Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:35:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: LISK Trenini kaçırmayın. Benden söylemesi...  (Read 10258 times)
karahilal
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
August 21, 2017, 04:55:21 PM

Kardeşim bu işe yeni başlayanlardanım. Tavsiyeni dinliyecem inşAllah mutlu oluruz Smiley
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 21, 2017, 05:13:08 PM

Kardeşim bu işe yeni başlayanlardanım. Tavsiyeni dinliyecem inşAllah mutlu oluruz Smiley

Hocam yanlış anlamayın ama kimsenin tavsiyesini dinlemeden kendi kararınızı kendiniz verin.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 21, 2017, 06:05:42 PM

arkadaşlar ben ufak bir zararla çıkıp ripple'ye geçtim.Ripple ufak zararımı çıkardı 5 dakikada yükselişte şu anda.Lisk'te yüksek satış duvarlarını görünce fiyat daha çok inmeden çıktım.Bu balina önce aldı şimdide satıyor fiyatı düşürmek için.Acaip oyunlar dönüyor lisk'te.Uzun vadede kazandırabilir ama kısa vadede panikleyip satarsanız zarar çok olur.Eğer yükselirse fazla riske girmeden satıp çıkmak en güzeli.Beklerim diyorsanız eylülü bulur konuyu açan arkadaşın dediği gibi.Karar sizin.YTD
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 319
Merit: 114

View Profile
August 22, 2017, 12:01:49 PM

arkadaşlar ben ufak bir zararla çıkıp ripple'ye geçtim.Ripple ufak zararımı çıkardı 5 dakikada yükselişte şu anda.Lisk'te yüksek satış duvarlarını görünce fiyat daha çok inmeden çıktım.Bu balina önce aldı şimdide satıyor fiyatı düşürmek için.Acaip oyunlar dönüyor lisk'te.Uzun vadede kazandırabilir ama kısa vadede panikleyip satarsanız zarar çok olur.Eğer yükselirse fazla riske girmeden satıp çıkmak en güzeli.Beklerim diyorsanız eylülü bulur konuyu açan arkadaşın dediği gibi.Karar sizin.YTD

Ripple'da uzun süredir düşüşteydi. Biraz çıktı geri indi. Market hacmi çok yüksek. 2'ye katlaması çok zaman alır. Lisk'te fırsat devam ediyor. Ben 68'den tekrar girdim. Bakalım ne olacak.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 22, 2017, 12:07:30 PM

Ripple'da uzun süredir düşüşteydi. Biraz çıktı geri indi. Market hacmi çok yüksek. 2'ye katlaması çok zaman alır. Lisk'te fırsat devam ediyor. Ben 68'den tekrar girdim. Bakalım ne olacak.
ben 4000k'dan girdim.Bekletiyorum.Şu an 5000'e dayandı.dün 5950'i gördü bittrex'de.o fiyatlara yakın çıkarım.68 fiyat olarak iyi fiyat.al-sat yapmak için.tahminim genel itibarı ile yarın altcoinlerin çoğunda yükseliş olacaktır.Bugün segwit tamamlanıyor.Herkese bol kazançlar.
TyfrTR
Sr. Member

Activity: 312
Merit: 272

View Profile
August 22, 2017, 01:48:21 PM

ben 4000k'dan girdim.Bekletiyorum.Şu an 5000'e dayandı.dün 5950'i gördü bittrex'de.o fiyatlara yakın çıkarım.68 fiyat olarak iyi fiyat.al-sat yapmak için.tahminim genel itibarı ile yarın altcoinlerin çoğunda yükseliş olacaktır.Bugün segwit tamamlanıyor.Herkese bol kazançlar.

Evet yarın yükselişler olabilir. Ben de ufak tefek de olsa yatırımımı yaptım. Hayırlısı bakalım
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 24, 2017, 10:50:24 AM
Last edit: August 24, 2017, 05:19:47 PM by prolambo

Bu aralar yine tatlı bir yükseliş var Lisk'te. Şu an 80 civarında. Bu akşam veya gece 100'ü bulmasını bekliyorum.

Yine herkes kaçırmasın fırsatı.

İlk turda 53'ten girdim 110'dan çıktım. İkinci turda 68'den girdim bakalım nereye kadar gideceğiz.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 24, 2017, 11:47:02 AM

Ben bu treni cok pis kacirdim acaba su an yukselise gecerken tekrar alinabilir mi bu aralar ne alsam dusuyor hep zarardayim yeter artik birazda kara geceyim istiyorum.15 gun once 2 btc vardi simdi 1.5 kaldi.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 24, 2017, 11:55:26 AM

Ben bu treni cok pis kacirdim acaba su an yukselise gecerken tekrar alinabilir mi bu aralar ne alsam dusuyor hep zarardayim yeter artik birazda kara geceyim istiyorum.15 gun once 2 btc vardi simdi 1.5 kaldi.

Ben de çok yaşadım bu durumu. Hep yanlış ata oynadım. Şimdi daha dikkatliyim. Paramı 1 günde 3'te 1ine düşürüp 1 günde Lisk ile toparladım. Lisk'in rebrandinginde az kaldı. Bi 10-15 gün sabredersen çok iyi kazanırsın. Bana teşekkür edersin.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 24, 2017, 05:20:40 PM

Bu aralar yine tatlı bir yükseliş var Lisk'te. Şu an 80 civarında. Bu akşam veya gece 100'ü bulmasını bekliyorum.

Yine herkes kaçırmasın fırsatı.

İlk turda 53'ten girdim 110'dan çıktım. İkinci turda 68'den girdim bakalım nereye kadar gideceğiz.

Bu aralar sözümü dinleyip Liske giren hiç üzülmedi. Güzel artıyo maşallah.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 24, 2017, 07:10:29 PM

gecen gün 71den alip bugün 96dan verdim... bikac dakika sonra baktim düsmüs:)
eh, 89-90lardan cuvali doldurdum - hala düsüyo:)
neyse, dursun bakalim...
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 25, 2017, 05:32:47 AM

Güzel yakalamışsınız hocam tebrikler. Ben trene binmedim ama takip ettim söylediğiniz vakitlerde girenler güzel kazançlar elde etti.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
August 25, 2017, 07:55:30 AM

LISK çok güzel bir proje ama yatırımcılar için biraz sabır gerektiriyor. fiyat da güzel arttı.
ben alalı 5 ayı geçti neredeyse hiç dokunmadım. Bir kaç kere sayıyı artırmak için kısa süreli yüksekten çıkıp tekrar aldım sadece.
Ama bu noktadan sonra fiyat artışı doğal değil yapay artış. Zaten botları görüyorsunuz polodaki. Benim hedefim ilk etapta 110k sat. O seviyeye gelince trenden atlamaya başlarım.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 25, 2017, 10:20:23 AM

LISK çok güzel bir proje ama yatırımcılar için biraz sabır gerektiriyor. fiyat da güzel arttı.
ben alalı 5 ayı geçti neredeyse hiç dokunmadım. Bir kaç kere sayıyı artırmak için kısa süreli yüksekten çıkıp tekrar aldım sadece.
Ama bu noktadan sonra fiyat artışı doğal değil yapay artış. Zaten botları görüyorsunuz polodaki. Benim hedefim ilk etapta 110k sat. O seviyeye gelince trenden atlamaya başlarım.

5 aydır bekliyor olsaydım kafayı yerdim heralde. Bu aralar çok pump-dump gördü. Dalgayı yakalayan iyi kazandı. Bence asıl artış bundan sonra olacak. Eylül ayından çok umutluyum. 10 doları 1 ay içinde çok rahat görecektir. 20 dolar ise hayal değil. Yeni SDK ile kasımda 20yi görebiliriz. Market hacmi buma müsait. Tavsiyem 110a satsan bile Eylül gelmeden mutlaka tekrar al.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 25, 2017, 10:55:47 AM

Bu tarz ani yukselis yakalayan coinler hep bir sure sonra terste birakmaya musait oluyor.Simdi almaya korkarim ben acikcasi cok yukseldi birde en azindan 90 seviyesinde 1 ay kalmasi lazim ki giris yapayim.Ama eyluk gelmek uzere ve arkadasin dedigine gore yine fuze olacak.Ilk dalgayi kacirmasaydik iyiydi artik girmek cok risk.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 25, 2017, 11:37:43 AM
Last edit: August 25, 2017, 03:15:34 PM by prolambo

Bu tarz ani yukselis yakalayan coinler hep bir sure sonra terste birakmaya musait oluyor.Simdi almaya korkarim ben acikcasi cok yukseldi birde en azindan 90 seviyesinde 1 ay kalmasi lazim ki giris yapayim.Ama eyluk gelmek uzere ve arkadasin dedigine gore yine fuze olacak.Ilk dalgayi kacirmasaydik iyiydi artik girmek cok risk.

Şu an beni de çok heyecanlandırıyor. Ekran başından kalkamıyorum. İşlem hacmi de rekor düzeyde. Ama hem alıcılar hem satıcılar çok güçlü. Çıkışta olsa, düşüş te olsa aniden olacak. Bugün 75'i görmek te 120'yi görmek te süpriz olmaz benim için. Ama hep dediğim gibi benim için önemli olan Eylül ayı. Eylül'de bu rakamları bir daha göremeyeceğiz. 30 Eylül'de soru cevap etkinliği var.(Link aşağıda) Muhtemelen yeni marka çalışmasından ve yeni çıkacak SDK'dan bahsedilecektir.

https://twitter.com/LiskHQ/status/900750804000399365
vkorkmaz10
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
August 25, 2017, 02:46:53 PM

Lisk kesinlikle altı tamamı ile dolu ve iyi bir proje. Yatırım yapmakta fayda var. Yoksa NEO gibi elimizden kayıp gidecek..
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 07:42:30 PM

Kanatlandi ucuyor ama nedense vuracaklar bu ķuşu diye dusunuyorum. Normal degil bu yukselis. Fazla abartili geldi. Tepe noktasindan alipta fena sekilde tersts kalma durumu da var. Izlemek daha cazip geliyor
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
August 26, 2017, 04:19:27 AM

5.64 dolar oldu şu an , bu başlığı gördükten sonra 3 küsür dolar civarındayken bir miktar aldım sonra başka bir coin almak için sattım. Lisk projesini hiç inceleme fırsatım olmadı ama bu fiyatlara gelmesine cidden anlam veremiyorum. Yani bu kadar artışı bir rebranding sayesinde mi yapıyolar ? 10 20 dolar görürmüyüz acaba ?

exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 26, 2017, 04:45:13 AM

Yine guzel yukselmis keske 90 civarinda alsaydim diyorum su an almadigim icin belkide 150 civarinds yine pisman olacagim ama ne alsam hep zarar yaziyor,kesin bu da tersine doner
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: