Bitcoin Forum
May 18, 2024, 03:17:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: NXT pump geliyor...  (Read 11516 times)
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 19, 2017, 04:46:02 PM

nxt wallet olarak bunu mu kullanıyorsunz ? ya da kullansak sakıncası mı var mı ? ındırdıgım cuzdan calısmıo

http://178.33.203.157:7876/index.html#
theXcode (OP)
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
August 19, 2017, 09:28:24 PM

bilgilendirme için teşekkürler. İllaki nxtleri kendi cüzdanına mı çekmemiz gerekiyor beleş dağıtılan koinden yararlanamayacakmıyız ?
Evet maalesef NXT cüzdanında tutmanız lazım eğer IGNIS almak istiyorsanız.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum bugun 0.05 btc lik alım yaptım. Çok pumplanmasada 3000-3500 arasında bir yere çıkabileceğini düşünüyorum. Bol kazançlar ...
Önemli değil umarım şimdi ve ileride daha çok kazanırız hep beraber.

nxt wallet olarak bunu mu kullanıyorsunz ? ya da kullansak sakıncası mı var mı ? ındırdıgım cuzdan calısmıo

http://178.33.203.157:7876/index.html#
Ben wallet almadım 26 Ağustosa kadar fiyat iyi yükselirse elimdekileri satacağım.Yok yükselmez ise o zaman wallet durumuna bakacağım.Sizide bu konuda daha iyi bilgilendiririm.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 20, 2017, 07:39:08 AM

Bu pump ne zaman bekleniyoe acaba su an hic hareket yok yani hacimsiz bekliyor oyle fiyat sıkısmış gibi.Giris icin nereler uygundur ne zaman hareket etmesini bekliyorsunuz acaba
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 20, 2017, 07:43:14 AM

Bu pump ne zaman bekleniyoe acaba su an hic hareket yok yani hacimsiz bekliyor oyle fiyat sıkısmış gibi.Giris icin nereler uygundur ne zaman hareket etmesini bekliyorsunuz acaba

Fiyatın sıkışması pump yada dump olacağının ön göstergelerinden biridir zaten.

Arkadaşın bilgilendirmeleri doğrultusunda tahminimiz pump olacağı yönünde.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
theXcode (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 09:22:04 AM

Cevabınız için teşekkürler.Bu şekilde dayanışma ve yardımlaşma ile hepimiz kazanabiliriz...

Giriş ve çıkış noktaları için birşeyler söylemek erken 24-25 Ağustosta muhtemel yükselişe istinaden bilgi verebilirim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1306

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 20, 2017, 11:14:33 AM

Cevabınız için teşekkürler.Bu şekilde dayanışma ve yardımlaşma ile hepimiz kazanabiliriz...

Giriş ve çıkış noktaları için birşeyler söylemek erken 24-25 Ağustosta muhtemel yükselişe istinaden bilgi verebilirim.
Şu forumun en illet olduğum yanı bu, insanlar aldıkları bilgileri ya da kuvvetle ihtimal verdiği öngörüleri paylaşınca hemen ota boka muhalif birileri konuya damlayıp saçma sapan yerlere çekerek konuyu sulandırıyor. Ayağı yere basan itirazın ya da bildiğin bir şey varsa insan gibi yazarsın, hem öğrenir hem de tartışırız, ama yok, illa polemik yaratacaklar. Ayrıca bu konuları okuyanlar geri zekalı değil, elbette herkes biliyor hiçbir şeyin garanti olmadığını, ya da yazanın bir taahhütte bulunmadığını.
Bilgi paylaşanları ya da millet de faydalansın diye düşünenleri yaptığına yapacağına pişman ettiriyorlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 20, 2017, 11:20:35 AM

Şu forumun en illet olduğum yanı bu, insanlar aldıkları bilgileri ya da kuvvetle ihtimal verdiği öngörüleri paylaşınca hemen ota boka muhalif birileri konuya damlayıp saçma sapan yerlere çekerek konuyu sulandırıyor. Ayağı yere basan itirazın ya da bildiğin bir şey varsa insan gibi yazarsın, hem öğrenir hem de tartışırız, ama yok, illa polemik yaratacaklar. Ayrıca bu konuları okuyanlar geri zekalı değil, elbette herkes biliyor hiçbir şeyin garanti olmadığını, ya da yazanın bir taahhütte bulunmadığını.
Bilgi paylaşanları ya da millet de faydalansın diye düşünenleri yaptığına yapacağına pişman ettiriyorlar.

Nxt'in son durumu. Herkes işine baksın. Sağduyulu olan, öngörüsü olan, dersini iyi çalışan kazanır nasıl olsa boşver.  Wink

Kırmızı daire içine aldığım bölgede 2500 civarından alım yapmıştım. Gidişat iyi duruyor. Konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürler.

Bende bitrex analiz konusunda paylaşımlarda bulunuyorum. Dün geceden beri 3 te 3 gidiyoruz bakalım Smiley

Nxt ile 4 te 4 oldu kendi açımdan.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
August 20, 2017, 12:29:15 PM

Polo'da sabah pump alan coinler içinde üst sıralardaydı, şimdi burada konuyu görünce şaşırdım. Yakalayan arkadaşı tebrik ederim, türkçe forumda sizin gibi üyelerin sayısının artması çok güzel.

theXcode (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 04:02:15 PM

Şu anda alım için tekrar uygun bir pozisyonda.Hala birşey kaçırmış sayılmazsınız.Sadece biraz sabırlı olun ve 25 Ağustosu bekleyin...
Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 20, 2017, 06:15:41 PM
Last edit: August 20, 2017, 06:57:25 PM by Tezcalitpoka

bittrex'te duran NXT için de ignis alabilecek miyiz ?
Sitelerinde soyle deniyor;

As a warning to traders, Riker states that: “If you keep your NXT on a centralised exchange you’ll need to check with the exchange how they handle the ARDR/Ignis distribution since it will be distributed to the exchange account. The exchange will get the ARDR / Ignis tokens and will decide what to do with it”.

Our best advice would be for you to keep your NXT in your own Nxt account with your own passphrase.
Eger NXT lerinizi snapshot aninda merkezi bir exchange de tutarsaniz(Bittrex, polo etc) bunun bir garantisi olmadigini, tamamiyle exchangin insiyatifinde oldugunu, bunun icinde nxt lerinizi nxt walletiniz ile nxt blockchaininde tutmaniz tavsiye ediliyor.

Burdan NXT wallet acabilirsiniz (https://nxt.org/download/), atiyorum NXT leriniz Bitrexx'de, bu walllet i indirip, bitrexden NXT cuzdaniniza gonderin, ve ekim sonunda biticek olan snapshot a kadar bekletin. Her gun yaklasik her saatde bir blockchain goruntusu alacaklar.

Unutmayin her 1 NXT icin 0.5 Ignis. Ornek: Hesapta 100 NXT var = 50 Ignis ucretsiz gelecek.

https://ibb.co/eZHOxQ

Ekim ortasina kadar NXT yukselir cunku alanlarin HODL etmesi lazim, o aradaki artis bizim profit olacak..
Dogru zamanda girip dogru zaman cikarsak burdan para yapilir..

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 20, 2017, 06:47:13 PM

Bilader malmisin nesin bende alis yapmak icin soruyorum kac gibi alalim diye,gotunden nasil anladin merak ediyorum.Yok amacin pos kasip polemik yaratmaksa sonuna yaz pos kasiyorum diye
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
August 20, 2017, 07:03:41 PM

NXT leri Burda tutsakta olur dimi arkadaşlar https://nxt.jelurida.com
Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 20, 2017, 08:13:18 PM

Yes sir
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 20, 2017, 10:20:47 PM

Yes sir

Bence polo ignis vermez ama bittrexin vereceğini düşünüyorum.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 20, 2017, 10:27:43 PM

Bende 70k aldım 2750 sat ortalamayla.Bakalım 1 haftada neler olacak   Grin 6k ve üstünden çıkış yaparım eğer pump yerse.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 21, 2017, 10:26:05 AM

Yes sir

bildiğim kadarıyla exchange de olmamalı, NXT ler cüzdan da olmalı. şimdi NXT wallet i indirdim ama hata verdi. Online cüzdanda tutmak gerekecek.

Bu IGNIS icin cüzdanımız d ne zaman bulunması gerek bilen var mı ?
GeniusX
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 21, 2017, 12:59:46 PM

Yes sir

bildiğim kadarıyla exchange de olmamalı, NXT ler cüzdan da olmalı. şimdi NXT wallet i indirdim ama hata verdi. Online cüzdanda tutmak gerekecek.

Bu IGNIS icin cüzdanımız d ne zaman bulunması gerek bilen var mı ?

online cüzan ignis veriyor mu ,veriyorsa online wallet linki paylaşabilir misin?
majko_23
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
August 21, 2017, 01:21:53 PM

Merhabalar,

Yorumları okudum ancak burada yeni sayılabilecek bir bilgiye sahip olduğumdan size sormak istedim.

https://nxt.jelurida.com 'da NXT wallet'ı açtım, Bittrex 'imde bulunan bir miktar NXT 'i buraya transfer etmek istiyorum ( IGNIS sebebiyle ).

Deneme amaçlı ufak bir transfer sağladım, cüzdana transfer başarıyla sağladı. Şimdi IGNIS için her hangi bir işlem yapmamıza gerek olacak mı ? IGNIS Token Sale kısmından bir işleme gerek var mı, yoksa sadece transferini sağladığımız NXT 'lerin öylece durması yeterli mi ? Birde son soru olarak IGNIS 'ler belirttiğiniz gibi 26 Ağustos tarihinden sonra mı dağıtımı sağlanacak ?

Eğer yanlış bir soru sorduysam şimdiden kusura bakmayın, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim Smiley
cunal
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
August 22, 2017, 07:45:28 PM

polo da elimde next var bu başlıktan sonra aldım
bu işte çok yeniyim şimdi cüzdana çekicem nxt i nu ignis dedimiz olay tam olarak ne oluyor cehaletimi mazur görün
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 22, 2017, 08:16:17 PM

Merhabalar,

Yorumları okudum ancak burada yeni sayılabilecek bir bilgiye sahip olduğumdan size sormak istedim.

https://nxt.jelurida.com 'da NXT wallet'ı açtım, Bittrex 'imde bulunan bir miktar NXT 'i buraya transfer etmek istiyorum ( IGNIS sebebiyle ).

Deneme amaçlı ufak bir transfer sağladım, cüzdana transfer başarıyla sağladı. Şimdi IGNIS için her hangi bir işlem yapmamıza gerek olacak mı ? IGNIS Token Sale kısmından bir işleme gerek var mı, yoksa sadece transferini sağladığımız NXT 'lerin öylece durması yeterli mi ? Birde son soru olarak IGNIS 'ler belirttiğiniz gibi 26 Ağustos tarihinden sonra mı dağıtımı sağlanacak ?

Eğer yanlış bir soru sorduysam şimdiden kusura bakmayın, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim Smiley

Eğer sahip olduğunuz NXT'ler ile Ignis almak istiyorsanız Ignis Token Sale kısmını kullanmanız gerekmekte. Belirli sayıda Ignis belirli saatlerde satışa sunulacak. Bununla ilgili bilgilere aşağıdaki adresten erişebilirsiniz.

https://www.jelurida.com/ico

Önümüzdeki hafta 1 Ignis, 0.55 NXT karşılığında satılacak ve sonraki haftalarda Ignis fiyatı kademeli olarak artacak.

Not: Ignis tokenleri JLRDA ismiyle satılmakta.

Eğer Ignis satışına katılmazsanız problem değil. Yaklaşık 2 ay sonra Ignis satışı sona erdiğinde, snapshot olacak. Snapshot sırasında cüzdanınızda ne kadar NXT varsa, bunların yarısı kadar Ignis kazanmış olacaksınız. Bunun için NXT'leri snapshot sırasında cüzdanınızda saklamak haricinde başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Yani özetle, eğer 5500 NXT'ye sahipseniz Ignis Token Sale ile önümüzdeki hafta 10,000 JLRDA alabilirsiniz, ama NXT'lerinizi kaybedersiniz.

Eğer satışa katılmazsanız 2 ay sonra 5500 NXT + 2750 JLRDA'ya sahip olacaksınız.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: