Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:43:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Biblepay- Yeni Algo (Biblehash)  (Read 2436 times)
GeniusX (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 16, 2017, 11:14:21 PM
Last edit: August 17, 2017, 09:20:47 PM by GeniusX

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2042657.0

Ana konu linki.

Yaklaşık 3 hafta oluyor coin çıkalı ilgi büyük, c-cex borsasında 10-20 sat arası satılıyor. Cpu ile pool'da kazım yapıyorum block başı 50-100 coin geliyor ,düşük cpu ile i5. 6 ay sonra kesinlikle daha iyi yerlerde olacak.

Edit: Fiziksel sunucu kiraladım, eğer kiralamak isteyen varsa pm atabilir. Mining yapabiliyoruz server sahibi sıkıntı çıkarmıyor.

İşlemciler.

Intel Xeon e5-2620v3 16 çekirdek - 21 saatte 10k BBP kastı!  (270000 hashps)

Intel Core i5-3317 1.70 4 çekirdek(Laptop)- 40k hashps

2 X Google Cloud Vps 2 çekirdek - 90k hashps
1714823007
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714823007
Reply with quote  #2

1714823007
Report to moderator
1714823007
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714823007
Reply with quote  #2

1714823007
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 17, 2017, 12:26:54 PM

Bilgilendirme için teşekkürler cpu ile nasıl kazım yapılıyor acaba
o konuda biraz bilgi verirmisiniz
ali80
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
August 17, 2017, 08:50:24 PM

Ustam işlemci ne olmalı bide nasıl mining yapıldığını bilmiyorum anlatır mısın,
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2017, 09:05:59 PM

http://biblepay.org/

downloads sekmesinden size uygun olan cüzdanı indirin.Kurulumu yapın ve senkron olmasini bekleyin.Şuan solo mine  çok zor olduğu için herkes 2-3 gün önce açılan pool'da kazıyor.

Windows ara kısmına   ''   %appdata% ''    yazın.

Biblepaycore klasörüne girin, içinde bulunan biblepay.conf dosyasını notepad ile açın.

poolport=80
pool=http://pool.biblepay.org
workerid=     ( Buraya madenci isminizi girmeniz gerekecek,bunu aşağıda anlatacağım)
gen=1
genproclimit=4

Kopyala yapıştır yapın.

http://pool.biblepay.org

adresine girin kayıt olun. Account kısmında en altta worker oluşturma var, worker oluşturun daha sonra notepadde workerid yazan yere isminizi girin.

Artık işlemciniz ile poolda kazıyorsunuz.Dün gece saat 3 sularından bu saate kadar 10k BBP kazmışım, yalnız benim işlemci biraz sağlam Cheesy. Herkes kendi işlemcisi ile kazım yapıp hashp burada paylaşırsa iyi olur. Yardım için buralardayım.

erkaneski
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
August 17, 2017, 10:46:16 PM

aynen dediğin gibi yaptım kazmaya başladı işlemcim pentium g3258 fan olarak stok değilde kule tip orta karar bi soğutucum var 1 gün kazsın sonuçları paylaşırım. Teşekkürler paylaşım ve bilgilendirme için
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 18, 2017, 12:47:32 AM

helal coine etmedik laf bırakmayan tatlı su elitistleri nerdeler acaba
bak biblepay incil koin çıkmış , belki ingilizce bilmiyorlar belki de sadece islam olunca kusabiliyorlar.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
August 18, 2017, 01:23:47 AM

bak biblepay incil koin çıkmış , belki ingilizce bilmiyorlar belki de sadece islam olunca kusabiliyorlar.

Hay senin helal coinini sikeyim gören de millet dine imana sövüyor sanacak, din iman üzerinden para toplamaya çalışan yavşaklara sövünce tatlı su elitisti olmuyorsun. İncil coin, Tevrat coin çıkaran yavşaklarda aynı bokun laciverdi oluyor.
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 01:42:53 AM

Anlıyorum
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 18, 2017, 08:27:28 AM

Konuyu başka mecralara saptırmayın, özellikle polemik başlatan arkadaşa söylüyorum, burası yeri değil. Bir arkadaşımız kazanç getirebilecek bir şey görmüş, üstelik (forum adetlerinin dışında) başkaları da yararlansın diye bilgilendirmiş, yetmemiş yardım istenince yöntemini bile üşenmemiş yazmış. Her şeyden önce GeniusX'e teşekkür etmemiz gerekiyor.
Ayrıca oturduğun yerden, havadan para kazanmanın yolunu ararken helal/haram kasıntısı yapmanın alemi yok.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
teramit
Legendary
*

View Profile
August 18, 2017, 04:33:49 PM

Hay senin helal coinini sikeyim gören de millet dine imana sövüyor sanacak, din iman üzerinden para toplamaya çalışan yavşaklara sövünce tatlı su elitisti olmuyorsun. İncil coin, Tevrat coin çıkaran yavşaklarda aynı bokun laciverdi oluyor.
çağırılınca gelmeyin hemen damlayın işte.ota boka kurumadan damlıyorsunuz buna illa dürtmemiz lazım.
Küfür etmene gerek yok seviyesizliğin her yerinden akıyor ne mal olduğun belli oluyor.
teramit
Legendary
*

View Profile
August 18, 2017, 04:36:15 PM

Konuyu başka mecralara saptırmayın, özellikle polemik başlatan arkadaşa söylüyorum, burası yeri değil. Bir arkadaşımız kazanç getirebilecek bir şey görmüş, üstelik (forum adetlerinin dışında) başkaları da yararlansın diye bilgilendirmiş, yetmemiş yardım istenince yöntemini bile üşenmemiş yazmış. Her şeyden önce GeniusX'e teşekkür etmemiz gerekiyor.
Ayrıca oturduğun yerden, havadan para kazanmanın yolunu ararken helal/haram kasıntısı yapmanın alemi yok.
bizde onu diyoruz koinin ardına gelip din adına para toplanıyor desteklemiyorum dersin ama küfür eden meymenetsizlerin yorumlarıyla doluyor. Küfür edip içini dışarı çıkartacak arkadaşlar kendi pisliklerini içlerinde tutarsa seviniriz.
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 18, 2017, 05:03:10 PM

çağırılınca gelmeyin hemen damlayın işte.ota boka kurumadan damlıyorsunuz buna illa dürtmemiz lazım.
Küfür etmene gerek yok seviyesizliğin her yerinden akıyor ne mal olduğun belli oluyor.

helalcoin de kendi algosunu yapsın. adam algo yapmış, source code ve hash'e incil satırlarını koymuş. islamcı coinler de yapsın böyle şeyler onları da konuşalım. Grin

dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
August 18, 2017, 06:12:58 PM

Cevap veremeyince ajitasyona sarılan bir yavşaksın gelmiş millete hakaret ediyorsun sonra küfretme diyor kaybol.
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 08:21:57 PM

sabah kafam boştu baktım aynı,şimdi bakıyorum gene ayni...
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
August 19, 2017, 12:16:40 AM

sabah kafam boştu baktım aynı,şimdi bakıyorum gene ayni...

Edit : Bugün 7.2 milyon BBP satıldı, yaklaşık 3000 dolar, yaklaşık 74 çocuğa sponsor oluncak, Halihazırda yetimlere sponsor olunmaya başladı.

İyiliğin kim tarafından değil ,nasıl gerçekleştirildiği önemlidir.
ali80
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
August 19, 2017, 03:17:19 PM

Geniusx pm attım
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
August 19, 2017, 03:19:51 PM

Pm cevapladım , pool girip leaderboarda baksana Cheesy  http://pool.biblepay.org/Leaderboard.aspx
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
August 19, 2017, 03:52:59 PM

Bilgilendirme için teşekkürler ama bir sorunum var.Dediğiniz herşeyi yaptım ve pool sitesinde 8641 hps gözüküyor fakat cpu kullanımı oldukça düşük ve gelen giden yok.Biblepay core u açınca cpu kullanımı %100 oluyor.Kazım yapması için herhangi bir program açık olmalı mı yoksa o kendisi kazıyor mu? Ayrıca bunlar nereye gelecek ? Şimdiden teşekkürler.

GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
August 19, 2017, 03:57:41 PM

Bilgilendirme için teşekkürler ama bir sorunum var.Dediğiniz herşeyi yaptım ve pool sitesinde 8641 hps gözüküyor fakat cpu kullanımı oldukça düşük ve gelen giden yok.Biblepay core u açınca cpu kullanımı %100 oluyor.Kazım yapması için herhangi bir program açık olmalı mı yoksa o kendisi kazıyor mu? Ayrıca bunlar nereye gelecek ? Şimdiden teşekkürler.

1- Aygıt yöneticisine gir , işlemcileri kısmını aç kaç tane cpu var bunu öğren.
2-Biblepaycore açık olmak zorunda, mining yapıtığını walletda console kısmını açıp ;

getmininginfo yazarak öğrenebilirsin. Biblepay_generate= true ve poolmining=true yazıyorsa sıkıntı yok demektir.

3-Bütün bakiyen http://pool.biblepay.org/Withdrawal kısmında toplanır, daha sonra bunları kendi cüzdanına yada c-cex borsasına çekebilirsin.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
August 19, 2017, 04:34:53 PM

1- Aygıt yöneticisine gir , işlemcileri kısmını aç kaç tane cpu var bunu öğren.
2-Biblepaycore açık olmak zorunda, mining yapıtığını walletda console kısmını açıp ;

getmininginfo yazarak öğrenebilirsin. Biblepay_generate= true ve poolmining=true yazıyorsa sıkıntı yok demektir.

3-Bütün bakiyen http://pool.biblepay.org/Withdrawal kısmında toplanır, daha sonra bunları kendi cüzdanına yada c-cex borsasına çekebilirsin.
Yardımınız için teşekkürler. 2 cpu gözüküyor. Ayrıca withdraw kısmında Immature balance 'a gelmişler.Böyle mi olması gerekli?

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: