Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:19:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Monaco (MCO)  (Read 1035 times)
kenafirherif (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
August 20, 2017, 11:35:52 AM

22 gecesi BİNANCE.com a ekleneceği duyuruldu. 31 inde de app çıkaracakmış. sizce fiyatı nasıl olur? tahmini 3-4x diyorlar. Ama zaten kısa sürede 10x yaptı. Bu beni düşündürüyor. 23 ünde ama ben tam tersi bittrexten alanlar binancede satar düşürür diye düşünüyorum? sizce yatırım yapmalı mıyım?

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
August 20, 2017, 11:53:01 AM

22 gecesi BİNANCE.com a ekleneceği duyuruldu. 31 inde de app çıkaracakmış. sizce fiyatı nasıl olur? tahmini 3-4x diyorlar. Ama zaten kısa sürede 10x yaptı. Bu beni düşündürüyor. 23 ünde ama ben tam tersi bittrexten alanlar binancede satar düşürür diye düşünüyorum? sizce yatırım yapmalı mıyım?

Alanın eline verirler bu fiyata inanıyor musunuz? 15 milyon market cap'te bile scam olduğu söyleniyordu.
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 20, 2017, 11:53:53 AM

Şu an kritik bir noktada fiyat. 0.00357262 seviyesini geçerse alım düşünülübilir. Fakat direncin altına sarkarsa aşağı yönlü sertde düşebilir.

Fiyatı takip ederek beklemeni öneririm.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Aydinizm
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 11:55:33 AM

Gerçi yukarıdaki yorumum sadece grafiğe odaklı oldu.

Kişisel düşüncem uzun vadede Tenx ile rekabet edemiyecekleri yönünde.

Ha çinlilerden bir müddet destek alabilirler başlarda ama nereye kadar.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
kenafirherif (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 12:24:43 PM

Yani binance.com eklenmesi fiyatında bi değişiklik yapmaz mı demek istiyorsunuz?

Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
August 20, 2017, 12:26:39 PM

Yani binance.com eklenmesi fiyatında bi değişiklik yapmaz mı demek istiyorsunuz?

Binance şu an yükseliyor olabilir fakat kendisi bile markette adam akıllı bir yer kaplayamazken Monaco'ya nasıl bir etkisi olabilir. Şu anki fiyat zaten etki etmiş fiyattır bana göre bu fiyattan monaco alınırsa en az %50 zararla sonuç hüsrandır.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 20, 2017, 12:28:10 PM

Dostum herseye baslik acman yuzunden son 10 sayfanin yarisi senin basliklarin oldu nerede duracaksin?? Sorunada cevap vereyim eger sen bile duyduysan oraya eklenecegini zaten bunun fiyatlanmasi coktan yapilmistir yukaridada bir arkdas soylemis 10X yapti coin cok buyuk bir haber degilki bi 10X daha yapsin bence bu seviyeden girmek riskli baska alternatifleri degerlendiririm yerinde olsam..
Aydinizm
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 12:33:08 PM

Kesin bir şey söyleyemiyorum o konuda. Yinede ilk başlarda evet biraz destek görecektir sanırım çinlilerden. Fiyat biraz yukarı çıkabilir ama uzun vadeli olacağını düşünmüyorum bunun.

Belkide sanılanın aksine binance ye girdiğinde fiyat aşşağıyıda gidebilir. Şuanki fiyatının zaten normalin üstünde olduğunu düşünenlerdenim ben.

Ama arkadaşın dediği gibi daha iyi alternatifler varken monaco riskine girmeye gerek yok bencede.

rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
August 20, 2017, 01:51:52 PM

https://www.binance.com/ borsasına eklendiğinde fiyatın fırlayacağını gören varmı? Bu borsanın böyle bir etkisi olabilirmi? Düşünceleriniz nedir?

Code:
MCO/ETH and ICN/ETH trading pairs will be traded at 12pm, Aug 23, 2017 (Wednesday) Beijing Time.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 20, 2017, 02:16:36 PM

Monaco'nun mevcut başlığı var zaten yeni başlık açıp forumu çöplüğe dönüştürmekten zevk mi alıyorsunuz kardeşim anlamıyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1945591.0
kenafirherif (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 02:57:25 PM

Yav yeter ya. İsteyen istediği kadar başlık açar kardeşim. Ben de sizden bıktım. Beğenmiyorsanız açmayın konuyu. Ben belki 2x 3x yapma ihtimali varsa benim gibiler faydalansın diye konuyu açtım. Şeytan diyor sizin gibilere inat 10 ayrı hesap aç hepsiyle günde 10 konu aç. o zaman göreceksiniz. Neyse sakinim....

Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
August 20, 2017, 03:20:05 PM

Yav yeter ya. İsteyen istediği kadar başlık açar kardeşim. Ben de sizden bıktım. Beğenmiyorsanız açmayın konuyu. Ben belki 2x 3x yapma ihtimali varsa benim gibiler faydalansın diye konuyu açtım. Şeytan diyor sizin gibilere inat 10 ayrı hesap aç hepsiyle günde 10 konu aç. o zaman göreceksiniz. Neyse sakinim....
Sen ne kenafir bir herifsin böyle.Al bu fiyattan kaçırma,x100 yapacak.Te allam,al da dumplasınlar kafana kafana.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 20, 2017, 07:31:52 PM

söylediğin borsayı ilk defa duydum büyük bir borsa değil mi ben mi kaçırdım. Eğer 10× yapmışsa bana göre daha fazla yükselmez hele bu borsaya girdi diye .

yobit.net is banned from signatures
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 21, 2017, 07:23:37 AM

Fiyatı zaten yüksek değil mi? Zor bence.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 21, 2017, 07:48:36 AM

Sen ne kenafir bir herifsin böyle.Al bu fiyattan kaçırma,x100 yapacak.Te allam,al da dumplasınlar kafana kafana.

Hahaha güldürdün beni hocam  Grin

Rakipleri olan ve 10x zaten hali hazırda yapmış bir coinin tekrar 10x yapması için çok iyi bir nedene ihtiyacı var.
coinzoid
Sr. Member

View Profile
August 21, 2017, 09:49:45 AM

söylediğin borsayı ilk defa duydum büyük bir borsa değil mi ben mi kaçırdım. Eğer 10× yapmışsa bana göre daha fazla yükselmez hele bu borsaya girdi diye .

Yukarıdaki yorumlardan yola çıkarak Binance'ın Çin borsası olduğu tahmin edilebilir. Bence Monaco yeterince şişti. Lakin bu çekiklerden korkulur. Ne yapacakları bilinmez.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: