Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:08:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 500bin$'ınız olsaydı bu piyasada ne yapardınız?  (Read 5945 times)
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
October 16, 2017, 08:16:49 AM

Eğer bu işe yatıracak param ve zamanım olsa, ilk olarak bayilikleri açmaya çalışmaz mevcut çok bayili şirketlerle anlaşmaya çalışırdım örneğin kargo şirketleri. Yasal prosedürleri bilmiyorum vergilendirmesi nasıl olur ama kuyumculuktan farklı bişey gibi gelmiyor bana yani yapılacak şey bir anlamda digital kuyumculuk. Tabi bitcoin az bilindiği için çok büyük bir bayilik ağı olup ulaşılabilirliği en kolaya indirmek lazım.

1714972080
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714972080
Reply with quote  #2

1714972080
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 06:53:05 PM

Yeni zelandaya vatandaşlık başvurusu yapıp kendime orada bir ekip kurup ICO yapardım basit bir proje olurdu ama gerçekleşebilecke mantıklı bir şey olurdu. Büyük işlerle siz ilgilenin ben küçük işlerin adamıyım en nihayetinde bunlarla da birileri ilgilenmeli diye düşünüyorum.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 18, 2017, 09:38:58 AM

şu an böyle bir durum olsa doğruca hepsini strat a yatırır 1 sene sonra en az 10 katı parayı cebime koyardıum Smiley
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 12:20:29 PM

çeker yerdim şu piyasada
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 19, 2017, 01:18:25 PM

Valla bütçenin yüzde 80 niyle yavaş yavaş btc toplardım, her alım fırsatını değerledirirdim, ve bunu 1 seneye yayardım. kalan yüzde 20 si hep nakitte tutardım olası fırsatları değernlendirmek için.
nuhank
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 09:58:16 PM

Kesinlikle güneş enerjisi işine girerdim. 4 yılda yatırdığınız para geri çıkıyor. Ayrıca ödeme tutarı yapılan yatırıma göre en azından 30 bin lira aylık ödemesi çıktığı için(aylık). Bankalar önünüze bir kırmızı halı sermedikleri kalıyor.
Enerji işinde çalıştığım için ve şu aralar 3700 projeye onay verildiği için. Anahtar teslim bende bu işi yaptığım için yeterince bilgiye sahibim. Merak edenler için sorularınızı ayrıca cevaplayabilirim.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 30, 2017, 08:46:11 PM

Altcoin cikartirdim. Denizdeki kum kadar coğalıyor anlamadim gitti

erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
October 30, 2017, 10:12:14 PM

SLS amg alırım bide havuzlu lüks yazlık geri kalanıda faize yatırırım yer dururum.

Faize yatırırsanız ana paranızdan yemiş olursunuz hocam ama bunu da belirtmek isterim.Yine de yapacaklarınızı beğendim o kadar param olduktan sonra yatırım yapmaya gerek yok hayatım boyunca yeter mantığı ben de öyleyim açıkcası.  Grin

KoinBey
Member
**

Activity: 69

l'argent est mon étape

View Profile
October 31, 2017, 07:05:58 PM

%70 bitcoin %20 altcoin %10 ico olarak bir dağıtım yapar, altcoin ve ico gelirleriyle elimdeki Bitcoin miktarını arttırırdım.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 01, 2017, 02:55:13 PM

Bu gönderinin paylaşıldığı tarihte 500 bin dolarlık bitcoin alan herkes 750 bin doları olmuş olurdu. 4 sayfada %50, hiç fena değil Smiley
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 03, 2017, 08:23:19 PM

Smiley ne güzel olurdu . beklerdim 4 tl olunca bozardım 2 btc alır ufak ufak Cheesy pokerde yerdim kalanı ile de borsadan kağıt alır akdeniz kaanasına g,ider 1 sene tatil yapartdım sonra foruma devam yerdik o pğarayı
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 04, 2017, 06:24:53 PM

500 bin dollar birçok coinin fiyatını etkileyebilecek bir tutar. bir exchangede bir token belirlenip pumplanıp belli bir karla satılabilir ama en güzeli at btc'ye kafan rahat olsun Smiley
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 07, 2017, 07:47:47 PM

Bitcoin alırdım.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 07, 2017, 08:32:36 PM

Ayvalığa yerleşirdim.

Akşamları gün batarken rakı balık yapardım deniz manzarasında.

Haftanın bir günü nereye parkettim aracımı acaba yerine garajımda hobi olarak yıkardım detaylıca.

Sonra eski bir antika araba alırdım onu adam etmeye çalışırdım e-bay vs gibi sitelerden aldığım parçalar ile.

Küçük bir tekne alırdım balık tutmak ve keyif yapmak için.

2 milyon TL yapıyor neredeyse ve kefenin cebi yok.

Bitcoin / Ethereum / Monero
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 08, 2017, 03:32:22 PM

Ayvalığa yerleşirdim.

Haftanın bir günü nereye parkettim aracımı acaba yerine garajımda hobi olarak yıkardım detaylıca.

Sonra eski bir antika araba alırdım onu adam etmeye çalışırdım e-bay vs gibi sitelerden aldığım parçalar ile.

Hocam emlak fiyatları aldı başını gidiyor dolar olmuş 4 lira, hayallerinizin büyük bir kısmı gerçekleşmez bence bu parayla Smiley bunun yanında hayal gayet güzel, her emeklinin isteyip yapamadığı türden
ibrhmsyt
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 09, 2017, 02:44:32 PM

Hepsini bitcoin'e yatırırdım orda kalsın gelecek için
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 09, 2017, 05:59:34 PM
Last edit: November 09, 2017, 07:16:33 PM by Dogan86

Ayvalığa yerleşirdim.

Hocam emlak fiyatları aldı başını gidiyor dolar olmuş 4 lira, hayallerinizin büyük bir kısmı gerçekleşmez bence bu parayla Smiley bunun yanında hayal gayet güzel, her emeklinin isteyip yapamadığı türden

Malesef haklısınız ama yine de mütevazı bir plan için yeterli en azından benim için Smiley

Bitcoin / Ethereum / Monero
Cenkut
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
November 10, 2017, 04:00:28 PM

500Bin USD ile Madencilik Farm kurup Genesis gibi kontrat satışı yapardım.
Profesyonel bir yatırım ile de uzun vadedeli bir kazanç elde edebilirsiniz.
Sadece madencilik kalmaz Data Center, Cloud gibi alanlara girip riski dağıtabilirsiniz.
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
November 22, 2017, 08:46:26 PM

Bu konuyu açan arkadaş o tarihte tüm parasını btc ye yatırsaydı şu an tam 3 milyon lirası olmuştu, işte kripto paraların gücü bu.  negatif enflasyon buna denir,
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 09:38:17 PM

Paramın yarısıyla altın, diğer yarısıyla (ethereum ve bitcoin satın alırdım) 2019'da da tamamiyle piyasadan çıkış yapardım.. 2019'a kadar en az üçe katlar.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: