Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:48:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] BANKERA - Blockchain Çağının Bankası  (Read 2831 times)
jednostka (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 25, 2017, 08:47:14 AM

Kaçırmayın! 28 Ağustos'ta Bankera satın alın! Pre-ICO öncesi için! SpectroCoin.com

Bankera

Teknoloji ekonomininde yüzünü değiştirdi. Bunların arasında en önemlisi Blockhain teknolojinin piyasaya çıkması, Bitcoin gibi kripto paralar üzerinden para dijitalizasyonu sağlamıştır. Diğer ekonomi sektörlerinde de devrim yaratmak için Blockchain teknolojisini kullanmak için birçok girişimde bulunuldu. Şu ana kadar, FinTech şirketlerinin çoğu, geleneksel bankaların sahip oldukları ekonomi gücünden yararlanamayacakları için yalnızca belirli bir işleme (para transferi ya da kredi verme) odaklanmaktadır. Geleneksel bankaların fonları olsa da teknolojileri eskiye dayandığı için yeni teknolojileri özümseme konusunda yeterince çevik olamayacaklar.

Bankera blockchain teknolojisinin sunduğu fırsatlardan faydalanarak ölçekli bir şekilde bankacılıkta devrim yaratmaya çalışmaktadır. Bu, Bankera'nın, alışılmış ve geleneksel bankalarda olduğu gibi, tüm finansal hizmetlerin tek bir noktadan halledilebeceği ve taraf sayısını daha da azaltmak için teknoloji kullandığı ve dolayısıyla son tüketici için bankacılık maliyetini düşürdüğü anlamına geldiği anlamına geliyor. Blokchain teknolojisinin özümsenmesi Bankera'nın kullanıcılarına yeni ve orjinal çözümler sunmasına da imkan vericek.

Servisler

Bankera'nın üç temel hizmeti olacak:

Ödemeler her kullanıcın kişisel IBAN'lı ödeme hesapları, bankamatik kartı, bankalararası ödeme işlemleri ve döviz ticareti de dahil olmak üzere tüm işlemler. Tüm hizmetler, hem alışılagelmiş para birimlerini hem de Bitcoin, Ethereum, DASH, NEM, ERC20 uyumlu altcoinler ve diğer kriptoparaları destekleyecektir. Bankera, uzun vadede, gayri safi yurtiçi hasılaya (GSYİH) bağlı olarak olarak yenilikçi çözümler uygulayacak ya da paranın yerini alacak şekilde hisse senedi ve fonları kullanacak.

Kredi ve mevduat , Bankera'nın ana hizmetlerinin yanında önemli bir rekabet avantajı sağlayacaktır. Sadece birikimlere değil, aynı zamanda mevduatlar da işlem görecektir. Tüm Bankera müşterileri, borçların nakit akışları ile ilgili mülkiyet bilgileri nedeniyle daha yüksek faiz oranlarından yararlanabilecektir, çünkü çoğu kredi, ödeme işlemi çözümü müşterilerine verilecektir.

Yatırım hizmetleri, varlık ticareti fonları, kripto fonları (çeşitli altcoinler ve altcoin portföyleri) gibi düşük maliyetli yatırım ürünlerinin yanı sıra servet yönetimi için danışman çözümlerinden oluşacaktır. Bankera, müşterilerimizin planlarını finanse etmek de dahil olmak üzere yatırım bankacılığı hizmetini de verecektir.

Bankera'nın Statüsü

Bankera hizmete başlayacak ve Bankera'nın dağıttığı madeni paralar Bankera'nın alt yapısını oluşturacaktır.

Bankera, euro bölgesinde (SEPA) ödeme yapabilen ve ödeme alabilen bireysel uluslararası banka hesap numaralarını (IBAN) dağıtmak için gerekli izinlere zaten sahiptir. Bankera ayrıca döviz kurlarını, hızlı ve düşük maliyetli ödeme hesabıyla bağlantılı "Bankera Ödeme Kartı" nı bulunduran rekabetçi döviz kurları sunmaktadır.

SpectroCoin, tüm hizmetleriyle birlikte, ticaret, e-cüzdan, bankamatik kartı ve ödeme hizmeti sağlayıcısı olan Bankera için operasyonel bir yardımcı olacaktır. Şimdiye kadar geliştirilenler, Bankera'nın işletmeye başlaması için ürün görevi görecektir. Bununla birlikte, tamamiyle bir banka olma hedefine ulaşmak için Bankera sermayeye ihtiyaç duyuyor.

İlk Coin Teklifi (ICO)

Bankera vizyonunu gerçekleştirebilmek amacıyla kendi ICO'sunu başlatıyor.

ICO anında, Bankera akıllı sözleşme ve ERC20 protokollü Ethereum blok zincirinde Bankera (BNK) olarak adlandırılan tokenleri yayınlayacak. Her bir tokenin değeri, her hafta token sahibine ödenen komisyon payına bağlıdır

İlk olarak, Bankers simgelerinin işlem gelirlerinin %20'si ethereumla değiştirilecek.

İkinci olarak, tüm ethereumlar Bankera'nın akıllı sözleşmesine gönderilecektir.

Üçüncü olarak, Bankeraya sahip kişilere ethereum dağıtacaktır (yani Bankera sahibi kişiler Bankera  coinlerinin % 1'ine sahip olması durumunda,  tüm gelirden % 1 oranında pay alacaktır.)

Bu Bankera sahiplerinin, referans amacıyla komisyon kazanabileceğini gösterir.

28 Ağustos'ta başlayacak olan ICO'da, piyasaya tüm Bankera'nın %5'ini süreceğiz.

Ekim ayının ortalarında yapacağımız ICO'da tüm tokenlerin %70 'ini piyasaya süreceğiz.

Geri kalan kısım ise çalışanlara ve danışmanlara dağıtılacaktır. Çalışanlara verilecek kısmın içerisinde kampanyalar için dağıtılacak Bankera'larda vardır.

ICO öncesi fiyat 1 € eurro olacaktır ve ICO  anındaki fiyat, ICO öncesi verilen toplam token sayısına bağlıdır.

Kaçırmayın! 28 Ağustos'ta Bankera satın alın! Pre-ICO öncesi için! SpectroCoin.com

TAKIM

Vytautas Karalevicius/CEO
Mantas Mockevicius/CCO
Justas Dobiliauskas/CTO
Craig Grant/İŞ GELİŞTİRME
Egle Eidimtaite/İŞ GELİŞTİRME
Ruta Cizinauskaite/PAZARLAMA
Tse-Hsin Lu/İLETİŞİM

Danışmanlar

Lon Wong/NEM.io Vakfının Kurucusu
Antanas Guoga/Avrupa Parlementosu Üyesi
Eva Kaili/Avrupa Parlementosu Üyesi  
Damon Rasheed/Rate Detective CEO'su
Dr. Eugene Dubossarsky/Veri Bilimcisi
Warren Lush/Halkla İlişkiler Uzmanı
1714952887
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952887
Reply with quote  #2

1714952887
Report to moderator
1714952887
Hero Member
*

Ignore
1714952887
Reply with quote  #2

1714952887
Report to moderator
1714952887
Hero Member
*

Ignore
1714952887
Reply with quote  #2

1714952887
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714952887
Hero Member
*

Ignore
1714952887
Reply with quote  #2

1714952887
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 25, 2017, 09:51:16 AM

Hadi bakalim guzel gibi duruyor ama sahsen icosuna girmem.Ico sonrasi takip edilebilir,gireceklere hayirli olsun.
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 25, 2017, 11:22:47 AM

Başlığı görünce güldüm açıkçası kaçırmayın alın  Smiley pazar da sütyen satan çığırtkanlar geldi aklıma

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 25, 2017, 12:25:59 PM

Başlığı görünce güldüm açıkçası kaçırmayın alın  Smiley pazar da sütyen satan çığırtkanlar geldi aklıma

Emir kuluyuz Cheesy Benimde başlangıçta komiğime gitmişti biraz ama yapacak bir şey yok. Spectrocoin şuanda Bankera'yı eklemiş olarak gözüküyor.

Bakalım söyledikleri şeyler gerçek olacak mı?
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 02:45:48 PM

Çeviri biraz daha erken gelseydi bountyler için  :-\uygun olabilirdi. Ama 3 gün kalmış icoya
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 25, 2017, 08:33:54 PM
Last edit: August 25, 2017, 09:33:56 PM by jednostka

Çeviri biraz daha erken gelseydi bountyler için  :-\uygun olabilirdi. Ama 3 gün kalmış icoya

Bountylerden bu sürede ufakta olsa bir ödül alabilirsiniz hocam. Yani şuan için hala geç değil bana kalırsa bounty'den ödül almak  hala mümkün.

Bankera umarım herkese kazandırır.
jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
August 25, 2017, 10:57:27 PM

bu proje bana bankcoin projesini hatırlattı ve bence coinler ile ilgili banka ve finans projeleri gittikçe artacak. bakalım daha nasıl projeler çıkacak.

kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
August 25, 2017, 11:42:03 PM

Güzel proje . Buna benzer proje çok ama farketmiyor. Bende küçük bir ilçede yaşıyorum 14-15 tane banka var mesela.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 26, 2017, 10:30:43 AM

Güzel proje . Buna benzer proje çok ama farketmiyor. Bende küçük bir ilçede yaşıyorum 14-15 tane banka var mesela.

Bunun iş yapması, ekibin çalışması eminim diğer projeler fark atacaktır.

Spectrocoin'in websitesinde projenin icosuyla ile ilgili alt tarafta fixed bir reklam dönüyor. Umarım hem spectrocoin hem de Bankera fayda görür.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 26, 2017, 12:28:44 PM

Valla ceo'yu falan biraz araştırdım ama pek öyle bilgili bir abi gibi gelmedi. Linkedin de biraz cilalanmış gibi. Bloomberg, Cambridge afilli durmuş ama, Bloomberg de bir ay staj yapmış, Cambridge da ise 10 ay eğitim görmüş; felsefe doktorası var. Danışmanın biri Ap üyesi ama o da dünya poker şampiyonuymuş. Bu projeye şu nedenle girilir diyen arkadaş var ise görüşlerini okumak isterim.  Roll Eyes
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 26, 2017, 12:39:06 PM

Valla ceo'yu falan biraz araştırdım ama pek öyle bilgili bir abi gibi gelmedi. Linkedin de biraz cilalanmış gibi. Bloomberg, Cambridge afilli durmuş ama, Bloomberg de bir ay staj yapmış, Cambridge da ise 10 ay eğitim görmüş; felsefe doktorası var. Danışmanın biri Ap üyesi ama o da dünya poker şampiyonuymuş. Bu projeye şu nedenle girilir diyen arkadaş var ise görüşlerini okumak isterim.  Roll Eyes

Hocam ben yatırımsal olarak takip edeceğim , yüksek bir miktar yatırım yapma taraftarı değilim ancak projeye para çekebilecek potansiyelleri var her ne kadar bilgili gözükmeseler de .

Açıkçası takipte kalıp, yatırım miktarına bakarak devam etmek mantıklı olabilir ancak yinede sizin kararınız.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 26, 2017, 12:51:37 PM
Last edit: August 26, 2017, 01:42:44 PM by ozgr

Güzel bir konsept hazırlamışlar ilgi çekeceğini düşünüyorum duruma göre araştırdıktan sonra girebilirim.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 26, 2017, 01:31:38 PM

Bankera'yı nasıl satın alabileceğinize dair bir video yayınlandı. Yeterince anlaşılabilir ve kaliteli bir video olmuş umarım çalışmalarının devamı da bu şekilde kaliteli olur.

Çok uzatmadan videonun linkini paylaşayım ben: https://www.youtube.com/watch?v=Fa7FxSqgc5k

Telegram kanallarıan katılarak güncellemelerden ve haberlerden önce haberdar olabilirsiniz.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 26, 2017, 09:47:56 PM

Bankera'nın reklamları her yerde, adwords ve facebook reklamlarının yanında burada da güzel bir reklam yapıyorlar. Umarım başarılır bir iş çıkar bu reklamlarla.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 27, 2017, 05:26:43 AM

Felsefe doktorası var birinin ve bir diğeri poker şampiyonu diyorsunuz danışmanlar için daha ne olsun. Bu projeye sırf bu ilgi alanları olan danışmanlar sebebiyle bile girilir. Biraz araştıracağım açıkçası Smiley)
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 27, 2017, 05:45:11 AM

reklamlarinin her yerde olmasi iyi proje oldugu anlamina gelmez. iyi proje zaten fazla reklama ihtiyac duymaz. iyice arastirmadan yorum yapmayin yada yatirim yapmayin derim ben arkadaslar. bazi projeler scam olmasa da para toplamak icin olusturuldugu malum. secerken dikkatli olun derimben bu proje icin olumlu olumsuz yazmayacagim sadece genel olarak iyice bakin derim. tesekkurler ceviri icin

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 27, 2017, 05:58:23 AM

marketing yonunden nedense monethayı takip ediyorlarmış gibi geliyor bana reklam secimleriyle.

danışmanlardan Antanas Guoga/Avrupa Parlementosu Üyesi aka Tony G (tonybet) bu adamı pokerle az biraz ilgilenen herkes tanır.boyle bir projeye advisor olarak nasıl bi katkı yapacagını tam çözemedim. sırf bu adam var diye zaten bu projeye sıcak bakmıyorum. başka advisor olacak kişi mi bulamadılar? yoksa advisor listesi kabarık olsun diyemi sectiler gercekten anlamadım.

jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 08:05:09 AM

reklamlarinin her yerde olmasi iyi proje oldugu anlamina gelmez. iyi proje zaten fazla reklama ihtiyac duymaz. iyice arastirmadan yorum yapmayin yada yatirim yapmayin derim ben arkadaslar. bazi projeler scam olmasa da para toplamak icin olusturuldugu malum. secerken dikkatli olun derimben bu proje icin olumlu olumsuz yazmayacagim sadece genel olarak iyice bakin derim. tesekkurler ceviri icin

Hocam olur mu öyle şey ? Coco-cola iyi bir firma ürünlerini şakır şakır satyıor bilmeyen yok ülke de ama yine de reklam yapıyorlar kötü firma oldukları için mi? Reklamın kötüsü, işe yaramayanı olmaz. Reklam reklamdır.

Bence proje ekibi bir şeyler çıkarabilir ortaya hiç belli olmaz.
Alert guy
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 2

View Profile
August 27, 2017, 09:15:50 AM

Scam Alert:

Bankera.com is a scam by serial scammer VytautasK.

Check Here: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2126829
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 27, 2017, 01:38:43 PM

Scam Alert:

Check Here: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2126829

İşte tamda bundan bahsediyordum. Resmen proje ben scamım diye bağırıyordu, neyseki kimse zarar görmedi.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: