Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:58:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Koji level moram biti za kampanje?  (Read 2871 times)
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 16, 2017, 12:56:56 PM
 #61

Kakvo znanje nam je potrebno za kampanju?
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
October 16, 2017, 07:11:27 PM
 #62

Kakvo znanje nam je potrebno za kampanju?

Rekao bih dobro znanje Engleskog jezika i osnovno poznavanje svijeta bitcoina, gamblinga, klađenja i dr.
Bitno je pisati konstruktivne i originalne postove i ne spamati.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
October 17, 2017, 06:22:53 AM
 #63

Da biste napravili kompaniju, potreban vam je određeno znanje i, naravno, reputacija, a to nije samo pitanje komunikacije na forumu, već i uspješno završenih projekata. Bez njih, povjerenje neće biti postignuto s sljedećim projektom.

Kompaniju ili kampaju? To su veoma razliciti pojmovi. A niko ovde ni ne zeli da pravi niti kompaniju niti kampaju nego da na najlaksi moguci nacin uleti u neku kampaju gde monogo dele, a malo traze  Grin
Sve u svemu vecina ni ne pomislja na kompanije jer to zahteva obaveze i odricanja  Smiley

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
natspace01
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 5


View Profile
October 17, 2017, 12:02:51 PM
 #64

Kolko trebam dnevno biti uz racunar da bi mogao sudelovati u nekoj ozbiljnijoj kampanji?

https://deeponion.org/apply.php?ref=1216868
DeepOnion ⚡ Anonymous & Untraceable Cryptocurrency
⚡ Join DeepOnion Team NOW! ⚡
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
October 17, 2017, 02:16:49 PM
 #65

Kolko trebam dnevno biti uz racunar da bi mogao sudelovati u nekoj ozbiljnijoj kampanji?

Za početak, prvi cilj ti je dobiti barem Jr. member rank. Za to će ti trebati 'Activity' barem 30.
Activity se računa prema broju postova u određenom vremenskom periodu. Konkretno, za Activity: 30 trebaš postati 30 dana barem jedan post dnevno.
Više o tome možeš pročitati u ovoj temi: https://bitcointalk.org/index.php?topic=178608.0 

Nakon toga pronađeš i prijaviš se u kampanju koja prima članove sa Jr. Member rankom. Koliko ćeš morati biti aktivan nakon prijave u kampanju ovisi o pravilima kampanje.
Najčešći zahtjevi su oko 20-30 postova tjedno.
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 17, 2017, 04:52:26 PM
 #66

Kakvo znanje nam je potrebno za kampanju?

Rekao bih dobro znanje Engleskog jezika i osnovno poznavanje svijeta bitcoina, gamblinga, klađenja i dr.
Bitno je pisati konstruktivne i originalne postove i ne spamati.

Ok, uskoro ću krenut, pa ću se javit ovdje ako budem imao kakvih pitanja Smiley
DesmondHayes
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 14


View Profile
October 18, 2017, 08:18:36 PM
 #67

Bok ljudi, moj prvi post, malo čitam vaše korisne informacije, cak bolje objasnite nego english people; mislim da cu imat dosta pitanja sto se tice coinova ovih dana, pozz!

             CONTRACTNET     |     At the intersection of Blockchain, IOT & SMART CONTRACTS             
|     WHITEPAPER     |     TWITTER     |      TELEGRAM     
████████████████████████  [  JOIN ICO   ●   10th MARCH  ] ████████████████████████
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 18, 2017, 09:05:17 PM
 #68

Quote
The activity number is determined in this way:
time = number of two-week periods in which you've posted since your registration
activity = min(time * 14, posts)

Šta je točno ovo?

Quote
time = number of two-week periods in which you've posted since your registration

Šta ako ja postam jednom u tom periodu od 2 tjedna? Šta ako postam 50 puta, ali sve u jednom danu? Šta ako imam 1 post svaki dan?

Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
October 18, 2017, 10:33:56 PM
 #69

Activity se ažurira svakih 14 dana i može se povećati maksimalno za 14. Znači ako imaš 50 postova za 14 dana opet će ti activity biti povećan za 14. Ako imaš jedan post u tom periodu biće povećan za 1.
Mislim da je posljednje povećanje bilo prije 5-6 dana, što znači da će za 8-9 ponovo.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
avonka
Member
**
Offline Offline

Activity: 512
Merit: 10


View Profile
October 19, 2017, 12:32:37 AM
 #70

Treba bar 2 puta dnevno napisati i post i to je to. Sa vremenom  level  ce se povecati. Samo opusteno bez sekiracije.
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 19, 2017, 04:51:21 AM
 #71

Dosta je jedan dnevno post da bi se svaki dve nedelje dobilo tacno 14 postova kolko se maximalno i sabira.
Al ako bas hoces da budes siguran ili ti treba za neki airdop ko na primer  deepnion onda je nabolje 2 dnevno.

Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
October 19, 2017, 11:04:51 AM
 #72

Pozdrav društvo, zanima me da li moram imati veći status za sudjelovanje u kampanjama HuhHuh  Cilj mi je skupiti prvi bitcoin pa ukoliko imate kakve kampanje za preporučiti ili neki dobar savjet slobodno natipkajte  Smiley
Svako dobro

<cut>

EDIT: UGH! Prokleti spam bot! Nisam pogledao post history prije nego sam napisao odgovor...
SethHka
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 23, 2017, 02:33:14 PM
 #73

Da li te kampanje placaju, ako recimo radite postove u sekciji koja nije na engleskom jeziku (recimo kao ovoj ovdje). Ili se placaju samo tamo gdje je engleski jezik, posto tamo ima i najvise korisnika. Posto mi pisanje engleskog nije jaca strana (citaj losa gramatika), mozda je ovo off topic, ali mozda niti nije, ne znam gdje bi tocno pitao.
Da li postoji kakva kvalitetna online ili desktop aplikacija koja ce ispravljati losu englesku gramatiku?
Ja sam nasao nekoliko, ali sam i citao da nisu 100% pouzdane (da li uopce postoji nesto 100% pouzdano) (grammarly, reverso, hemingwayapp, ginger, languagetool i onlinecorrection, to su mislim besplatni i StyleWriter 4 (ovo zapravo i ne ispravlja greske, vec vise sluzi za newbie da postanu "novinari" Smiley ) koji se placa. U svakom slucaju puno za uciti, a najlakse bi bilo nauciti engleski za sva vremena, a i to ce doci vremenom, kad ga se ima na bacanje  Tongue.
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
October 23, 2017, 03:28:20 PM
 #74

Da li te kampanje placaju, ako recimo radite postove u sekciji koja nije na engleskom jeziku (recimo kao ovoj ovdje). Ili se placaju samo tamo gdje je engleski jezik, posto tamo ima i najvise korisnika. Posto mi pisanje engleskog nije jaca strana (citaj losa gramatika), mozda je ovo off topic, ali mozda niti nije, ne znam gdje bi tocno pitao.

Ovisi o kampanji. Recimo, ova moja plaća i za postove u lokalnim podforumima. To ti je obično navedeno u najavi kampanje.

Da li postoji kakva kvalitetna online ili desktop aplikacija koja ce ispravljati losu englesku gramatiku?
Ja sam nasao nekoliko, ali sam i citao da nisu 100% pouzdane (da li uopce postoji nesto 100% pouzdano) (grammarly, reverso, hemingwayapp, ginger, languagetool i onlinecorrection, to su mislim besplatni i StyleWriter 4 (ovo zapravo i ne ispravlja greske, vec vise sluzi za newbie da postanu "novinari" Smiley ) koji se placa. U svakom slucaju puno za uciti, a najlakse bi bilo nauciti engleski za sva vremena, a i to ce doci vremenom, kad ga se ima na bacanje  Tongue.

Mislim da ne postoji niti približno 100% pouzdana aplikacija za ispravljanje gramatike (pogotovo sintakse). Ali to možda i nije toliko bitno ako pišeš primjereno i razumljivo te izbjegavaš pravopisne nedoumice.
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
October 23, 2017, 07:15:23 PM
 #75

Da li te kampanje placaju, ako recimo radite postove u sekciji koja nije na engleskom jeziku (recimo kao ovoj ovdje). Ili se placaju samo tamo gdje je engleski jezik, posto tamo ima i najvise korisnika. Posto mi pisanje engleskog nije jaca strana (citaj losa gramatika), mozda je ovo off topic, ali mozda niti nije, ne znam gdje bi tocno pitao.
Da li postoji kakva kvalitetna online ili desktop aplikacija koja ce ispravljati losu englesku gramatiku?
Ja sam nasao nekoliko, ali sam i citao da nisu 100% pouzdane (da li uopce postoji nesto 100% pouzdano) (grammarly, reverso, hemingwayapp, ginger, languagetool i onlinecorrection, to su mislim besplatni i StyleWriter 4 (ovo zapravo i ne ispravlja greske, vec vise sluzi za newbie da postanu "novinari" Smiley ) koji se placa. U svakom slucaju puno za uciti, a najlakse bi bilo nauciti engleski za sva vremena, a i to ce doci vremenom, kad ga se ima na bacanje  Tongue.

Svaka kampanja ti ima svoja vlastita pravila, pa je nemoguće dati uopćen odgovor.
Najbolje da sam prođeš services sekciju pod market i sam provjeriš što se traži i što se plaća.
Što se tiče samog pisanja, dobar engleski je najvažniji preduvjet, a osim toga kvaliteta postova.
Ako se nešto automatski prevede preko nekog online servisa tipa Google translate vjeruj mi da se to odmah vidi i sa takvim postovima nećeš proći ni u jednu kampanju.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
October 24, 2017, 10:27:37 AM
 #76

Velika vecina kampanji zahteva od junior membera na bitcointalku sto se vrlo lako moze postici za mesec ipo dana.
Mnoge nista i ne traze, a znaju lepo da dele sto se primanja tice, samo sto su redje.
Deeponion je dosta dobar i stabilan i ima veliki potencijal. U fazi su promene pravila za prijem i bice jos laksi za upad.
Verovatno samo junior i aktivnost po post ili dva dnevno.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
Grivier
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
December 14, 2017, 09:17:40 PM
 #77

Pošto sam novajlija ovdje na forumu, a dosad sam mogao biti par razina gore. my bad Cheesy Cheesy
Shvatio sam da mi je najbitnije pomno čitati po forumu, pratiti nove kampanje i kad dođem na traženu razinu, probati ju i održavati kontinuiranim postanjem kvalitetnih postova.

Ono što mene zanima, (moguće da je to i objašnjeno), jest;

ako imam traženi rank i prijavim se na neku kampanju, oni mene prihvate i počnem raditi
  - da li je moguće kasnije kroz vrijeme i promjeniti u drugu kampanju, te koji su "otkazni rokovi" prema staroj kampanji?
  - ako bi se i tražio premještaj, da li je to uvijek bolje nakon vremenske isplate, ili može i ranije pa onda oni meni naknadno isplate? (vaš savjet molim)
  - vidim da postoje kampanje gdje radite samo za njih, no ako kojim slučajem možete raditi za dvije u različitim kategorijama, 25 postova po kampanji
       ako kojim slučajem napišem neki post, koji bi mogao stilom pisanja i za jednu i za drugu, da li se onda to uračunava i "vamo i tamo"?
  - da li uz neku kampanju, mogu napisati ispod ili iznad svoju bitcoin adresu, tipo za donate ili tak nešto?


Moguće da sam napisao odgovor sam sebi ili pitao nešto što sam mogao pročitati u nekim pravilima, shvatite da je ovaj forum veooooma velika i štagod čitam, očima samo vrtim gore dolje i čitam, sigurno ću i doći do toga.
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
December 14, 2017, 10:01:32 PM
 #78

Pošto sam novajlija ovdje na forumu, a dosad sam mogao biti par razina gore. my bad Cheesy Cheesy
Shvatio sam da mi je najbitnije pomno čitati po forumu, pratiti nove kampanje i kad dođem na traženu razinu, probati ju i održavati kontinuiranim postanjem kvalitetnih postova.

Ono što mene zanima, (moguće da je to i objašnjeno), jest;

ako imam traženi rank i prijavim se na neku kampanju, oni mene prihvate i počnem raditi
  - da li je moguće kasnije kroz vrijeme i promjeniti u drugu kampanju, te koji su "otkazni rokovi" prema staroj kampanji?
  - ako bi se i tražio premještaj, da li je to uvijek bolje nakon vremenske isplate, ili može i ranije pa onda oni meni naknadno isplate? (vaš savjet molim)
  - vidim da postoje kampanje gdje radite samo za njih, no ako kojim slučajem možete raditi za dvije u različitim kategorijama, 25 postova po kampanji
       ako kojim slučajem napišem neki post, koji bi mogao stilom pisanja i za jednu i za drugu, da li se onda to uračunava i "vamo i tamo"?
  - da li uz neku kampanju, mogu napisati ispod ili iznad svoju bitcoin adresu, tipo za donate ili tak nešto?


Moguće da sam napisao odgovor sam sebi ili pitao nešto što sam mogao pročitati u nekim pravilima, shvatite da je ovaj forum veooooma velika i štagod čitam, očima samo vrtim gore dolje i čitam, sigurno ću i doći do toga.

- da li je moguće promjeniti - je. Nitko te ne može natjerati da budeš u  nekoj kampanji ako ti se više ne sviđa
- e sad u ovom je poanta... svaka kampanja je ponešto različita pa jedni plačaju tjedno drugi mjesečno, a neki tek na kraju kampanje (precizan odgovor nemoguć) Da li će te platiti ako odustaneš u pola ovisi o pravilima kampanje koja svakako moraš proučiti prije nego se kandidiraš za neku kampanju.
- neke kampanje dozvole izbor želiš li samo signature ili avatar ili oboje. (Trenutno je tako i sa ovom kampanjom u kojoj sam ja) Ako želiš biti u dvije kampanje ona to obadvije moraju dozvoljavati i da ne zaboravim... ako uzmeš samo jednu opciju npr. samo signature onda si manje plaćen nego ako uzmeš oboje. Broj postova po kampanji se razlikuje. Nekima nije bitno koliko postova već da pišeš kvalitetno i na što više bordova.
- svoju Bitcoin adressu možeš 'ugraditi' u svoj profil ali nemaš slobodu da uz avatar i signature stavljaš bilo što po svojoj volji dok si u nekoj kampanji.

Nadam se da sam ti poprilično točno objasnio, a ako sam nešto zaboravio ili sam negdje pogriješio neka me netko od kolega ispravi.
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
December 14, 2017, 11:07:52 PM
 #79

Pošto sam novajlija ovdje na forumu, a dosad sam mogao biti par razina gore. my bad Cheesy Cheesy
Shvatio sam da mi je najbitnije pomno čitati po forumu, pratiti nove kampanje i kad dođem na traženu razinu, probati ju i održavati kontinuiranim postanjem kvalitetnih postova.

Jasno ti je moraš postati na forumu redovito da bi došao do željene razine tj. forum ranka? Forum 'Activity' je bitan.
'Kampanje' su širok pojam pa ću pretpostaviti da misliš na 'signature kampanje' i svi odgovori se odnose na njih.
 
Ono što mene zanima, (moguće da je to i objašnjeno), jest;

ako imam traženi rank i prijavim se na neku kampanju, oni mene prihvate i počnem raditi
  - da li je moguće kasnije kroz vrijeme i promjeniti u drugu kampanju, te koji su "otkazni rokovi" prema staroj kampanji?
  - ako bi se i tražio premještaj, da li je to uvijek bolje nakon vremenske isplate, ili može i ranije pa onda oni meni naknadno isplate? (vaš savjet molim)

Ako se radi o kampanji (bounty) za neki ICO u 'Bounties (Altcoins)' sekcij, najčešće je obaveza sudjelovati u kampanji do kraja ICO-a odnosno do trenutka kada bounty manager izvrši izračun udjela i dodjelu tokena. Tek tada možeš ukloniti svoj signature i zamjeniti ga novim.
A u slučaju kampanja iz 'Services' sekcije gdje se plaća u bitcoinima, običaj je obavijestiti managera trenutne kampanje prije izlaska odnosno promjene kampanje. Najbolje nakon perioda određenog za isplate (ovisno o kamapnji).

 - vidim da postoje kampanje gdje radite samo za njih, no ako kojim slučajem možete raditi za dvije u različitim kategorijama, 25 postova po kampanji
       ako kojim slučajem napišem neki post, koji bi mogao stilom pisanja i za jednu i za drugu, da li se onda to uračunava i "vamo i tamo"?

Nemoguće dok nosiš potpis jedne kampanje da u isto vrijeme radiš i za neku drugu kampanju. Kampanje te plaćaju za nošenje njihovog potpisa (reklame) a ne za pisanje postova. Minimalni broj postova i kvaliteta je samo kavalifikacija za sudjelovanje u kampanji. Nema koristi nositi reklamu u potpisu ako nisi aktivan na forumu.
Nije mi jasno što si mislio pod 'ako kojim slučajem napišem neki post...'? Ovaj forum ne postoji zbog kampanja niti bi kampanje trebale biti poticaj za pisanje postova.

 - da li uz neku kampanju, mogu napisati ispod ili iznad svoju bitcoin adresu, tipo za donate ili tak nešto?

Ne. Ako kampanja to dozvoljava, takvu poruku možeš staviti u svoj 'Personal Text' prostor.
Legemeton
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
December 15, 2017, 07:21:37 AM
 #80



U početku to i nije bila tolika zarada, ali sa porastom vrijednosti bitcoina ispada da se može zaraditi i prosječna mjesečna plaća u RH Smiley
Ipak, nije dovoljno samo ''piskarati', traže se i konstruktivni i kvalitetni postovi, te dobar engleski.
[/quote]

Znači bilo bi bolje pisati na engleskom, I pisati kvalitetnije postove nego spamati bezveze😁
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!