Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:58:47 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ICO projeleri de haber olmaya başladı artık.  (Read 1889 times)
temeler (OP)
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 18, 2017, 02:42:39 PM

http://www.milliyet.com.tr/serkan-unsal/girisimciler-icin-yeni-finansman-teknoloji-2504389/
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 18, 2017, 03:25:16 PM

Baktılar günlük 200.000 kişi Türkiye'den blokzincir teknolojisini takip ediyor, hit çekmek için popülariteye uyuyorlar. Bu iyi bir şey öyle ya da böyle medyanın ilgisini çekiyor.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
August 19, 2017, 04:10:04 PM

Ico kar çok daha yaygınlaşacak bence
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 19, 2017, 04:27:38 PM

Ortalama bir ICO ne kadar kazandırıyor arkadaşlar ?

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
August 19, 2017, 04:54:43 PM

ICO kar şuan çok populer. SPHERIS e girmeyi düşünüyorum bende alt almaktan daha karlı şuan
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 19, 2017, 05:08:38 PM

Gerçekten yakından takip ettiğim kişilerden biri Serkan Ünsal yazısına katılıyorum hani bir deyim vardır ya altına imzamı atıyorum Smiley Devletin destekleyici olması lazım icolar konusunda
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
August 19, 2017, 06:59:37 PM

Haber güzelde işin ucunda para kazaniyorlarmis anlamayan herkes bu Ico işlerine el etmaya kalkarsa olan bizim gibi btc işlerini senelerini vermiş 3,5 bisey kazanmaya calisan emektarlara olacak..
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 19, 2017, 07:26:12 PM

Medya daha bugüne kadar Bitcoin hakkında bile doğru düzgün haber yapamazken birden bire ne oldu da Icolar hakkında haber yapmaya başladı. Merak ettim doğrusu. Bu işlere yatırım mı yapacaklar artık acaba, yoksa neden ilgilensinler.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
August 20, 2017, 01:39:30 AM

Webrazzi geçen bir iconun ceosuyla röportaj yaptı tabi onlarınki habercilik refleksi bunlarınki hit refleksi ne kadar ilgi o kadar tık.
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
August 20, 2017, 01:57:51 AM

Haberi okuyup hadi şu işe biz de el atalım diyen uyanıklar çıkabilir ama işin içine girince o kadar kolay olmadığını görüp vazgeçerler Smiley
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 20, 2017, 12:17:13 PM

İCO olayı burada jeton olarak adlandırılmış o da insanlarda ateri oynamak için kullanılan jeton anlamına gelebilir ama bence böyle basit bir jeton olayı değil bu , Türkiye için tiren kalktı diyor ama ben ona katılmıyorum hala ülkemizde bu olay yeterince bilinmiyor bu da hala bu işin ülkemizde yapılabilir anlamına geliyor.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 20, 2017, 03:47:23 PM

Akıl gerektiren her şeyden geri kalıyoruz dolayısıyla böyle haberlerin pek bir etkisi olmayacaktır, sadece akıllı insanların ilgisini çekeceğini söyleyebilirim. Aksinin olması da her zaman mümkündür ama bunu kimsenin isteyeceğini söyleyemem. Halal coin gibi temelsiz ve istismara yönelik coin'ler çıksın istemeyiz. Aslında dolandırıcılık bile bir yerde akıl gerektirir meziyetsiz kişiler olsa olsa ponzi site açarlar ICO yapıyoruz diye para toplamaya çalışırlar. Yatırım yapanlar ise genellikle ponziden başlayarak bitcoin ile tanıştığı için bütün paralarını tek bir kanala yatırdıktan sonra battım bittim iflas ettim diye yazmaya başlıyorlar.

Halal coin gibi basit bir ICO başlatmak için bile birden çok vasfa sahip olmalısınız. Herhalde ne demek istediğimi anlamışsınızdır yazmak istemiyorum.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 21, 2017, 02:36:34 PM

Guzel haber yaygınlaştıkça daha da fiyatlar artacak
dijitalpara
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 21, 2017, 11:47:34 PM

Solar DAO ICO’ya Katılarak Güneş Santrallerine Yatırım Yapabilirisniz. Platformun ICO öncesi ön token satışı 27 Temmuz’da başlamış olup 31 Ağustos’ta sona erecektir. Basılabilecek token üst limiti 80 milyondur. SDAO ismini alacak token’lerin değeri 1 dolar olarak belirlenmiştir.
etheryumla token alınıyor
http://solardao.me/
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 22, 2017, 07:17:35 AM

Baktılar günlük 200.000 kişi Türkiye'den blokzincir teknolojisini takip ediyor, hit çekmek için popülariteye uyuyorlar. Bu iyi bir şey öyle ya da böyle medyanın ilgisini çekiyor.

bunu çok fazla yapıyorlar ama bu baslıktaki yazının hit cekmek için atıldıgına inanmıyorum.adam köşe yazarı haberden cok kendi yorumunu dile getirmiş.sizin dediginiz gibi hit çekmek için olsaydı 20 sayfa galeri yaparlardıSmiley
yellowstorm
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
August 22, 2017, 08:48:00 AM

Bitcoin, altcoin, ICO derken birçok haber basında çıkmaya başladı.
millet kendi arasında da konuşmaya başladı evet bilenler biliyor ancak kripto para piyasasını, blok zincirini vs. bilmeyenler kişilerde bu konular ilk etapta büyük bir heves uyandırsa bile, o kadar kolay olmadığını anladıkları anda vazgeçerler.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 22, 2017, 07:53:55 PM

Düzenli ICO bültenleri veren bir türkçe twittr hesabı var mı
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
August 27, 2017, 02:56:34 AM

bunu çok fazla yapıyorlar ama bu baslıktaki yazının hit cekmek için atıldıgına inanmıyorum.adam köşe yazarı haberden cok kendi yorumunu dile getirmiş.sizin dediginiz gibi hit çekmek için olsaydı 20 sayfa galeri yaparlardıSmiley

Kötü bir şey demedik sonuçta bizde. Köşe yazarının da çok sayıda meraklısı takipçisi var ki o köşeyi ona veriyorlar. Başlık çarpıcı olacak dikkat çekecek ki okunsun.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
August 27, 2017, 04:51:54 PM

ico işi bildiğin kickstarter gibi hissedarlık veya yatırımcılık.
tek farkı kickstarter de bitmişi ürüne sahip oluyorsunuz burada ise hisseye.
ico bitip şirketleşme sürecinde son ürün ne olacak son ürünün piyasada alternatifi hemen oluşabilirmi gibi sonuçları takip etmek lazım.
şu anda ortada bir banker kastelli gibi bir ponzi furyası var ama arada gayet ayağı yere sağlam basan projeler piyasada iş yapmaya devam edecek
haliyle eldeki tokenlerde değer kazanmaya devam edecek.
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 27, 2017, 10:27:51 PM

ico işi bildiğin kickstarter gibi hissedarlık veya yatırımcılık.
tek farkı kickstarter de bitmişi ürüne sahip oluyorsunuz burada ise hisseye.
ico bitip şirketleşme sürecinde son ürün ne olacak son ürünün piyasada alternatifi hemen oluşabilirmi gibi sonuçları takip etmek lazım.
şu anda ortada bir banker kastelli gibi bir ponzi furyası var ama arada gayet ayağı yere sağlam basan projeler piyasada iş yapmaya devam edecek
haliyle eldeki tokenlerde değer kazanmaya devam edecek.

Haklısınız şu an ben bile bir ekip toplayıp  ilginç bir proje hazırlayıp Ico yapabilirim :)mesela yani. İşin devamı önemli. Vaat edilenler yapılıyor mu.  Projelerin basında haber olmasıda normal artık, sporcular bile Ico reklamı almaya başladı.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: