Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:45:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] MAGOS - Oracle Tabanlı Yapay Zeka [ICO]  (Read 6591 times)
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
October 03, 2017, 12:19:35 PM

%99 nedir gözünü sevdiğim sosyal medya hesaplarını geçtim web siteleri kapalı, hani hacklendik masalını da uyduramazlar başka bir siteye yönlendirilmiş. İlk başından şüphelenmiştim kıytırık bir proje muhatap yok ekibin sosyal medya hesapları belli değil. Biz yabancı dil bilmiyoruz dolayısıyla yeteri kadar araştıramıyoruz ama bizzat konusunu açıyorsan bu yükümlülüğün altına giriyorsan iyice araştırıp ekibi de gerekiyorsa tek tek teyit etmelisin. Ben olsaydım bu sorumluluğun altına girmezdim konuyu açan üye halen forumda dolaşıyorsa bu daha da vahim bir şey. Suç ortağı olmadığı ne malum. Çin'in yaptıkları haksız mı şimdi milyonlarca doları topla kaç bu kadar basit. Şirket firma olmayanlar ICO başlatamamalı yoksa daha çok dolandırılacağız.

Hocam ben konuyu açan arkadaşın avukatı değilim ama yine de şunu söylemek isterim. Sizin dediğiniz gibi konu Türkçe'ye çevrilmeden önce araştırılmaya kalksa siz burada hiç İCO göremezsiniz. Çeviri yapan arkadaşlar sadece çeviri ve bilgilendirme ile sorumludur. Zaten çeviri yapan arkadaş da şuan ödülünü alamadığı için mağdur durumdadır.

Şirket veya firma konusuna gelince sonuna kadar haklısınız. Ama yeni bir piyasa olduğu için galiba bu biraz zaman alacak.
1715377531
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715377531
Reply with quote  #2

1715377531
Report to moderator
1715377531
Hero Member
*

Ignore
1715377531
Reply with quote  #2

1715377531
Report to moderator
1715377531
Hero Member
*

Ignore
1715377531
Reply with quote  #2

1715377531
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715377531
Hero Member
*

Ignore
1715377531
Reply with quote  #2

1715377531
Report to moderator
1715377531
Hero Member
*

Ignore
1715377531
Reply with quote  #2

1715377531
Report to moderator
1715377531
Hero Member
*

Ignore
1715377531
Reply with quote  #2

1715377531
Report to moderator
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 03, 2017, 12:29:59 PM

Bu arada ben forumda konusunu açan tarafı ANN konusundan bahsediyorum. Türkçe çevirisi için bir şey diyemem araştırmak yatırım yapıp yapmamak bizim sorumluluğumuzda ama ilk konusunu açanların daha fazla sorumluluk almaları gerekiyor. Ben olsaydım da bu yükümlülüğün altına girmezdim bounty kampanyalarına katılıyoruz ancak bu biraz daha farkı bir sorumluluk. Gelsin kendileri açsınlar konularını neden burada ki bir üye açıyor. Bu durumda ne olacak hiç bir şekilde muhatap bulunamayacak. Ayın scam konusu polata denk gelmiş daha önce güzel konular açtığını söylemiştim ama sizde biraz dikkatli olursanız daha iyi olur biraz araştırsanız bizim işimiz kolaylaşır daha güzel konular bulabilirsiniz hemen konuya bakıp aldanmamak gerek. Belki de ilk çeviriyi yapmak için aceleci davranabilirsiniz dikkatli olunması gerekiyor.

Polat90 a bir sorumluluk yüklemiyorum ama kendisi de dediğin gibi şimdi mağdur oldu iyi araştırmak hepimizin görevi olmalı sadece Türkçe çevirisini yapanlar değil bizim de. Ben de sosyal medyasına katılmıştım reklamlarını yaptım benim de sorumluluğum var araştırmadım da normal de araştırırım ama bounty için çok fazla bakmıyorum.
Baser
Sr. Member

Activity: 658

View Profile
October 03, 2017, 12:46:51 PM

Bu arada ben forumda konusunu açan tarafı ANN konusundan bahsediyorum. Türkçe çevirisi için bir şey diyemem araştırmak yatırım yapıp yapmamak bizim sorumluluğumuzda ama ilk konusunu açanların daha fazla sorumluluk almaları gerekiyor. Ben olsaydım da bu yükümlülüğün altına girmezdim bounty kampanyalarına katılıyoruz ancak bu biraz daha farkı bir sorumluluk. Gelsin kendileri açsınlar konularını neden burada ki bir üye açıyor. Bu durumda ne olacak hiç bir şekilde muhatap bulunamayacak. Ayın scam konusu polata denk gelmiş daha önce güzel konular açtığını söylemiştim ama sizde biraz dikkatli olursanız daha iyi olur biraz araştırsanız bizim işimiz kolaylaşır daha güzel konular bulabilirsiniz hemen konuya bakıp aldanmamak gerek. Belki de ilk çeviriyi yapmak için aceleci davranabilirsiniz dikkatli olunması gerekiyor.

Polat90 a bir sorumluluk yüklemiyorum ama kendisi de dediğin gibi şimdi mağdur oldu iyi araştırmak hepimizin görevi olmalı sadece Türkçe çevirisini yapanlar değil bizim de. Ben de sosyal medyasına katılmıştım reklamlarını yaptım benim de sorumluluğum var araştırmadım da normal de araştırırım ama bounty için çok fazla bakmıyorum.

Ben yanlış anlamışım kusuruma bakmayın  Embarrassed Bence Türkçe forumda dikkat edilmesi gereken projeye çok fazla talep var mı ve tanıdığımız güvendiğimiz bir kaç üye belirleyip onların konuya ilgilerini takip etmek. Zaten başka da bir seçenek bırakmıyorlar bize.
Yatırım yapanlara geçmiş olsun.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 03, 2017, 01:17:11 PM

Iyide ethereum akilli sozlesmesinin dolandiriciligi engellenmesi gerekir. Bir ico yapiliyosa ico gerceklesmezse etherler o adreste kalmamali
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 03, 2017, 01:51:11 PM

Konuyu açan arkadaşın da amacı para kazanmak. O da bounty kampanyası dahilinde çeviri yapıyor. Zaten scam olduğunu bilse saatler harcayıp çeviriyi yapmaz. Bu adamlar çevirmen sadece projeyle çevirisini yapmak harici Bir ilgileri yok
Icoların hepsi risk. Asıl araştırmayı lokalde başlığı açan arkadaşın değil yatırımcının yapması lazım. Daha öncede defalarca forumun en eski üyelerinin çevirdiği projeler bile scam çıktı. Kimse niye başlık açtın demedi.

turn the page
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546

View Profile WWW
October 03, 2017, 04:18:51 PM

Scam olmamasını umut ettim yöneticilere yazdım ama herhangi bir cevap yok vurgun yapıp kaçtılar galiba.Umarım bizden yatırım yapan kimse olmamıştır.
Malesef böyle bahtsız olaylar daha önce yaşandı,yaşanıyor ve yaşanacak!
Asla ama asla ICO ya girerken referansınız çevirmen veya bounty manager olmamalı daha önceki konularımda da yazmıştım.(şu adam yönetiyor proje iş yapar veya şu kişi çevirdi hadi buna girelim dememeli)
Herkes ICO ya girerken kendi araştırmasını yapmalıdır.Ben ve diğer çevirmen arkadaşlarım sadece haberdar ediyoruz.Kimseye ICO ya girin veya girmeyin demiyorum.Eleştiren ve destekleyen yorumların hepsine teşekkürler.Umarım bir daha böyle olaylar yaşamayız.

Saygılarımla
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: