Bitcoin Forum
April 23, 2024, 05:36:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Koji level moram biti za kampanje?  (Read 2857 times)
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
August 27, 2017, 08:06:54 AM
 #21

Kakve veze ima kvalitet posta sa marketingom
Bitno je da se ostavi bilo kakav post i da ispod  u potpisu svi vidimo te reklame i to je to


Ima veze. Kvalitetniji postovi privlače više čitatelja a time i reklama ima više pogleda.

Siguran sam da svi manageri signature kampanja i te kako kontroliraju i provjeravaju kvalitetu postova sudionika kampanja i da ne plaćaju nekvalitetne postove.
Kad nešto plaćaš, imaš pravo tražiti određene kriterije i kvalitetu Smiley

1713893793
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713893793

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713893793
Reply with quote  #2

1713893793
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713893793
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713893793

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713893793
Reply with quote  #2

1713893793
Report to moderator
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
August 27, 2017, 08:15:58 AM
 #22

Kakve veze ima kvalitet posta sa marketingom
Bitno je da se ostavi bilo kakav post i da ispod  u potpisu svi vidimo te reklame i to je to


Ima, i te kako Smiley
Kvalitetniji postovi se puno više čitaju, ima i više odgovora na njih, a samim tim privlače i veću pažnju korisnika foruma, te samim time i više ''pogleda''.
Više čitanja i više ljudi koji vide neki post, za managera signature kampanje znači i veću šansu da ''proda'' svoj proizvod.
Oni nisu ''karitativna'' organizacija da plaćaju druge ako od njihovog rada nema puno ''efekta'' za njihov business tj. prodaja i zarada.
Ako kampanja ne ostvaruje zaradu, nema je ni smisla voditi.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 05, 2017, 11:24:33 AM
 #23

Slažem se sa predhodnim stavovima. Sve je na neki način povezano. Ljudi iz sveta reklama jako dobro znaju šta prodaje proizvod i spremni su da plate i nagrade trud na neki način. Sve se "vrti" oko protoka informacija.   Wink
Tamy
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10


View Profile
October 05, 2017, 06:16:25 PM
 #24

Shvatila sam da trebaš biti minimalno JR member za kampanje, no ne znam kako odabrati dobru kampanju. Imate li neke preporuke za to?
Janinjo11
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 100

Janinjo tips


View Profile
October 05, 2017, 06:25:45 PM
 #25

Shvatila sam da trebaš biti minimalno JR member za kampanje, no ne znam kako odabrati dobru kampanju. Imate li neke preporuke za to?

jr. member? Ozbiljno? ja sam čuo da se mora biti bar senior ili hero. A koje kampanje prihvaćaju junior membere?
Tamy
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10


View Profile
October 05, 2017, 06:59:29 PM
 #26

Shvatila sam da trebaš biti minimalno JR member za kampanje, no ne znam kako odabrati dobru kampanju. Imate li neke preporuke za to?

jr. member? Ozbiljno? ja sam čuo da se mora biti bar senior ili hero. A koje kampanje prihvaćaju junior membere?

Tek sam počela proučavati temu, tako da za sad znam za dvije. Evo pošaljem na pp, jer ne znam smije li se tu pisati. Ono što ne znam je kako odabrati dobru kampanju, da nije neki scam npr.
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 05, 2017, 08:13:41 PM
 #27

Koliko se moze zaraditi mjesečno kao junior member? Ako imam viši status, bolja je i zarada?
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
October 05, 2017, 08:30:39 PM
 #28

Kakve veze ima kvalitet posta sa marketingom
Bitno je da se ostavi bilo kakav post i da ispod  u potpisu svi vidimo te reklame i to je to

Koje reklame!? Ja izgleda nemam dovoljnu rezoluciju na mobilnom da bi video reklame ili je pre mali ekran?

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
avonka
Member
**
Offline Offline

Activity: 512
Merit: 10


View Profile
October 05, 2017, 09:57:14 PM
 #29

Kakve veze ima kvalitet posta sa marketingom
Bitno je da se ostavi bilo kakav post i da ispod  u potpisu svi vidimo te reklame i to je to

Koje reklame!? Ja izgleda nemam dovoljnu rezoluciju na mobilnom da bi video reklame ili je pre mali ekran?
Nije važno šta ti vidiš, važno da je to tamo. Na kompjuteru se sve lepo vidi.
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
October 06, 2017, 06:35:23 AM
 #30

Kakve veze ima kvalitet posta sa marketingom
Bitno je da se ostavi bilo kakav post i da ispod  u potpisu svi vidimo te reklame i to je to

Koje reklame!? Ja izgleda nemam dovoljnu rezoluciju na mobilnom da bi video reklame ili je pre mali ekran?

Trebalo bi da se vidi i na mobilnom telefonu signature tj reklame.
Al sto kazu nije ni toliko bitno, bitno je da za njih placaju i da su tamo gde bi trebalo Smiley
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 06, 2017, 11:17:09 AM
 #31

Danas sve košta i ništa nije za džabe, pa ni vreme koje se "potroši" ili "uloži" u nešto, zar ne?   Zato polako, oa na sigurno!  Vozdra ...
totko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 33
Merit: 0


View Profile
October 06, 2017, 04:43:08 PM
 #32

Koliko znam nedeljno je max 10 ili postova sto ti ulaze u score sto znaci da svoj profil moras da pumpas par nedelja da bi dosao do zarade a posle moras stalno da pises jer neces dobiti ako ne postavis 10 postova, a ukoliko 3 nedelje izostanes dozivotno te banuju sa oniona...
Ukratko nadam se da sam bar malo pomogao , i da treba da su sto duzi postovi :-)
Tamy
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10


View Profile
October 06, 2017, 04:44:30 PM
 #33

Danas sve košta i ništa nije za džabe, pa ni vreme koje se "potroši" ili "uloži" u nešto, zar ne?   Zato polako, oa na sigurno!  Vozdra ...
Slažem se, da ako netko ulaže svoje vrijeme zašto to ne bi monetizirao. Ja ću isto pokušati sa kampanjama, samo da još malo više naučim o tome i da nađem neku koja je solidna u smislu iznosa i redovitosti plaćanja :-)
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
October 07, 2017, 07:49:39 AM
 #34

Koliko znam nedeljno je max 10 ili postova sto ti ulaze u score sto znaci da svoj profil moras da pumpas par nedelja da bi dosao do zarade a posle moras stalno da pises jer neces dobiti ako ne postavis 10 postova, a ukoliko 3 nedelje izostanes dozivotno te banuju sa oniona...
Ukratko nadam se da sam bar malo pomogao , i da treba da su sto duzi postovi :-)

U pitanju je 14 postova za dve nedelje. Znaci oni su racunali da se postuje svaki dan jedan na pola meseca i onda ti saberu tih 14 postova.
Dakel za mesec dana mozes skupiti 28 postova.
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
October 07, 2017, 08:13:33 PM
 #35

Danas sve košta i ništa nije za džabe, pa ni vreme koje se "potroši" ili "uloži" u nešto, zar ne?   Zato polako, oa na sigurno!  Vozdra ...
Slažem se, da ako netko ulaže svoje vrijeme zašto to ne bi monetizirao. Ja ću isto pokušati sa kampanjama, samo da još malo više naučim o tome i da nađem neku koja je solidna u smislu iznosa i redovitosti plaćanja :-)

Kada tražiš kampanju, prvo dobro prouči uvjete, koliko plaćaju, što dozvoljavaju a što ne, komentare drugih korisnika, da li ima problema kod plaćanja...
Greška je birati kampanju samo po tome koliko plaća, bitna je i reputacija admina, zadovoljstvo korisnika...
One koje duže plaćaju a komentari korisnika su uglavnom pozitivni, su dobre kampanje.
Signature kampanje su jako dobar način za zaraditi neki bitcoin za nešto što bi ionako radio, pisanje na forumu.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
October 11, 2017, 10:19:39 AM
 #36

Čuo sa da su neki likovi na e btc uzeli lepe pare a da se nisu ppreviše cimali tako da tu sigurno nešto ima i nije šala :-D

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
caissa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
October 11, 2017, 05:08:58 PM
 #37

Koliko se moze zaraditi mjesečno kao junior member? Ako imam viši status, bolja je i zarada?
Zavisi gde se prikljucis i koji si status. Sve je opisano na stranicama gde se ukljucujes u razne programe.
balerina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile
October 12, 2017, 02:34:03 PM
 #38

U koju kampanju bi mi preporucili da se ukljucim?
Koja po vasem misljenju ima najbolje uslove i najvise zadovoljnih korisnika?
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 12, 2017, 03:35:08 PM
 #39

Danas sve košta i ništa nije za džabe, pa ni vreme koje se "potroši" ili "uloži" u nešto, zar ne?   Zato polako, oa na sigurno!  Vozdra ...
Slažem se, da ako netko ulaže svoje vrijeme zašto to ne bi monetizirao. Ja ću isto pokušati sa kampanjama, samo da još malo više naučim o tome i da nađem neku koja je solidna u smislu iznosa i redovitosti plaćanja :-)

Kada tražiš kampanju, prvo dobro prouči uvjete, koliko plaćaju, što dozvoljavaju a što ne, komentare drugih korisnika, da li ima problema kod plaćanja...
Greška je birati kampanju samo po tome koliko plaća, bitna je i reputacija admina, zadovoljstvo korisnika...
One koje duže plaćaju a komentari korisnika su uglavnom pozitivni, su dobre kampanje.
Signature kampanje su jako dobar način za zaraditi neki bitcoin za nešto što bi ionako radio, pisanje na forumu.
Gde se mogu videti podaci o kampanjama?  Gde se nalaze ove informacije? Da li postoji način da se čovek informiše "na jednom mestu" ili moraš "pešice" da pretražuješ sajtove koji se nude ... Smiley
avonka
Member
**
Offline Offline

Activity: 512
Merit: 10


View Profile
October 12, 2017, 09:35:26 PM
 #40

Danas sve košta i ništa nije za džabe, pa ni vreme koje se "potroši" ili "uloži" u nešto, zar ne?   Zato polako, oa na sigurno!  Vozdra ...
Slažem se, da ako netko ulaže svoje vrijeme zašto to ne bi monetizirao. Ja ću isto pokušati sa kampanjama, samo da još malo više naučim o tome i da nađem neku koja je solidna u smislu iznosa i redovitosti plaćanja :-)

Kada tražiš kampanju, prvo dobro prouči uvjete, koliko plaćaju, što dozvoljavaju a što ne, komentare drugih korisnika, da li ima problema kod plaćanja...
Greška je birati kampanju samo po tome koliko plaća, bitna je i reputacija admina, zadovoljstvo korisnika...
One koje duže plaćaju a komentari korisnika su uglavnom pozitivni, su dobre kampanje.
Signature kampanje su jako dobar način za zaraditi neki bitcoin za nešto što bi ionako radio, pisanje na forumu.
Gde se mogu videti podaci o kampanjama?  Gde se nalaze ove informacije? Da li postoji način da se čovek informiše "na jednom mestu" ili moraš "pešice" da pretražuješ sajtove koji se nude ... Smiley
Dovoljno je 2 posta dnevno. Neces brze ici, jer vreme nece dozvoljavati.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!