Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:03:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ICO] WIRELINE | İş Değişim Uygulaması| ICO 1 Eylül  (Read 652 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 14, 2017, 09:37:46 AM

Giriş

Yeni ölçekli bilgisayarların kullanımı, bir dizi yeni teknolojiyle nihayet mümkün oluyor; ihtiyaca yönelik hizmet uygulamaları olarak görev alıyorlar. Bulut uygulamalarının yıllardır vaad ettiği de budur; talebe bağlı bilgi işlem.
Talep edilen üzerine bilgisayarlaşma, şu anda bir ekosistemi olmamasına ve birçok teknik engel olmasına rağmen kullanıcısına büyük avantajlar sunar; düşük maliyet ve daha hızlı işlemler, hâlâ gelişmeye uygun alan.

Her kim ki bu ekosistemi yaratmaya haiz olursa bilgisayarın geleceğine de hakim olacaktır.

Wireline, Google, IBM, SalesForce, Amazon gibi firmalarda emektar altyapı mühendisleri olarak görev yapmış mühendisler ve danışmalar tarafından New York’ta kurulmuş bir şirkettir. Şu anda temel bilgisayar yazılımlarını kullanarak    bu platformu oluşturuyor ve dünyada çeşitli şirketlerde kullandırıyor.

Wireline'ın Token Satışı ekosistemi oluşturmak ve yapılandırmak için en büyük fon kaynağını oluşturacak.

Wireline’ın Çözümü

Wireline'ın çözüm paketi var olan mikroişletimlerin tam potansiyelleri ile çalışmasına yol açar. Ürünün devrimci özelliği, sınıfının en iyisi mikro servislerin, bileşenlerin ve profesyonel hizmetlerin engel olunamayan bir ortamda işlem gören bir uygulama borsası olan Wireline pazarıdır.

IT şirketlerine hız kaybetmeden yükseliş sağlamanın ötesinde, Wireline, AI'dan, Akıllı Analytics'e, Blockchain'e, yeni şirketler için bir arabirim sağlayarak güçlü yeni teknolojilerin kullanımını herkese ve her kesime uygun hale getirecektir.

Token Satış

Token Satışı 1 Eylül 2017'de başlayacak ve 15 Aralık 2017’ye kadar veya sunulan tümtokenler satılana kadar devam edecek. Wireline Geliştirme Fonu (WDF), toplam 3 milyar WRL tokeni halka arz edecek (1 USD = 10 WRL); Halka arzdan sonra herhangi bir yeni token oluşturlamayacak.

• Token Cap: Satış esnasında, Wireline tün tokenleri (%100) arz edecektir. Herhangi bir nedenle daha sonra token oluşturulamaz.
  • Serbest Bırakma Takvimi:Wireline, 3 ayda bir % 2.5 dan fazla olmamak kaydıyla sahibi olmayan tokenleri ekosistemin gelişmesinde, platformun genişletilmesinde görev alan bağımsız destekleyicilere ve katılımcılara prim olarak verecektir.
  • Satış Sonrası Likidite: Platform 15 Aralıkta hedeflenen satışa ulaşılıncaya kadar tokenler ticaret için kullanılamayacaktır.

Team

New York'tan gelen ve tamamen bu işe odaklı ekibe sahibiz.

Ödül Kampanyası
Yakında başlayacak bir ödül kampanyası var. irfan_pak10 Kampanyayı yönetecek.Sorularınızı sorabilirsiniz

1714953802
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953802
Reply with quote  #2

1714953802
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714953802
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953802
Reply with quote  #2

1714953802
Report to moderator
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 14, 2017, 09:38:19 AM

ayrılmıştır
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 14, 2017, 09:02:41 PM

Hayret proje burda ilgi çekmemiş gibi. Ekip çok sağlam geldi bana ama ico süresini bunlar da çok uzun tutmuş bu projenin de iş yapacağını düşünüyorum, gidişata göre yatırım bile yapılabilir

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
Blawpaw
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1027

View Profile
August 15, 2017, 05:45:40 AM

değişik bir projeye benziyo irfanpak ın yürüttüğü projelerde iyi oluyor genelde sylon dan sonra gelir benim için, jamalsa tam bir öküz bi daha geri dönmez inş.proje güzele benziyor twitter bountysine katıldım yönetim paneli çok hoş olmuş yine irfan biliyro bu işi
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 15, 2017, 06:17:24 AM

Elle tutulur bir şey okumadım çeviride
ben konuyu anlamadım açıkcası merkezsin borsamı kuracaklarmış neymiş
anlayan birileri varsa açıklarmı
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
August 15, 2017, 06:22:25 AM

sunumu çok zayıf sanki arada bir ico yapalım diye yazılmış bir metin gibi. çok ilgimi çekmedi öyle özel bir şeyde vermiyor bu arada kaliteli icolar çıkmaya başladı bu ico aralarında bence kaybolur.
ha şuada var ucubik saçmalıklarda para buluyor bazen kara para aklamak için girenlerden dolayı belki böyle bir durum olur ancakta ozman zaten ico başarılı olur
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
August 15, 2017, 09:32:37 AM

Valla bende pek birşey anlamadım ama katılacağım bountysine belki 3 5 bişey gelir  Grin.
Bu aralar inceleyip seçtiğimiz icolar patlıyor belki bu ters etki yapar
Pages: [1]
  Print  

Jump to: