Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:39:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  
Author Topic: Aydinizm Teknik ve Temel Analiz  (Read 11247 times)
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
August 30, 2017, 03:01:13 PM

Aydin forumda meshur oldun. Bence basligin icerigine bir de bagis adresi ekle. Belki bu bilgilerden faydalanip kazanc saglayanlar sana bir guzellik yapar. Smiley
Bana kazandiran adama ben atarim birseyler mesela.
Sonucta emek veriyosun.
prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
August 30, 2017, 05:10:51 PM

Evet ben de bir tavsiye bekliyorum Aydın hocamdan Smiley Şöyle 1 haftada 2x-3x göreceğimiz bir şeyler yok mudur Cheesy Grin Hep beraber engin olalım
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 30, 2017, 07:33:10 PM

dgb için büyük fırsatlar var, çok fazla talep oluşturuluyor ve hacmi yüksek bir coin ama bu çıkış ne zaman olur belli olmaz. bence daha bir süre daha böyle devam edecek.

Hocam digibyte 3kları gördü bir ara. Aslında fiyat makul şu aralar alınıp atılabilir güzel kar bırakır en az 2x. YTD
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
August 30, 2017, 08:30:57 PM

Evet ben de bir tavsiye bekliyorum Aydın hocamdan Smiley Şöyle 1 haftada 2x-3x göreceğimiz bir şeyler yok mudur Cheesy Grin Hep beraber engin olalım

hocam öyle bir konu olursa %10 net bağış yaparım. %10 deyip geçmeyin

in cryptography we trust
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 30, 2017, 08:45:36 PM

Projelerden cok coin borsa fiyatlarının konusuldugu dönem basladı tekrardan. Piyasa icin güzel gececekk bir ay olacak gibi duruyor. Kendime not; Bu atmosfer alım cılgınlıgına donusmeye basladıgı anda genel anlamda ufak ufak satıs yapma zamanı gelmis demektir.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 30, 2017, 08:57:55 PM

konuya pek yazmasamda yakından takip ediyorum. zaman ayırıp bu bilgileri paylaştıgınız için teşekkür ederim.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 30, 2017, 09:17:00 PM

nav coın ıkıncı raund baslıyor.

uzun vadelı bır coın. uzun vade yatırım dusunenler ıcın fıyatıda dolar bazlı uygun. uzun vadede en az 5 dolar olmasını beklıyorum. vade suresı 1-2 yıl. şu ankı grafık kısa vadelı kaar. ustte gordugunuz bırcok cızgı krıtık noktalar. tüm yukselıs trendlerının bırlestıgı nokta. 23-25k aralıgı. oralarda cok ama cok ılgınc seyler olabılır. bırden rokete baglayabılır. 1 yıldır takıp ettıgım bır coın nav. ıstıkrarlı ve guzel calısan bır ekıbı var.
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 30, 2017, 09:57:42 PM

Arkadaşlar ilginiz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

Bi kaç gündür (teknik analiz bilgisinin coin borsasında nasıl fırsatlar sunduğunu keşfettiğimden beri ) bitrex'te al sat yapmaktan kafamı kaldıramıyorum.

Günde 1.000$ yukarı 500$ aşşağı gibi durumlar olunca başka birşeyle ilgilenemiyorum doğal olarak. Yaptığım hatalardan dersler çıkarıp ilerlemeye devam ediyorum.

Pump'ları çözdüm sayılır. Tabi daha yolun başındayız diycem ama okadar mütavazi olmama gerek yok  Grin

Forex'ten miras kalan teknik analiz, grafik okuma tecrübesi işe yarıyor gerçekten.

Şimdi şöylede bi durum var.

Tenx'e olan ilgimi biliyorsunuzdur. Geçen gün exortis arkadaşımız tenx'te terste kaldı ve ben kendimi sorumlu hissettim. (gerçi şimdi yine toparladı sayılır)

Para kolay kazanılmıyor iyi biliyorum.

Benim yüzümden birileri kaybederse bu beni yıpratır.

O yüzden daha temkinliyim artık bu konularda

Pump olaylarında grafiği iyi takip etmek ve kritik eşikler aşıldığında işleme girmek gerekiyor.

Yani şu coin'e girin kesin pump olacak diye bişey yok. Gereken koşulların oluşması ve psikolojik dirençlerin kırılması gerekiyor pump için.

Tüm gün bilgisayar başında olan biri gerekli bilgiye sahipse çok rahat günde 2-3 pump yakalayabilir.

Kendim yaptım kaç kere o yüzden biliyorum.

Ama benim gibi o anlık heyecana kapılıp pump'ın orta yerinden dalarsanız işte o an kaybettiğiniz an olur.

Giriş noktanız pump'un başlangıcı, daha doğrusu ivme kazandığı anın başlangıcı olmalı ki pump sırasında kafanız rahat olsun.

Bugün verge'yi yakaladım mesela. Şuan işlemim açık. Giriş noktam 86 olduğundan kafam rahat. Şu an 95 lerde. %11 kar var yani.

Günlük grafiğe bakınca artmaya devam edeceğini düşündüğüm için işlemi kapatmıyorum. Az bi zararı göze aldığım noktaya (%2-%3 civarı) satış emri koydum nolur nolmaz diye.

Çok uzattım. Demek istediğim bana pump coini sormayın arkadaşlar. Grafikte zaten anlaşılıyor hangi coinlerin fiyatının sıkıştığı ama mesele nezaman işleme girileceği.

Yoksa girersin bi coine fiyat sıkışmış yakında pumlanır diye sonra bekle dur. Belgi bi kaç gün hatta belki bi kaç hafta.

Benim gibi anlık al sat yapıyorsanız bukadar bekleyemezsiniz.

Coininiz bol olsun arkadaşlar. Son olarak vergenin grafiğinide koyayım aşşağıya.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 30, 2017, 10:39:56 PM

hocam senide vergeci yaptık sonunda Grin fiyat 68 civarındayken alın arkadaşlar diye xvg başlıģında yazmıştım.Bir haftada güzel seviyelere geldi.Artış devam edecek gözüküyor.İlgi fazla bu kadar satışa rağmen geri vites yapmadı.El değiştirdi yeni yatırımcıya geçti çoğu.Ben bekleteceğim ümitliyim vergeden.Coininiz bol olsun.Aydın hocam emeklerinize teşekkürler tekrardan.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
August 30, 2017, 10:53:58 PM

Stratis hakkında ne düşünüyorsun? Birçok güzel grafik çıkarttı ama sanırım herhangi bir yorum yapmadın.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 30, 2017, 10:56:21 PM

hocam senide vergeci yaptık sonunda Grin fiyat 68 civarındayken alın arkadaşlar diye xvg başlıģında yazmıştım.Bir haftada güzel seviyelere geldi.Artış devam edecek gözüküyor.İlgi fazla bu kadar satışa rağmen geri vites yapmadı.El değiştirdi yeni yatırımcıya geçti çoğu.Ben bekleteceğim ümitliyim vergeden.Coininiz bol olsun.Aydın hocam emeklerinize teşekkürler tekrardan.

Uçuşa geçti tekrar 103 lerde şuan. 40 btc lik 100 ve 101 duvarı yıkıldı ikinci gelişinde

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 31, 2017, 07:41:05 AM

120'ye dayandı hocam sabah sabah günaydın bu arada. Smiley Smiley Smiley
Güzel gidiyor nazar değmez dileğimiz o.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 31, 2017, 08:03:25 AM

119 ve 120 de 63 btc lik duvar var. Orayı geçmesi zor gibi ama bellide olmaz.

Ben dayanamadım kapattım işlemi. Uyumadım daha hiç ama değdi.  Grin

Uzun vadeci olsam tutardım belki ama al/sat yapıyorum. Onun zevki bi başka beklerken kaçan fırsatları görünce deli olcağım için gerek yok.

Alacağımızı aldık zaten Allah berek versin. Yeter.

Birazda sağlığımızı düşünelim. Zombi gibi oldum valla kaç gündür ekran takibi yapmaktan Cheesy

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 31, 2017, 08:11:26 AM

Hocam selamlar daha oncede sordum ama tenx için giriş noktası sızce uygunmudur gun ıcınde bir yukselıyor bır dusuyor gece 104k ya kadar çıktı ama cesaret edip giremedim bugun yine 89 a kadar düşmüş,gün içinde veya 2-3 gunde bir bu şekilde oluyor gibi izlediğim kadarıyla.Ya daha da düşerse diye almıyorum çunku btc yukselişte ve 5000 e kadar gidecek gibi duruyor,sizin yorumunuz nedir acaba.Bu mobil uygulamalar falan ne zaman çıkacak o tarihe yakın fiyatlanmadan mı alalım dersiniz.
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
August 31, 2017, 10:00:31 AM

Hocam Yardımlarınız için çook teşekkürler.
Acaba Nxt Hakkında düşünceleriniz nedir.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 31, 2017, 10:16:11 AM

LSK roketledı. var mı tahmınler.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 31, 2017, 12:16:41 PM

119 ve 120 de 63 btc lik duvar var. Orayı geçmesi zor gibi ama bellide olmaz.

Ben dayanamadım kapattım işlemi. Uyumadım daha hiç ama değdi.  Grin

Uzun vadeci olsam tutardım belki ama al/sat yapıyorum. Onun zevki bi başka beklerken kaçan fırsatları görünce deli olcağım için gerek yok.

Alacağımızı aldık zaten Allah berek versin. Yeter.

Birazda sağlığımızı düşünelim. Zombi gibi oldum valla kaç gündür ekran takibi yapmaktan Cheesy

iyi dinlenmeler aydın hocam.XVG yine çıldırdı... Grin Grin Grin
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 31, 2017, 01:05:37 PM

nav alan oldumu gece yada sabah Cheesy
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 31, 2017, 02:24:33 PM

Hocam selamlar daha oncede sordum ama tenx için giriş noktası sızce uygunmudur gun ıcınde bir yukselıyor bır dusuyor gece 104k ya kadar çıktı ama cesaret edip giremedim bugun yine 89 a kadar düşmüş,gün içinde veya 2-3 gunde bir bu şekilde oluyor gibi izlediğim kadarıyla.Ya daha da düşerse diye almıyorum çunku btc yukselişte ve 5000 e kadar gidecek gibi duruyor,sizin yorumunuz nedir acaba.Bu mobil uygulamalar falan ne zaman çıkacak o tarihe yakın fiyatlanmadan mı alalım dersiniz.

Şu sıralar almak riskli. Btc her atak yaptığında panik satışları geliyor. Btc 5.000 i görsün bi rahatlasın ondan sonra fırsat kollayın bence.

prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
August 31, 2017, 02:33:36 PM

Şu sıralar almak riskli. Btc her atak yaptığında panik satışları geliyor. Btc 5.000 i görsün bi rahatlasın ondan sonra fırsat kollayın bence.

Hocam sende benim gibi analiz yapmaktan tavsiye yapmaya vakit kalmıyor değil mi? Smiley Ona mı girsem buna mı girsem derken birşeyler artmış oluyor. Tam ben giriyorum bu sefer düşüşler başlıyor bitcoin yükseliyor vs..

Biri de deseki bugün şuna giriyoruz. Biz de girelim. Hep tavsiyeler arada kayboluyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  

Jump to: