Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:45:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto para pazarı 150 milyar dolarlık yeni bir rekora ulaştı  (Read 1538 times)
gokayc (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 24, 2017, 01:42:38 PM

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 150 milyar dolar değerini aştı. CoinMarketcap verilerilen göre Bitcoin ve satışta bulunan 800’den fazla kripto para biriminin toplam değeri 154 milyar dolar değerini aşarak yeni bir rekora ulaştı.

Geniş çerçeveden bakıldığı zaman, kripto para piyasasının istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiğini söyleyebiliriz. 154 milyar dolarlık pazar, son yedi günde yüzde 13, geçen aydan beri yüzde 67 ve son 1 yıldan beri şaşırtıcı bir şekilde yüzde 1,240 artış gösterdi.

Bu rekorun geldiği sırada hiç bir kripto para biriminin kendi bireysel rekor değerinde olmaması da not edilmesi gereken önemi detaylardan biri. Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin 4.204,34 dolar ve Ether 321,26 dolar değerindeydi ve kendi rekorları olan 4.500 dolar ve 400 dolara oldukça uzaklardı. Her bir kripto paranın kendi rekoruna ulaştığı bir dönemde pazar büyüklüğü çok daha farklı bir rakama ulaşabilir.

Diğer kripto paralarda her şey olağan ilerlerken sadece Ripple’nin XRP değerinde ciddi yükselişler vardı son 2 günde. Bunun dışında olağan bir günde rekor kırılmış olması, kripto para piyasalarına olan güvenin giderek arttığının bir göstergesi diyebiliriz.

https://webrazzi.com/2017/08/24/kripto-para-pazari-150-milyar-dolarlik-yeni-bir-rekora-ulasti/

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 24, 2017, 02:03:53 PM

Hedef 200milyar$ 1 ay içinde ulaşabilir.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 24, 2017, 03:33:53 PM

Bu artışın Sadece bir kaç coin üzerinden artış olmaması , kripto pazarına paranın dağılması yatırımcı açısından oldukça güven verici. Geçen aydan beri yüzde 67 artış olması ilgimi çekti. Son 1 ayda kripto para dünyasını olumsuz etkileyebilecek bir çok gelişme yaşanmasına rağmen bu artış oranı süper şahsen.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 26, 2017, 07:52:35 PM

Ico lar müthiş para topluyor. SPHERİS in çok iyi kzandıracağını düşünüyorum. Altlar çakıldı anca çıkıyorlar ıco ya katımak daha avantajlı geliyor.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 26, 2017, 07:54:20 PM

2 seneye 1 trilyon dolar at fava bekle Smiley
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 26, 2017, 08:30:22 PM

Ico lar müthiş para topluyor. SPHERİS in çok iyi kzandıracağını düşünüyorum. Altlar çakıldı anca çıkıyorlar ıco ya katımak daha avantajlı geliyor.

suana kadar hiç ıco ya girmedim ortalama ne kadar kazandırıyor

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
August 27, 2017, 08:42:01 AM

Son 10 mesajindan 15i spheris. Bu kadar cok guvenmenin sebebi ne? Ozelden de yazabilirsin. Icoya gircem kaybettirirse girdigim fiyattan sana satarim. Cikarsa yaptigim karin yarisini veririm. Kabul mu?

For rent...
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
August 27, 2017, 06:43:00 PM

Ben kripto pazarın daha da büyüyeceği düşünüyorum. Bitcoinle uğraşan sayısı yavaşta olsa artıyor. Yatırımlarda ilerleyen dönemde artacaktır.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 28, 2017, 06:32:45 AM

Bu daha baslangic. Dunya ekonomisi ile kiyaslayinca denizde kum tanesi bile degil. Bitcoin dunyanin ortak ve tek gercek para birimi olacak. Siz o zaman seyreyleyin marketcap i.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
August 29, 2017, 10:56:39 AM

Gerçekten inanılmaz bir para. Büyük bir artış var. Bu gidişle de baya bir artacak gibi. Yakında 200 milyar doları da geçer.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 29, 2017, 12:47:37 PM

Gerçekten inanılmaz bir para. Büyük bir artış var. Bu gidişle de baya bir artacak gibi. Yakında 200 milyar doları da geçer.

Dünyanın bütün parası kripto paralara aksa ne olacak ki? Bitcoin o zaman 1.000.000 Dolar olur mu acaba? Bu piyasaya daha fazla para girmesi lazım ki biz eskiler bu işten para kazanabilelim.

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
August 29, 2017, 01:20:25 PM

Bunlar nasıl paralar arkadaş. Düşündükçe insanın dünyası değişiyor. Ah 2010 nerede 2017 nerede (:
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 31, 2017, 01:43:32 PM

ICO fonlama 2018 de piyasayı belki hayallerimiz ötesinde meblağlara taşıyacak hoş şuan dahi çoktan koptu bence. Sağlam ICO kar iyi kar bırakyor Monetha ya girmeyi düşünüyorum bende güzel kazandıracak gibi duruyor
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
August 31, 2017, 01:53:44 PM

Bu pazarın çok daha fazla büyüyeceğine inanıyorum, her geçen gün kriptolara olan ilgi ve kullanım artıyor. Örneğin Estonya kendi kriptosunu oluşturduğunda kripto dünyası için çok güzel reklam olacak, daha fazla insan merak edecek, kullanım daha da artacaktır.
Nightxfear
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
September 03, 2017, 08:53:43 PM

Vay be ne paralar dönüyor arkadaş. Şaşırmamak elde değil. Icoların neden yapıldığını şimdi daha iyi anlıyorum.
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
September 04, 2017, 07:20:31 AM

Bundan daha üst gelmesini çok yakın zaman içinde bekliyorum, ondan önce türkiyeden birçok işletmeninde buna geçmesini ümit ediyorum.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
September 05, 2017, 06:16:43 PM

hacim bu kadar yükseldi ama, altcoinlerde olanların bir çoğu şuan zararda, umarım hep böyle gitmez, artış olur..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
September 06, 2017, 02:50:26 PM

Bunlar nasıl paralar cidden inanmak çok güç. Böyle giderse de durdurulamayacak gerçekten daha da artacak. Yakında 200ü de geçer.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
September 06, 2017, 06:22:17 PM

Ico lar topluyor parayı diyesim geliyor ama bitcoin her geçen gün daha popüler hale geliyor o da yatırım çekiyor bu aşikar. Yarın büyük beklenti içinde olduğum Atlant ın Ico su var iyi para toplamasını bekliyorum
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
September 07, 2017, 12:24:32 AM

Bu piyasa daha çok rekorlar kırar bence. ICO lar çok iyi prara topluyor 30 dakka sonra ATLANT ın ıco su başlayacak Çin rüzgarından sonra ilk ıco galiba merakla bekliyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: