Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:39:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: NiceHash Sitesi  (Read 531 times)
usdman (OP)
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
August 15, 2017, 08:18:43 PM

Nicehash sitesinden kar elde edebilirmiyiz , miner kiralayıp bitcoin , ltc , eth değilde küçük bir coin kazsak sizce yatırdığımız bitcoinden daha fazla kazanabilirmiyiz ? Daha önce oradan miner kiralıyıp karlı çıkan oldumu ?
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
August 15, 2017, 10:01:50 PM

Bu tür yatırım yapan çok insan var. Yeni çıkan shitcoin ya da gelecek vaad eden coinleri küçük bir miktar yatırımla bir an önce hızla kazıp daha sonra satıyorlar, kâr eden çok, kaybeden de çok.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 16, 2017, 03:13:19 AM

OKUYUN!!

Yeni başlayan arkadaşlar için bir uyarıdır!
+MINING, BULUT MINING, ICOLAR, AIRDROPLAR VB.
ÖZELLİKLE BULUT MINING (NET DOLANDIRICILIKTIR)

Bulut mining ponzi şeması ile çalışır, mutlaka bir gün paylar düşürülecek daha sonra iflas oluşturulacaktır.
usdman (OP)
Full Member

View Profile
August 16, 2017, 03:22:01 AM

OKUYUN!!

Bulut mining ponzi şeması ile çalışır, mutlaka bir gün paylar düşürülecek daha sonra iflas oluşturulacaktır.
Dostum minimg kesinlikle dolandırıcılık değil , bi adam gördüm youtube,da s7 mineri vardı 4 tane adamla konuştuk biraz anlattı şunu kazanıyorum şunu yapıyorum v.s diye bir whatsapp grubundada ltc kazıyor adam baktım rakam vermiyimde çok fazla kazanıyordu aynı şekilde tüm ICOlar'da dolandırıcı değil waves icosu vardı %200 lerde artış oldu mesela , airdropda değil dostum 1 btc ne fazladan onun coinini veriyor bir yere btc gönderdiğim yok imzalıyorsun sadece
campeck
Sr. Member

View Profile
August 16, 2017, 05:19:49 AM

OKUYUN!!

Dostum minimg kesinlikle dolandırıcılık değil , bi adam gördüm youtube,da s7 mineri vardı 4 tane adamla konuştuk biraz anlattı şunu kazanıyorum şunu yapıyorum v.s diye bir whatsapp grubundada ltc kazıyor adam baktım rakam vermiyimde çok fazla kazanıyordu aynı şekilde tüm ICOlar'da dolandırıcı değil waves icosu vardı %200 lerde artış oldu mesela , airdropda değil dostum 1 btc ne fazladan onun coinini veriyor bir yere btc gönderdiğim yok imzalıyorsun sadece

Mining'e dolandırcılık demek istemedim sadece gözüktüğü kadar tak-çalıştır ve para kazan değil demek istedim. Her şey kağıt üstünde bile 1 yılda roi, düşün kağıt üstünde olmayanını.,
airdropta okuduğum kadarıyla saçma sapan bilinmeyen walletler, cüzdanlar tokenlerin gönderilmesini istiyor. Ben göndermem, dikkatli olun.
usdman (OP)
Full Member

View Profile
August 16, 2017, 09:07:43 AM

OKUYUN!!

Mining'e dolandırcılık demek istemedim sadece gözüktüğü kadar tak-çalıştır ve para kazan değil demek istedim. Her şey kağıt üstünde bile 1 yılda roi, düşün kağıt üstünde olmayanını.,
airdropta okuduğum kadarıyla saçma sapan bilinmeyen walletler, cüzdanlar tokenlerin gönderilmesini istiyor. Ben göndermem, dikkatli olun.
Gerçekten mining olayıyla hiç ilgilenmemişsiniz s7 minerden 4 tane alan vardı dedimya onun roisi 6-7 aydı yakın zamanda baktım bende biliyorum zamanla daha az kazıldığını falan , airdrop olayıyda her 1 btc ne imzalıyorsun coin veriyor. Cloud miningi diyorsanız ona birşey demiyorum bariz scam
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
August 16, 2017, 12:07:10 PM

NiceHash hesap kitap gerektiren bir site. Site hash güçünü miner ve alıcı ile eşleştiren bir site.

Güç satan kullanıcı elbette maximum kara göre hash güçünü kiralıyor. Alıcının optimum gelir gider dengesi sağlaması gerekiyor.

Birkaç farklı oran ile deneme yanılma yapmak lazım bunu daha iyi ayarlamak için.

Okuma parçası;
http://coin-turk.com/havada-bulut-sen-bu-madeni-unut-1
campeck
Sr. Member

View Profile
August 17, 2017, 12:25:07 AM

OKUYUN!!

Gerçekten mining olayıyla hiç ilgilenmemişsiniz s7 minerden 4 tane alan vardı dedimya onun roisi 6-7 aydı yakın zamanda baktım bende biliyorum zamanla daha az kazıldığını falan , airdrop olayıyda her 1 btc ne imzalıyorsun coin veriyor. Cloud miningi diyorsanız ona birşey demiyorum bariz scam
Ben mining olayıyla ilgilendim şu anki şişik bitcoin fiyatını ele alırsan belki altı yedi ayda roi ediyor olabilir fakat o cihazların kaç watt elektrik tükettiğinden bile haberin yok senin. Cihaz başı 1200 watt elektrik tüketse bir evin iç tesisatının kaldırabileceği cihaz sayısı maximum 3 tür, ses yapar, sıcaktır. Bir evde kullanım sözleşmesi anlık 3000 ile 5000 watt arasında değişmektedir. Her şeyi çok biliyomuş gibi konuşuyosunuz madem yapın sizde kazanın. Madem mining tak-çalıştır para kazan cihazı sizde yapın. Ben bu işin profesyonel bir iş olduğunu söylüyorum, üç tane cihaz için bu çile çe kil mez, cihazlar devamlı kapanır yeniden açman gerekir, otomatik açma aparatı alsan kısa devre için aklın hep cihazlarda kalır. Dışarıdan çok kolay gibi mi gözüküyor anlamıyorum? madem kolay sizde yapın. Hiçbir şey kağıt üstündeki gibi gitmeyecek.

Airdrop olayının adını karıştırıyor olabilirim fakat benim gördüğüm "bizim walletimizde bitcoininizi tutun karşılığında şu kadar x coin kazanın" olayları var, ben güvenmiyorum üç kuruş için değmez biraz arayın forumda bulursunuz, bunlar airdrop adı altında geçiyordu araştırın bulursunuz.
usdman (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2017, 03:16:33 AM

OKUYUN!!

Hocam siz beni yanlış anlamışsınız üstteki yorumunuz için dedim ben herşeyi biliyorum demedim siz daha iyisini biliyorsunuzdurda ben zaten cihaz çalıştırmıştım önceden sorun yok
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
January 16, 2018, 06:57:59 AM

Nice hash live market çok zor iş. Piyasayı iyi bilmek gerek. + Bu iş için bot var onu da kullanmayı bilmek gerek. Bu piyasa genelde. Denemek için coin kazanlar. Pooluna extra hash rate katmak istiyenler hibi insanlar tarafından kullanıyor
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 16, 2018, 08:06:40 AM

Nicehash bir ara hacklenmemişmiydi ? Artık hiç bir şey e güven olmuyor çekim sınırı özellikle cpu çekim yapanlar için yüksek ama bakıyorum cpu kazım yapanların zaten getirisi az olduğundan heryerde öyle . Ancak işte güvenlik ile ilgili sıkıntılar var onlardan nasıl emin oluncak onu bilemiyorum.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 16, 2018, 08:48:21 AM

NiceHash kazananın yanı sıra kaybeden daha çok. Çok dikkatli davranmak hesabı kitabi çok çok titizlikle yapmak gerek. Yoksa kaybetmeye mahkum olursunuz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: