Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:29:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin piyasası ciğerimizi tüketti daha nereye kadar düşecek?  (Read 3388 times)
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
August 19, 2017, 11:33:34 AM

Evet dostlar 0.5 yatırım bugün itibariyle 0.2'ye kadar düşmüş durumda, daha ne kadar eriyecek nerede duracak bir fikriniz var mı? her geçen gün yatırım eriyor neredeyse 3/5 'i eridi bir öngörünüz var mı bu konuda?
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 19, 2017, 12:02:02 PM

Hepimizi kucaga alacaklar ben buna inaniyorum son 20 saatte 500$ dustu btc ama altcoinlerde dusuyor baktigimsa 1500$ dusmus kasam.Hele ntx ye girecektim dun iyiki girmemisim btc duserken yukselir dedim ama oda dibe gitmis
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
August 19, 2017, 12:11:37 PM

Ben iyice işkillenmeye başladım arkadaş deli gibi oyun oynanıyor, bitcoin cash bir gecede 2 katına çıktı, bitcoin düştü altcoinler onunla beraber düştü burnuma çok pis kokular geliyor.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 19, 2017, 01:10:40 PM

Normal beyler hangi piyasa surekli yukseliyorki?
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 19, 2017, 01:26:00 PM

Şu dönem beklemekten başka bir çare yok. Uzun vadeciyiz diyip içimizi ferahlatıyoruz. Yoksa halimiz perişan.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 19, 2017, 01:43:03 PM

Kasımdaki Bitcoin forku dedikodusuyla beraber Kasım ayından 1.5 ay önce altcoinler yükselişe Bitcoin ve BCH ise düşüşe geçecektir.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 19, 2017, 02:34:25 PM

Kasımdaki Bitcoin forku dedikodusuyla beraber Kasım ayından 1.5 ay önce altcoinler yükselişe Bitcoin ve BCH ise düşüşe geçecektir.

şu kasımdakı fork muhabbetını tam bılen var mı. neden yıne fork olacak. benım bıldıgım %100 segwıt muhabbetı olursa fork olmayacak. fork denen yapı degısımı ama algılanan ıkı farklı coın yıne. madencıler zaten su an btc bcc dıye ıkıye bolunmus durumda. tekrar bır coın cıkarmak ıcın 3 uncu bır madencı grubu gerekıyor. ama bır sebeb yok onun ıcın. tam bılemıyorum tabıkı.

bırde fork olacak dıye neden btc dusuyor. 1 agustostakı fork oncesı ve sonrası delı yukseldı.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 19, 2017, 03:18:34 PM

Fork muhabbetinde btc kesin düşerde alt coinlerde btc ile birlikte düşmez mi hocam ? bana göre btc ve altlar düşer bch yükselir
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
August 19, 2017, 03:38:56 PM

Bende bi umutla piyasaya giren paranın altcoinlere kaymasını bekliyorum ama görümen o ki bcc bir süre piyasayı durgunlaştırmaya devam edicek. Umarım çok uzun süre altlarda sıkısıp kalmayız.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 19, 2017, 04:20:29 PM

Bunlar iyi gunlerimiz bence. Bu kadar altcoin coplugunun icinde buyuk bir ayiklama olacak tabiki. Listenin ilk 20 sinden asagidaki coinleri tutanlar her zaman icin buyuk risk altindadirlar. Altcoinlerde terste kalinca insan acaip panikliyor. En iyisi btc ether usdt caprazinda trade yapmak gibi gorunuyor su an. Altcoinlerde buyuk belirsizlik var.
espressodelisi
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
August 19, 2017, 05:20:26 PM

Altcoinler değil çöpcoinler düşüyor. Mesela dash aylardır düşmedi, hatta birkaç ay öncesine göre dolar bazında iki katına çıktı.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
August 19, 2017, 05:23:25 PM

Altcoin yavaş ciğerimi söktün.  Cheesy Dolar bazında baktığınızda ciğer tüketecek bir durum göremiyorum,ayrıca bitcoindeki yükseliş hareketi durduğunda sermaye altcoinlere geçecektir diye düşünüyorum.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
August 19, 2017, 05:32:48 PM

Altcoinler değil çöpcoinler düşüyor. Mesela dash aylardır düşmedi, hatta birkaç ay öncesine göre dolar bazında iki katına çıktı.

Dash iki üç gün önce 0.045 idi. Nasıl aylardır düşmüyor. Dash özellikle limitli coin sayısı yüzünden acayip volatil bir piyasaya sahip.

Bitcoin'in düşmesiyle altlar hareketlenecek zanneden arkadaşlar yanılıyorsunuz. Bitcoin düşerse altlar daha kötü düşer. İnsanlar daha çok düşmeden bir an önce btc sonra fiata geçiyor. Şunu da unutmayın, bunların çoğu yatırılmış sermaye olmadığı için ne alsak kardır kafası var.

Sonuçta Ether dahil hiçbir alt fiat değeriyle indirilip yükseltilmiyor. Balinaların dikkat ettiği btc.
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
August 19, 2017, 05:36:25 PM

Altcoin yavaş ciğerimi söktün.  Cheesy Dolar bazında baktığınızda ciğer tüketecek bir durum göremiyorum,ayrıca bitcoindeki yükseliş hareketi durduğunda sermaye altcoinlere geçecektir diye düşünüyorum.

eskisinden çok daha fazla Altcoin var, ilk 20 den şaşmayın

in cryptography we trust
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 19, 2017, 05:52:05 PM

eskisinden çok daha fazla Altcoin var, ilk 20 den şaşmayın

Elbette aralarından inen-çıkan olur ama tam tersi macera aramak gerek bence, dandik dundik coinlerden daha fazla verim bekliyorum. Her zaman olduğu gibi milyar dolarlık coinlerin hareketi daha kısıtlı, fille çita'yı kıyaslamak gibi olur dediğiniz. tamam fil de saattte 40 km hız yapıyor ama ya çita'ya kıyasla Huh 1m dolarlık coin 5 m dolar olsa neee olmasa ne! kimsenin umurunda bile olmaz ama bcc 3-5 milyar dolardan 15 milyara dolara çıkınca pazar kafayı yiyor. Bir de btc düşerse dominant olduğundan (genelde yüzde 50) ilk 20 de otomatikman düşer. Haaa Ali'den alır Veli'ye verir falan o başka...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
August 19, 2017, 06:03:25 PM

Elbet bizim de yüzümüz gülecek Smiley Bu biraz da bitcoinin durumuna bağlı segwite geçiş henüz tamamlanmadı son 538 blok kaldı. Piyasa beklentiyi satın almış durumda bu bitcoinin fiyatından da belli oluyor. Geçiş tamamlanınca daha da yükselme durumu var, bu durumda altcoinler yeni bi trendi beklemek zorunda kalacak. Ya da diğer durumda piyasa bunu zaten fiyatlandırdığı için geçiş de tamamlanınca yavaştan altlara kaymalar başlayabilir. Net yorum yapmak zor, forumun çoğu gibi ben de altcoinlerde kaldım ve beklemedeyim.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
August 19, 2017, 06:14:33 PM

Olcaytu2005'in dediği gibi Bitcoin düşerse altcoinlerde katliam olur. Umalım ki Bitcoin düzenli yükselişine devam etsin ve soluklandığı noktalarda altcoinler onu yakalamaya çalışsın. Ben coinlerin dolar değerlerine bakmayı tercih ediyorum.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 20, 2017, 03:12:13 AM

İllaki de altcoin alacağım diyen arkadaşlar, İlk yirmiden şaşmayın diyen arkadaşımıza kesinlikle katılıyorum. Ve de paranızın tamamını bir kerede yatırmayın. Mesela paranızın % 10 luk dilimleri ile düştükçe parça parça alım yapın.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 20, 2017, 07:08:04 AM

Btc nin 1500$ dustugu dump ta butun altlar %50 den fazla deger kaybetmisti o siralarda 20$ bandinda olan etc yi hatirliyorum 7$ a kadar dustu.Dolar olarak btc surullesede satoshi olarakta 70k dan 30k ya kadar inmisti asagi yukari.Yani btc yakinda iyi bir duzeltme yasayacak birde tek seferde degil klasik 2 sefer dump olacak ona gore pozisyon alin.Hep ayni hareketleri yapiyorlar.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 20, 2017, 07:29:18 AM

su marttan baslayıp haziran ortasına kadar suren boga piyasası donemi gibi bir doneme yakın donemde tekrar girebilecekmiyiz acaba..
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: