Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:55:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesap onayı  (Read 4322 times)
mtmitat (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 26, 2017, 12:22:09 PM

Bittrex hesap onayı  nasıl yapılıyor, bir türlü bulamadım bittrexden bitcoin çekeceğim limitinizi doldurdunuz 24 saat sonra tekrar deneyin diyor sürekli btc çekebilmek için hesap onaylatmam lazımmış.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 26, 2017, 12:58:43 PM

bittrex 2fa açtığınız zaman limit yükseliyor ama yedeklemeyi unutmayın telefon bozulur çalınır kaybolur başıma geldi  Smiley
mtmitat (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 26, 2017, 01:08:43 PM

bittrex 2fa açtığınız zaman limit yükseliyor ama yedeklemeyi unutmayın telefon bozulur çalınır kaybolur başıma geldi  Smiley

2fa açık zaten uzun bir süredir, ona rağmen olmadı hocam, bu arada  yedeklemeyi nasıl yapacağım ?
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
August 26, 2017, 06:06:20 PM

Bittrex hesap onayı  nasıl yapılıyor, bir türlü bulamadım bittrexden bitcoin çekeceğim limitinizi doldurdunuz 24 saat sonra tekrar deneyin diyor sürekli btc çekebilmek için hesap onaylatmam lazımmış.

Hesap onayı Ayarlar/Settings bölümünde.

https://bittrex.com/Manage#sectionBasicVerification              Temel bilgiler giriş sayfası.
https://bittrex.com/Manage#sectionPhoneVerification             Telefon kaydı (ileride hesap kurtarmada gerekebilir).

ve
https://bittrex.com/Manage#sectionEnhancedVerification       Kimlik ve adres kaydı, Hesap Onayı!

Tips for successful verification:
Take a fresh selfie, ensure nothing is blocking a full view of your face
Do not use the same image from your identification documents
Do not use a professional profile picture
Do not manipulate the image of your identification in anyway. This includes adding watermarks or blacking out certain information
Do not crop the image of your ID such that any portion of the ID is removed including edges
btclife01
Sr. Member

View Profile
August 26, 2017, 06:11:23 PM

bittrex 2fa açtığınız zaman limit yükseliyor ama yedeklemeyi unutmayın telefon bozulur çalınır kaybolur başıma geldi  Smiley

2fa açık zaten uzun bir süredir, ona rağmen olmadı hocam, bu arada  yedeklemeyi nasıl yapacağım ?

2FA kayıt sayfasının(QR kodun olduğu sayfa) fotografını çek/sayfayı yazdır/kurtarma kodunu not et ve Gandalfın da istediği gibi; "Keep it Secret, and Safe".
TyfrTR
Sr. Member

Activity: 312
Merit: 272

View Profile
August 29, 2017, 02:56:33 PM

Bittrex'de 0.02 btc gibi küçük bir meblağım var. Enhanced (kimlik, adres onayı) dışındaki diğer verify yöntemlerini bir türlü yapamadım. Telefon onayı için sms geliyor ama sms ile gelen kodu yazacak bir bölüm çıkmıyor. 2FA açık olduğu halde günlük çekebileceğim BTC tutarı 0 olarak gözüküyor. Support'tan ticket falan açtım 3-4 gündür bekliyorum cevap yok. Otomatik cevap botu bir şeyler yazıp gönderiyor. 0.02 btc için de kimlik bilgilerini elin gavuru ile paylaşmak istemiyorum. Sanırım üzerine bir bardak su içip, unutup gideceğim.
heropzy
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 04:55:42 PM

Bittrex'de 0.02 btc gibi küçük bir meblağım var. Enhanced (kimlik, adres onayı) dışındaki diğer verify yöntemlerini bir türlü yapamadım. Telefon onayı için sms geliyor ama sms ile gelen kodu yazacak bir bölüm çıkmıyor. 2FA açık olduğu halde günlük çekebileceğim BTC tutarı 0 olarak gözüküyor. Support'tan ticket falan açtım 3-4 gündür bekliyorum cevap yok. Otomatik cevap botu bir şeyler yazıp gönderiyor. 0.02 btc için de kimlik bilgilerini elin gavuru ile paylaşmak istemiyorum. Sanırım üzerine bir bardak su içip, unutup gideceğim.

Hocam illa su içmek istiorsanız hesap bilgilerini bana verin ben kendi kimliğimi gönderirim onlara Smiley

Sizede paranın yarısını veririm eğer uygunsa Cheesy
btclife01
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 07:22:05 PM

Hesabına ulaşamayabilir veya başka türlü bir sorunla karşılaşabilirsin!!! Riskler sana ait olmak üzere!!!
İstersen 2FA yı kapatıp yeniden açmayı dene belki bu sayede 0.02BTC çekebilecek limite ulaşabilirsin.

Kimlik doğrulama yapılmaya çalışıldığında eğer başarısız olunursa limit 0 a indiriliyor, anlayabildiğim kadarıyla.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 29, 2017, 08:17:42 PM

Bunun onayı herkes için farklı mı anlamadım Smiley ben bi isim adres tel girdim 2fa açtım 1700 küsür btc limit açtılar başka kimlik resmi falan istemediler.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
August 29, 2017, 09:19:40 PM

2FA yedek işini nasıl yapıyoruz arkadaşlar ?
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
August 30, 2017, 02:54:57 PM

Bende bugun onay islemlerini yaptim. 10 dk surmedi. Kimlik yukluyosunuz. Ayrica bir de kendi fotografinizi. Kisisel bilgilerinizi de girdiniz mi tamam. Super is. Hic ugrastirmadi.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 03, 2017, 01:35:06 PM

ne bittrex ne poloniex hiçbirinde doğrulanmış hesabım yok, günlük limitler yetiyor. imkanım olsa türk borsalara da kimlik bilgilerimi göndermezdim de mecburen göndermek zorunda kaldık.
vanillalatte
Member
**

Activity: 105

View Profile
October 19, 2017, 03:22:28 PM

Kimlik bilgilerim doğru olmasına rağmen hesabım onaylanmadı, "There was an error processing your documents, Please reload the page and submit your documents again. Sorry for the inconvenience." diye uyarı mesajı alıyorum. Aynı durumu yaşayan ve çözüme ulaşan var mı
galaxy3
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 04:23:52 PM

Gönderdiginiz belgelerin çözünürlüğünde sorun olmuş olabilir. Kontrol edip tekrar gönderin isterseniz. Ben de bu şekilde bir sorun yaşamıştım.
ekrem_tr
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
October 21, 2017, 08:22:22 AM

2fa yedeklemeyi nasıl yapıyoruz arkadaşlar..?
Behcet
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 25, 2017, 07:53:50 AM

Telefon bilgilerimi nereye gireceğimi bulamadım. Sadece adres bilgilerimi istedi, telefon istemedi Sad
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
October 25, 2017, 09:13:47 PM

2fa yedeklemeyi nasıl yapıyoruz arkadaşlar..?
Eğer 16 haneli şifreyi kaydetmediyseniz 2fa yı ital edip tekrar aktive ederek verdiği şifreyi not ediniz. Bol kazançlar
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 26, 2017, 06:45:02 AM

gelişmiş kimlik doğrulama yapmaya çalıştım. Önce evrakları gönderdim kabul edilmedi dedi 1-2 gün sonra baktığımda düzelmişti.
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
October 26, 2017, 10:22:59 AM

bende deniyorum ama bir turlu beceremedim bu onay isini.
lordarryn
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
October 30, 2017, 03:40:56 PM

Arkadaşlar ben başvurdum.Soyadımı büyük herfle yazmışım İ içeriyor isim eşleşmedi dedi.Soyadımı değiştiremiyorum.

Basic Veriticficationda bu yazıyor
------------
 WARNING ABOUT DEPOSITS
Unverified accounts cannot withdraw from Bittrex. Please see this link for more information.

Basic Information
  NO PUBLIC RECORD MATCH
We could not match your information to our public record providers. To complete the verification process, you must apply for an enhanced account.
---------------

Enchanced Veriticficationda bu yazıyor...
-----------
Enhanced Accounts may withdraw greater than 100 BTC or equivalent per day.
 Name Mismatch
We have failed to automatically process your documents due to your name from your basic application not matching what is found on your document. They will need to be manually reviewed. Please contact our support desk. Manual review typically takes 7 days but could be longer based on demand.

Tips for successful verification:
Take a fresh selfie, ensure nothing is blocking a full view of your face
Do not use the same image from your identification documents
Do not use a professional profile picture
Do not manipulate the image of your identification in anyway. This includes adding watermarks or blacking out certain information
Do not crop the image of your ID such that any portion of the ID is removed including edges

Ne yapmalıyım şuan arkadaşlar?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: