Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:53:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 【BOT】🌟 CAT Bot ile Tüm Gün Para Kazanın 🎬 -En iyi Bitcoin Botu! 🌟  (Read 25283 times)
ct_crpto
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 01:19:06 PM

Bitcoin 10,000$ kapısına dayanmışken Cat Bot ile alım satım fırsatları yakalamak da işten bile değil  Roll Eyes

Nasil icten bile degil guclu hocam? Bu sekilde tirmanis halinde olan coin'lerde CATbot'u nasil kullanabiliyorsunuz gercekten anlayamiyorum. Yani beceremedigimiz icin anlayamiyorum, baska birsey degil..  Smiley
Sizden detayli video'yu halen beklemekteyiz bu arada, var mi yakin gelecekte bu yonde bir calisma planiniz acaba?
guclu (OP)
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
November 27, 2017, 04:18:18 PM

Nasil icten bile degil guclu hocam? Bu sekilde tirmanis halinde olan coin'lerde CATbot'u nasil kullanabiliyorsunuz gercekten anlayamiyorum. Yani beceremedigimiz icin anlayamiyorum, baska birsey degil..  Smiley
Sizden detayli video'yu halen beklemekteyiz bu arada, var mi yakin gelecekte bu yonde bir calisma planiniz acaba?

Tırmanışta olan coinleri yakaladığınız zaman bot ile alım satım olanakları yakalamak aslında daha kolay. Detaylı bir video anlatım için şimdilik söz veremiyorum zira son zamanlarda araya esas mesleğimle ilgili çok iş güç giriyor ancak benimle özel olarak iletişim kurarsanız, daha önce de yaptığım gibi elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım elbette. Destek konusunda bir sıkıntınız olmasın Wink

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 27, 2017, 08:10:51 PM

böyle bir dönemde botlarla para kazanabilen varsa helal olsun derim, 5 aydır altcoinler yerlerde sürünüyor, sadece hakkında sağlam haber çıkacak coinler iyi çıkış yakalayabiliyor, sonra tekrar düşüş, emc2 de olduğu gibi

HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 08:12:05 PM

Piyasa çok hareketli atl coinler can çekişiyor biraz daha zorlarsalar ölecekler. Bu halde bot ile kar yapmak mümkün gözükmüyor. Bot kullanma taraftarı değilim kendiniz al sat yapın tecrübe kazanın Smiley

guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
November 27, 2017, 08:40:41 PM

Doğru, kendiniz alım satım işlemlerine dair temel bilgilere sahip olmadan bot ile işlem yapmak mucizevi bir getiri sağlamaz. Bunu iddia eden zaten yalan söylüyordur. Botların hepsinin özelliği aslında sizin kendi yapmak isteyeceğiniz işlemleri, siz bilgisayar başında değilken ya da insan hızıyla yetişemediğiniz alım satımları gerçekleştirmesidir. Zaten sizin belirttiğiniz parametreler dışına çıkıp da sizi kendi yapay zekasıyla ihya etmeyeceği gibi, hatalı bir işlemle batıramaz da. Ama batmanıza engel olabilir elbette.

Piyasalar durumu konusunda da yarı haklılık payınız var. Ancak aşağı yönlü ve yukarı yönlü piyasalarda çeşit çeşit kar elde etme imkanları mevcut. Bot kullanmanın en karlı dönemiyse BENCE yatay hareket eden eşleşmelerden geçiyor. 3 aşağı 5 yukarı günü aynı yerlerde geçiren coinler beni hep en mutlu edenler oldu şimdiye kadar. Ama her yöne hareketten kar elde etmişliğim var.

Şu anda altcoinler yerlerde sürünüyor olsa da, aynı yerlerde sürünen onlarca coin olması kazanç olması demek. Sonuçta trading bir "al ve kar edene kadar tut" yöntemi değil. Al-sat-al-sat yöntemi. Alıp da satabildiğiniz sürece elinizdeki parayı daima büyütebilirsiniz.

beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 28, 2017, 06:24:23 AM

Trading botlarına asla güvenmedim ve güvenmem de. Bütün fonlarınızı başka bir insanın eline bırakıyorsunuz tamamen güvenli olmayan hiçbir sisteme paramı emanet etmem.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 28, 2017, 06:27:28 AM

Bir ara küçük bir miktar ayırıp denemeyi düşündüm anck arkasından bir iki bot hatası yüzünden zarar gören arkadaş ile görüşünce vazgeçtim. Yapmak isteyen arkadaşlara 2 sey tavsiye ediyorum. 1. kücük bir miktar farklı yada yeni bir hesap açıp orda denemeleri. 2. Al/sat yapacakları koinleri ve kar marjını / stop loss u seçerken bildiğiniz koinlere yoğunlaşın.
Crypto_Coin60
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 29, 2017, 05:44:11 AM

Merhaba,

Birkaç yıl önce almış olduğum bot lisansımı satıyorum. Uzun zamandır kullanmadigim icin son versiyonu hakkında bir bilgim yok. Bu yüzden almak isteyene kullanimi hakkında destek veremiyeceğim. Tek amacım kullanmadigim bir uygulamayı nakte çevirmek.  Fiyatı 0.06 btc olarak düşünüyorum.  İlgilenenler pm atabilir.
berkende
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 30, 2017, 05:55:01 PM

Merhaba güçlü bey botun  fiyatı ne kadar şu anda.
gokxhan
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
December 01, 2017, 07:11:04 AM

Merhaba Güçlü bey,
Programdaki Pool ayarları ve Satış yaparken Never Sell Under ... kurallarını örnekleyerek anlatmanız mümkün mü? Buy kısmında tamam fakat iş satmaya gelince biraz karışık geldi. Ayrıca pool ayarları ne için tam olarak anlamadım.
Teşekkür ederim iyi günler.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 01, 2017, 07:14:04 AM

güçlü hocam bu bottan bir adet satın almak istiyorum ufak bir miktar ile trade etmeye başlasın bakalım ne kazandıracak, bana ödeme bilgilerinizi gönderebilir misiniz?
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 01, 2017, 01:52:00 PM

güçlü hocam bu bottan bir adet satın almak istiyorum ufak bir miktar ile trade etmeye başlasın bakalım ne kazandıracak, bana ödeme bilgilerinizi gönderebilir misiniz?

Hocam ben botlara güvenmeyen kesimdenim. Şayet kullanır da güzel sonuçlar alırsanız ve paramızın çalınma riski de yoksa denemek isterim. Gelişmelerden bizleri de haberdar edersiniz sevinirim Smiley
cans
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 10, 2017, 08:37:23 PM

Hocam ben botlara güvenmeyen kesimdenim. Şayet kullanır da güzel sonuçlar alırsanız ve paramızın çalınma riski de yoksa denemek isterim. Gelişmelerden bizleri de haberdar edersiniz sevinirim Smiley

bende sizinle aynı fikirdeyim. tecrubelerinizi aktarırsanız sevinirim.  güvenli ve kazançlı ise ben de bi miktar ile başlayacagım.
teşekkürler
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
December 10, 2017, 08:44:48 PM

Ben Al-Sat'larda botlara güvenemiyorum pek çünkü piyasa çok dalgalı ve 2 3 saat sonra amerikada vadeli bitcoin işlemleri başlayacak durumu hiç kestiremiyorum fakat bu botların bir iyi yanı varsa o da kuruşu kuruşuna kadar hesaplamaları
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 14, 2017, 01:21:01 PM

Bir ara küçük bir miktar ayırıp denemeyi düşündüm anck arkasından bir iki bot hatası yüzünden zarar gören arkadaş ile görüşünce vazgeçtim. Yapmak isteyen arkadaşlara 2 sey tavsiye ediyorum. 1. kücük bir miktar farklı yada yeni bir hesap açıp orda denemeleri. 2. Al/sat yapacakları koinleri ve kar marjını / stop loss u seçerken bildiğiniz koinlere yoğunlaşın.

Şimdiye kadar yüzlerce işlem yaptım, "bot hatası" diye bir şey başıma hiç gelmedi... O muhtemelen arkadaşlarınızın kendi hatasından kaynaklıdır Cheesy Botun güzel tarafı duyguları olmaması, neye programlanırsa onu yapması ve hatasız işlemler yapabilmesi zaten. Hatayı o yapacak olsa kimse kullanmaz. Fakat her iki tavsiyenizde de haklısınız. Ufak miktarlarla başlayıp botu tanımak, işleyişini anlamak önemli. Daha da önemlisi hep güvenli denebilecek coinleri trade etmek ki "bag" (elde kalma) durumunda canınız sıkılmasın. Er geç geri tırmansın ve size kar getirsin...

amaragambi
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 19, 2017, 10:25:38 PM

20 borsaya entegre oluyor.

Program ile ücretsiz kullanabileceğiniz borsalar:
  • Yobit
  • Cryptopia
  • Coinsecure
  • Cexio
  • Therock
  • Vaultoro
  • Livecoin
  • Liqui
  • Tuxexchange
  • Stocks.Exchange

Ekstra Api ücretli borsalar:
  • Poloniex
  • Bittrex
  • Btc-e
  • Bitstamp
  • Bter
  • HitBtc
  • Bitfinex
  • KCoin
  • Kraken
  • CCex

Slm, Binance desteği yok mu?
ci021
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
December 23, 2017, 07:28:32 AM

Merhabalar CAT lisansımı 0,055 BTC'ye satıyorum. Orjinal fiyatı şu an 0,065 BTC.

10 tane borsada ücretsiz kullanabilirsiniz. farklı borsalarda kullanmak isterseniz sampey'e API ücreti ödeme yapmanız gerekecek.
Alacak arkadaşa dikkat etmesi gerekenleri ve yapması gerekenler hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Satış sebebi, gün içinde ilgilenme fırsatım olmuyor, DM ile iletişime geçebilirisiniz.

Satış devam etmektedir, %15 indirimli alabilirsiniz.

tel no gönderir misiniz hocam özelden
beceren
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 15, 2018, 12:09:11 PM

Merhabalar CAT lisansımı 0,055 BTC'ye satıyorum. Orjinal fiyatı şu an 0,065 BTC.

10 tane borsada ücretsiz kullanabilirsiniz. farklı borsalarda kullanmak isterseniz sampey'e API ücreti ödeme yapmanız gerekecek.
Alacak arkadaşa dikkat etmesi gerekenleri ve yapması gerekenler hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Satış sebebi, gün içinde ilgilenme fırsatım olmuyor, DM ile iletişime geçebilirisiniz.

Satış günceldir, %15 indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

Fiyat 0,05 BTC'ye düşmüştür, %24 indirimli fiyattan satın almış olacaksınız.

Hocam, tüm ayarları vs biliyorsan İstanbul içindeysen ben alayım !
sundure
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
January 15, 2018, 07:21:11 PM

botlara oldum olası karşıyım insanlar bildikleri kadar yapmalı trade işini
guclu (OP)
Full Member

View Profile WWW
January 16, 2018, 05:41:39 PM

botlara oldum olası karşıyım insanlar bildikleri kadar yapmalı trade işini

Konudaki hiçbir şeyi okumadan mesaj kasmaya çalışan bu düşük rankli taze üyelerden gına geldi artık. He kardeşim, botlar tü-kaka... Bu arada Jr.'dan member'a geçmene de az kalmış, şimdiden tebrik ederim.

"Bildikleri kadar yapmalı" demiş bir de ya Cheesy
Bir kez daha söylüyorum (keşke son kez olsa); bot kullanmak size mucizevi bir otomatik para getirisi sağlamaz. Sizin bilgisayar başındayken yaptıklarınızı, siz bilgisayar başında değilken yapmanızı ya da insan olarak hızınızın yetmeyeceği işlemleri gerçekleştirmeyi sağlar. Bilmediğin bir şey yapmıyor zaten hiçbir bot... otomatik darphane diye size bot satmaya çalışan varsa zaten uzak durun, kazıklanmak üzeresinizdir Smiley

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: