Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:59:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bu alt koinler hakkında düşünceler nedir ?  (Read 1073 times)
gokhan17 (OP)
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
August 16, 2017, 06:23:57 PM
Last edit: August 16, 2017, 06:42:02 PM by gokhan17

Merhaba başlıkta'da belirttiğim gibi bir kaç alt koin hakkında düşünceler nedir ?

1 bcn
2 xdn
3 doge
4 nxt
5 sc
6 rdd reddcoin
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 16, 2017, 07:12:03 PM

Merhaba başlıkta'da belirttiğim gibi bir kaç alt koin hakkında düşünceler nedir ?

1 bcn
2 xdn
3 doge
4 nxt
5 sc
6 rdd reddcoin

3/6/1 çöp coin 1 seneye kalmaz erir gider.
5/ Bir sene gibi sürede %150 oranında değer kazanabilir.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 16, 2017, 07:22:55 PM

doge ölmez kolay kolay fiyat da gayet iyi düştükçe alınır şu fiyattan 1 sene içinde en az 2x yapar. (btc bazında) ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
August 16, 2017, 07:44:24 PM

Doge için çıktığı gün de çöp deniliyordu. Trolllük üzerine kurulu hiçbir işe yaramaz 3 gün sonra ortadan kaybolur dediler ama 3-4 yıldır varlığını sürdürüyor. Eriyip gideceğini düşünmüyorum.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
August 16, 2017, 08:49:58 PM

1 bcn
2 xdn
3 doge
4 nxt
5 sc
6 rdd reddcoin

hepsi scam. uzun vadede uğraşmaya değmez. kısa adeli al satlar ile para kazanabilirsin.

kafam rahat olsun bu işlerle uğraşacak zamanım yok diyorsan, eth ve btc al. dursun kendi halinde.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 16, 2017, 08:51:30 PM

Scam olup olmadığını anlamak gerçekten zor bir iş ama en azından riskli coinler olduğunu bilmelisin. Bir gece ansızın balinaların hedefi olabilirler.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 16, 2017, 08:54:34 PM

1 bcn
2 xdn
3 doge
4 nxt
5 sc
6 rdd reddcoin

bytecoin in doğru düzgün bir wallet ı bile yok.
digitalnote güzel ama topluluğu bozulmaya başladı kimse sallamıyor artık.
Doge candır. yatırım yapılmaz ama her zaman kenarda bir miktar bulunur.
nxt bu alternatifler içinde geleceği olan tek coin. merkezisiz borsa projelerinden biri. kendi full nodu var. hatta ardor öncesi Türk forumda node kurmaya çalışanlar olmuştu.
GeniusX
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 16, 2017, 09:14:01 PM

1 bcn
2 xdn
3 doge
4 nxt
5 sc
6 rdd reddcoin

bende görüşümü yazayım.

1-fikrim yok.
2-fikrim yok.

3-İnsanların bir çoğu crypto dünyasında ilk bilgiler ile tanışırken dogecoin'i önceden biliyor.Dogecoin her zaman göz önünde,senede bir gönül hatrına 1-2 pump gelir, o zamanları beklemek lazım.15-20 sat arası toplayıp, 150-200 arası bırakacaksın.

4-Twitter'dan 3-5 duyuru yapıyorlar,bi trip yaratma peşindeler, ve başarılıda olacaklar bence,bu aralar toplayın, en kısa zamanda 3-5x bırakacaktır.

5-Artık dibin dibini gördü, abi ben bu seviyeden alır gelecek yaz obeliskler fişe takılana kadar beklerim dersen, sen bu dediğimi yap, 2018 temmuzda parayi beraber yiyelim.1 sene sonra çok rahat 15-20x.

6-Forumdan wolvoo adlı kullanıcı , tam hatırlamıyorum ama 2-3 gün önce olabilir, 18 sat'dan aldığının sinyalini verdi, kamili hiç tanımam etmem bende bir miktar girdim.19 sattan aldım 28 sattan çıktım.Koini tanımam etmem ama bence artık hikaye..

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 16, 2017, 09:35:02 PM

1 bcn
2 xdn
3 doge
4 nxt
5 sc
6 rdd reddcoin

bende görüşümü yazayım.

1-fikrim yok.
2-fikrim yok.

3-İnsanların bir çoğu crypto dünyasında ilk bilgiler ile tanışırken dogecoin'i önceden biliyor.Dogecoin her zaman göz önünde,senede bir gönül hatrına 1-2 pump gelir, o zamanları beklemek lazım.15-20 sat arası toplayıp, 150-200 arası bırakacaksın.

4-Twitter'dan 3-5 duyuru yapıyorlar,bi trip yaratma peşindeler, ve başarılıda olacaklar bence,bu aralar toplayın, en kısa zamanda 3-5x bırakacaktır.

5-Artık dibin dibini gördü, abi ben bu seviyeden alır gelecek yaz obeliskler fişe takılana kadar beklerim dersen, sen bu dediğimi yap, 2018 temmuzda parayi beraber yiyelim.1 sene sonra çok rahat 15-20x.

6-Forumdan wolvoo adlı kullanıcı , tam hatırlamıyorum ama 2-3 gün önce olabilir, 18 sat'dan aldığının sinyalini verdi, kamili hiç tanımam etmem bende bir miktar girdim.19 sattan aldım 28 sattan çıktım.Koini tanımam etmem ama bence artık hikaye..

Grin Cheesy Cheesy Wink redd iyidir bence scam ponzi cart curt asıl para onlarda, sebepsiz çıkar sebepsiz düşer pump-dump için ideal coinler. sadece yüksekten yakalanmayacaksın. Bittrex'te poloda da işlem görüyorsa bu tür coinler iş yapar, ayda bir en azından hareket oluyor. sc marketcap çok yüksek, proje vs diyorlar ama ben pek inanmıyorum ikinci dgb vak'ası olabilir. 10-20 satoshi düşse ne ki biraz beklersin çıkar yeter ki borsadan çıkarılmasın. Bir de burada risk almadan iş yapmak zor, biraz kazanınca kârdan bir kısmını attın mı kenara rahat rahat alır satarsın. Anaparayı çektim, kârı çektim şimdi ufaktan tekrar başlıycam tabii blockchainden işlem doğrulanırsa. ufak coinler iyidir candır...23skidoo var piyasa değeri 11 btc, bu bittrex'te olsa en az 300-500 btc eder ama cryptopiada can çekişiyor. gönder artık blockchaaaaiiiin. 0.1 btc ile coine yüzde 1 ortak olacam Smiley))

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
August 16, 2017, 09:51:54 PM

Bu hafta bitişinde altların toparlanmaya başlıcagını düşünüyorum

valley365
Hero Member

Activity: 868