Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:31:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 »
  Print  
Author Topic: Binance Coin (BNB)  (Read 53002 times)
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
May 11, 2021, 10:29:38 AM

Dün insanlar Binance'da işlem yaparken sanırım baya sıkıntı çekmişler. Umarım böyle sıkıntılar kendini tekrarlamaz. Böyle bir şeye ben ilk defa denk geldim. Yoksa insanların şikayetleri iyice büyüyecektir.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
1714897888
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714897888
Reply with quote  #2

1714897888
Report to moderator
1714897888
Hero Member
*

Ignore
1714897888
Reply with quote  #2

1714897888
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714897888
Hero Member
*

Ignore
1714897888
Reply with quote  #2

1714897888
Report to moderator
berkecan88
Member
**

Activity: 454
Merit: 37

View Profile
May 11, 2021, 10:51:06 AM

Dün insanlar Binance'da işlem yaparken sanırım baya sıkıntı çekmişler. Umarım böyle sıkıntılar kendini tekrarlamaz. Böyle bir şeye ben ilk defa denk geldim. Yoksa insanların şikayetleri iyice büyüyecektir.
hala düzelmedi. hızlı şekilde düzeltmeleri lazım..
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
May 11, 2021, 12:19:28 PM

BNB ağında tx sayısında değil ama gas harcamasında rekor geldi. 9164 BNB (https://explorer.bitquery.io/bsc/transactions) harcandı işlemler için. Validator'u jail'e düşmeyen BNB delegatorları yaşadı yarın. Güzel ödül gelecek, hem kendi payları hem de jaile düşenlerin payı. Ayrıca Leapbnb validatoruna stake edenler de 2 ve 3 gün sonra -toplam stake az olduğu için- ortalama bir delegatorın aldığı ödülün 3x-4x miktarı ödül alacak.

Bu arada galiba ilk defa 3 validator birden jaile (https://www.binance.org/en/staking) düştü, yani blok kaçırma eşiğini aştı. Bu da arkadaşların BSC'den şikayetini doğruluyor. Muhtemelen sunucu konfigürasyonları yetersiz gelmeye başladı.
3 tane inaktif olan validator self-stake'leri 10k BNB'nin altına düştüğü için jailde. Bu şimdilik çok önemli değil, başka inaktif validatorlar olduğu için. Fakat aktiflerden biri daha gazi olmuş. Bu bazı günler oluyordu fakat dünkü 3 tanenin üstüne gelince artık kesinleşti, trafoda kedi var Smiley Jailde olmayan aktif validatorların bir kısmı muhtemelen blok kaçırıyordur ama jail eşiğini geçmemiştir. Akşam birkaç validator daha gazi olabilir.

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
abduramann_
Full Member

View Profile WWW
May 11, 2021, 09:18:39 PM

BNB ağında tx sayısında değil ama gas harcamasında rekor geldi. 9164 BNB (https://explorer.bitquery.io/bsc/transactions) harcandı işlemler için. Validator'u jail'e düşmeyen BNB delegatorları yaşadı yarın. Güzel ödül gelecek, hem kendi payları hem de jaile düşenlerin payı. Ayrıca Leapbnb validatoruna stake edenler de 2 ve 3 gün sonra -toplam stake az olduğu için- ortalama bir delegatorın aldığı ödülün 3x-4x miktarı ödül alacak.

Bu arada galiba ilk defa 3 validator birden jaile (https://www.binance.org/en/staking) düştü, yani blok kaçırma eşiğini aştı. Bu da arkadaşların BSC'den şikayetini doğruluyor. Muhtemelen sunucu konfigürasyonları yetersiz gelmeye başladı.
BSC çıldırdı. Daha günün bitmesine yaklaşık 3 saat var, gas rekorunu çok güçlü kırdı. 13770 BNB şimdiye kadar gas için harcandı.

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 11, 2021, 09:26:10 PM

yani butun delegeler jail olur anlarımda ankr nasıl olur anlayamadım.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
May 11, 2021, 09:28:52 PM

BSC çıldırdı. Daha günün bitmesine yaklaşık 3 saat var, gas rekorunu çok güçlü kırdı. 13770 BNB şimdiye kadar gas için harcandı.

Bugün BSC'de yapılan işlemlerde yoğunluğa takılmamak için 2 kat gas ayarladım ve hiç sorun yaşamadım. Okuduğum kadarıyla gas ayarını değiştirmediği, belki de değiştirmeyi bilmediği için fail alan, gas ücretlerinin artmasından şikayet eden birçok kullanıcı vardı. Yine bugün Ethereum ağında approve yapmak için 61 dolar, swap yapmak için 197 dolar, token transferi yapmak için 104 dolar fee isteniyordu. BSC'deki gas ücreti ve yoğunluktan şikayet edenlere insaf diyorum ve onları Ethereum ağında işlem yapmaya davet ediyorum. Bugün BSC'de yirmiden fazla işlem yapmışım, ödediğim toplam fee 10 dolar bile değil.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
abduramann_
Full Member

View Profile WWW
May 11, 2021, 11:42:50 PM

yani butun delegeler jail olur anlarımda ankr nasıl olur anlayamadım.

Hocam, bu ikinci. fee 0 diye benim gibi insanlar oraya stake etti ama iyi performans göstermiyor. ilk jailde çıktım, legend 3'e geçtim, memnunum. Legendlerin üçü de iyi gidiyor, Allah bozmasın Smiley

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
May 12, 2021, 09:17:34 AM

Binance smart chain den kesinlikle şikayetçi değilim, zaten şikayetçi olmak için cidden insafsız olmak lazım. Ethereum daki patlamış gitmiş fee lere göre kat kat daha ucuz. Fakat şimdiden küçük de olsa gas problemleri biraz rahatsız ediyor. Sinek küçük de olsa çorbaya düşünce mide bulandırır hani o hesap diyelim.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
May 12, 2021, 09:34:39 AM

Binance smart chain den kesinlikle şikayetçi değilim, zaten şikayetçi olmak için cidden insafsız olmak lazım. Ethereum daki patlamış gitmiş fee lere göre kat kat daha ucuz. Fakat şimdiden küçük de olsa gas problemleri biraz rahatsız ediyor. Sinek küçük de olsa çorbaya düşünce mide bulandırır hani o hesap diyelim.

Genel olarak bakıldığında zaten çok daha avantajlı. O konuda kesinlikle katılıyorum. Son günlerdeki problemler can sıkmış olsa da Binance bu problemi ilerleyen zamanlarda halleder diye düşünüyorum.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 12, 2021, 01:41:48 PM

cuzdan bakiyemi bile goremiyorum bsc de.
2 gundur kullanılamaz durumda ağ.
umarım haftalardır konusulan komplo teorileri dogru cıkmaz.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
May 12, 2021, 02:33:43 PM

Nerede göremiyorsun hocam? Ben sabahtan beri kullanıyorum Bscscan, Dextools, Pancakeswap hiçbirinde sorun yaşamadım.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 12, 2021, 02:37:06 PM

Nerede göremiyorsun hocam? Ben sabahtan beri kullanıyorum Bscscan, Dextools, Pancakeswap hiçbirinde sorun yaşamadım.
ahahha hocam paralel evrende filan mısn sen  Grin
iki gundur yer yerinden oynuyor twitterda.
48 saattir işlemi takılı kalanlarla dolu eski node.
2.5 saattir lp hazuundan koinimi cekemiyorum.
hangi node kullanıyorusnuz?
berkecan88
Member
**

Activity: 454
Merit: 37

View Profile
May 12, 2021, 04:52:39 PM
Last edit: May 12, 2021, 09:46:17 PM by berkecan88

allh belasını versın bu bsc nın .. sabahtan beri mahfetti benı bı dunya param gıttı.. işlerim bıtsın kullananı sıkeyım bırdaha.adi cz bı boku duzeltemedı 3 gundur amk

edit : illa sövcez norrmale döndü fee lerde hızda şükür
ashti
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
May 17, 2021, 11:54:47 PM

Son dususlere en cok dayanan Binance Coin oldu. Otekinlerden dayanikli cikti. Baska coinler mafolurken BNB idare etti. Pazar kendisini toparlarsa gene en iyi BNB cikar. Y.T.D.

abduramann_
Full Member

View Profile WWW
May 18, 2021, 12:25:28 AM

Sadece Binance Chain'de kilitli BNB sayısı 5 milyonu aştı. Passive income'ı farkeden geliyor. DeFi'dekiler özel bir durum yoksa kilitten hemen çıkarıp kullanılabilecek şekilde. Fakat bunlar öyle değil. Kilidi kaldırdıktan sonra 7 gün boyunca kullanamıyorsunuz.

https://bscscan.com/chart/avgvotingpower

CZ, circulatione girmeyen 16 milyonu da yakıp bitirdikten sonra artık total supply ile circulation supply eşitlenecek. Ondan sonra artık yakılan BNB'ler doğrudan piyasadan çekilmiş olacak. Fiyata etkisi daha bariz olacak.

Özetle, hem yakım hem kilit, supply shocku artıracak, fiyat daha hızlı artacak. YTD.
Şu istatistik daha güncelini gösteriyor: https://bscscan.com/chart/votingpower7d . Aktif validatorlerinki 6 milyona yaklaştı, inaktif olanlarınıki gösteren grafik yok. https://www.binance.org/en/staking adresinden onları da eklersek yaklaşık 7milyon BNB en az 7 gün kilitli durumda. Decentralizationı artırmak için validator sayısı da artırılacakmış bir süre sonra. Dikkat ederseniz BNB'nin, BTC'nin hızlı düşüş ve yükselişlerine dayanaklılığı biraz daha arttı görünüyor.
7 gün kıpraşamayacak kilitli BNB sayısı 8 milyon'u geçti. Yalnız geçenlerdeki gas yarılanmasından sonra kazanç doğal olarak çok düştü, eski kazancın gelmesi için BNB'nin fiyatının çok artmadan transaction sayısının 12milyon civarı olması lazım. BNB neden artmamalı peki? Çünkü validatorlar BNB'nin fiyatı arttıkça gas miktarını yarılıyorlar Grin Adamlar gası stablecoin'e çevirdi resmen. Olmaz böyle şey, bizim gibi küçük burjuvaların çanına ot tıkıyorlar Smiley
Kilitli BNB sayısı 8,5milyon'a yaklaştı. Bu arada ücret yarılanmasından sonra staker'lar için APR eski oranlara yaklaşmaya başladı, transaction sayısı çok artmadan. Demek ki insanlar bol bol smart-contract kullanıp gas harcıyor Smiley Mevcut haliyle 8-9 milyon transaction, yaklaşık %25 APR'li getiri sağlıyor. 12 milyona gerek kalmadı Smiley
Nerede kalmıştık? Smiley Validatorlarda kilitli BNB sayısı, 10buçuk milyona yaklaştı. Postu bulamadım ama Haziran için 15 milyondu tahminim. Galiba olacak bu iş Smiley

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
May 18, 2021, 06:36:05 AM

Son dususlere en cok dayanan Binance Coin oldu. Otekinlerden dayanikli cikti. Baska coinler mafolurken BNB idare etti. Pazar kendisini toparlarsa gene en iyi BNB cikar. Y.T.D.
BNB cilerin büyük çoğunluğu launchpad ve defilerde takılıyordur. Sadece binance üzerinde bile high risk defilerin verdiği yield lar çok yüksek. Böyle olunca kimse ne binance ı ne de BNB yi bırakır. Altın yumurtlayan tavuk bırakılır mı? Elbette hayır.
En güzel kazançları da artık BSC defileri veriyor Venus falan ucuzken al pahalıyken sat kar üstüne kar bırakıyor.
50promil
Member
**

Activity: 784
Merit: 42

View Profile
May 23, 2021, 07:07:40 PM

hunharca satıyorlar. hayırlısı bakalım.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 23, 2021, 07:48:08 PM

BNB'ye özel bir durum değil, bitcoinin her aşağı hareketinde bütün altcoinler dibe vuruyor. Daha da düşmez denilen ne kadar coin varsa bir bir düşüyor, her gün %30 %40 aşağı düşen bir piyasada kimse elinde altcoin tutmak istemiyor. 1 hafta önce 1000 lirası olan insanın cebinde 250 lira kalınca doğal olarak en ufak aşağı yönlü hareketinde elinde ne var ne yoksa satıyor. Bir süre daha da böyle gidecek gibi görünüyor Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
May 23, 2021, 08:23:43 PM

BNB coin'e baktığımda 2020 yılında dibin 6-8 dolar olduğunu görüyorum oradan yaklaşık 100 kat artarak 600 dolara çıkmış.

1.000 dolar beklentisi falan vardı sağda solda çok geçiyordu ancak yani hiç bulaşmadım bu coin'e açıkçası. 600 dolardan da düşmeye başladı zaten. Macera aramaya gerek duymadım açıkçası daha ne gidecek yani gitsede ne olacak gitmese ne olacak. Kazanan varsa bereketli olsun kardeşim.
50promil
Member
**

Activity: 784
Merit: 42

View Profile
May 24, 2021, 08:26:28 AM

BNB'ye özel bir durum değil, bitcoinin her aşağı hareketinde bütün altcoinler dibe vuruyor.

hadi ya .allah allah. nasıl kaçırdık gözümüzden.
Pages: « 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 »
  Print  

Jump to: