Bitcoin Forum
July 12, 2024, 10:36:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Alphabay ve Hansa ???  (Read 312 times)
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 609

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
August 20, 2017, 12:59:33 PM

Alphabay Market Haziran ayında kapatılmıştı.
Hansa Market de Temmuz ayında kapatılmış, ancak Haziran ayında hükümet el koymuş ve bir süre açık bırakmış.
Dünyada üç büyük dark market var diye biliyorum ancak üçüncü hangisi onu bilmiyorum. Şuanda açık olan dark market biliyor musunuz ?
Son siparişim Hansa'dan olmuştu. 1000 USD çöpe gitti.

Bu arada bilmeyenler için açıklama yapma gereği duyuyorum: Dark market sadece uyuşturucu ticareti yapmak veya silah satmak için kullanılan bir yer değil.
Herkesin aklında dark martketlerin sadece uyuşturucu ve silah kaçakçılığı için kullanıldığı algısı yer edinmiş.
DARK MARKET'LERDE AYRICA,
Spotify şifresi, +18 içerikli sitelerin premium üyelik şifresi, çeşitli yazılımların serial kodları vb. pekçok şeyin satıldığı yerdir.
Al-sat şeklinde çalışarak bu siteler aracılığı ile para kazanılması mümkündür.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
August 20, 2017, 04:02:04 PM

Alphabay Market Haziran ayında kapatılmıştı.
Hansa Market de Temmuz ayında kapatılmış, ancak Haziran ayında hükümet el koymuş ve bir süre açık bırakmış.
Dünyada üç büyük dark market var diye biliyorum ancak üçüncü hangisi onu bilmiyorum. Şuanda açık olan dark market biliyor musunuz ?
Son siparişim Hansa'dan olmuştu. 1000 USD çöpe gitti.

Bu arada bilmeyenler için açıklama yapma gereği duyuyorum: Dark market sadece uyuşturucu ticareti yapmak veya silah satmak için kullanılan bir yer değil.
Herkesin aklında dark martketlerin sadece uyuşturucu ve silah kaçakçılığı için kullanıldığı algısı yer edinmiş.
DARK MARKET'LERDE AYRICA,
Spotify şifresi, +18 içerikli sitelerin premium üyelik şifresi, çeşitli yazılımların serial kodları vb. pekçok şeyin satıldığı yerdir.
Al-sat şeklinde çalışarak bu siteler aracılığı ile para kazanılması mümkündür.

Bir sürü market var. Alphabay en popüleriydi, ancak kaçıncı popüler... Biri geliyor biri gidiyor. Hansa zaten daha oraya gelmemişti.

https://www.deepdotweb.com/2013/10/28/updated-llist-of-hidden-marketplaces-tor-i2p/ buradan reviewları ile birlikte güncel listeyi bulabilirsin.

Şöyle bir sıkıntı var. Hansa ve Alphabay veritabanlarından bazı büyük satıcıların şifreleri ele geçirilmiş ve daha küçük marketlerdeki hesaplarına giriş yapılarak PGB keyler değiştirilmiş. Birkaç eve raid düzenlenmiş falan filan. Yani dikkatli ol. Wink

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 609

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
August 20, 2017, 10:37:10 PM

Benim aldığım içerikleri öyle pek takacaklarını sanmıyorum. Uyuşturucu ve silah kaçakçılığına karşı başlatılan bir operasyon zaten. Benim satın aldığım içeriklerle ilgii sorun çıkmaz. Kim ne yapsın spotify şifresi satın alan birini.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pages: [1]
  Print  

Jump to: