Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:01:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] ChronoLogic - Ethereum'da Zaman Kanıtı | ICO Tamamlandı!  (Read 2471 times)
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
August 29, 2017, 10:52:06 AM

Ben 2 ETH gönderdim ama düzdanımda gözükmüyor bir terslik mi var acaba ?

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
1715032883
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715032883
Reply with quote  #2

1715032883
Report to moderator
1715032883
Hero Member
*

Ignore
1715032883
Reply with quote  #2

1715032883
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715032883
Hero Member
*

Ignore
1715032883
Reply with quote  #2

1715032883
Report to moderator
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 29, 2017, 11:00:42 AM

en az 5 eth göndermeniz gerekiyor diye biliyorum ben ama yanılıyor da olabilirim bi araştırın isterseniz

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
August 29, 2017, 11:17:18 AM

Hocam ICO katılım şartlarında en az 5 ethereum yazıyor, ilk sayfada da uyarı yapmıştık gözünüzden kaçtı galiba. Ekiple iletişime geçin olmazsa ben de yardımcı olmaya çalışırım
bircoin
Sr. Member

Presale Starting May 1st

View Profile
August 29, 2017, 11:29:37 AM

Hocam ICO katılım şartlarında en az 5 ethereum yazıyor, ilk sayfada da uyarı yapmıştık gözünüzden kaçtı galiba. Ekiple iletişime geçin olmazsa ben de yardımcı olmaya çalışırım

Esasında ben öyle biliyordum ama etherscan ile ; https://etherscan.io/address/0xA723606e907bF84215d5785Ea7f6cD93A0Fbd121 baktığımda çoğu kişi 5 ether in altında göndermişler.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 11:35:40 AM

Esasında ben öyle biliyordum ama etherscan ile ; https://etherscan.io/address/0xA723606e907bF84215d5785Ea7f6cD93A0Fbd121 baktığımda çoğu kişi 5 ether in altında göndermişler.

İlk 6 saat için, 5 ethereum sınırı koyulduğunu söylüyorlar sonrasında en az 1 en çok 333 ethereum ile katılabilirsiniz. Şu an için bir sorun görünmüyor, ekipten de teyit alabilirsem duyuru olarak paylaşırım buradan 
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
August 29, 2017, 11:48:34 AM
Last edit: August 29, 2017, 12:08:32 PM by beyinsi

İlk 6 saat için, 5 ethereum sınırı koyulduğunu söylüyorlar sonrasında en az 1 en çok 333 ethereum ile katılabilirsiniz. Şu an için bir sorun görünmüyor, ekipten de teyit alabilirsem duyuru olarak paylaşırım buradan  

1 ether yeterli. dediğin doğru.  5 ether ilk 6 saat içindi, şimdi 1 eth yetiyor.

Code:
Only 210 TIMEMINTs Remaining

son 210 adresten gelecek enaz 1 eth ile ico sonuçlanacak. 38k hardcape ulaşmayacak ico, ama böyle daha iyi...

1 eth ve üzeri gönderen her katılımcıya  24 day token yanında 1 timemint dağıtılıyor. diyelim 10 eth yolladınız: 240day ve 1 timemint gelecekmiş. Bu timemintlar sayesinde eth cüzdanlareınız DAY token mintleyecekmiş. (ether assetlerinde böyle birşey önceden görmemiştim ilkkez görüyorum.) Timemintinizin yanında ne kadar çok day tokeniniz varsa o kadar çok day kasacakmışız.

Şu linkte bunun hesaplamasını yapabiliyormuşuz ama bende tam çözemedim: https://chronologic.network/calculator/

Timemint ve DAY tokenler henüz ether gönderdiğiniz adrese yansımıyor, ico bitince 15gün sonra mallar adreslere gönderilecekmiş.

ek olarak şöyle bir durum var. Sözleşme adresinde 1 ether altında bazı işlem kayıtları görebilirsiniz. Bunları  2. 3. kez icoya ether gönderen katılımcılar. Aynı adresten birçok defa ether gönderebiliyorsunuz. Ico bittikten sonra hakkınıza düşen toplam day tokenler hesaplanıp, adresinize gönderilecek. diyelim önce 1eth gönderdiniz, sonra 0.4eth + 2.3eth vs. bu etherlerin toplamı day token olarak hesabınıza yansıyacak.

Her ether hesaba sadece 1 timemint geliyor. Denebilir ki, ben 5 eth ile icoya katılmak istiyorum ama daha fazla timemintım olsun diye 1+1+1+1+1 olarak 5 farklı adresten yollayacağım. Bu durumda 5 timemintım olacak ve daha fazla day mintleyebilirmiyim? Hayır.

timemintın sayısının pek bir önemi yok. Herhangi bir cüzdanda 1 timemint olası yeterli. benim anladığım bu timemint birnevi DAY tokenlerin çoğalmasını sağlayan bir motor. Eth adresinizde timemint ile nekadar çok DAY tokeniniz varsa, okadar çok DAY token kasılıyor/mintleniyor.
bircoin
Sr. Member

Presale Starting May 1st

View Profile
August 29, 2017, 11:49:33 AM

5 ETH den fazla gönderenlerin hesaplarında da tokenler gözükmüyor zaten. ICO bitince dağıtacaklar olabilir.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 11:51:34 AM

1 ether yeterli. dediğin doğru.  5 ether ilk 6 saat içindi, şimdi 1 eth yetiyor.

Code:

son 210 adresten gelecek, enaz 1 eth ile ico sonuçlanacak. 38k hardcape ulaşmayacak ico, ama böyle daha iyi.

Evet arkadaşlar, ICO sayfasında güncelleme yapılmadığı için yanlış anlaşılma olmuş. İlk 6 saat için en az 5 Ethereum sınırı vardı, son gelen duyuruyla en az 1 ethereum en fazla 333 ethereum ile ICO'ya katılabilirsiniz. İlgilenen herkese teşekkürler
KASAP
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 12:01:24 PM

1 ether yeterli. dediğin doğru.  5 ether ilk 6 saat içindi, şimdi 1 eth yetiyor.

Sitede şu i,bare duruyor yanlız

Katkımın en az 5 ETH veya daha yüksek ve 333 ETH'den fazla olmadığını onaylıyorum. Anladığım kadarıyla katkı 5 ETH'den az ise ve geri ödeme almazsa kaybedeceğim.

Code:

son 210 adresten gelecek, enaz 1 eth ile ico sonuçlanacak. 38k hardcape ulaşmayacak ico, ama böyle daha iyi.

Evet arkadaşlar, ICO sayfasında güncelleme yapılmadığı için yanlış anlaşılma olmuş. İlk 6 saat için en az 5 Ethereum sınırı vardı, son gelen duyuruyla en az 1 ethereum en fazla 333 ethereum ile ICO'ya katılabilirsiniz. İlgilenen herkese teşekkürler

Sitede bu ibare duruyor halen

Katkımın en az 5 ETH veya daha yüksek ve 333 ETH'den fazla olmadığını onaylıyorum. Anladığım kadarıyla katkı 5 ETH'den az ise ve geri ödeme almazsa kaybedeceğim.
 I confirm that my contribution is at least 5 ETH or higher and no more than 333 ETH. I understand that I will lose my contribution if it is less than 5 ETH & will not receive a refund.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 12:08:56 PM

Sitede bu ibare duruyor halen

I confirm that my contribution is at least 5 ETH or higher and no more than 333 ETH. I understand that I will lose my contribution if it is less than 5 ETH & will not receive a refund.

Son duyuruyu inceleyebilirsiniz: https://blog.chronologic.network/ensuring-a-fair-equal-distribution-of-self-mining-timemints-e59e4ae7d241
İlk 6 saat olduğunu açıkladılar, slackte de aynısını söylüyorlar. Etherscandan takip ettiğinizde de zaten bir çok kişinin 5 ethereum altında gönderim yaptığını görebilirsiniz: https://etherscan.io/address/0xa723606e907bf84215d5785ea7f6cd93a0fbd121
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
August 29, 2017, 12:24:10 PM

ek olarak day token hesaplaması için şöyle bir dokuman hazırlamışlar: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PQhanJPFOLgNN3ozdk_bVkkHhYN5fH7CrBqHx_19P18/edit#gid=0

5 eth için girdiğimde 88günde 267DAY mintleyeceği sonucunu veriyor.

day'in ico satış fiyatı 1eth = 24day. 1day=15$

Bu iki hesaplama sitesini ve hesaplamayı tam olarak çözemedim ama 5ethye için 3 ayda 267day veriyorsa, (ico fiyatından hesaplarsak ) 267x15=4k$ bence çok iyi gelir.

Ama işte token borsaya açıldığında (enazından) ico fiyatında tutunabilecekmi
thew3apon
Hero Member

Activity: 784

View Profile
August 29, 2017, 01:37:08 PM

3237 txns de şu anda . Sadece 96 txns kaldı geriye . Bende 5 ETH gönderdim ne kadar da proje yi çok anlamasamda . Grin
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 29, 2017, 02:47:09 PM

https://player.vimeo.com/video/225394114

Videoya bakar mısınız? Cheesy Adamlar orgy için grup toplamış, saçma sapan bir video çekmişler. Şimdi ben bu videoyu izleyip hayatta "yatırım" yapmam. Ancak p&d olacağını düşündüğüm scam bir projeye hızlı kazanç için para atabilirim.

Şuradaki yorumlara bakabilirsiniz: https://www.reddit.com/r/CryptoMarkets/comments/6uge7a/chronologic_first_proof_of_time_cyrpto_is_this/

orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 29, 2017, 05:59:30 PM

114 TIMEMINTs kalmış ico'nun bitmesine.neden böyle bi kural koymuşlar anlamadım.halbuki şu anknden daha fazla veya hardcape yakın toplayabilirmiş,3333 katılımcı sınırı yüzünden daha az yatırım alacak şimdi

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
August 29, 2017, 08:11:44 PM

vay be 20k eth e yaklaşmış toplanan para, fazla dikkat çekmeden binevi hardcap yapacak proje, bountysine baktımda imzasına girenler çok iyi alacak tahminimce aslında iyice araştırıp böyle projeler yakalamak lazım,çok bilindik projelere katılım çok olunca ödül miktarıda az oluyor
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 08:20:01 PM

114 TIMEMINTs kalmış ico'nun bitmesine.neden böyle bi kural koymuşlar anlamadım.halbuki şu anknden daha fazla veya hardcape yakın toplayabilirmiş,3333 katılımcı sınırı yüzünden daha az yatırım alacak şimdi

3333 cüzdanı timemint olarak kabul ediyorlar bu token yapısıyla proje işleyişiyle alakalı bir durum. Malesef hardcapı göremeyeceğiz son 80 timemint kaldı sonrasında ICO kapanacak. 20k kadar ethereum toplamış olacaklar
thew3apon
Hero Member

Activity: 784

View Profile
August 29, 2017, 08:25:10 PM

3333 cüzdanı timemint olarak kabul ediyorlar bu token yapısıyla proje işleyişiyle alakalı bir durum. Malesef hardcapı göremeyeceğiz son 80 timemint kaldı sonrasında ICO kapanacak. 20k kadar ethereum toplamış olacaklar

20 k eth tam ideal bence. Bu seviyede yatırım alıp cok kazandıran cok proje var.
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
August 29, 2017, 09:20:01 PM

Hiç haberimiz olmadı projeden sessiz sakin yürüdü gitti, nerdeyse bitmiş. İlk gün katılacaktım emin olamadığım için katılamadım, şimdi yetişebilirsem 1-1,5 eth göndereceğim. Bir sorun olmaz değil mi 5 ethereum sınırı var yazıyor ico sayfasında

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 29, 2017, 09:22:04 PM

Hiç haberimiz olmadı projeden sessiz sakin yürüdü gitti, nerdeyse bitmiş. İlk gün katılacaktım emin olamadığım için katılamadım, şimdi yetişebilirsem 1-1,5 eth göndereceğim. Bir sorun olmaz değil mi 5 ethereum sınırı var yazıyor ico sayfasında

Yok, o ilk 6 saat içinmiş. Şimdi 1 eth gönderebiliyorsunuz. Konuda yazmışlardı bununla ilgili...
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 09:23:33 PM

20 k eth tam ideal bence. Bu seviyede yatırım alıp cok kazandıran cok proje var.

Aslında dediğiniz gibi ideal seviye, az bir rakam da değil 7 buçuk milyon dolar kadar yapıyor şu anki kurla.

5 eth sınırı ilk 6 saat için geçerliydi, 1 ethereum ve üzeri yatırım yapmanız durumunda bir sorun yaşamazsanız
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: