Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:01:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: LISK Trenini kaçırmayın. Benden söylemesi...  (Read 10251 times)
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
August 26, 2017, 04:58:16 AM

Yine guzel yukselmis keske 90 civarinda alsaydim diyorum su an almadigim icin belkide 150 civarinds yine pisman olacagim ama ne alsam hep zarar yaziyor,kesin bu da tersine doner

Bu kadar artması için altı dolu değil bu projenin bana kalırsa , ben düşüş elbet olacak diye bekliyorum ama yanılırım ve artmaya devam ederse oturur ağlarım artık Cheesy

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 26, 2017, 05:29:42 AM

Eylul eylul diyor trene atlayin diyen arkadas ben eylulu bekleyecegim su an cok yukseldi.Artik risk iceriyor izleyelim bakalim hem hareketlerini ogrenmis oluruz biraz
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
August 26, 2017, 07:19:08 AM

LISK çok güzel bir proje ama yatırımcılar için biraz sabır gerektiriyor. fiyat da güzel arttı.
ben alalı 5 ayı geçti neredeyse hiç dokunmadım. Bir kaç kere sayıyı artırmak için kısa süreli yüksekten çıkıp tekrar aldım sadece.
Ama bu noktadan sonra fiyat artışı doğal değil yapay artış. Zaten botları görüyorsunuz polodaki. Benim hedefim ilk etapta 110k sat. O seviyeye gelince trenden atlamaya başlarım.

5 aydır bekliyor olsaydım kafayı yerdim heralde. Bu aralar çok pump-dump gördü. Dalgayı yakalayan iyi kazandı. Bence asıl artış bundan sonra olacak. Eylül ayından çok umutluyum. 10 doları 1 ay içinde çok rahat görecektir. 20 dolar ise hayal değil. Yeni SDK ile kasımda 20yi görebiliriz. Market hacmi buma müsait. Tavsiyem 110a satsan bile Eylül gelmeden mutlaka tekrar al.

Ben çıktım liskten  Grin Artadabilir ama yapcak birşey yok aldığım kar yeterli geldi. Olurda btc gene ayarsızlaşırsa ve lsk 80k satın altına inerse tekrar toplamaya başlarım. Şu an fiyat aşağıya da yukarıya da kırabilir.
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
August 26, 2017, 08:50:46 AM

maçın ikinci yarısı da zevkli olacak. kaçırmayın bence. 200k geliyor  Grin
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 26, 2017, 08:58:39 AM

Acaba birilerimi yükseltiyor.Bu projenin bukadar değerlenme sebebi ne ki çokda süper bir proje değil bana kalırsa

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351

View Profile
August 26, 2017, 09:01:59 AM

Acaba birilerimi yükseltiyor.Bu projenin bukadar değerlenme sebebi ne ki çokda süper bir proje değil bana kalırsa

Her şeyi birileri yükseltiyor tabii ki, ne kadar saçma bir mantık hocam. Yazmış olmak için yazmadıysanız jeton sekizgen herhalde. Grin

Ben geçen çıkışta biraz yüksek almıştım, son düşüşte maliyeti baya düşürdüm. Bu sabaha karşı da sattım. Beklemeye değdi açıkçası. Bir de keşke hepsini aşağıdan alsaydım.
stompysteve
Hero Member

Merit: 500

View Profile
August 26, 2017, 09:06:04 AM

ilk aldığım lisk'in maliyeti 1 dolar falandı poloda biraz pump görünce kenara atayım dedim. Sonra türkçe forumda çok bilmiş bir kaç arkadaşın gazıyla az bir kardan sonra satmıştım. Neyse ki 3-4 dolar aralığından tekrar giriş yaptım, biraz daha gidecek yolu var liskin beklemedeyim
Reck
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 26, 2017, 09:17:06 AM

prolambo nickli arkadaşa gerçekten teşekkür ediyorum. 2 gün önce 32bin dolar koyduğum lisk'e 87000'den girdim poloniexde. bugün 134000 civarından hepsini sattım. Bana sıfır bir araba verdin kardeşim sırf bu mesajı yazmak için üye oldum Allah senden razı olsun..
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
August 26, 2017, 09:19:25 AM

İlk turda 57'den girdim 110'dan çıkmıştım.
İkinci turda 68'den girdim 100'lerde çok oynayınca sattım. sabah bi baktım 135'i görmüş.

Bu kadar hızlı artacağını ben bile tahmin etmemiştim. Şu an 123 civarı. Tekrar 100 civarına gelirse alırım. Gözüm kesmiyor. Ama 200k hayal değil. 1-2 haftaya görebiliriz.

Sözüme güvenip alan arkadaşlar mükafatını gördüler. Ben de mutlu oldum tabi Smiley
Reck
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2017, 09:23:21 AM

Kardeşim tuttuğun altın olsun ne diyim bayram öncesi sevinçten çıldırttın beni tavsiyelerini takip ediyorum. Tekrar tekrar Allah senden razı olsun
montanagang
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
August 26, 2017, 10:03:49 AM

prolambo nickli arkadaşa gerçekten teşekkür ediyorum. 2 gün önce 32bin dolar koyduğum lisk'e 87000'den girdim poloniexde. bugün 134000 civarından hepsini sattım. Bana sıfır bir araba verdin kardeşim sırf bu mesajı yazmak için üye oldum Allah senden razı olsun..

tebrik ederim, bizde o günleri görürüz inşallah  Cheesy
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 26, 2017, 10:11:46 AM

Görmemişim mesajını, süper. Keşke o kadar bütçem olsaydı ben de koyardım. Çok sevindim Smiley Eğer ihtiyacın yoksa ettiğin karın bir kısmını düşünce yine koy. 1-2 hafta bekle.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 26, 2017, 10:58:33 AM

32k$ rakami tek coine basmak cok ciddi bir cesaret ister.Bizim butcemizdeki insanlara gore tabi,ayni sekilde asagida gidebilirdi hocam o kadar buyuk rakami tek seferde basmayin.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
August 26, 2017, 11:35:25 AM

Şu an poloda 0.0012 den işlem görüyor. Sizce bu saatten sonra buna girilir mi ? Yoksa tren çoktan mı kaçtı arkasından bize bakmak mı kalacak ?

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 26, 2017, 11:48:14 AM

Bu saatten sonra girmek risk.Tepeden çakabilirler alanlara.Bence 60 k civarlarına düşerse alınır.
serkayn
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
August 26, 2017, 11:52:56 AM

Prolamboooooooooooooo. Adamın dibisin sennn. Sen ilk gir dediğinde girdim 60'tan. 128'e çıkış ayarladım bittrexte. Bugün geç kalktım bi baktım param ikiye katlanmış. 100bin civarı kardayım. Yuh diyorum yaaa. Helal sana. Ben de şimdi foruma üye olayım dedim. Reck adlı arkadaş gib sırf sana yazmak için girdim. Bana DM den bi btc adresini at. Ben bana yapılan iyiliği karşılıksız bırakmam.  Cool

faaty
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
August 26, 2017, 01:55:44 PM

Prolamboooooooooooooo. Adamın dibisin sennn. Sen ilk gir dediğinde girdim 60'tan. 128'e çıkış ayarladım bittrexte. Bugün geç kalktım bi baktım param ikiye katlanmış. 100bin civarı kardayım. Yuh diyorum yaaa. Helal sana. Ben de şimdi foruma üye olayım dedim. Reck adlı arkadaş gib sırf sana yazmak için girdim. Bana DM den bi btc adresini at. Ben bana yapılan iyiliği karşılıksız bırakmam.  Cool

100bin lira mı yatırdın Lisk'e?
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
August 26, 2017, 02:01:46 PM

Degerli newbie arkadaslar. Ozelden degil aleni sekilde yapinda bu bagislarinizi bizde sizin bu soylemlerinize inanalim. Sirf bu bilgiyi paylasti diye bagis yapacak olsaydiniz baslik sahibine kendisine pm atabilirdiniz. Burayi okuyan fazlasiyla bilgisiz insan var, onlari etkilediginizin farkindamisiniz acaba ?
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 27, 2017, 10:49:32 AM

Gerçekten güzel tespit , tebrikler:) Devamını bekliyoruz kesinlikle ..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 27, 2017, 11:00:36 AM

Ben de kaçırdım treni. 100 civarı satmıştım. Tekrar gireyim dedi. Bir türlü giremedim. Yükseldi de yükseldi. İlk dediğimden bu yana 3.7 katına çıktı. 180'e geldi. Bu da bana tecrübe oldu. Sürekli artacağı belli bir coinde fazla al sat yapmamak lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: