Bitcoin Forum
May 08, 2024, 10:49:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar  (Read 11758 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 17, 2017, 06:04:50 AM

Ekşide liseli çocuklar her konuda ahkam kesip atıp tutuyor. Bir avuç nitelikli insanı da bezdirip sözlükten uzaklaştırdılar. Açın bir bitcoin başlığını okuyun, neler saçmalanmış görün.  Cheesy
arada okuyorum ben sonra nutella kaşığımı götüme sokuyorum, sandalyeden düşerken.
hani marjinal bizdik?
her boku bilen ekşi yazarları bitcoini de çok iyi biliyorlar Grin

Hocam bir kaç sene öncesine kadar bir çok sözlük gibi ortamlarda çoluk çocuğu bulamazdın ama internetin telefonun küçücük bebelerin bile eline düşmesi sonucu herşeyin bokunu çıktı.
1715208571
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715208571
Reply with quote  #2

1715208571
Report to moderator
1715208571
Hero Member
*

Ignore
1715208571
Reply with quote  #2

1715208571
Report to moderator
1715208571
Hero Member
*

Ignore
1715208571
Reply with quote  #2

1715208571
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 17, 2017, 06:17:12 AM

O ekşi yazarlarınin bitcoini anlamalari icin kirk firin ekmek yemeleri lazim. Kalemşörlük yapiyorlar.  Anca elestiri, bos konusma... baska da bir sey yok. Cogu ergen zaten. Dikkate almayin. Sabahtan aksama kadar btc hakkinda yazi yazsalar yine de bi katkilari olmaz bu dunyaya.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
August 17, 2017, 08:14:54 AM

Onlar konuları arttırmaya devam etsinler bizde coinlerimiz veya BTC lerimizi artırmaya devam edelim.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 17, 2017, 08:24:12 AM

Onlar konuları arttırmaya devam etsinler bizde coinlerimiz veya BTC lerimizi artırmaya devam edelim.

Hahaha 😁 yerinde bir yorum olmuş. Veletler Ekşi sözlükte Bitcoin hakkında konuşsunlar bizse burada kazancımıza bakalım. Herkes kendi hayal dünyasında yaşamaya devam etsin. Böyle daha güzel oluyor. 👹

trgtozer
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
August 17, 2017, 10:08:13 AM
Last edit: August 17, 2017, 10:19:35 AM by trgtozer

Ekşi sözlük genelde troll barındırdığı için önemsenmeyecek başlıklar gözünüze carpmış. Artık güzel/yararlı konu ve entryleri cımbızla ayıklar olduk.

Bitcoin'in ünlenmesi ve dünya çapındaki kullanımının yaygınlaşması (her ne kadar daha çok kara para için kullanılsa da) bitcoin değerini arttırır ve ani düşmesini engeller. Milyonlarca insan bu pastadan pay alırsa hareketi yukarı doğru ve o kadar da yavaş olur. Çok yükseldiğinde 8-10 yatırımcı elindekileri bozdursa bile küçük yatırımcının (milyonlarca insan) elindekiler de belli bir pay olduğu için birden borsayı çökertemezler. Yaygınlaşması bir yandan iyi yani.
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
August 17, 2017, 12:45:18 PM

çok yaratıcı başlıklar ve eğlenceli konular olmuş ekşi sözlükteki yazılar. bence bukadar konuşulması iyi bir durum ve btc piyasalarının 2018 yılı içerinde katlanarak büyüyeceğinin göstergesi bunlar.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 17, 2017, 06:34:33 PM

Asıl anlatmak istediğim ekşi de gerçek ve kaliteli bilgiye ulaşmak hayal oldu. Zamanında bir bitcointalk başlığı açılsaydı, biz de bu kadar geç uyanmasaydık bu coin dünyasına.  Grin
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
August 18, 2017, 07:31:36 AM

Ekşisözlük'te yazılan herşeyi ciddiye almayın arkadaşlar. Arada sırada ciddi 1-2 konu açılsa da artık Ekşi sözlük bilgi kaynağı olmaktan çok uzak...

Bitcoin hakkında yalan yanlış gereksiz bilginin verilmesi doğru mu derseniz o da doğru değil. Ancak Ekşi'de yayınlanan mesajlar sayesinde fazladan 3-5 kişi "lan hakkaten bu Bitcoin neymiş?" diye düşünüp araştırmaya başlasa ve fazladan 1-2 kişi kazansak, topluluk adına bu iyi bir gelişmedir.

Kripto para hakkında daha da bilinçlenmemiz için her gün daha fazla içerik üretmemiz gerekiyor. Bunu sağlayan her girişimi desteklemeliyiz...
Nevzat
Member
**

Activity: 97
Merit: 10

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
August 20, 2017, 08:41:42 AM

Ekşiye bitcoin konusunda güvenmiyorum ağzıyla konuşmuyor adam nerelere bağlamış bitcoini

enfarktus
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 09:31:47 AM

Ekşide "stalemate" nicli yazarın Bitcoin ile ilgili birkaç yazısı var, okunabilir.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
August 20, 2017, 03:57:17 PM

Ekşi sözlükteki cehalet ve yobazlık öyle had safhaya gelmiş durumda ki bit deseniz götüne bit girsin derler sakın ola oraya bulaşmayın özellikle son dönemde eski yazarlar terk ettikten sonra dinci yobazlarla dolup taşmış durumda.
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
August 22, 2017, 01:30:26 PM

Ekşide "stalemate" nicli yazarın Bitcoin ile ilgili birkaç yazısı var, okunabilir.

o kişi benim zaten. bu da işletmemin bitcointalk hesabı ama elimden geldiğince burada da arasıra türkçe yazıyorum.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
yellowstorm
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
August 24, 2017, 04:25:40 PM

Asıl anlatmak istediğim ekşi de gerçek ve kaliteli bilgiye ulaşmak hayal oldu. Zamanında bir bitcointalk başlığı açılsaydı, biz de bu kadar geç uyanmasaydık bu coin dünyasına.  Grin

Güzel yorum olmuş Smiley keşke eskisi gibi kalabilseydi. Artık magazin için bire bir, eski yazarlardan konulardan eser yok.
ardacik
Sr. Member

Activity: 259

Bitcoin Freak

View Profile
August 25, 2017, 05:22:19 AM

Ekşide yazılan içeriklerin %90'ı çöp, şöyle baştan bir okudum da.

eninde sonunda bir yerde patlayacak bu mevzu. hayali bir yatırım pek mantıklı değil. havuz sonsuza kadar gidemez.

adam böyle yazmış, araştırma yok, bilgi yok, para yok niye zamanında alamadığının çekemezliği var, kötü gerçekten.

türkiye'de çoğu insan birşeyleri ekşide aratıyor, bitcoin ile ilgili boktan içeriklerin olması kötü, bir yazar keşke buranın "Türkçe" linkine yönlendirse insanları.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
August 25, 2017, 11:55:29 AM

Uzun zamandır bu kadar cahilce ahkam kesenleri bir arada görmemiştim. Smiley
Hesabı olan bu başlığa yazarak da yönlendirme yapabilir. https://eksisozluk.com/bitcointalk-org--4621295

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
August 25, 2017, 12:51:20 PM

ekşi sözlükte çok embesil ve terörist sevici birikti son zamanlarda uzak duruyorum artık ordan.inş millet ordan görüpte forumu doldurmaz
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 25, 2017, 02:16:28 PM

çok fazla yanlış bilgi barındırıyor bitcoinle ilgili konular uzun zaman önce takip etmeyi biraktim.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 25, 2017, 02:44:40 PM

o kişi benim zaten. bu da işletmemin bitcointalk hesabı ama elimden geldiğince burada da arasıra türkçe yazıyorum.

ekşi sözlükte yazmasa ölecek hastalıgı olan 100lerce dallama var.konuda hiç bir bilgisi olmasa dahi yazmak zorunda bu guruh.sizde bu grupla çok fazla muhattap oluyorsunuz entrylerinizde gördüm.bitcoin başlıgı altında en yararlı bilgileri paylaşan  yazarsizsiniz.ne yalan soyliyeyim bazen sırf sizin entrylerinizi okumak için giriyorum bitcoin başlıgına.
onurgule
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 25, 2017, 04:52:29 PM

Millet yeni yeni tanışıyor bitcoin ile.
Düşünsenize yıllardır dolar ve euro'nun kuruşlarla çıktığı, borsanın da ortalama gittiğini görüp ilginç bir sistem içeren ve 3-4 yılda yaklaşık 40 katına çıkan bir para birimi duyuyorsunuz.
Millet de böyle düşünüp ben neden buna yatırım yapmayayım ki deyip konuşmaya başlıyorlar.
Bitcoin gibi crypto para birimlerinin globalleşmesi için bu tip platformlarda konuşulması çok önemli.
Doların ani artış ve düşüşleri hemen gündem olurken neden bitcoinde de aynı durum söz konusu olmasın?
enfarktus
Full Member

View Profile
August 25, 2017, 06:13:49 PM

İsabet olmuş hocam. Nitelikli deneyimlerinizden mahrum etmeyin bizi.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: