Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:58:57 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: İlginç yolculuk anılarınız  (Read 602 times)
sammys (OP)
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
August 13, 2017, 02:28:45 PM

Biraz önce başımdan geçen bir olay neticesinde bu konuyu açmak istedim.

İlk ben başlayayım.

Şuan otobüsle yolda gidiyoruz.Dinlenme tesisinde mola verdik. Yanımdaki arkadaş çaya 2.5 tl verdi çayda bayat olunca sikerim böyle işi deyip çay bardağını çantasına attı bu adamla daha 5 saatlik yolumuz var otobüsden memnun kalmazsa haberlere yolcu otobüsü kaçırdı diye çıkmaktan korkuyorum ve böyle bir haber görürseniz ve iyi bir çocukduysanız beni görebilirsiniz 😃

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 14, 2017, 09:44:01 AM

6 yaşındayken 6 saatlik antalya yolculuğunda 4 bardak kola içmiştim. mesanem patlıyacaktı hostes beni petrole işemeye götürdü kadına kamyoncular askıntılık yapmıştı benim yüzümden 10 dk işemiştim
bitc0info
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 14, 2017, 12:19:36 PM

tren tuvaletinde 2 saat yolculuk yapmak da dahil mi ?
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 26, 2017, 11:16:04 AM

Trabzondan Batuma gitmek için otobüse bindik teyze uyuyodu otobüs mola verdiğinde sonra herkes otobüse geri binince kadıncağız sıçradı 'Uyy teröristler saldırdu' diye zor sakinleştirdik Cheesy
selo9
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
September 26, 2017, 11:22:10 AM

bigün araba kulanıyom teyzem ananem dedem bide ben eküriye bak aq Cheesy neyse içlerinde genç benim tabi ama yol uzun baya zaten yaşlılar oldugundan arbada hzlıda gidemiyoz izmirden istanbula gitçem 90  km hızla bu yol bitermi aq neyse gidiyom teyzemde sürekli beni izliyo hızlı gitme uykun geldimi fln aq ne yoldu be bitmedi bitmedi siz siz olun teyzenizle yolacıkmayın arkadaşlar Cheesy
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
September 26, 2017, 06:13:31 PM

Beyler toplanin anlatıyorum . Birgun pamukkalede seyehat ediyorum koltuk numaram 42 falan boyle arka sağ taraflarda koridor tarafında oturuyorum . Yolculuk kocaeliye . Yanimdaki arkadaşımda horul horul uyuyo . Bende film falan izledim sonra taktım kulaklığı müzık dinliyorum . Hava da aydınlanmak üzere.
Neyse bu arada çaprazımda da sarışın mavi gozlü kısa şortlu bi kız var sıkıntidan onu kesiyorum falan Cheesy Kızda telefonuyla oynuyo . Telefonun menüsünde вжвщузіж влвщізжі влвл diye rusça harfler var kız yabanci belli .
Herneyse simdi gelelim hikayenin asıl hero'su bizim piç muavine . Orospu cocugu surekli geliyo kiza fanta kola püskevit ikram ediyo yavşıyo bildigin kiza. Bende orda yolculugun basindan kalma bayat çiziden tirtıklıyorum .
Yolculuk bu sekilde devam ederken yalovaya geldik ve bizim rusun yanindaki bağyan indi ve 2 kisilik koltukta bizim rus uyku moduna geçmeye başladi . Bi saga donuyo bacakları topluyo oraya doniyo buraya donuyo of nasil sexy. Bende uzaktan ceylana pusmuş aslan gibi gözetliyorum. Tam bizim bu pezevenk muavin kıza dogru usul usul yaklaşıyo ve kürt ingilizcesiyle ' come , come diyip elliyle isaret yapiyo . Bu sirada otobuste ölüm sessizligi var herkes de uyku modunda . Bizim rusta kalkip gitmez mi. Ulan nereye gidiyon amk öyle her gel diyene . Neyse beyler bilenler bilir bu söförlerin uyudugu yeri hani şu orta kapınin ordaki . Bu ibine aldı kızı kendi de girdi iceriye yalovadan kocaeliyr gelene kadar icerden cikmadilar . Kesin catur cutur kaydi göt . Bende kulakliktan azer bülbül dinleyip memleketimden kocaeliye varmak üzere olmanın verdigı hüzün ile yürümeyi düsündugum kiz gibilirken usul usul dertlenip , kiskanmiştim . O muavin bunu okursa onun burdan amina koyim . Buda boyle bi animdir
brknky
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 18, 2018, 09:11:27 PM

ahahaha anılar güzel  ya Cheesy
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
January 21, 2018, 10:24:11 PM

Gecenin köründe otobüs arıza yaptı, bir dinlenme tesisine çekti şoför. Adamın biri çay istedi, garson bana da sordu ben de cebimdeki bozuk paraları kurcalıyordum, çayı söyleyen adam herhalde param yok sandı bana da ısmarladı muhabbet ettik filan, aslında çay param vardı...
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
January 21, 2018, 10:33:19 PM

Çok yakın bir arkadaşım, sevgilisinin ailesi ile tanışmaya gidiyordu.Ben de memlekete gidiyordum, aynı otobüste gittik. Cırcır oldu her gördüğü tuvalete girdi. Korku böyle bir şey heralde. Grin
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 21, 2018, 10:44:38 PM

Yıl 2009 bir iş için İstanbul'dan Bursa'ya gitmem gerekti. Sabah erkenden toplantıda olmam gerekiyordu ve bakımda olduğu için otobüsle gitmem gerekti. Gece otobüse bineyim yolda uyur sonrasında kendime çeki düzen verip doğrudan toplantıya geçerim dedim. Demez olaydım! Neyse velhasıl bindik otobüse 1 saat geçti geçmedi diğer tarafta koridorda oturan şişman bir kardeşimiz o güzel uykusuna daldı ve dalmasıyla horlaması bir oldu.  Ama ne horlama... Herif inene kadar yıktı ortalığı. Muavin 50 kez uyandırdı adamı ama adam her seferinde saniyesinde yeniden başladı horlamaya. Hayatımda hiç etmediğim kadar küfür etmiştim o gün.
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 22, 2018, 11:58:36 AM

bir keresinde eski bir kartalla yolculuk yaparken araba yanmıştı. kaputtan alevler yükseldi. sonra kenara çekip sönmesini bekledik büyük bir soğuk kanlılıkla şaşırmadık çünkü. öyle saçma bi anı.
sammys (OP)
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 22, 2018, 01:11:28 PM

Yıl 2009 bir iş için İstanbul'dan Bursa'ya gitmem gerekti. Sabah erkenden toplantıda olmam gerekiyordu ve bakımda olduğu için otobüsle gitmem gerekti. Gece otobüse bineyim yolda uyur sonrasında kendime çeki düzen verip doğrudan toplantıya geçerim dedim. Demez olaydım! Neyse velhasıl bindik otobüse 1 saat geçti geçmedi diğer tarafta koridorda oturan şişman bir kardeşimiz o güzel uykusuna daldı ve dalmasıyla horlaması bir oldu.  Ama ne horlama... Herif inene kadar yıktı ortalığı. Muavin 50 kez uyandırdı adamı ama adam her seferinde saniyesinde yeniden başladı horlamaya. Hayatımda hiç etmediğim kadar küfür etmiştim o gün.

İyi sabretmişsin hocam sen Cheesy Ben de bir kere otobüste kavga etmiştim. Adam koltuğunu yatırmış pezevenk sonuna kadar uyardım bir kere düzeltti aradan 1 saat geçti yine yatırdı yine uyardım bu sefer indirime gitti gavat yarım saat sonra tekrar son kez uyardım bak bilader bu kaçıncı oldu diye düzelt şu koltuğu düzeltmiyorum lan dedi ve hayatımda attığım ilk kafanın muhatabı olmuştu Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Nicker0102
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 22, 2018, 01:25:02 PM

en sevdiğim üniversite yıllarında

izmir - istanbul - istanbul sakarya - sakarya- konya - konya bodrum bodrum istanbul - istanbul izmir arası non stop otostop yolculuğum olmuştu neler gördük neler geçirdik .. hikayeler cok uzun kısaca bir dizi film çıkar resmen Cheesy maziler maziler
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
January 22, 2018, 07:22:48 PM

türkiye turu yapmıştım 5 sene önce şehirler arası mesafenin bu kadar uzun olduğunu orada görmüşmüş ülke büyükmüş harbiden maşallah
keepingmny
Member
**

Activity: 127

View Profile WWW
January 22, 2018, 09:26:47 PM

10 günde araba ile tek başıma Doğu Avrupa gezisi yaptım. İlk fırsatta yeniden gezeceğim.
torontoconti
Member
**

Activity: 112

View Profile
April 19, 2018, 06:01:52 PM

valla 1980 yılında arabayı polis bastı
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
April 20, 2018, 06:48:05 AM

ah o horlayan insanlar. ondan daha kötüsü yanına oturan ve konuşmayı çok seven ihtiyar amca. devamlı bir şey anlatma derdinde.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 20, 2018, 07:51:45 AM

türkiye turu yapmıştım 5 sene önce şehirler arası mesafenin bu kadar uzun olduğunu orada görmüşmüş ülke büyükmüş harbiden maşallah

türkiye büyük hocam, 2 tane almanya kadar alan çıkıyor sırf normalde, bir de dağları tepeleri düzlersen 5 tane çıkar

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148

View Profile
April 20, 2018, 08:27:45 PM

afyon otogara her uğradığım yolculuk ilginçti.bir şehirde ki herkes mi problemli olur  Grin
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 20, 2018, 08:49:07 PM

Çok ilginç değil anılarım fakat aklımda kaldı, ankaradan istanbul'a geçme anım. Hızlı trene vapura son anda bindim dönerkende uçağıma 1 dk kala binmiştim. Hepsi trafikten dolayı olmuştu çok şanslıyım.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄