Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:09:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Müzik Platformu Viberate'in ICO su hakkında  (Read 542 times)
gokhan17 (OP)
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
August 26, 2017, 04:38:34 PM

Merhaba viberate ico su hakkında düşünceleriniz neler, yatırım yapmaya değermi dersiniz ?
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
August 26, 2017, 04:48:59 PM

Böyle konu açarken konu'nun ve ico'nun linkini eklerseniz iyi olur.
Diğer türlü arayıp bulmak gerekiyor.
gokhan17 (OP)
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
August 26, 2017, 05:48:39 PM

ico linki : https://www.viberate.io/
web sayfası : https://www.viberate.com/
haber : http://coin-turk.com/canli-muzik-platformu-viberatein-icosu-yaklasiyor
BitcoinTurkiye
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 26, 2017, 08:14:38 PM

Hocam böyle projeler tutmuyor ya ancak yinede ufak bir miktar yatırım yapmak kimsenin zararına olmayacaktır diye düşünüyorum.

Hele hele bu müzikmiş, filmmiş vesaire multi medya projeleri dev projeler yüzünden zaten imkansıza yakın.
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351
Merit: 100

View Profile
August 26, 2017, 09:00:32 PM

2 hafta önce ethtrader'da gördüm. Açıkçası topluluk tarafından pek ilgi görmediği için dikkatimi çekmedi. Siteleri de basit geldi. Bu alanda çalışan ürünü olan Opus gibi bir proje var sonuçta.
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 27, 2017, 05:58:38 AM

Muzik projelerine ihtiyac var fazla alternatifi yok elbette hepsi populer olmayacak aralarindan iyi olan yada olanlar siyrilacak. bu proje ilk 48 saat icin yuzde 12 bonus vermis bence dusuk bir oran. detayli olarak bakamadim ama unlu birkac sarkici da koymuslar sitelerine. biraz daha detayli arastirmak lazim ama ben bu kadar baktim

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 27, 2017, 06:51:03 AM

Muzik projeleri nasil tutmuyor opus 6 milyonu devirdi ondan once voise vardi oda guzel para topladi ve borsada cok degerlendi.Yani neye gore tutmuyor diyorsunuz sasiriyorum
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 28, 2017, 05:44:19 AM

Muzik projeleri nasil tutmuyor opus 6 milyonu devirdi ondan once voise vardi oda guzel para topladi ve borsada cok degerlendi.Yani neye gore tutmuyor diyorsunuz sasiriyorum

Voise ve Opus'dan sonra bunun da tutmasını düşünmek biraz iyimsercilik olmuyor mu ? Müzik ile ilgili kaç tane daha ico çıkmasını bekliyoruz ?
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
August 28, 2017, 06:13:30 AM

Voise ve Opus'dan sonra bunun da tutmasını düşünmek biraz iyimsercilik olmuyor mu ? Müzik ile ilgili kaç tane daha ico çıkmasını bekliyoruz ?
hocam aynı proje olması tutmaması anlamına gelmiyor ki. bu rekabeti daha da artırırı bence hepsi bu sektörde tutunmak istiyorsa kendini yenilemek zorunda olacak bu da fiyatını yukarı taşır. kart projeleri, kumar ile ilgili projeler, borsalar,  gibi bir çok var olan proje var ama her geçen gün bir yenisi ekleniyor.
bence diğerlerinden farklı illaki bir avantajını ön plana çıkaracaktır. bence küçük bir yatırım denenebilir.

coininiz bol olsun.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 28, 2017, 08:03:57 AM

Hocam ne alakası var kredi kartları / debit kart projeleri tutmuyor mu acaba
ethereum / tezos / ark gibi kendi zincirini yapan projeler tutmuyor demek gibi birşey
ne kadar birbirinin aynı olsada biri başarılı olduğunda diğerinin olmaması diye birşey yok.
O çok güvenilen monetha da o zaman kopya bir proje açın bakın ondan önce çıkan aynı icolar var en basiti etheriya var

Pages: [1]
  Print  

Jump to: