Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:00:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bytecoin, siacoin dogecoin?  (Read 1584 times)
Ferhan (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 21, 2017, 05:33:46 AM

Arkadaşlar bu coinler 1 cent'ten ucuz ve ilk 50 deki coinler. Kolay bi şekilde 10x yada 20x olabilirler. Sizce hangisine yatırım yapmalı? Hangisi gelecek vaadediyor?
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 21, 2017, 05:52:45 AM

bunların arasında sağlamlık ve gelecek olarak bir projesi olan coin siacoin dir. Daha önce 600 sat üstünü gördü tekrar görmesi muhtemel. Ne hikmetse DGB ile benzer hareketleri yapıyorlar.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 21, 2017, 06:05:29 AM

Kaybına üzülmeyeceğiniz bir parayla üçünden bir sepet yapıp atın bir kenara, en az iki yıl da unutun; ben öyle yaptım. Çok fazla ihtimal yok ama bakarsınız birinden biri değerlenir.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
August 21, 2017, 06:29:43 AM

Arkadaşlar bu coinler 1 cent'ten ucuz ve ilk 50 deki coinler. Kolay bi şekilde 10x yada 20x olabilirler. Sizce hangisine yatırım yapmalı? Hangisi gelecek vaadediyor?

Dogecoin'e güveniyorum her yerde de söylediğim gibi düşük fee ücreti ve aslında herkesin walletinde bulunan, herkesin sahip olduğu, bilinen köklü bir altcoin ayrıca birçok borsada alınıp satılması ve fiziksel walletler tarafından desteklenmesiyle meşhur dolayısıyla market hacminin büyümesiyle beraber gelen batan borsa/çalınan token haberleri fiziksel wallete olan önemi arttıracak bununla doğru orantılı bir şekilde fiziksel walletin desteklediği Dogecoin'de artış gösterecek. Dogecoin sayısı ve fee ücreti bakımından günlük hayatta kullanılabillirliği maximum seviyede olan şaka amaçlı çıkartılmış bir altcoin.

Dezavantajları; ekip uzun süredir aktif değil, yüksek enflasyona sahip.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 21, 2017, 06:42:19 AM

Dogecoin'e güveniyorum her yerde de söylediğim gibi düşük fee ücreti ve aslında herkesin walletinde bulunan, herkesin sahip olduğu, bilinen köklü bir altcoin ayrıca birçok borsada alınıp satılması ve fiziksel walletler tarafından desteklenmesiyle meşhur dolayısıyla market hacminin büyümesiyle beraber gelen batan borsa/çalınan token haberleri fiziksel wallete olan önemi arttıracak bununla doğru orantılı bir şekilde fiziksel walletin desteklediği Dogecoin'de artış gösterecek. Dogecoin sayısı ve fee ücreti bakımından günlük hayatta kullanılabillirliği maximum seviyede olan şaka amaçlı çıkartılmış bir altcoin.

Dezavantajları; ekip uzun süredir aktif değil, yüksek enflasyona sahip.

dogecoin çok yaygın bir şekilde kullanılıyor ve gerçekten düşük fee ve hızlı transfer ile ön plana çıkıyor. ama bu ve benzeri projeler 2-3 yılda bir anca artış sağlar ve oda ne kadarlık bir artış olur kestirmek zor. daha farklı yatırımlar daha kısa sürede kazanç sağlayabilir.  sia daha hızlı bir çıkış yapabilir bence. YTD

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
August 21, 2017, 06:44:36 AM

Bende siacoin diyorum lakin dogecoin'in de ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor Smiley Şaka üzerine çıkarılan coinden şaka gibi hareketler geliyor
Calipson
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
August 21, 2017, 07:18:41 PM

Bytecoin Cryptopia dan çıkartıldı
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 21, 2017, 08:32:15 PM

Doge  biriktiriyorum. Diğer iki coinle ise hiç ilgilenmedim.  Doge tutma sebebim ise bir çok coin piyasaya çıkıp çoğu çöp olurken Doge uzun süredir var. Uzun süredir Bir ekibi ya da aktivitesi yok. Soruyorum kendime bu coin neden hala iş yapıyor. Sebebi sadece bir şaka olamaz. Bazen bilmediğimiz planlar olabilir. Bu sebeplerden ne kadar mantıksız olsa da 2018 de doge çok şaşırtacak bizi  gibi geliyor bana.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
August 21, 2017, 10:19:16 PM

Doge  biriktiriyorum. Diğer iki coinle ise hiç ilgilenmedim.  Doge tutma sebebim ise bir çok coin piyasaya çıkıp çoğu çöp olurken Doge uzun süredir var. Uzun süredir Bir ekibi ya da aktivitesi yok. Soruyorum kendime bu coin neden hala iş yapıyor. Sebebi sadece bir şaka olamaz. Bazen bilmediğimiz planlar olabilir. Bu sebeplerden ne kadar mantıksız olsa da 2018 de doge çok şaşırtacak bizi  gibi geliyor bana.

Bencede önümüzdeki yıllar doge coin yükselecek gibi
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 21, 2017, 11:01:48 PM

SİA  digerleri cok zor piyangodan daha zor.cunku gectıgımız aylarda bytecoın doge tarıhı zirvelerını yapmıslardı
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 21, 2017, 11:34:49 PM

Dogecoin diyenlere katılıyorum. Sudan ucuz bir coin. Biraz alıp şansımı deneyeceğim. Hareket var gibi. 0.00000040 lardan 0.00000042 lere zıpladı bir anda. Smiley))

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 22, 2017, 12:02:47 AM

Sizlere Doge ile ilgili hikayemi anlatsam burdan köye yol olur. Kişisel tavsiyem ise bulaşmamanız olur. (Doge'den daha önce zarar etmedim.)
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
August 22, 2017, 12:14:55 AM

Ben olsam hiç bulaşmam ucuz olmaları illa artacağı anlamına gelmiyor. Bnb gibi mco gibi coinler bulmaya bakın yeni çıkan/çıkacak sağlam coinler rahatlıkla 5x-10x görürsünüz.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 22, 2017, 10:47:36 AM

sia ico fiyatının 29 katına ulaşmıştı bir dönem.2017 yılı içinde bana en çok kazandıran koindi.bu yuzden hala kendisine sempatim var.

şuradaki grafigine bakarsanız;

https://www.tradingview.com/symbols/SCBTC/

alım fırsatı sunuyor.ama ne kadar beklenmesi konusunda hic bir fikrim yok.dogecoin in çıkışı zaten twitterdaki hype yuzunden gercekleşmişti hic ilgilenmedim hala da ilgilenmeyi düşünmüyorum hala nasıl var oldugunuda anlamış degilim zaten.eger ayarlayabilirsem sia ya tekrar girmeyi planlıyorum hazır fiyat ico fiyatına yaklaşmışken . ytd
vkorkmaz10
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
August 30, 2017, 01:58:39 AM

bunların arasında sağlamlık ve gelecek olarak bir projesi olan coin siacoin dir. Daha önce 600 sat üstünü gördü tekrar görmesi muhtemel. Ne hikmetse DGB ile benzer hareketleri yapıyorlar.

Kesinlikle katılıyorum. Uzun süredir takipteyim ve DGB ile SC sürekli aynı hareketleri yapıyorlar. İlginç..
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
August 30, 2017, 02:05:00 AM

Mantık biraz ters! İlk 50'de olan bir coinin 10x yapması daha zor. 500 bin dolarlık bir coinin 5m dolar olması çok daha basit ve olası!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 30, 2017, 07:12:26 AM

Çok değil bi 10-15 bin sia var bittrexte. Uzun süredirde kazmıyorum. Dcrden vazgeçip sia ya dönmek daha mantıklı sanırım. Ubiqte de hareketlenme var.
burrhuss
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
August 30, 2017, 04:14:08 PM

183,253,534,612 BCN
110,866,680,279 DOGE   
  28,996,561,035 SC         

sia 1 dolar olsa 3.sıraya yerleşir. Ayrıca sia'nın oluşumu diğerlerinden farklı. Bu yüzden artması daha olası.
doge ve bytecoin 1 dolar olsalar bitcoinin şu anki market cap'larını geçer. İmkansızı istemek iyidir fakat adı üstünde.
Aralarından marke değeri oluşturacak tek coin byte coin olabilirmiş gibi geliyor. Fakat hatayı bu kadar fazla coin üretmekle yapmışlar.
Piyasaya yeni girip yüksek değerli coinleri alamayıp alttan şansını denemek isteyenlerin sayesinde artabilirler. Fakat çok bir şey beklememek gerekir. Keşke çok yükselseler.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 30, 2017, 04:22:13 PM

Doge Cryptopia sitesinde rezerv para olarak kullanılıyor, tüm coinleri Doge ile alabiliyorsunuz. Bittrex ve Poloda ise Doge'u yalnızca Btc ile alsat yapabiliyorsunuz. Doge ile alışveriş yapabileceğiniz bir site bile var. Anlayacağınız para olarak geçme özelliği yetiyor.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 30, 2017, 07:23:22 PM

Siacoin en sağlamı içlerinde alacaksan ufak bir mebla at kenara 500-600'lara tekrar ulaşır tahminimce.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: