Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:34:57 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO BAŞLADI] ♛ CarTaxi Dünyanın ilk araba çekme platformu ♛  (Read 2291 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 23, 2017, 05:48:46 AM
Last edit: September 30, 2017, 07:36:28 AM by polat90

CarTaxi -“UBER” araba çekme - Ethereum tabanlı bir platform, Dünyanın ilk araba çekme organizasyonu geliyor.
CarTaxi, Blockchain üzerindeki dünyanın ilk araç çekme işletmeleri topluluğudur.
CarTaxi platformu, blockchain teknolojisi altyapılı Ethereum akıllı sözleşmeleri kullanır. Blockchain şirketin tüm işlemlerini tamamen şeffaf hale getirir.

Website

White Paper of the Project

CarTaxi’nin stratejisi, en uygun giriş noktalarından başlayarak, küresel piyasayı kapsamaktır. Bu düşüncelerle iş başlatıldı ve bölgelerde en uygun koşullarla, minimum masraflarla, en hızlı başlangıçla hizmet başlatıldı. Ülke seçimi kriterleri, potansiyel pazar yapısı, yasal çizgiler, mobil hizmetlerin yaygınlaştırılması ve diğer faktörlere dayanarak projemiz başarısı test edildi.
Bu aşama sonrasında Rus pazarını seçtik bunu Amerika ve Çin izledi.  CarTaxi şu anda tüm işlevselliği ile Rusya da çalışıyor ve uygulama 1 numarada. Aynı zamanda servisi küresel hale genişletmek için gerekli tam opsiyonlu testler aktif olarak yapılıyor. Bununla birlikte San Antonyo ve Bijing deki ofislerimize iş ortaklarımız yani çekici sahipleri aktif olarak bağlanıyor.CarTaxikendisini uber sistemi ile dünyada kanıtlamıştır ve her yeni bölgeyi iş ortağı sistemimize bağlamanın en ideal yaklaşım olduğunu ispat etmiştir ve bu yaklaşımı benimsemiştir.
Kendi türünün ilk örneği olan, CarTaxinin hedefi dünya piyasasının % 20’sini kapsamak ve sürücülerin akıllarında 1 numaralı uygulama olmaktır. .

Pre-ICO Koşulları & Şartları

The CTX token: Resmi para birimi ve ana kripto para birimleri (bitcoin, ether) ile birlikte ödeme yöntemi olarak token kullanılacaktır.  
SEMBOL: CTX
CarTaxi500,000,000 CarTaxi tokenini (66%) iki oturumda sunacaktır: pre-ICO ve ICO.

Pre-ICO sunumu

3048 ETH (yaklaşık 687.500 $)
12,500,000 CTX tokens (2.5%) to be sold at special pre-ICO price
12,500,000 CTX token (2.5%) pre-ICO da özel fiyatla satılacak
pre-ICO da en az 492.9 ETH (yaklaşık 150.000 $) toplanırsa başarılı olmuş olacaktır; aksi durumda ödemeler pre-ICO katılımcılarına aktarılacaktır

Fiyat Mekanizması

Pre-ICO fiyatı1 CTX = 0.000239 ETH    (4101 CTX = 1 ETH)
ICO fiyatı 1 CTX = 0.000443 ETH          (2255 CTX = 1 ETH)

Arzın Güvenliği

Çok imzalı cüzdan
Kurucuların tokenleri ICO nun tamalanmasından sonra transfer edilemez,akıllı sözleşme ile 5 ay süresince kilitli kaacaktır.
CTX tokenleri sadece yatırımcılara verilir.

Zamanlama

Başlangıç: 30 Ağustos, 2017
Bitiş: 19 Eylül 2017

Ödül Kamanyası Konusu (sürprizler 48 saat içinde geliyor.) It's AÇIK https://bitcointalk.org/index.php?topic=2100130.0

<<<< ♛♛♛ ÖDÜL KONUSU ♛♛♛ >>>>

© Çeviriler ©
                     Dutch     Translated Thread by FIEX  |  Translated Whitepaper by FIEX

Filipino     Translated Thread by arwin100

Portuguese     Translated Thread by Lipe490

Vietnamese     Translated Thread by cryptovn83

Bizi Takip Edin:

Facebook
Twitter
Medium
Telegram (public group)
Youtube

Disclaimer:
I'm not in the project team, I'm the campaign manager in bitcointalk. "CarTaxi" will manage this thread.

polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 23, 2017, 05:49:18 AM

güncellemeler için ayrılmıştır
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 23, 2017, 05:59:04 AM

Çeviri için teşekkürler, halihazırda işleyen bi sistem mobil app falan var ama tam olarak amaçları ne anlamadım, bounty konusunda baya cömert davranmışlar Twitter ına girebilirim sanırım, böyle işleyen sistem oturmuş projeler daha güven verici geliyor ico da başarılı olacaklarını düşünüyorum

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 23, 2017, 06:13:40 AM

başarısız bir ico olucak çalışan sistemlerin icolar büyük bir genelde başarısız oluyor . sanırım yaıtırımcı zaten sistemin var bundan para kazanıyor olsan niye ico yapasın tokatçılık yapılacak diye girmiyor.
zaten ben pre ico aşırı karlı olduğunda risk görüyorum bountyde fazla açıkcası gel gel yapıyorlar gibi geldi. sunumda zaten çok zayıf ve baştansarma
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
August 23, 2017, 07:08:35 AM

başarısız bir ico olucak çalışan sistemlerin icolar büyük bir genelde başarısız oluyor . sanırım yaıtırımcı zaten sistemin var bundan para kazanıyor olsan niye ico yapasın tokatçılık yapılacak diye girmiyor.
zaten ben pre ico aşırı karlı olduğunda risk görüyorum bountyde fazla açıkcası gel gel yapıyorlar gibi geldi. sunumda zaten çok zayıf ve baştansarma
Çeviri için teşekkürler, halihazırda işleyen bi sistem mobil app falan var ama tam olarak amaçları ne anlamadım, bounty konusunda baya cömert davranmışlar Twitter ına girebilirim sanırım, böyle işleyen sistem oturmuş projeler daha güven verici geliyor ico da başarılı olacaklarını düşünüyorum

iki yorum var zıt olmasına rağmen ikinizinde fikrine katılıyorum.yatırım yapacak kişilerde böyle bölünecek sanırım. ilk yorum daha ağır basıyor bana göre de henüz hayal aşamasında olan projelere göre ayağı yere sağlam basan ortaya bişeyler konmuş işlere yatırım yapmak bana daha mantıklı geliyor.bakalım 1 hafta kalmış pre ico ya sonuç nasıl olacak göreceğiz

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 23, 2017, 09:42:35 AM

iki yorum var zıt olmasına rağmen ikinizinde fikrine katılıyorum.yatırım yapacak kişilerde böyle bölünecek sanırım. ilk yorum daha ağır basıyor bana göre de henüz hayal aşamasında olan projelere göre ayağı yere sağlam basan ortaya bişeyler konmuş işlere yatırım yapmak bana daha mantıklı geliyor.bakalım 1 hafta kalmış pre ico ya sonuç nasıl olacak göreceğiz

Kesinlikle düşüncelerine katılıyorum. Yeniden bir sisteme adapte olup çalıştırmak, çalışan bir sisteme entegre olmaktan daha zordur. Çeviri için teşekkürler.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 23, 2017, 10:59:41 AM

Kumar projeleri hali hazirda calisiyor ve deli para toplaniyor gerci bu projede ne derece bu oranti olabilir bilmiyorum hakli olabilirsiniz.Birde araba cekme ne demek acaba
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 23, 2017, 11:16:30 AM

Kumar projeleri hali hazirda calisiyor ve deli para toplaniyor gerci bu projede ne derece bu oranti olabilir bilmiyorum hakli olabilirsiniz.Birde araba cekme ne demek acaba

bende araba çekme olayını anlamadım çeviridenmi kaynaklanıyor yoksa bu bildiğimiz çekicileri arayıp ''abi kaça çekiyorsunuz?'' goygoyundaki çekmekle aynı şey mi?
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 23, 2017, 11:21:59 AM

Tutmaz, hiç sanmıyorum.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 23, 2017, 08:55:14 PM

proje tutar mı tutmaz mı bilmiyorum ama ödül konusunda aşırılık var sanki , bide proje iş yaparsa katılanları ihya edecekler sanırım, hazır işleyen bi sistem olması bence + puan icodan da başarıyla çıkarsa yatırımcısına iyi kazandırır bence
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
August 23, 2017, 09:25:27 PM

Neden blokzincirine ve Ethereum'a geçmek istediklerini merak ettim. Bu konuda yapılmış bir röportaj var mı?
Araç çekici servislerinin blokzincirinde olması gerekiyor mu emin değilim. Hayatımıza nasıl bir yenilik katacaklarını yaşayıp göreceğiz.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 23, 2017, 09:32:33 PM

Paint ile yapmışlar sanırım görseli üstelik karanlık ton kullanarak ben vurgun yapacağım diyerek bağırmak istemişler.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 23, 2017, 10:02:52 PM

Araç çekiciliği sigortalar sayesinde oldukça karlı bir iş, ama siteye baktığımda ben de redhack gibi blokzinciriyle ne yapacakları konusunda bir yorum yapamadım. Varsayabildiğim tek şey kripto icosu yoluyla sermaye toplayıp işi büyütmek istedikleri, coine de borsalarda değer artışı sağlayabilirlerse rakamı daha da arttırmış olacaklar, bu anlamda ödül konusunda cömert olması mantıklı, ne kadar tanıtım, o kadar yatırım. Halihazırda işlemekte olan bir proje olduğu için eğer aslında zaten batık değillerse kelek çıkma durumları pek yok gibi.
İyimser bakarsak da, gelecekte ödemelerini ETH ile almayı, işlemlerini akıllı kontratla takip etmeyi planlıyor olabilirler ama bunu neden beyan etmesinler, o da ayrı bir konu.
Takipteyim

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 23, 2017, 10:21:21 PM

şimdi hocam kesinlikle yanlış anlaşılmasın ama arkadaş arasında şu projenin konusunu açsak dalga konusu oluruz. ben developer olsam ve yakın cevreme bu projeyi anlatmaya kalksam adamlar yılın gırgırını geçer benimle.

''kafamda bir proje var ,araba çekicileri için  dünya çapında blockchain tabanlı ethereum akıllı sozlesmerini kullanacak bir platform geliştiriyorum'' şimdi yazınca fark ettim kulaga biraz hoş geliyor sanki. dünya araba çekiciler marketindeki sorunları hic arastırmadım demekki bu adamlar arastırmış ve projeye inanmışlar ki boyle birşeye kalkışıyorlar.

yatırımcı olarakta sıkıntı var, gene aynı arkadaş cevresinde ''cartaxiye yatırım yapıyorum'' diye bir muhabbet başlatsam yukarıda bahsettigim tepkilere yakın belkide tıpatıp aynısı sonuclarla karsılasacagım..

ama ana konu baslıgına bakıyorsun gene awesome project,interesting,good idea yaftaları havada ucuyor. bu sektorle ilgili forumda birileri var mı bilmiyorum ama varsa yazsın lutfen cidden merak ediyorum.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 23, 2017, 10:33:19 PM

cacık, proje ilgi görmez ekip iki gün sonra mesaj atar yeteri kadar ilgi göremedik daha sonra tekrar geleceğiz diye.

valla bence aşırı saçma bir proje ama yine de korkuyorum patlar matlar diye millet çıldırdı zaten şu ara.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
August 23, 2017, 10:37:38 PM

cartaxi diye okuyunca akla direkt bizim şu  bitaksi uygulamasi tarzi bişi geldi aklima lan dedim olabilir mi acaba felan düşünsenize taksici dayilara  güya öğretmişiz bu işlemi ve bu  proje araciligi ile de araci aynen bitaksi deki gibi bulup gideceğimiz yere kadar gidip ödemeyi de kryptopara olarak ödeyebilecegimiz  bir sistem gibi düşündüm de sonra içeriğe bakinca hiç alakasi olmadigini anladim . benim  oldugunu sandigim sistem daha işlevsel geldi bana bu sisteme göre o kadar yani. bide yukarıda arkadaşlarin bahsettiği gibi araba çekmekten kasit nedir yani onu da anlamadim. yolda kaldik ettik vs bir sorun oldu  çekici cağirmamiz gerekecek neden  yetkili servis yada tanidigimiz bildigimiz bir servis çağirmayacağiz da bu sistemi kullanacaz anlamadim ben.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 24, 2017, 08:01:09 AM

Gerçekten dedikleri gibi aktif kullanıcıya sahipse ve aktif olarak kullanılıyorsa başarı yakalayabiliceğini düşünüyorum, adamlar ana konuda tam olarak ne yapacaklarını açıklamamış sitesinde bi video var az çok ne işe yaradığı bakınca anlaşılıyor. ico da başarı yakalayamazsa bile daha sonraki zamanlarda exchange e falan girerse değerlenebilir
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 24, 2017, 09:23:05 AM

Ne yapsam ne yapsam diye düşünüp bence bunu bulmuşlar. Cekici içinde icoya merkezsiz sisteme niye ihtiyaç duyalım?
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 24, 2017, 09:47:37 AM

Yakinda umumi tuvaletler icin bir ico cikarsa sasirmicam a.q.Dunyada ilk sloganiyla hemde, yolda sıkıştın hemen telefon uygulamasindan wc ariyorsun ve en yakin wc ye gidip siciyorsun.Wc nin temizligine gore puan veriyorsun,hizmete gore puan veriyorsun.Pecete ve kolonya veriliyormu mesela hepsini puanlaman lazim.Ona gore reel kisilerin yorumlarina gore sicmaya gidebileceksin.Odemeyici sicoin ile yapabileceksin.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 24, 2017, 12:13:47 PM

bende araba çekme olayını anlamadım çeviridenmi kaynaklanıyor yoksa bu bildiğimiz çekicileri arayıp ''abi kaça çekiyorsunuz?'' goygoyundaki çekmekle aynı şey mi?

şimdi dikkatlice baktım gercektende bildiğin çekici platformu kuruyormuş adamlar.tamam blockchaain onumuzdeki uzun vadede bir cok  sektörde taşların yerlerini değiştirecek belki çekiciler içinde onumuzdeki donem için uygulanabilir ama çekicilere gelene kadar binlerce daha önemli sektör var.
kolayına kaçmışlar ya da adamların girişimcilik kapasiteleri bu kadar.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: