Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:43:31 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 【BOT】🌟 CAT Bot ile Tüm Gün Para Kazanın 🎬 -En iyi Bitcoin Botu! 🌟  (Read 25283 times)
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 23, 2017, 06:04:12 PM

Hocam yenisini isteyin Sampey'den. Bir kere alınca ömür boyu update hakkınız var biliyorsunuz. Hatta önümüzdeki günlerde yeni bir update geliyor yine...

Düzenli bilgilendirme mesajı geliyor. Dropbox linkinde hep son sürüm oluyordu. Birkaç süre önce indirmiştim. Kurmuştum ama çalıştırmadan unuttumi, orada kaldı Smiley
guclu (OP)
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
August 24, 2017, 08:45:05 AM

Hocam yenisini isteyin Sampey'den. Bir kere alınca ömür boyu update hakkınız var biliyorsunuz. Hatta önümüzdeki günlerde yeni bir update geliyor yine...

Düzenli bilgilendirme mesajı geliyor. Dropbox linkinde hep son sürüm oluyordu. Birkaç süre önce indirmiştim. Kurmuştum ama çalıştırmadan unuttumi, orada kaldı Smiley

Gelişmeleri buraya yazarsanız sevinirim, herkes işlevselliği takip edebilsin... Dün videoyu çektiğimden beri %1.5 'larla işlemler gelmeye devam ediyor Cheesy

guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
August 24, 2017, 07:43:27 PM

CAT ile geçen son 24 saatlik işlemler  Cool

1 adet %2
5 adet %1.5
1 adet %0.7 'lik işlem.

Toplam kazanç: 0.00538591BTC = 22.76$

Her gün en kötü böyle geçiyor arkadaşlar. Piyasa özellikle bu ara çok uygun. Fırsatları kaçırmayın  Grin

SabriReyis
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
August 28, 2017, 12:22:26 PM

Hocam ben videoyu izleyip geldim, programı satın almak istiyorum. Bir ilgilenirmisiniz lütfen?
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 02:06:12 PM

Hocam ben videoyu izleyip geldim, programı satın almak istiyorum. Bir ilgilenirmisiniz lütfen?

Tabii. Özelden size mesaj attım, oraya bakın lütfen.

Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
August 28, 2017, 08:33:18 PM

Bot çalışırken bilgisayarın açık kalmasına gerek var mı?
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 09:23:13 PM

Bot çalışırken bilgisayarın açık kalmasına gerek var mı?

Bot çalışırken verdiği emirler (alış / satış) kapatıldığında da geçerli kalacaktır ancak kapalıyken sizin için karlı olacak emiri tekrar vermesi mümkün olmaz. Açtığınızda kaldığı yerden çalışmaya devam eder.

Şöyle düşünün; Bir coini "5" fiyatından satın alıp size %2 kar getirdiğinde satmasını söylediniz. Emir exchange sitesinde deftere yazıldı. Siz botu kapatıp yattınız. O arada 5'den alış gerçekleşirse, bot bunu görüp %2 karla tekrar satışa koymamış olduğu için fırsatı kaçırabilirsiniz. Üstüne tekrar sizin emir verdiğiniz fiyata düşüp çıkışları da kaçırmış olursunuz. Yani mümkün mertebe açık kalması yararınıza olur.

yhasan
Copper Member
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
August 31, 2017, 02:21:10 PM

Selam Referansın ile aldım bot'u telegram için pm yollar mısın
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 01, 2017, 02:58:06 PM

Yukardaki arkadaşla telegramdan görüşüyoruz ve kazanmaya başladı bile.

Bu arada dünden beri forum yeni üye olup başlığa mesaj yazamadığını söyleyen 3-4 ayrı kişiden mesaj aldım. Forumun taze üyesiyken bu olabiliyor arkadaşlar. 6 dakika beklemeniz vb. kurallar istiyor forum ayarları, canınızı sıkmayın zamanla açılacaktır ama bu arada bana direkt ulaşmak için ismimin altındaki Konuşma Baloncuğu simgesine tıklayarak özel mesaj gönderebilirsiniz. Size dilediğiniz her konuda hızlıca yardımcı olacağım.

Şimdiden bol kazançlar Cheesy

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 02, 2017, 10:24:13 AM

he borsaya entegre oluyormu ve her bırı için ayrı ücret isteniyormu acaba
bu gunbot gibi birşey anladıpım kadarıyla
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 02, 2017, 10:43:45 AM

20 borsaya entegre oluyor.

Program ile ücretsiz kullanabileceğiniz borsalar:
  • Yobit
  • Cryptopia
  • Coinsecure
  • Cexio
  • Therock
  • Vaultoro
  • Livecoin
  • Liqui
  • Tuxexchange
  • Stocks.Exchange

Ekstra Api ücretli borsalar:
  • Poloniex
  • Bittrex
  • Btc-e
  • Bitstamp
  • Bter
  • HitBtc
  • Bitfinex
  • KCoin
  • Kraken
  • CCex

Diğer sorunuza gelince, bu gunbot'tan çok daha üstün bir şey. Gunbot'un size tanımadığı opsiyon miktarı ve özellik sunuyor. Sadece bir ping-pong botu gibi gösterilmesine bakmayın, dinamik alış-veriş imkanı sağlıyor aslında ve doğru stratejileri programda kurarak gunbot ile asla elde edemeyeceğiniz boyutlarda kazançları portföyünüze kısa sürede eklemeniz mümkün. Gunbot ile bütün gün ssh takibi yaparken kör olabilirsiniz, CAT ile günde 2-3 kez piyasaya göre ayarlayıp bırakarak kafanız rahat olacaktır. Biri yeni başlayanlar için diyelim, öteki her seviye kullanıcı için kısacası. Bugünü kurtarmak için gunbot tavsiye ederim ama ileri seviyelerde de işinize yarayacak bir bot istiyorsanız CAT'i tek geçiyorum.

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 02, 2017, 10:50:42 AM

Liqui de projramı ucretsiz kullanabiliyormuyuz doğrumu anladım acaba
bu tarz botların en buyuk eksıgı demo yapılmaması ama eger liqui de ucretsiz deneyebılırsek almayı duşunebılırım
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 02, 2017, 10:56:41 AM

Liqui de projramı ucretsiz kullanabiliyormuyuz doğrumu anladım acaba
bu tarz botların en buyuk eksıgı demo yapılmaması ama eger liqui de ucretsiz deneyebılırsek almayı duşunebılırım

Programın taban fiyatını ödeyerek Liqui'de ücretsiz kullanabilirsiniz, doğru. Herhangi bir ekstra Api ücreti ödemenize gerek olmaz. Ancak programın demo versiyonu olmaması programın dışarıyla hiç bağlantı kurmamasından kaynaklı ve programı eğer bir kez alıp bilgisayarınızda çalıştırırsanız daha sonra iptal edilmesinin bir yolu olmuyor. Bu sebeple demo versiyonu dağıtmıyorlar maalesef. Ancak satın aldığınız programı tüm yenileme lisanslarıyla daha sonra istediğiniz fiyattan satmakta özgürsünüz. Programcısı sampey talep geldiği zaman lisanslamayı yeni sahibine göre değiştiriyor. Alan kişi de ömür boyu ücretsiz yenileme hakkına sahip oluyor.
Zaten denerseniz satmak istemeyeceğinize neredeyse eminim Wink

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 02, 2017, 11:40:23 AM

Kullanılabilir bir program gibi duruyor ama yinede oldum olası programlara tam güvenememişimdir. En iyisi kendin bakıcan araştırmasını yapıcan gün içerisinde istediğin fiyatlardan alım satış yapacaksın ki işin zevkini alasın Cheesy
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 02, 2017, 11:48:36 AM

Kullanılabilir bir program gibi duruyor ama yinede oldum olası programlara tam güvenememişimdir. En iyisi kendin bakıcan araştırmasını yapıcan gün içerisinde istediğin fiyatlardan alım satış yapacaksın ki işin zevkini alasın Cheesy

Kesinlikle! Fakat bunu 24 saat 7 gün yapıyor olmanız olası değil... CAT ile yapabilirsiniz.
Ayrıca manuel alış-satış bilginiz ile CAT kullanımınızı birleştirerek çok daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Örneğin düşmekte olan ama çıkacağını bildiğiniz bir coinin düşük ucuna CAT ile bir alış ping emri verir ve yüzde kaç kazanç elde etmek istediğinizi programa söylerseniz, sizin belirlediğiniz parametreler arasında coin hareket ettikçe sınırsız para kazanmanız mümkün. Bu tekniği genellikle yatmaya giderken uyguluyorum ve sabah cüzdanlarımda yeni coinler ile uyanıyorum Cheesy

guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 02, 2017, 12:56:02 PM

Bu arada yukardaki iddiamı kanıtlamakla mesulum tabii ki... Buyurun, dün CAT satın almış biriyle mesajlaşmamızdan bir parça:

guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 02, 2017, 05:20:10 PM
Last edit: September 06, 2017, 08:49:07 AM by guclu

Bot satış savaşları sağolsun CAT ile ilgili yanlış bilinen bazı şeyleri düzeltmem gerektiğini farkettim Smiley

Kedi'de ping-pong stratejisi uygulanir. (Ki bu strateji zaten GunBot'ta var)
YANLIŞ! Aslında yarı-doğru demek daha doğru belki de. Gunbot kullanıcıları kendilerinde olan stratejiyi Ping-Pong sandıkları için böyle düşünmeleri doğaldır. Oysa ki onların ve diğer botların kullandığı Statik Ping Pong stratejisidir. CAT DİNAMİK PİNG PONG stratejisi ile çalışır. Fark: Mega! Cheesy

Bu stratejide diyelim ki 98'den al 100'den sat denir.
YANLIŞ! Üst maddede dediğim gibi Gunbot kullanıcılarının ping-pong stratejisini "şurdan al burdan sat" olarak bilmeleri normaldir. Halbuki CAT ile şunu söyleyebilirsiniz "Asla şu fiyatın altına alma, sattığında bana şu kadar kar getir, bir sonraki alışın bir önceki alışının yüzde şu kadar altında/üstünde olsun" ve verdiğiniz aralıklar içinde CAT piyasayı uygun gördüğü şekilde kendisi hareket edecek, mevcut parametrelerde sizin için en karlı alış/satışı gerçekleştirecektir. Sizin için düşünmez ama sizin verdiğiniz özgürlükleri sizin yararınıza kullanır.

Bu araligi belirleyebilmek icin ciddi bir trading bilgisine sahip olmaniz gerekir.
DUBLE YANLIŞ! Ben tradinge bu programı kullanarak başladım ve 2-3 gün içinde günlük kazancımı diğer botların hepsinin kazandıracağını iddia ettiğinin üstüne çıkarabildim. Şans mı? Sanmıyorum Smiley Kullandığım strateji poloniexin tablolarına bakıp en yüksek ve alçak alış satışların ortalamasını bulmak kadar basitti aslında. 2 Sayıyı birbirine ekleyip 2'ye bölmek ciddi bir trading bilgisiyse; zaten trading işini size tavsiye etmem Cheesy

Diyelim ki cok iyi bir trading bilginiz var ve araligi guzel bir sekilde belirlediniz. Araliktan asagida ya da yukarida kaldiginda maalesef tekrar kontrol etmeniz gerekir ki bu zaman ve para kaybi demektir.
YANLIŞ! Yani aslında yine yarı-doğru. Hiçbir bot sizin onu başıboş bırakıp tatile gitmenize elverişli değildir. Mutlaka belirli stratejiler ve rakamlar yenilemeniz gerekir. CAT bu konuda diğer botlar daha fazla iş gücü gerektirmez. Aksine günde 2-3 defa bakarak kazancınızda süreklilik sağlayabileceğinizi garanti ediyorum. Diğer botlar, mesela Gunbot, bunu garanti edebiliyor mu? Ben onların eski kullanıcılarıyla konuştum. Acaba neden eski? Cheesy

Zaten bu trading bilgisine sahipseniz bot'a ne gerek var?  Wink Kendiniz alir satarsiniz.
DOĞRU! Şaşırdınız değil mi? Çok doğru... Bence de en iyi yöntem kendiniz yapabildiğinizdir. Fakat neden CAT kullanasanız? Çünkü asla 24/7 bilgisayar başında olamazsınız. CAT size özgürlük sağlar. Eğer trading bilgisine sahipseniz kazancınızı CAT sayesinde daha da katlamanız mümkün. Çıkacağını bildiğiniz bir coin için alış ya da düşeceğini bildiğiniz bir coin için satış emirleriyle sayısız işlemin uyurken gerçekleşmesi için CAT'i bırakıp yatabilirsiniz. Sabaha biraz daha zengin kalkacaksınız Cheesy

Kedi'de bu aralik belirleme isleminde gunde ortalama 5-6 islemle hareket edersiniz.
DOĞRU! Çünkü CAT kullanırken günde 200+ içi boş işlem yapmanıza gerek olmaz. 5-10 tane %1.5-%3 arası işlem yaparak tüm paranızı rahatlıkla %2-3 arttırabilirsiniz. Bu elbette sizin şansınıza ve stratejinizi kuruşunuza bağlıdır. Bu rakamı %10 da yapabilirsiniz, ilgilenmezseniz %1.5 da kalabilir. Her program bakarsanız bağ bakmazsanız dağ olur ama CAT ile bağa bahçeye kavuşma şansınız çok olasıdır Smiley

Tabii denemesi size kalmis. Bir yerde azıcık daha trading bilgisi sahibi olunca yeni özellikler için başka botlar araştırmak zorunda kalacağınız GunBot, diger yerde pencerelerinin içinde onlarca özellik ve ayar gizli, sürekli güncellenip geliştirilen, amatöründen profesyoneline herkesin tercih edebileceği CAT Smiley
Ben en iyisi bu bilgileri ana postta da yazayım ki herhangi bir yanlış bilgiye kurban gitmesin kimse Cheesy

ozmoss
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
September 12, 2017, 12:29:40 PM

iyi günler dilerim program ile ilgileniyorum. yardımcı olabilirmisiniz?
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
September 12, 2017, 01:18:21 PM

iyi günler dilerim program ile ilgileniyorum. yardımcı olabilirmisiniz?

Merhaba. Size özel mesaj atıyorum şimdi.

YTuknown_identifier
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
September 12, 2017, 01:35:14 PM

Merhaba. Program ile ilgili bana'da pm atabilir misiniz?
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: