Bitcoin Forum
July 08, 2024, 05:28:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTC Prev Kuruna Göre Satılıktır. Prev Kuru Yüzde 10 İle Alınır  (Read 3381 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
August 20, 2017, 09:26:48 PM
Last edit: September 02, 2017, 09:31:23 PM by Euphrates

BTC Prev Kuru GARANTİ CEP BANK  ve ya PAPARA ile satılıktır. Prev Kuru yüzde 10 aşagısı ile satın alınır.

* Escrow ücretini ödeyecek iseniz escrow da kullanabilirim.

* Önce ödeme alacağım.. Teşekkürler.

( Sürekli güncellenecek. (0,001 BTC Fee sizin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.. ) ( Acelem yok düşük komisyon teklifleri ile gelmeyiniz lütfen.. )

Gerçekleştirilen Satışlar ve Alımlar

btc dun geçti ve direk odemesi cepbank olarak yapıldı

hayırlı olsun

2000 tl lik işlem yapıldı tekrar
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1083
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
August 20, 2017, 09:42:12 PM

önce ödeme olmasaydı ve  ykb kabul etseydin fşyatta visiler yapsaydın alırdım  Wink

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 09:52:37 PM

önce ödeme olmasaydı ve  ykb kabul etseydin fşyatta visiler yapsaydın alırdım  Wink
Seni biliyorum R10'dan adını hatırlıyorum. MAlesef fiyatda bir şey yapamma garantiden gönderebilirsen iki partide işlem yapabiliriz. Tabi R10 2dan da mesaj atman kayidesi ile.
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
August 20, 2017, 09:55:15 PM

garanti yok ne yazıkki dedigim gibi

r10 dan biliyorsan ve teyit verebiliyorsan ilk BTC gelir ve YKB'den ödemeni geçebilirim min 1 onay aldığında.

birde dedigim gibi fiyatta birşeyler yaparsan yardımcı olabilirim.

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 10:00:32 PM

garanti yok ne yazıkki dedigim gibi

r10 dan biliyorsan ve teyit verebiliyorsan ilk BTC gelir ve YKB'den ödemeni geçebilirim min 1 onay aldığında.

birde dedigim gibi fiyatta birşeyler yaparsan yardımcı olabilirim.
Bankalar uyuşmuyor işte yani tek garanti var bulunduğum bölgede camdan fotoğrafını çektim inan ki (: Birde fiyatta inamıyorum malesef.
yenivera
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
August 20, 2017, 10:09:01 PM

Preev kurundan alırım garantiye de havale gönderebilirim

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 10:11:01 PM

Preev kurundan alırım garantiye de havale gönderebilirim
Söylediğim gibi CEPBANK ile almam lazım ve ilk önce BTC yi gönderemem maalesef özel mesaj da atmıştınız.
yenivera
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
August 20, 2017, 10:14:15 PM

Cepbank da sıkıntı değil de önce gönderim meselesinde anlaşamadık Smiley hadi hayırlısı

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 10:18:00 PM

Cepbank da sıkıntı değil de önce gönderim meselesinde anlaşamadık Smiley hadi hayırlısı
Dediğim gibi diğer forumlara bakarsanız benim kim olduğumu görebilirsiniz. Fee sıkıntı değil dersen iki seferde de yapabiliriz işlemi. Gönderirinsin ilk tutarı çekerim zaten ATM 30 saniye lik mesafede. Sonra ikinciyi gönderirisin. BTC nin kalan kısmını alırsın.
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386
Merit: 250

View Profile
August 20, 2017, 10:33:31 PM

Arkadaşım sana şunu söyleyeyim bu forumda R10 vs başka forumların referansları geçmez. Benimde R10 üyeliğim var ve itrade puanı gayet iyi ama hiç bir zaman burada R10 profilimi referans göstermedim.
Daha yenisin bilmiyor olabilirsin, bu yüzden bir uyarı olarak okuyabilirsin bu yazımı.

Yeni üye birisine de kimse ilk ödeme göndermez, bu forum ne dolandırıcılar gördü. Escrow olabilir desen yine mantıklı yaklaşacağım.

Dediğim gibi alım yapacak arkadaşlar 2 kere düşünsünler. Uyarması bizden tedbiri sizden...
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 10:35:19 PM

Arkadaşım sana şunu söyleyeyim bu forumda R10 vs başka forumların referansları geçmez. Benimde R10 üyeliğim var ve itrade puanı gayet iyi ama hiç bir zaman burada R10 profilimi referans göstermedim.
Daha yenisin bilmiyor olabilirsin, bu yüzden bir uyarı olarak okuyabilirsin bu yazımı.

Yeni üye birisine de kimse ilk ödeme göndermez, bu forum ne dolandırıcılar gördü. Escrow olabilir desen yine mantıklı yaklaşacağım.

Dediğim gibi alım yapacak arkadaşlar 2 kere düşünsünler. Uyarması bizden tedbiri sizden...
Tabi ki Escrow ücretini karşılamak kaydıyla neden olmasın olabilir. Ben ona da açığım ama sağlam escrow olabilecek kim var forumda öneriniz varsa onuda yazın..  Yanlış anlama lütfen profiline baktığımda direk şu gözüme çarptı http://prntscr.com/gay9n9 (:
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
August 20, 2017, 10:40:00 PM

Tabi ki Escrow ücretini karşılamak kaydıyla neden olmasın olabilir. Ben ona da açığım ama sağlam escrow olabilecek kim var forumda öneriniz varsa onuda yazın..  Yanlış anlama lütfen profiline baktığımda direk şu gözüme çarptı http://prntscr.com/gay9n9 (:
Escrow önermiyorum olumsuz durumlara mahal vermemek için.

Evet dostum anlaşılan ingilizce seviyende çok iyi değil Smiley Vermiş olduğum(sent feedback(gönderilmiş geri bildirim)) bir trust o bana gelen değil... Wink
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 10:51:16 PM

Escrow önermiyorum olumsuz durumlara mahal vermemek için.

Evet dostum anlaşılan ingilizce seviyende çok iyi değil Smiley Vermiş olduğum(sent feedback(gönderilmiş geri bildirim)) bir trust o bana gelen değil... Wink
Özür dilemesini de biliriz dediğim gibi forumu yeni yeni kullanıyorum inglizcem de makul seviyededir. (:
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 20, 2017, 11:54:20 PM

Cep bank işlerinde dolandırıcılık olabiliyor dikkat edin, escrow kullanmadan 50 tl bile yollamayın, parça ödeme genelde 200 tl btc önden atıyorlar, sen de 200 tl atıyorsun, sonra bir daha bir daha, muhabbet sohbet memurum subayım, müdürün derken, önce parayı sen attığın anda ordan kayboluyorlar,

Konuyu açan arkadaşı tanımıyorum,  tenzih ederek söylüyorum, escrow kullanın
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 21, 2017, 09:15:45 AM

Başka forumlarda referans gösterebiliyorsak benim de Donanımhaber'de 10 yılı aşkın üyeliğim mevcut. Ancak bu forumda oradaki 2.el satış referanslarımdan bahsettiğimde pek sıcak bakılmıyor duruma.

Bu forumda yer edinmek istiyorsanız, başka bir forumda referansınız ne olursa olsun escrow kullanmanız gerekiyor bence.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 21, 2017, 12:01:25 PM

Başka forumlarda referans gösterebiliyorsak benim de Donanımhaber'de 10 yılı aşkın üyeliğim mevcut. Ancak bu forumda oradaki 2.el satış referanslarımdan bahsettiğimde pek sıcak bakılmıyor duruma.

Bu forumda yer edinmek istiyorsanız, başka bir forumda referansınız ne olursa olsun escrow kullanmanız gerekiyor bence.

Cep bank işlerinde dolandırıcılık olabiliyor dikkat edin, escrow kullanmadan 50 tl bile yollamayın, parça ödeme genelde 200 tl btc önden atıyorlar, sen de 200 tl atıyorsun, sonra bir daha bir daha, muhabbet sohbet memurum subayım, müdürün derken, önce parayı sen attığın anda ordan kayboluyorlar,

Konuyu açan arkadaşı tanımıyorum,  tenzih ederek söylüyorum, escrow kullanın

Görüşlerimize saygım var. Sıkıntı değil sonuçta burada da yavaş yavaş yer edinmeye başlayacağım. Teşekkürler.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 11:04:08 AM

520 TL lik BTC gelmiştir.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
August 22, 2017, 11:16:38 AM

Eskiler bilir ama biz yeniler için yazıyoruz her defasında hiç üşenmeden;

Kesinikle önce parayı yollamayın.KESİNLİKLE!!!!
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 11:31:59 AM

Eskiler bilir ama biz yeniler için yazıyoruz her defasında hiç üşenmeden;

Kesinikle önce parayı yollamayın.KESİNLİKLE!!!!
İstediğinizi yazabilirsiniz dostum. Ben kendimi biliyorum sıkıntımda yok alan biri mutlaka olacaktır. Her konuya bu şekilde atlamaya devam edin siz. Arkadaşım eskisi yenisi, ee bize önceden ödeme gelmeden insanlar güvenilir olduğumuzu nasıl bilecek nasıl trust kazanacağız. Bir kere daha bu şekilde yorum yapan olursa konu baltalamak adına mesajını reportlayacağım biraz saygı artık sesimi çıkarmadım çıkarmadım.. Eğer bu şekilde yazıyorsanız kafanızda bu dolandırıcılık vardır demek ki siz dolandırıcısınız ki böyle yazıp duruyorsunuz. Saygısızlığın bir sonu olsun artık ! Escrow ücretini karşılaaycak ise escrow bulsun gelsin ben ona da varım. Yeter !!
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
August 22, 2017, 11:36:58 AM

Öncelikle sinirlenecek durum yok.

Konuya mesaj yazanlar öncelikle kişileri uyarmak adına newbie üyeler'den işlem yaparken dikkat edilmesi ve aracı yani escrow kullanılması için uyarı mesajı yazarlar

bu değildirki sen dolandırıcısın yada çok iyi bir satıcısın.

şu varki üyeliği newbie olmasada burada üyelik seviyesi çok iyi olan dolandırıcılar bile olabiliyor.

O yüzden escrow u tanımadığın birisi ile ticaret yapman durumunda her 2 tarraf içinde iyi olacağı konusunda yazmaktadır.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: