Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:36:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 【BOT】🌟 CAT Bot ile Tüm Gün Para Kazanın 🎬 -En iyi Bitcoin Botu! 🌟  (Read 25283 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 06:05:32 PM

Cehaletin klavye kullanan halisin yemin ederim Cheesy
Okumadan yazdığın nasıl belli ''cevab''larını... Benden satın alıp şikayetçi olduğunu iddia ettiğin kişiyi kolundan tutup burada iddianı kanıtlayana kadar da sana hayatta başarılar diliyorum. Başlığı canlı tutarak bana verdiğin destekten ötürü de çok teşekkür ederim ayrıca. Artık başka ağaca havlayabilirsin Grin Grin

(https://i.hizliresim.com/YOrpEA.jpg)

vay salako senı al bakalımm buda kanıtı tanımamazlıkdan gelme ama elemanı tamam mı ben boşa balık kovalamam alda sus artı sana prim vermeyecegım baslıgın ustte kalmasın baskalarınında canı yanmasın dıye Cheesy
alikaya58
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 06:06:13 PM

guclu (OP)
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
October 07, 2017, 06:23:18 PM

Ahahahaahhahahaha hayatımda daha inandırıcı bir kanıt görmemiştim, sesli güldürdü! Teşekkürler Cheesy Cheesy
Tarih, saat, isim, mesajlaşmanın gerçekliği, öncesi vb. ile mükemmel bir argüman sunduğun için ben susuyorum... Hiç müşterim kalmayacak şimdi! Ne yaptın..! Sad

hsahhahahahahahhaa

alikaya58
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 06:35:38 PM

Ahahahaahhahahaha hayatımda daha inandırıcı bir kanıt görmemiştim, sesli güldürdü! Teşekkürler Cheesy Cheesy
Tarih, saat, isim, mesajlaşmanın gerçekliği, öncesi vb. ile mükemmel bir argüman sunduğun için ben susuyorum... Hiç müşterim kalmayacak şimdi! Ne yaptın..! Sad

hsahhahahahahahhaa

AHA AHA AHA AHAAAA AAAAA Hayatında kendın kadar bır yalancı gördun de bunumu göremedın ziyaa dur o arkadaşa söledım sımdı alıntı felan yapar buraya ınanmadın ya haniii ısım gucum yok fake resım koycam buraya hem suclu hem (güçlü) !!
wizard_BBU
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 08, 2017, 02:03:13 PM

CAT lisansımı 0,07 BTC'ye satıyorum. Orjinal fiyatı şu an 0,1 BTC.

İşlem yapmak istediğiniz API için ayrıca sampey'e ödeme yapmanız gerekecek.

Örneğin, Bittrex API'si istiyorsanız 0,07 BTC bana, 0,025 BTC sampay'e olmak üzere toplam 0,095 BTC ödemeniz gerekiyor.

Bittrex api'si ile şu anki satış fiyatı 0,1 + 0,025 = 0,125 BTC.

Satış sebebi, gün içinde ilgilenme fırsatım olmuyor. 

Satış aktiftir. İlgilenenler PM atabilir.
hckdeface
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 08, 2017, 02:34:54 PM

ben botlara guvnmyrm Smiley dusus trendine grince hepsi sacmalamaya basliyor
ibrhmsny
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 11, 2017, 11:02:29 AM

Merhaba, konunuz hayırlı olsun.
Ben de bu botu aylar önce almıştım, başka işlere yönelin bıraktım botu, kenarda duruyor bilmem kaç sürüm önceki hali ile Smiley
Sizin konuyu görünce bir heveslendim Smiley
Son durumlar nasıl, video yayınladığınız tarihten bugüne olumlu olumsuz ne gibi değişimler oldu.
İstatistikleriniz hala sürdürülebilir seviyede mi?
Son dönem işlemlerinizi de paylaşır mısınız?
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 12, 2017, 06:23:43 AM

videonuzu izledim hocam yalnız bana çok karışık geldi program çok fazla ayar var...ve anladığım kadarı ile piyasa bilgisine az çok sahip olmak gerekiyor...bu işlerde acemi olanlar için biraz sıkıntı gibi
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
October 12, 2017, 07:19:31 AM

Ben de bu botu aylar önce almıştım, başka işlere yönelin bıraktım botu, kenarda duruyor bilmem kaç sürüm önceki hali ile Smiley
Son durumlar nasıl, video yayınladığınız tarihten bugüne olumlu olumsuz ne gibi değişimler oldu.

Video yayınladığım tarihten bir süre sonra BTC 4800$'dan 3000'lere çakıldı biliyorsunuz ve piyasa itibariyle kimse çok iyi kazançlar elde edemedi. Benim kazançlarım da elbette durmadı ancak bir süre düşüş gösterdi, durakladı. Sonra bir yolculuk süreci başladı benim için ve sürekli bot kullanamaz, kullandığım zamanlarda da açıp kapatır oldum mecburiyetten. O yüzden videodaki gibi bir 2-3 haftalık tazelenmemiş kazanç ekranı göstermem zor. Fakat poloniex'te paramın nereden nereye geldiğine ve ne zaman ne kadar çekip eklediğimin de üstünde gözüktüğünü gösterebilir bir tablo oluşturmaya çalışırım bir ara elbette.

Bu arada eğer botu kullanmakla ilgili danışmak istediğiniz şeyler de olursa özel mesaj atabilirsiniz. Sanıyorum sizin ilgilendiğiniz daha çok elinizdeki botla başkaları neler yapmış onu görüp motive olmak Smiley

guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
October 12, 2017, 07:24:54 AM

videonuzu izledim hocam yalnız bana çok karışık geldi program çok fazla ayar var...ve anladığım kadarı ile piyasa bilgisine az çok sahip olmak gerekiyor...bu işlerde acemi olanlar için biraz sıkıntı gibi

Piyasa bilgisi sürekli güncellenen bir şey olduğu için "piyasa bilgisi" demek yerine genel borsa alım satım işlemlerinin nolduğunu en azından kabaca biliyor olmak gerekiyor diyelim. Eğer almayı, satmayı, hangi rakamın ne anlama geldiğini, borsanın kabaca nasıl işlediğini bilmiyorsanız zaten hiçbir bot size yardımcı olmayacaktır. Bu programlar paranızı sizin adınıza işleten karar mekanizmaları değil. Sizin yapacağınız işlemleri sizin adınıza takip eden yardımcı gereçler gibi düşünün. İşin o kısmını bir uzman gibi olmasa da yeni bir yatırımcı kadar çözerseniz o zaman başlamanız daha uygun olur bot işlemlerine.

Programın dışardan bakıldığında karışık göründüğünü biliyorum ama yukardaki temel bilgiye sahip bir kişinin işlemler gerçekleştirebilmesi için öğrenmesi gereken pencere sayısı 1-2 diyebilirim. Sadece 2 tane yar penceresi öğrenerek CAT'i kullanabilirsiniz.

ibrhmsny
Full Member

View Profile
October 16, 2017, 07:42:02 PM

Video yayınladığım tarihten bir süre sonra BTC 4800$'dan 3000'lere çakıldı biliyorsunuz ve piyasa itibariyle kimse çok iyi kazançlar elde edemedi. Benim kazançlarım da elbette durmadı ancak bir süre düşüş gösterdi, durakladı. Sonra bir yolculuk süreci başladı benim için ve sürekli bot kullanamaz, kullandığım zamanlarda da açıp kapatır oldum mecburiyetten. O yüzden videodaki gibi bir 2-3 haftalık tazelenmemiş kazanç ekranı göstermem zor. Fakat poloniex'te paramın nereden nereye geldiğine ve ne zaman ne kadar çekip eklediğimin de üstünde gözüktüğünü gösterebilir bir tablo oluşturmaya çalışırım bir ara elbette.

Bu arada eğer botu kullanmakla ilgili danışmak istediğiniz şeyler de olursa özel mesaj atabilirsiniz. Sanıyorum sizin ilgilendiğiniz daha çok elinizdeki botla başkaları neler yapmış onu görüp motive olmak Smiley

Botu tekrar kullanmaya başlarsam, sizden mutlaka yardım rica edeceğim Smiley
Son dönem istatistikleinizi sabırla merakla bekliyorum.
Bu aralar btc yükselişte, haliyle iyi bir kazanç sağlanabilirdi işlem yapılsa idi.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 16, 2017, 08:05:57 PM

C.A.T şimdi stratejiyi biz belirledikten sonra sürekli veya biz istediğimiz kadar al - sat mı yapıyor?
Botun kodları açık kaynaklı değil heralde peki ben size nasıl güvenebilirim. böyle bir bot kullanmayı bende düşünüyorum fakat para yatırmadan önce denemem lazım demo sürümü olsaydı denerdim.
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
October 21, 2017, 01:02:57 PM

C.A.T şimdi stratejiyi biz belirledikten sonra sürekli veya biz istediğimiz kadar al - sat mı yapıyor?
Botun kodları açık kaynaklı değil heralde peki ben size nasıl güvenebilirim. böyle bir bot kullanmayı bende düşünüyorum fakat para yatırmadan önce denemem lazım demo sürümü olsaydı denerdim.

Bot'un kaynak kodları açık olsaydı satılabilir bir program olmazdı. Şahsi olarak bana güvenemezsiniz elbette, hatta kripto paralarla uğraşırken kimseye güvenmemelisiniz bu doğru, ancak programın binlerce kullanıcısı var ve Bitcoin bot denilince sayılabilecek ilk 3-4 bottan biri cat bot. 2013'den beri satılıyor ve araştırırsanız kimsenin parasını hiç etmediğini görebilirsiniz Smiley

Demo sürümü meselesi de sıkça soruluyor, ancak maalesef bu mümkün değil çünkü programın temel güvenlik ilkesine aykırı düşüyor. Şöyle ki, program sizin satın almanız sonrası sizin api kodunuza özel olarak hazırlanıyor ve gönderiliyor. Daha sonra bu programın bizim sunucularımızla filan irtibat kurması diye bir şey söz konusu değil. Sadece hangi sitenin apisini kullanacaksanız orayla irtibat kuruyor. Bu sebeple programın kullanımını uzaktan kısıtlamak, engellemek vs. mümkün olamıyor. Yani size gönderilen kopya, sonsuza kadar sizde kalıyor.

Ancak dilerseniz programın lisansını gelecek tüm güncelleştirmeler ve destek ile birlikte başkasına devretmeniz mümkün. İlgili kişinin satın aldığı api lisansına göre programın kodu güncellenip o kişiye gönderiliyor.

ct_crpto
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 04, 2017, 01:15:59 PM

@guclu hocam 2 gun once ben de sizin isminizi vererek sampey üzerinden cat bot satın aldım. GUI'ye bakıyorum ama inanılmaz karışık geldi, youtube'daki video da çok yüzeysel kaldı gibi hissettim kendi adıma..

Biraz daha ayrıntılı bir video yayınlamanız mümkün müdür acaba?
Örnek stratejiler, hatta mevcut kullandığınız ayarlardan oluşan br paylaşım mesela..?

Teşekkürler,
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
November 05, 2017, 11:33:24 AM

@guclu hocam 2 gun once ben de sizin isminizi vererek sampey üzerinden cat bot satın aldım. GUI'ye bakıyorum ama inanılmaz karışık geldi, youtube'daki video da çok yüzeysel kaldı gibi hissettim kendi adıma..

Biraz daha ayrıntılı bir video yayınlamanız mümkün müdür acaba?
Örnek stratejiler, hatta mevcut kullandığınız ayarlardan oluşan br paylaşım mesela..?

Teşekkürler,

Bu konuya dair arkadaşla şu anda mesajlaşıyoruz ancak başlığı takip eden başkalarına da cevap olması açısından yazayım;

Siz satın alımı gerçekleştirip bana mesaj attıktan sonra size bir "ilk işlemlerinizi nasıl yaparsınız" yazısı gönderiyorum. Onunla yola çıkıp ufak deneme yanılmalarla nerelerde sorun yaşadığınızı gördükten sonra benimle dirsek temasını kesmezseniz, ben fırsat buldukça yaşadığınız sıkıntıları çözmek için elimden geleni yapıyorum. Gözünüze ilk başta karışık gelebilir program ancak en fazla 1 hafta içinde çok daha kapsamlı kullanabilir hale geleceğinize emin olabilirsiniz. Gönderdiğim yazıyı kullanarak bir kaç işlem yaptığınız takdirde de hemen para kazanmaya başlayacaksınızdır.

ibrhmsny
Full Member

View Profile
November 16, 2017, 11:26:33 AM

İstatistiklerinizi bekliyorum Wink
MnJuD
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 24, 2017, 08:38:51 AM

guclu hocam programı satın almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
wizard_BBU
Newbie
*

View Profile
November 24, 2017, 05:39:27 PM

Örneğin, Bittrex API'si istiyorsanız 0,07 BTC bana, 0,025 BTC sampay'e olmak üzere toplam 0,095 BTC ödemeniz gerekiyor.

Satış aktiftir. Pm atabilirsiniz.
wizard_BBU
Newbie
*

View Profile
November 27, 2017, 07:29:36 AM

Satış aktiftir. Pm atabilirsiniz.

Satış gerçekleşmiştir. İlgilenenlere teşekkürler.
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
November 27, 2017, 01:13:13 PM

Bitcoin 10,000$ kapısına dayanmışken Cat Bot ile alım satım fırsatları yakalamak da işten bile değil  Roll Eyes

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: