USD dolaylarındaydı. Yine 6 katı düzeyinde görünüyor fiyat. Arzı da çok yüksek olduğu için cesaret edip giremedim.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 13, 2017, 09:46:53 PM

Dump yedikçe yiyor gibi sanki imzasına girenler iyi almış sanırım bunun. Herhalde ellerinde çok olanlar direk satıp çıkıyorlar.
Killermoney35 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 13, 2017, 10:13:16 PM

Dump yedikçe yiyor gibi sanki imzasına girenler iyi almış sanırım bunun. Herhalde ellerinde çok olanlar direk satıp çıkıyorlar.

Ödül oranı yüksek değil aslında ama fiyat yükselince yükselmiş oldu oda, henüz bounty dağıtılmadı dağılım olduktan sonra biraz daha düşer belki ondan sonra, gerçek değerini gösterir
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 13, 2017, 10:40:33 PM

Public key ile bakiyeyi görmemiz mümkün değil mi, çok karmaşık geldi nedir ne değildir anlamadım. İki kere private key istiyor transfer etmeye çalışıyor falan ne saçma bir yapısı var bunun.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 14, 2017, 06:09:26 AM

şifre degısıtın dıye maıl gelmiş degiştirmeye çalışıyorum 1 saattır bir turlu olmuyor yapacagınız sıteye sokayım sınır ettı ıkıde bır araba resmı sectırıyorlar
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
December 14, 2017, 08:25:20 AM

sakin ol hocam.dün bende hesap açayım dedim yarım saat falan sürdü, açtıktan sonra bi 10 dk da adres oluşturmak için bekledi ama sonunda hedefe ulaştım.Uzun vadeli gireceğim buna ama hala 5x fiyatı, biraz daha düşmesini bekliyorum bountyler dağıtılsın bakalım
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 14, 2017, 08:52:59 AM

sakin ol hocam.dün bende hesap açayım dedim yarım saat falan sürdü, açtıktan sonra bi 10 dk da adres oluşturmak için bekledi ama sonunda hedefe ulaştım.Uzun vadeli gireceğim buna ama hala 5x fiyatı, biraz daha düşmesini bekliyorum bountyler dağıtılsın bakalım

Bounty neye göre dağıtılacak biiliyor musun. Offline cüzdan oluşturup kampanya başvuru sırasında vermiştin yanlış hatırlamıyorsam, mail adresini de girmiştik. Açtığımız hesaplara mı gönderilecek yoksa adrese mi dağıtım yapacaklar. Gerçekten karmaşık bir süreç geçirdik defalarca şifre değiştirdim unutmuşum nasıl dağıtım yapılacağını. Proje güzel gibi ama keşke sorunlar yaşamasaydık.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 14, 2017, 09:04:32 AM

adres oluşturmak nasıl oluyor ben hesap açtım direk sol köşede adresım oluştu, bız sımdı borsadan aldıgımızı buradaki adrese atabılecegız degılmı. Bırde bounty odullerını burayamı yukleyecekler adrese gore
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
December 14, 2017, 09:10:33 AM

adres oluşturmak nasıl oluyor ben hesap açtım direk sol köşede adresım oluştu, bız sımdı borsadan aldıgımızı buradaki adrese atabılecegız degılmı. Bırde bounty odullerını burayamı yukleyecekler adrese gore

ben hesabı açtım loading te kaldı hemen oluşmadı adres, şimdi ise girdiğimde direkt gösteriyor adresi.normalde atmamız gerek adrese ama denemedim, satın almadım henüz bountycileri bekliyorum  Smiley tavsiyem satın aldıysanız önce küçük bi miktar atın 10-15 tane.sıkıntısız geçerse kalanı gönderin.%99 bi sorun olmayacaktır ama transfer falan uzarsa aklınız kalmaz en azından.
bounty konusunda ise bilgim yok anakonuda sadece mail istemişler katılımcılardan
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 14, 2017, 09:31:58 AM

ben hesabı açtım loading te kaldı hemen oluşmadı adres, şimdi ise girdiğimde direkt gösteriyor adresi.normalde atmamız gerek adrese ama denemedim, satın almadım henüz bountycileri bekliyorum  Smiley tavsiyem satın aldıysanız önce küçük bi miktar atın 10-15 tane.sıkıntısız geçerse kalanı gönderin.%99 bi sorun olmayacaktır ama transfer falan uzarsa aklınız kalmaz en azından.
bounty konusunda ise bilgim yok anakonuda sadece mail istemişler katılımcılardan

Mail istedikleri kişiler daha önce üyelik açmamış veya mail adresinde sorun yaşanan kişiler tam olarak ben de sebebini bilmiyorum doğrulama için teyit için mail adresi istedikleri kişi sayısı fazla değil zaten yarısı bile vermemiş bounty alamayacaklar takipte kalmadıkları için. Başvuru sırasında vermiştik, siteye giriş yaparken mail adresi kullanıcı adı yerine geçtiği için galiba maili verdiğimiz hesaba gönderecekler. Emin değilim cüzdan oluşturup onu da vermiştik. Neyse ilerleyen günlerde veya haftalarda dağıtım yaparlar belli olur. Teşekkürler.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 14, 2017, 11:01:56 AM

su an almak sacmalik olur bence. yeterince artmis durumda fiyati. yavas yavas dusus moduna girecektir. etn almak isteyenlerin biraz beklemesinde fayda var. malumunuz su anda top20 ye kaymis durumda herkes.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 14, 2017, 12:03:12 PM

Telegramdan yönetici açıkladı arkadaşlar ödül dağıtımı başlamış yani bugün yarın gelir.Eğer mail adresini vermeyen varsa iletişime geçip tekrar şansını denesin deadley ile.sanırım unutanlar var hala
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 15, 2017, 07:59:19 AM

Marketcapte 42.sırada şu an daha önce 22 den giriş yapmışlardı galiba.çıktığı günden beri borsadaka hacmi çok iyi böyle devam ederse fiat iyi yerlere gelecekti.öyle çok büyük borsayada gerek yok bence polo yada bithumb gibi. Bittrex e girmesi bile 15-20 centlere taşır fiyatı

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███