Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:32:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Uzun Vade İçin Ripple Almak  (Read 2461 times)
burak_53 (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
August 26, 2017, 10:27:48 AM

Evet arkadaşlar Ripple gelecek için ne kadar yükselir ? Yatırım yapılır mı? Tahminlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
BitcoinTurkiye
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 26, 2017, 11:04:41 AM

Evet arkadaşlar Ripple gelecek için ne kadar yükselir ? Yatırım yapılır mı? Tahminlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uzun vade de bir coin satın almak isteseydim bu sanırım Ripple olmazdı. Zaten piyasaya sürülen miktarı çok fazla ve şuan marketcap iyi bir sıralamada yapsa yapsa 3x yapar. O yüzden daha fazla kar edebileceğiniz geleceği parlak bir coine yatırım yapmak daha mantıklı gözüküyor.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 26, 2017, 11:26:11 AM

Uzun vade yatirim yapacaksaniz ethereum,tezos,waves yatirimi yapin hocam.Ripple gibi hirsizlardan olusan bir coin ile cok para kazanabilirsiniz ve kaybedebilirsiniz.Ama biz milletce biraz garantici oldugumuzdan en guvenli yol rippleden uzak durmaktan gecer.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 27, 2017, 12:01:44 AM

Uzun vade yatirim yapacaksaniz ethereum,tezos,waves yatirimi yapin hocam.Ripple gibi hirsizlardan olusan bir coin ile cok para kazanabilirsiniz ve kaybedebilirsiniz.Ama biz milletce biraz garantici oldugumuzdan en guvenli yol rippleden uzak durmaktan gecer.

Aynen ethereum, tezos, waves 3 coin tavsiyesine de  katılıyorum Ripple gerçek anlamda risktir. Sağı solu belli değil. Az sayıda alınır mı alınır. Uzun vadenizi belirtmemişsiniz bu arada.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
August 27, 2017, 12:39:53 AM

Kısa vadede Ripple almak bile çok riskliyken uzun vadede hiç taşınmaz. Macera arıyorsanız orasını bilemem tabi. Yerinizde olsam hiç bulaşmazdım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
August 27, 2017, 12:54:18 AM

Uzun vadeye gerek yok, bittrexte marketcap en ucuz coinlerden al, 1-2 aya kalmaz 2-3x yapıyor zaten. Çık başka bir shit coine gir, senede 5 defa yapsan 32x☺️ geçenlerde iki saat uyudum kalktığımda myriad coin 58 satoshiden 16k'yı gördü. De biraz şans olacak bu adam olmaz diyorsun çıkıyorsun saat geçmeden uçuyor.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 27, 2017, 05:03:54 AM

Bu Ripple denen coini  kimse tavsiye etmiyor, kimse sevmiyor.  Market capte genelde  ilk üçte. Bankaların gözdesi. Sürekli kendinden bahsettiriyor bir şekilde. Gözden kaçırdığımız bir şey mi var  Shocked  Shocked
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 27, 2017, 05:50:51 AM

günlük-haftalık trade için zaman zaman  uygun ama uzun vade tutmak banada çok riskli geliyor.yanlış anlaşılmasın uzun vadede de para kazanırsınız ama ripple a gelene kadar 10larca uzun vadede cok katlıyacak koin var.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 27, 2017, 07:09:41 AM

Ripple bana kisa surede guzel para kazandirmisti eskiden giriyordum ama sonra dan buradaki sozler yuzune benimde cesaretim kirildi ve bir daha girmedim.Pek saglam ayakkabi degil ripple
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351
Merit: 100

View Profile
August 27, 2017, 08:32:08 AM

Bu Ripple denen coini  kimse tavsiye etmiyor, kimse sevmiyor.  Market capte genelde  ilk üçte. Bankaların gözdesi. Sürekli kendinden bahsettiriyor bir şekilde. Gözden kaçırdığımız bir şey mi var  Shocked  Shocked

Bankaların gözdesi olan Ripple coini değil, Ripple teknolojisi. Ripple coini Ripple teknolojisinde işlem oldukça fee olarak güya burnlenen bir coin...
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 27, 2017, 08:55:58 AM

Ripple 16milyar$ hacimden 7milyar$ kadar erimiş bir coin bana kalırsa 1m$ kadar eriyecek.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 28, 2017, 05:39:24 AM

XRP treni kaçalı çok oluyor. Traderler için halen bir şans var. Lumens ile birlikte arzı yüksek olduğu için borsalarda bot yada otomasyonlar ile dost olan, daima da dost kalacak limanlardan biri. Haricinde bir sepet oluşturma fikrim olmadığı sürece 1 adet bile alıp kenara koymam.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 28, 2017, 06:18:44 AM

aman alıp bekletmeyin bu coini çok ciddi yerlere gelemez.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 28, 2017, 06:22:43 AM

çok yükseldi deniyor. marketcap in hacmine ve ripple ın hacmine bakarak uzun vade yatırım yapabilirsiniz. 6 şar aylık periyotlarda incelerseniz uzun vade yatırımınızı ona göre grafikleştirip tepe ve dip noktalarına göre şekilllendirebilirsiniz.

coininiz bol olsun. Smiley
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 31, 2017, 03:27:24 AM

Bankaların gözdesi olan Ripple coini değil, Ripple teknolojisi. Ripple coini Ripple teknolojisinde işlem oldukça fee olarak güya burnlenen bir coin...

Orası muhakkak hocam Ripple teknolojisi gözde olan . Bu forumdaki arkadaşlar  bahsettiğim şeyin ripplenin kendisi olmadığını  gayette anlamıştır bence.  Anlamayan varsa hala ripplenin bankalarla olan anlaşmalarından ve swift sistemine gözünü dikmesinden bahsediyorum teknolojik altyapıya dayalı  olarak:) Swifte rakip olmaya çalışıyor bu da ciddi bir hamle.  Bu açıdan fikriniz nedir?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: