Bitcoin Forum
June 24, 2024, 01:24:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Acil Pump lazım.  (Read 2626 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 27, 2017, 04:30:23 PM

hocam xvg başlığı altında yazdım xvg'nin fiyatın artacağını öğlen.Şu an yüzde 65 artmış.Takip edenler umarım yatırım yapmıştır.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 27, 2017, 05:11:15 PM

bu tarz tavsiyeler kazandırırmı bilemem bence başkasını değil kendi bildiğğiniz izlediğiniz içinize yatan ne ise ona yatırım yapın

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Ferhan (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 27, 2017, 05:39:48 PM

hocam xvg başlığı altında yazdım xvg'nin fiyatın artacağını öğlen.Şu an yüzde 65 artmış.Takip edenler umarım yatırım yapmıştır.
Teşekkür ederim.
83'ten girdim. 200 görür geldi. Bakalım ne olcak.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 05:50:53 PM

Teşekkür ederim.
83'ten girdim. 200 görür geldi. Bakalım ne olcak.

Yüksekten girmişsin hocam öğlen yorumları okusaydın keşke 68'den 3-4 saat önce girmiştim.Güzel fiyattı.XVG'ye göre 83 aslında yüksek bir fiyat değil.280 fiyatları görmüş bir coin.Bu seviyeleri gelmesi biraz zaman alır.Uzun vadede kazandıracak bir coin.Kısa vadede 100-150 arası gidip gelir.Piyasa düzelirse ilk artacak coinlerin arasında.Ekibi ve topluluğu güzel çalışıyor.Ben uzun vade tutmayı düşünüyorum.Hafif bir düşme yapsa da yoluna devam edecektir.İki ileri bir geri olur.Kar satışları bayağı geldi.80-85 arası direnç oluşturursa güzel seviyelere gelir.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 27, 2017, 05:54:07 PM

Acil değilse bir kaç pump var ama acilse şuan yok ya malesef Smiley Kaybetmeden kazanamazsın burada herkes kaybetti herkes kaybettiğinden ders çıkardı bunu sizde bir ders olarak alın ki kaybede kaybede kazanmayı öğrenin. Okuyun araştırın ona istinaden yatırımınızı yapın. Forumda vakit geçirdiğinizde pump ihtimali olan başlıkların açıldığını bazılarının gerçekten doğru tespit yaptığını ve pump olduğunu bazılarının da fos olduğunu zamanla anlarsınız. Başlık biraz alay konusu olmuş ama bence kendinizle alay ettirmeden güzel tespitler yapabilirsiniz. Acele etmemek lazım sabır bu işin temel taşı.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 06:05:37 PM

Acil değilse bir kaç pump var ama acilse şuan yok ya malesef Smiley Kaybetmeden kazanamazsın burada herkes kaybetti herkes kaybettiğinden ders çıkardı bunu sizde bir ders olarak alın ki kaybede kaybede kazanmayı öğrenin. Okuyun araştırın ona istinaden yatırımınızı yapın. Forumda vakit geçirdiğinizde pump ihtimali olan başlıkların açıldığını bazılarının gerçekten doğru tespit yaptığını ve pump olduğunu bazılarının da fos olduğunu zamanla anlarsınız. Başlık biraz alay konusu olmuş ama bence kendinizle alay ettirmeden güzel tespitler yapabilirsiniz. Acele etmemek lazım sabır bu işin temel taşı.
Pump herkese lazım Smiley Pump'dan ziyade yatırım yaptığınız coini incelerseniz ve onu düşükten alıp beklerseniz ancak kazanırsınız.Rastgele Pump'la yükselmiş bir coine girmek dump'da paranızın yarısını götürebilir.O yüzen sağlam bir coine girip beklemek ve hedefinizi belirlemek lazım.Düşse bile sıkıntı yapmayacağınız sağlam bir coin olmalı.Yoksa insan stresten terler dökebilir.

onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 27, 2017, 06:18:52 PM

Acil banko kupon lazım kira gecikti diyenler gibi olmuş  Smiley
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 27, 2017, 06:27:55 PM

Pump herkese lazım Smiley Pump'dan ziyade yatırım yaptığınız coini incelerseniz ve onu düşükten alıp beklerseniz ancak kazanırsınız.Rastgele Pump'la yükselmiş bir coine girmek dump'da paranızın yarısını götürebilir.O yüzen sağlam bir coine girip beklemek ve hedefinizi belirlemek lazım.Düşse bile sıkıntı yapmayacağınız sağlam bir coin olmalı.Yoksa insan stresten terler dökebilir.

Hocam acemi olduğum ilk dönemlerde digibyte pump muhabbetleri dönüyordu hatta banka haberleri falan derken güzel spekülasyon yaptılar. Herneyse girdik güzel kazandım 2x falan yaptı sattım tekrar yüksekten girdim derken elimize vermeye bir başladılar tepe noktasında aldığım coin elimde patladı 2x karda gitti ana parama kadar zarar yazdı. Yavaş yavaş zamanla anladım ki bu iş birilerinin lafıyla değil kendi tecrübenle oluyor. Biz ne kadar söylesekte insanoğlu böyledir hata yapacak ki doğruyu bulsun Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 06:38:36 PM

Hocam acemi olduğum ilk dönemlerde digibyte pump muhabbetleri dönüyordu hatta banka haberleri falan derken güzel spekülasyon yaptılar. Herneyse girdik güzel kazandım 2x falan yaptı sattım tekrar yüksekten girdim derken elimize vermeye bir başladılar tepe noktasında aldığım coin elimde patladı 2x karda gitti ana parama kadar zarar yazdı. Yavaş yavaş zamanla anladım ki bu iş birilerinin lafıyla değil kendi tecrübenle oluyor. Biz ne kadar söylesekte insanoğlu böyledir hata yapacak ki doğruyu bulsun Smiley
evet hocam aynen.tecrübe parayla alınabilecek birşey değil.Para kaybede kaybede öğreneceğimiz birşey olmuş burada Smiley...Mesela bu hafta ripple'nin yaptıkları.Ben yüzde 80 karla çıktım.Arkadaşları da uyardım haber açıklanmadan 2 saat önce çıkın diyerek.Haber fos çıktı ve şu an eski seviyesine az kaldı.4000 civarına düşerse ufak bir miktar alıp atacağım stoğa.Bunlar arasıra böyle uçuruyorlar o zaman elden çıkarırız.Herkese bol kazançlar  Smiley
Ferhan (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 27, 2017, 07:57:50 PM

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi yavaş yavaş acemiliğimizi atacağız. Herkese bol kazanç.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
August 27, 2017, 08:00:27 PM

Boyle saglam ongoruye sahip adam bulsam maasa baglardim heralde Smiley kimse net bilgi veremez. Kendi basinin caresine bakman lazim bu konuda
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 27, 2017, 08:02:18 PM

Bayram pumpı var mı? Bayramda bir ton masraf yapacağız. Bu masraflar için de bayram kredisi gibi bayram pumpı lazım Cheesy
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
August 27, 2017, 08:13:17 PM

Forumun amaci bilgilendirmek demis bir arkadas bilerek mesajini alintilamadim amacim tartisma yaratmak degil ama lutfen su konuya bir bakin insanlar havadan para gelen yer olarak kriptoyu gorurlerse zarar edenler yuzunden kotu bir itibar kalir kripto paralarda bunuda goz ardi etmeyin suan hersey gulluk gulistanlik ama piyasaya para girisi durdugu Zaman hersey bukadar guzel olmayacak..

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 27, 2017, 08:32:55 PM

Hangi coinin pump yapacağını bilsek buralarda pek takılmazdım herhalde. Siz şu coin çakılacak dersiniz balinaların o coine yatırım yapacağı tutar.

yobit.net is banned from signatures
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 27, 2017, 09:06:51 PM

Altlar pumpla iyi kazandırıyor evet ancak bence bir ICO ya girmek net daha risksiz degil mi? Monethaya girmeyi düşünüyorum bende çok iyi öngöremiyorsanız borsayı. MONETHA yı tavsiye ederim
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 27, 2017, 09:56:24 PM

Pumpu yemiş ve düşmüş iyi bir coin seçmek lazım sabırla beklemek lazım. Hedefi iyi belirlemeden pumpta girilen bir coin kaybettirir. Zarardan başlangıçta dönmekte iyi bir kardır. Parayı ağaçtan toplamıyoruz.Aceleye gerek yok.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
August 27, 2017, 10:58:57 PM

Kimse bu şekilde bir fayda sağlayamaz ki sana. Altcoin risktir ve bu riski kendin göze almalısın.. Umarım istediğin faydayı saplıyacak bir altcoin bulabilirsin.
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
August 27, 2017, 11:37:29 PM

Şimdi X coin al derim düşer bana sallarsın. Y coini alma derim yükselir senin yüzünden almadım diye beni suçlarsın. (Hepsi geçmişte bu forumda yaşandı)
En iyisi kendi kararını kendin vermen ama bu piyasada "acil" bir yükseliş yakalamanın çok zor olduğunu söylemeliyim.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 27, 2017, 11:52:47 PM

Millet  mesaj atanı adeta bogacak olcude tahkircilik moduna girdi. Allah sonumuzu hayretsin. Hosgoruden zerre yok. Baslıgı acan arkadasa; altcoinler bence aman aman bir yükselme moduna girmis degil henüz. Bitcoin ether hareketini bitirmedende sıra altlara gelmiyecektir silsile usulüne göre yukselmeler oluyor benim gözlemledigim.  Pump arayısı büyük zararlarla sonuclanır genelde hocam. Seytana uyma sen yatırımcı olmaya calıs  ERC20 uyumlu tokenlar benim sahsi gözdem. Özellikle 40-50k etherden fazla yatırım almamıs projelerde güzel yükselişler gelişti.
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 28, 2017, 01:44:17 AM

Pump olayı riskli girme demiş bi çok arkadaş.

Ben sana farklı bişey söylüycem.

Kendi teknik analiz konusunda geliştir. Önce kendine yatırım yap. Sonra coinlere...

Bu pump'lar durduk yere olmuyo.

Tamam bazıları grafikle alakasız şekilde bi haber çıkıyo şişiriyolar fiyatı ama çoğu, grafik okumayı bilene ben geliyorum diyerek geliyo.

Bu pumplarda paranın dibine vuran adamlarda senin benim gibi insan. Peki senden farkı ne bu adamların. Grafik okumayı biliyorlar.

Nekadar risk alacaklarını ve pumplarda nerede çıkacaklarını biliyorlar, ve hatta ilk pumpdan sonra fiyatın nereye kadar düşeceğini az çok bilip tepeden satıyorlar.

Fiyat yarı yarıya düştüğünde tekrar alıyorlar ve tepe noktasında tekrar satıyorlar.

Yani 1 pump dalgasında 1.5 bazen 2 pump dalgası kadar kazanıyorlar.

Bugün birsürü güzel pump oldu. Ben ikisini yakalayabildim sadece. Hala geliştiriyorum kendimi. Birinide göz göre göre kaçırdım.

Yalnız kendini hazır hissetmeden bu pump olaylarına girmeye kalkarsan arkadaşların dedikleri gibi yazık olur hem parana hem psikolojine.

Özetlemek gerekirse. Dediğim gibi...

Kendi teknik analiz konusunda geliştir. Önce kendine yatırım yap. Sonra coinlere...

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: