Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:41:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: tavsiyeye ihtiyacım var  (Read 602 times)
kenafirherif (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
August 21, 2017, 06:54:16 PM

Arkadaşlar ilk defa coin hakkında değil hayatım hakkında sizden tavsiye almak isterim. Forumda beni pek seven yok ama yine de belki birileri cevap verir.
Öncelikle yeni mezunum. Alanımla ilgili işe girsem max alacağım özellikle ilk yıl 2-3 milyar arası. 1 ay boyunca amele gibi çalış ve paraya bak. Bu kripto piyasasına girdikten sonra bir gecede hatta 1 saatte bu parayı kazanabileceğimi gördüm. Ben bu işi profesyonel olarak iş olarak yapmak istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? nacizane tavsiyelerinizi almak isterim. özellikle forumda benden tecrübeli ve benden fazla para kazanan kişiler acaba normal iş yapıp kalan zamanda mı yapıyorsunuz? yoksa siz de iş gibi bunla mı uğraşıyorsunuz?

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
October 05, 2017, 09:06:43 AM

bu sektöre yönelebilirsin geleceğin teknolojisi olduğu konuşuluyor. Hangi bölümden mezunsun mühendislik falan mı ?
ben bilgisayar mühendisliği okuyorum halen ama özele işe girsem 1 sene sonra alacağım para yapacağım iş belli.
hayatımı başkasının altında yaşayarak geçirmek istemiyor sen neyi istiyorsun asıl önemli olan bu
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
October 05, 2017, 10:27:19 AM

1 saatte o paralari kazanabilirsin ama 1 saatte ayni paralari kaybedebilirsin bu isim garantisi yok malesf
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 05, 2017, 10:33:43 AM

Gözden çıkartabileceğin bütçe ne kadar ? Müspet bir durumda seni aşırı şekilde zorlayamayacaksa psikolojik olarak deneyebilirsin . Riske atacağın paranın senin olması gerekiyor . Örneğin 20 bin kredi çekersin + ödeme potansiyelinin olması gerekiyor bu durumda . Trade işlerine girersen kazanadabilirsin . Kaybetme olasılığın hesaplayıp çıkış planını sağlam yapman gerekiyor.
iwsitall
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 05, 2017, 06:14:03 PM

yaşın gençse, üniversiteden sonra kendine 1 yıl müsaade edip varını yoğunu ortaya koyabilirsin. genç yaşta 1 yıl pek bir şey değil. ama 1 yılda normal çalışacağın işinden kazanacağından 1,5 kat fazla kazanmadıysan normal mesleğine devam etmen daha mantıklı olur.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 05, 2017, 06:18:02 PM

Ne bildiğine bakıyor bu sektör. Eğer teknolojik olarak kendini geliştirdiysen para kazanmak imkansız değil ancak kendini geliştirmediysen hiçte bu sektörde öyle 1 saat öyle milyarlarca para kazanacak bir ortam yok hatta 1 saatte paranı yarılayabilirsin. O yüzden net konuşmamak gerekiyor.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
October 06, 2017, 07:40:48 AM

bu iş sadece al-sat la borsayla icoyla olmaz, alt yapısıyla ilgili tecrübelernirsen kazanırsın hocam,
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
October 06, 2017, 08:29:49 AM

"Bu kripto piyasasına girdikten sonra bir gecede hatta 1 saatte bu parayı kazanabileceğimi gördüm."

Bunu okuyan yüzlerce kişi bu işte çok para var diye buralara yöneliyor. Forum dışından okuyan arkadaşlar, umut her zaman güzeldir ama tahmin edildiği kadar kolay para kazanıldığı yok. Trade yapacam diye girip elindeki son 5 bin lirası 800 liraya dönünce ağlayan insanlarla doldu etrafımız.
Kendi mesleğinizi yapın, bir yandan da bu işlerle ilgilenin. 1 ya da 2 yıl sonra para kazanılmaz bir hale gelirse ortada kalmayın.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 06, 2017, 04:51:26 PM

bu işler öyle olmuyor hocam bu piyasada hiçbirşeyin garantisi yok.kazandığınızı 1 saatte geri kaybetme ihtimalinizde var unutmayın.benimde aklımdan geçmiyor değil sadece bu işe yönelmek ama cesaret edemiyorum.çünkü kazanmak kadar kaybetmekte çok kolay(kazandım,batırdım ve çok fırsat kaçırdım) o yüzden size tavsiyem hem çalışıp hemde bu işleri takip edebilirsiniz.baktınız bi kaç senede güzel bi sermaye elde ettiniz ondan sonra sürekli yapılabilir.önce kendinizi garanti altına alın.ha forumda sadece bu işle uğraşan adamlar var bir ikisini tanıyorum hatta.ama yıllardır işin içindeler önce kazanıp sonra bu işe yönelmişler aynı taktiği uygulayabilirsiniz.şu anki hedefim o şekilde
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 06, 2017, 05:00:35 PM

Eğer iyi ingilizcen varsa forumda yeni çıkan coinlerin ANN Threadlarını translate yaparak veya bounty yöneticiliği yaparak başlayabilirsin illa btc al-sat yapmana gerek yok , illa al-sat yapıcam diyorsan kaybetmeyi göze aldığın bir parayla başkaki kaybedince çok üzülme  Smiley
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 06, 2017, 05:47:29 PM

iddaa oynnayarak ta çok para kazanan var, evet kolay para tatlıdır ama buna iş olarak bakmanız içinde bulunduğunuz durumda pek doğru değil.
Bir mesleğiniz kesinlikle olmalı, düzenli bir geliriniz olmalı... bu işlerin ne olacağı belli olmaz.

daha sonra size zarar vermeyecek miktarlarda iddaa oynar gibi bu işlerle uğraşabilirsiniz.
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 09:59:35 AM

bir gecede 2000 kazanırsın ama bir gecede 20000 kaybedersin.

buraya güvenerek çalışmamazlık etme.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: