Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:16:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Borsası & Yeni İcolar  (Read 16085 times)
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 27, 2017, 07:36:39 PM

2018 de bittrex in yerini alacak gibi duruyor, bana bittrex in ilk zamanlarını hatıraltıyor inşallah bu performansla devam eder.gerek eklediği coinler ve işlem hızları gerekse düşük fee ücretleri tercih sebebim.Arayüzüde kullanışlı olunca başka borsa ihtiyacı hissettirmiyor
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715296560
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715296560
Reply with quote  #2

1715296560
Report to moderator
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
December 27, 2017, 07:58:17 PM

binance ile ilgili şöyle birşey var bir de belki arkadaşlarin bir çoğu biliyordur fakat illa ki bilmeyende vardır. binance yükselişi tamamen bana göre fee'lerden kaynakli çünkü binance'dan büyük hacimler ile işlemler yapan pek cok balina var ve bu durumda örnek olarak bende olsam o fee den yararlanmak isterim boşu boşuna neden ekstradan fee ücreti ödeyeyim diye düşünürüm. binance da öyle bir güzellik yapmiş yari yariya fee'den keserim demiş fakat onun yerine de bunda faydalanabilmek için de hesabında bir miktar bnb bulundurman zorunlu demiş. hal böyle olunca büyükler oldugu gibi bu tarafaya kaymaya başladi ve bu sayılar arttıkça da daha cok alım gelecek bu şekilde büyüme ve ilerlemede devam edecektir diye düşünüyorum.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

slmn (OP)
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 06, 2018, 04:32:33 AM

Merhaba arkadaşlar malum Binance piyasaya sağlam bir giriş yaparak adından söz ettirdi. Bnb hakkında bir başlık var ancak borsası hakkında genel olarak konuşabileceğimiz bir başlık olsa iyi olur diye düşündüm. Mevcut coinlerden, piyasadaki yeni icolardan buraya eklenenler var. Artı bir de Çin menşeili icolar var.

Oax, Mco , Dnt , İcn gibi coinler binance borsasına eklendi/ekleniyor. Hsr ve hcc gibi Çin menşeili icolar burada yer alıyor. Ayrıca binance üzerinden ico yürütülüyor. Llt ve Tron başlamak üzere olan icolar.

Borsanın şu anki hacmini tarihe not düşmek üzere yazayım ileride alıntılar konuşuruz.
$132,029,632
32,870 BTC

Binance borsasında güzel kazançlar elde edebileceğimizi düşünüyorum, bilgi alışverişi yaparsak hep birlikte kazanabiliriz.

Dipnot olarak binance coin yani bnb hakkında konuşmak için diğer başlığı kullanırsak daha verimli olur: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2086198.0

Konuyu açtığım zaman borsanin hacmini bilerek yazmıştım şu ana bakalım birde: $9.029.252.604 - 539,233 BTC

Şu an volumede 1 numaralar Bnb'de çoştu doğal olarak 11 doları geçti. Volume olarak en yakın rakibini ikiye katlayacağı günleri göreceğiz.

En yakın rakibini ikiye katlayacağını da söylemiştim ancak bu kadar erken olacağını beklemiyordum 3-5 ay sürer diyordum.
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
January 06, 2018, 07:03:44 AM

Binance çok güzel bir borsa ama diğerlerinin sistemlerini yenileyip üye alımına başladıklarında binance ı bir süre unutacağımızı düşünüyorum çünkü şu sıralar çok fazla kasmaya ahatalar çıkartmaya başladı.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 06, 2018, 08:34:17 AM

Görüldüğü üzere bu işi ciddi yapan, reklamını veren ve "hep bana hep bana" mantığından az bir şey daha uzaklaşan bir sistemin , sektörü ne olursa olsun hemen değerlenir. Binance bunun en büyük örneği. Şimdi Binanceyi takip edip bundan yararlanmak isteyenler çıkacaktır ve onların da aralarında başarılı olanları çıkacaktır.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 06, 2018, 08:43:21 AM

binanace çok guzel coınlerı eklıyor, boyle devam ettıklerı surece ılk sıralara kadar çıkacaklardır. Ben henuz kullanmaya baslamadım ama 90+ coın alısverısı yapılabılıyor dıye gordum en son hacımlere baktıgımda
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 06, 2018, 08:45:12 AM

Binance ve Kucoin gibi yeni borsaların başarılı olması güzel bir şey.

Bittrex'in ve Poloniex'in piyasaya çıkan en sağlam projeleri bile inatla eklememeleri yüzünden bir çok kişi umutsuzluğa kapılıp ellerindeki tokenleri Etherdelta'dan ucuza satmak zorunda kalmıştı.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 06, 2018, 09:02:15 AM

Binance 2018 yılında tamamen blockchain üzerinden merkezsiz şekilde çalışacak. İşlem hacmi en yüksek borsa. Honkong merkezli, düşük fee ücreti var. Türk kullanıcılar için sohbet kanalı var. İki faktörlü kimlik doğrulama sistemi kullanıyor.
Aynen öyle Binance işlem hacmi en büyük borsa buda onu bir adım daha öteye taşıyor ama İki faktörlü kimlik doğrulama sistemi zaten nerdeyse her yerde var.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 06, 2018, 07:40:34 PM

Binance 2018 yılında tamamen blockchain üzerinden merkezsiz şekilde çalışacak. İşlem hacmi en yüksek borsa. Honkong merkezli, düşük fee ücreti var. Türk kullanıcılar için sohbet kanalı var. İki faktörlü kimlik doğrulama sistemi kullanıyor.
Aynen öyle Binance işlem hacmi en büyük borsa buda onu bir adım daha öteye taşıyor ama İki faktörlü kimlik doğrulama sistemi zaten nerdeyse her yerde var.
Zaten aslında bana sorarsanız kimlik doğrulama sistemi bizim iyiliğimize bir işlem.Herhangi bir terslikte hak iddia edebilirsiniz.

mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
January 06, 2018, 07:46:55 PM

Çok değil ağustos ayından itibaren en büyük borsa konumuna geldiler bunu sadece kendi başlarna değil kullanıcılar sayesinde başardılar ve Binance'a giren coinler hep genel olarak ciddi anlamda bir pump yiyor.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
January 06, 2018, 08:12:49 PM

APPC bugün binancede güzel kazandırdı 15k dan alım yapmıştım kısa günün karı %50 , böyle yeni eklenen coinleri takip etmek lazım
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 06, 2018, 08:28:07 PM

Binance borsasına giren coin çok yüksek ihtimalle ico değerini katlıyor, Binance borsası çok fazla insana para kazandırdı. Yeni icoları takip etmeliyiz
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 06, 2018, 08:31:23 PM

Agustos ayından bu yana en güçlü borsalardan biri haline geldi hemen hemen tüm coinler pump yedi. İleri görüşlülüğünüz'den  dolayı sizi tebrik ediyorum.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 06, 2018, 08:32:11 PM

Binance ye o dönemlerde kayıt olmuştuk fakat bnb coini almamakla ne kadar da hata etmişiz, müthiş yürüdü, iyi gelişmiş borsaların her coini tutuyor çünkü

Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 06, 2018, 09:17:33 PM

Binance saçmalamadığı sürece yürür gider bütün borsalarıda hiç eder. İstikrarlı ve yavaş bir şekilde büyüyorlar ki olması gereken de budur bana göre..

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
mahoni2100
Member
**

Merit: 12

View Profile
January 06, 2018, 09:20:33 PM

arkadaşlar kucoinmidir nedir yeni borsaya da yönelin bu işler sırayladır biri gider yenisi gelir kucoinden sorna belkide oax gelir yani takip etmek lazım sizde bu durumları değerlendirin bence

sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
January 07, 2018, 07:33:20 AM

Binance borsa olarak kullanımı kolay, güvenilir. Ben daha diğer borsalara giriş yapmadığımdan her coinin Binance a gelmesini bekleyenlerdenim Smiley

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 07, 2018, 09:42:20 AM

Binance borsa olarak kullanımı kolay, güvenilir. Ben daha diğer borsalara giriş yapmadığımdan her coinin Binance a gelmesini bekleyenlerdenim Smiley

Ben şuan Bittrex ve Binance kullanıyorum ama Binance daha kullanışlı geliyor. Sebebi ise mobil uygulaması. Gündüz vakti hep dışardayım ve telefondan tarayıcıdan bittrex'e girmek işkence gibi geliyor. Binance ile hemen çat çat halledebiliyorum işlerimi.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
January 07, 2018, 10:33:04 AM

Binance uzun süreden beri kullandığım bir borsa şuan en popüler borsalardan birtanesi hatta öyle talep var ki adamlar yeni kullanıcıların üye olmasını bir süre askıya aldı bu karar adamların kaliteyi önemsediğini gösteriyor , ayrıca dikkat ediyorum Binance a giren icolar gerçekten prim yapıyor.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Merit: 120

View Profile WWW
January 07, 2018, 10:49:12 AM

Binance acayip bir ivme yakaladı ya. Volume o kadar yüksekki yeni giren coinler anında değerine değer katıyor. Bakalım daha ne kadar böyle devam edecek.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: