Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:40:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ATM postavljanje  (Read 813 times)
Ragnar_01 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
August 20, 2017, 08:30:19 AM
 #1

Koji je postupak postavljanja Bitcoin bankomata u Hrvatskoj ? Ili nema neke velike filozofije ? Npr. imam mjesto i prostor i imam Bitcoin ATM. Huh Huh
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714686015
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714686015

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714686015
Reply with quote  #2

1714686015
Report to moderator
xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
August 20, 2017, 10:05:05 AM
 #2

Nema velike filozofije
Narucis sa bitcoinatm.com i instaliras u svoju kafe ,garazu ili gde hoces ne vjerujem da je to jos u hrvatskoj zakonski regulisano


Pre 20 dana sam bio u svicarskoj poslovno i tamo je sve zakonski regulisano i tvrtka Bitcoin Suisse AG je vlasnik velikog broja ATM bitcoin bankomata sirom svicerske

Manfred Macx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 205
Merit: 105


View Profile WWW
August 21, 2017, 07:58:28 AM
 #3

Koji je postupak postavljanja Bitcoin bankomata u Hrvatskoj ? Ili nema neke velike filozofije ? Npr. imam mjesto i prostor i imam Bitcoin ATM. Huh Huh

Nisam postavljao bankomat, ali znam druge koji jesu. Prvo moraš imati BTM koji obično koštaju po nekoliko tisuća eura. Zatim moraš imati prostor gdje ćeš ga staviti. Bilo bi dobro da je to neko prometno mjesto pa se obično moraš dogovoriti s nekim da staviš BTM u njihov kafić npr. Također trebaš redovito ubacivati i podizati novac i puniti BTM bitcoinom. Zato bi bilo dobro da si u istom gradu kao i BTM. Također moraš odlučiti u koji grad staviti BTM. Imaj na umu da Zagreb već ima dva te Split i Rijeka po jedan. Ako ga staviš u jedan od navedenih ROI će ti biti puno dulji. Ništa ti ne garantira da će se tvoj BTM koristiti i da ćeš uopće ostvariti ROI.

Ako nemaš svoj prostor može se dogoditi da te vlasnik objekta u koji bi stavio BTM traži da osnuješ udrugu ili firmu kako biste mogli potpisati neki ugovor i da bi oni imali sigurnost.

sibisi666
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 269
Merit: 100


View Profile
August 21, 2017, 12:43:41 PM
 #4

Koji je postupak postavljanja Bitcoin bankomata u Hrvatskoj ? Ili nema neke velike filozofije ? Npr. imam mjesto i prostor i imam Bitcoin ATM. Huh Huh

Nisam postavljao bankomat, ali znam druge koji jesu. Prvo moraš imati BTM koji obično koštaju po nekoliko tisuća eura. Zatim moraš imati prostor gdje ćeš ga staviti. Bilo bi dobro da je to neko prometno mjesto pa se obično moraš dogovoriti s nekim da staviš BTM u njihov kafić npr. Također trebaš redovito ubacivati i podizati novac i puniti BTM bitcoinom. Zato bi bilo dobro da si u istom gradu kao i BTM. Također moraš odlučiti u koji grad staviti BTM. Imaj na umu da Zagreb već ima dva te Split i Rijeka po jedan. Ako ga staviš u jedan od navedenih ROI će ti biti puno dulji. Ništa ti ne garantira da će se tvoj BTM koristiti i da ćeš uopće ostvariti ROI.

Ako nemaš svoj prostor može se dogoditi da te vlasnik objekta u koji bi stavio BTM traži da osnuješ udrugu ili firmu kako biste mogli potpisati neki ugovor i da bi oni imali sigurnost.

Veoma zanimljive informacije, da li znas koliko para je potrebno? napisao si par hiljada...da li to znaci da je manje od 10k eur? imas li jos nekih informacija? hvala
olio666
Member
**
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 10


View Profile
August 21, 2017, 12:50:36 PM
 #5

gore ti je čovjek dao link na  bitcoinatm.com
imaš cijenu tu.

Računaj da moraš imat pare za punit bankomat. Obično su limiti (količina ustvari para u bankomatu) 5000 do 10000 odjednom za podizanje.
xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
August 21, 2017, 07:16:27 PM
 #6

evo ovde nekih cijena btc atm... najjeftinji 3000 usd

https://coinatmradar.com/shop/buy-bitcoin-atm/


Ragnar_01 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
August 21, 2017, 07:23:46 PM
 #7

Koji je postupak postavljanja Bitcoin bankomata u Hrvatskoj ? Ili nema neke velike filozofije ? Npr. imam mjesto i prostor i imam Bitcoin ATM. Huh Huh

Nisam postavljao bankomat, ali znam druge koji jesu. Prvo moraš imati BTM koji obično koštaju po nekoliko tisuća eura. Zatim moraš imati prostor gdje ćeš ga staviti. Bilo bi dobro da je to neko prometno mjesto pa se obično moraš dogovoriti s nekim da staviš BTM u njihov kafić npr. Također trebaš redovito ubacivati i podizati novac i puniti BTM bitcoinom. Zato bi bilo dobro da si u istom gradu kao i BTM. Također moraš odlučiti u koji grad staviti BTM. Imaj na umu da Zagreb već ima dva te Split i Rijeka po jedan. Ako ga staviš u jedan od navedenih ROI će ti biti puno dulji. Ništa ti ne garantira da će se tvoj BTM koristiti i da ćeš uopće ostvariti ROI.

Ako nemaš svoj prostor može se dogoditi da te vlasnik objekta u koji bi stavio BTM traži da osnuješ udrugu ili firmu kako biste mogli potpisati neki ugovor i da bi oni imali sigurnost.

Veoma zanimljive informacije, da li znas koliko para je potrebno? napisao si par hiljada...da li to znaci da je manje od 10k eur? imas li jos nekih informacija? hvala


Najjeftinija ponuda koju sam nasao je ovdje

https://bitcointech.store/product/batmtwo-bitcoin-atm/
ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
August 22, 2017, 07:52:21 AM
 #8

Oko 7000 dolara su automati pa navise. Ali ako regulisu zakonina necemo moci postaviti Smiley
Manfred Macx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 205
Merit: 105


View Profile WWW
August 22, 2017, 08:14:48 AM
 #9

Veoma zanimljive informacije, da li znas koliko para je potrebno? napisao si par hiljada...da li to znaci da je manje od 10k eur? imas li jos nekih informacija? hvala

Kao što se vidi iz priloženih linkova jednosmjerni su bankomati dosta jeftiniji od dvosmjernih. Kako je olio666 spomenuo, a ja nisam dovoljno naglasio, računaj da ćeš imati barem 2-3 bitcoina u BTM-u i još oko 20000 kn gotovine (ako je bankomat dvosmjerni).

xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
August 22, 2017, 09:27:39 AM
 #10

Ima i za 499 USD,kupis ubacis u kafe ili restoran

https://www.generalbytes.com/batmtwo/?utm_source=coinatmradar&utm_medium=shop

Bilo bi dobro kad bi se zakonski regulisalo kao neprimer u Svajcarskoj
Isplatilo bi se osnovati tvrtku i ozbiljnije investirati u BTC ATM
Narocito po Dalmaciji ,ljeti kad navale turisti bilo bi ljepo da na svakom cosku imaju BTC ATM

olio666
Member
**
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 10


View Profile
August 22, 2017, 10:13:28 AM
 #11

Nema za 499$...jedino ako ćeš stavit samo metalni stalak koji košta 499$ Grin Cheesy

BATMTwoStand 499$
Metal stand for the BATMTwo ATM. Fits all BATMOne and BATMTwo models produced to date. Price does not include 150 USD shipping.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
August 22, 2017, 02:03:55 PM
 #12

Za 499$ mjesečno ću ja čučati u kartonskoj kutiji sa prorezom na kojem će pisati INSERT CASH HERE. Cheesy

Čak ću od sebe da je ofarbam u žuto da privlači ljude. Tongue

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Ragnar_01 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
August 22, 2017, 07:34:39 PM
 #13

Ima i za 499 USD,kupis ubacis u kafe ili restoran

https://www.generalbytes.com/batmtwo/?utm_source=coinatmradar&utm_medium=shop

Bilo bi dobro kad bi se zakonski regulisalo kao neprimer u Svajcarskoj
Isplatilo bi se osnovati tvrtku i ozbiljnije investirati u BTC ATM
Narocito po Dalmaciji ,ljeti kad navale turisti bilo bi ljepo da na svakom cosku imaju BTC ATM

Neznam kak je to u svicarskoj regulirano jer se nisam nekaj pretjerano raspitivo s obzirom da je neisplativo prakticki. Od 2016. godine su svicarske zeljeznice uvele iduce 2 godine, testnu prodaju BTC na svojim automatima za prodaju karata, koji se nalaze na svakom kolodvoru a u svicarskoj ih ima "mali milijon"...tako da Bitcoin Suisse AG sa svojih par bankomata je mala "beba"
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!