Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:18:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 20660 times)
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 02, 2017, 08:16:35 AM
 #21

Ale stake'ować airdrop, to przyznasz, że nie jest zbytnio uczciwe.
12.5mln z 18mln, powiedzmy, że jeszcze część rozda, czyli 2-4 mln i tak dostanie, min. ok. 10% supply.
Dla mnie ok, nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś lubi shillować, po forum i pisać posty (no bo głównie o to chodzi w tej kampanii sygnaturowej, po co minimalny wymóg postów?), to spoko zawsze można dorobić jakąś kasę.
Ale dopóki dev nie puści swojego worka z premine'm dopóki obrót i handel pewnie będzie trzymany na tych poziomach, bądź może wyższych, bo reszta nie opuszcza portfela.
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 03, 2017, 09:02:04 AM
 #22

W końcu to Dev. Co w tym złego. Zaradny gość. Wink Każdy ma swój cel. My mamy darmowe monetki, za które nie oszukujmy sie jest sporo kasy za tygodniówkę, a Dev ma kasiwo na promocję inne wydatki. Strony zadarmo nie zrobi, serwery też za free nie chcą działać. Każdy detal w portfelu kosztuje czas i kasiwo... Poczekamy zobaczymy. Jak na moje project pierwsza klasa i dystrybucja na wysokim poziomie z wysoką nagrodą za postowanie. Czy 10 postów to dużo?! można to zrobić w kilka chwil. Dobry temat i posty się zbierają.

Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 03, 2017, 09:08:55 AM
 #23

Ja tam wolę projekty, które są zdecentralizowane, i nie upadną gdy główny deweloper, odejdzie, czy sprzeda swój premine.
Może jestem purystą i idealistą, ale nieliczne ICO na mnie wywarły wrażenie, a większość uważam za wydmuszki, tylko aby zebrać kasę i napompować dany token.
W pewnym względzie tutaj wygląda to trochę podobnie, chociaż jest zorganizowane inną metodą (już nie raz takie krypto było na BCT, i pewnie nie ostatni).
Jestem ciekaw jaki cel sobie obrał dev, czy też nie zescami, po jakimś czasie, jak już uzna, że wystarczają ilość BTC ma w onionach, i można je zacząć opychać.

Gdy uczestniczę w jakimś projekcie, nie robię to głównie dla celów zarobkowych (jak 95-99% tutaj ludzi), ale dlatego, że wierzę, że dany projekt miał swój cel i miejsce
w tym ekosystemie i powinien być rozwijany, a jak później idzie za tym też wartość materialna - to dobrze, w końcu w każdym innowacyjnym projekcie jest jakaś wartość, którą można wycenić,
jeśli dany projekt wypali, i pokazuję, że dany mechanizm działa i funkcjonuję poprawnie.
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 03, 2017, 10:26:55 AM
 #24

Każdy woli co lubi, lub odwrotnie Smiley
Dużą zaletą ONION jest wsparcie TOR. Dostajesz IP z Darknetu. Totalnie inne niż w każdej innej krypto. Komputer wspierający sieć jest totalnie niewidzialny.
Wiadomo, że są rózne projecty. Dużą rolę odgrywa również społeczność. DeepOnion ma już sporą liczbę zainteresowanych. I przez kampanię na BCT jest wciąż na pierwszych stronach. A teraz we wrześniu rusza Tweeter i Facebook campain. I wiele innych...
Każdy projekt robiony jest by zarobić kasiwo. Jaki by nie był. Ma działać jak powinien i przynieść profit inwestorom. Inaczej jeden projekt by wystarczył Smiley

Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 03, 2017, 10:56:45 AM
 #25

Nie, nie każdy. Tym się różnimy. Inaczej cała idea open-source, GNU, byłaby bezsensu, bo każdy by chciał trzepać kasę. Nie istniałby Linux, nie istniało by całe mnóstwo wspaniałych projektów, które są tworzone przez zapalonych i kreatywnych ludzi. Duża część oprogramowania nie miałaby prawa istnieć, bo nie jest oparta o monetyzacje, giełdy, czy sprzedaż/reklamy, co najwyżej mają fundację non-profit, która zbiera pieniądze, ale tylko po to, aby dalej kontynuować działalność. BTC i alty, projekty oparte o blockchain'y to tylko niewielki % (powiedziałbym do niedawna wręcz promil), projektów open-source na świecie, i chyba jako jedyna z "branży" gdzie wszyscy liczą automatycznie zyski (a przynajmniej duża część) - jednak nasilenie tego stało się dopiero w tym roku.
Pomagam projektom blockchainowym, które nawet nie są na żadnym rynku, a które mają ciekawe idee. Robiłem przed tym inne projekty, chociaż nie mam wiedzy programistycznej, jako takiej, ale wiem z jakich narzędzi korzystać, i co można poprawić, więc niektóre rzeczy usprawniałem, przyspieszałem, bez profitu, nic nie dostałem. Ale cieszyło mnie to, społeczność, która dzięki temu miała, pożytek z mojego projektu, modyfikacji, czegokolwiek.
A wy niestety tylko shillujecie, po forach o swoich cebulach (akurat ciekawe, bo w języku polskim, ma to swoje znaczenie).

Każdy liczy profit, i opycha na max pompie, zapominając w sumie, po co to istnieje, można by powiedzieć "be rich quick scheme". To tylko takie luźne przemyślenia, nt. co się aktualnie dzieję wokół tej sfery (oprócz tego, że powstaje, też wiele ciekawych projektów, i zaczęło się angażować wiele ludzi, i tworzą oni, coś wartościowego, i będące czymś innym o kolejnego typowego ICO, air-drop'a, czy innej dystrybucji), mimo wszystko uważam nadal POW, jako jedyną jakkolwiek uczciwą formę dystrybucji (solo-mining, przedewszystkim, w poolach zaczyna się centralizacja).
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 03, 2017, 11:10:46 AM
 #26

Cóż każdy z Nas ma swój punkt widzenia i żaden go nie zmieni. Również udzielam się w różnych projektach (tym razem Cebulkowemu) Choćby promocją poprzez kolejny post, logo campain... Idea pomocy nawet tym projektom bez exchange jest jedna: jak się ziści dany projekt exchange się znajdzie. Sukces oznacza jedno. "Money makes money" Smiley

Dzięki za wypowiedzi Smiley W ten sposób mam już tygodniowe zapotrzebowanie na ONION posting Smiley

Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 03, 2017, 11:56:27 AM
 #27

Nie mam tego za złe, tylko bierzecie przewagę nad rynkiem, aby to wykorzystać, całkiem przemyślane.
Ogólnie idea premining'u się u mnie kłóci, jako niewiarygodna i powodująca dysproporcje dystrybucja, zostawiając wszystko w rękach jednej osoby/podmiotu, co jest sprzeczne z ideą decentralizacji, czyli premining =/= idea kryptowalut (bo chodzi, o uczciwą rolę dystrybucji, i autentyczne zaangażowanie społeczności w projekt, a nie scentralizowany team, który przechowuje dużą liczbę czegokolwiek i dużą liczbę marketingowców). Centralizacja = single point of failure =/= decentralizacja, które jest główną rolą kryptowalut/tokenów.

Cóż, zobaczymy czy 'obietnica' teamu, będzie spełniona, i czy się nie pozbędą tokenów wcześniej.
Poza tym - krypto bazującą na anonimowości jest już całkiem dużo - zaczynając od Monero, przez Dasha, Zcash, PIVX, Zcoin, ZEN, ZCL, HUSH, Verge (też używa TORa), nie wspominając o innych semi-aktywnych, których część transmituje sieć przez TORa. Ogólnie jest tego za dużo już, dodawanie kolejnej, która nie rozwiązują wszystkich problemów innych problemów (nie posiada protokółu Zerocoin, więc w sumie nie jest anonimowa, w jakim stopniu chcę być zintegrowana z szarym/czarnym rynkiem - bo to chyba głównie po to, targetowane są te wszystkie krypto).
sud
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 301



View Profile
September 06, 2017, 08:04:22 PM
 #28

@muf18 pełna zgoda, bardzo podoba mi się to co napisałeś. Też raczej szukam ICO z teamem pełnym zapału do pracy nad projektem a nie liczącym kasę. Odnośnie DeepOnion to premine który robi stake od razu pachnie scamem. Nawet jeśliby rozdawali po 10 tysi tygodniowo to ja się trzymam z daleka. Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas.
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 06, 2017, 08:56:21 PM
 #29

@muf18 pełna zgoda, bardzo podoba mi się to co napisałeś. Też raczej szukam ICO z teamem pełnym zapału do pracy nad projektem a nie liczącym kasę. Odnośnie DeepOnion to premine który robi stake od razu pachnie scamem. Nawet jeśliby rozdawali po 10 tysi tygodniowo to ja się trzymam z daleka. Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas.

Skąd takie informacje o stakowaniu preminu przez Deva?!
Jakoś nigdzie nie znalazłem takiej informacji.
Każdy woli to co lubi. Nie lubisz  - ok. Twój wybór. Więc w czym problem?!

" Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas" A zastanawiałeś się kolego dlaczego takie są zasady? Hm... coś jakby inwestycja długo terminowa... hm...

A ICO jakie mają zasady? Kupujesz ICO i co? Sprzadajesz od razu? hehehe

Airdroped coins są za darmo. No za 10 postów tygodniowo. Ale Polak to maruda i dalej mu źle. Pomarudzmy. Jaki scam jest w rozdawaniu monet?! Filozoficzne podejscie macie panowie.

Miłego wieczoru Smiley

Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 06, 2017, 09:04:13 PM
Last edit: September 06, 2017, 09:16:48 PM by muf18
 #30

Blokujesz wolumen na giełdach, aby sztucznie pompować cenę. Jak to się nie skończy jak Torcoin, to się zdziwię. I tak są info, że dev stake'uje monety na bitcointalk. Dla mnie scentralizowany projekt, wokół, którego się skupiła toksyczna społeczność "to the moon", nic nie wnosząca do krypto, oprócz shillowania po całym tym forum, a niedługo pewnie się rozleją na 4chana i wszędzie gdzie się da.
Ktos dał taką ankietę i już ją przejęli fanatycy cebul
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2156533.0;viewResults

Też nie jestem za ICO ogólnie, chyba, że jest naprawdę ciekawy projekt z ciekawymi ludźmi, ale teraz większość wydaję się skokiem na kasę, byleby wpuścić na giełdę i "to the moon". Sory, nie wyrzucam kasy w coś takiego. Równie dobrze mógłbym kupić Useless ETH Token.

A jak już co do społecznościowych coinów anonimowych to wolałbym HUSHa (oprócz tego, że aktywnie działam w Slimcoin'ie, ale ma on inny cel), wygląda na dużo bardziej odpowiedzialny team i posiada dojrzalszą społeczność, bo jakoś nie wykrzykują tam wszędzie "to the moon". To było śmieszne przy DOGE'u, ale teraz to jest dla mnie żałosne. Tak i nie chcę uczestniczyć w rozdawaniu darmowej "kasy", bo nie wspieram takich projektów, gdzie wartość tworzona jest głównie z shillowania po forach. Można mieć odpowiedzialną społeczność i dojrzałą i uświadamiać, a nie przejmujemy wątki na Bitcointalk i piszemy o cebulach.
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 06, 2017, 09:25:04 PM
 #31

A te info są jakoś potwierdzone? Jakiś adres portfela gdzie Dev team przetrzymuje i stakeuje cały premine? Jeżeli nikt tego nie widział to takie info to zwykła spekulacja. Sytuacja ze wsi. Plotka.

To że społeczność krzyczy to the moon to nie znaczy że od razu jest niedojrzała. Może przypuszczają sukces inwestycyjny jeśli kupują ONION na giełdzie.
Ci którzy chcą sie nahapać w tydzień zbili cena sprzedając swój airdrop, co ich automatycznie wyklucza z kolejnych 32 tygodni dystrybucji. A więc cierpliwości. Ja mam pełen worek.
Onionki osiągnęły dolną granicę na wykresie i zaczynamy drogę w górnym kierunku. Czyli jak? to the moon:)
 


Nic
sud
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 301



View Profile
September 06, 2017, 09:27:04 PM
 #32

@muf18 pełna zgoda, bardzo podoba mi się to co napisałeś. Też raczej szukam ICO z teamem pełnym zapału do pracy nad projektem a nie liczącym kasę. Odnośnie DeepOnion to premine który robi stake od razu pachnie scamem. Nawet jeśliby rozdawali po 10 tysi tygodniowo to ja się trzymam z daleka. Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas.

Skąd takie informacje o stakowaniu preminu przez Deva?!
Jakoś nigdzie nie znalazłem takiej informacji.
Każdy woli to co lubi. Nie lubisz  - ok. Twój wybór. Więc w czym problem?!

" Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas" A zastanawiałeś się kolego dlaczego takie są zasady? Hm... coś jakby inwestycja długo terminowa... hm...

A ICO jakie mają zasady? Kupujesz ICO i co? Sprzadajesz od razu? hehehe

Airdroped coins są za darmo. No za 10 postów tygodniowo. Ale Polak to maruda i dalej mu źle. Pomarudzmy. Jaki scam jest w rozdawaniu monet?! Filozoficzne podejscie macie panowie.

Miłego wieczoru Smiley

Info tu z forum, z ich głównego wątku. Nie sprawdzałem dokładnie, tylko ktoś to cytował więc możesz ew. mnie wyprowadzić z błędu jeśli to nieprawda.

ICO mają takie zasady, że kupujesz i jak tylko pojawi się coin na giełdzie możesz od razu sprzedać. To chyba normalne Smiley

Tak, coiny są za darmo, ale stawiasz na szali swoją reputację nosząc sygnaturkę, więc ja sobie to po prostu odpuściłem. Nie marudzę, tylko wyrażam swoje zdanie na publicznym forum. Tak to chyba działa, nie? Tongue

Może trochę filozoficzne, ale aktualnie mamy taką ilość projektów blockchain, że można przebierać i wybrać takie, które nam odpowiada. Airdropów też jest sporo.

Pozdrawiam!
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 06, 2017, 09:41:31 PM
 #33

Dywagacje. No wiadomo, że jak ICO sie pojawi na giełdzie to możesz sprzedać, ale jest pytanie: czy sprzedajesz taniej niż kupiłeś?! Czy inwestujesz długo terminowo licząc na bądź co bądź zysk?!
Biorąc udział w airdropie też możesz sprzedać, czy ktoś Ci zabroni? To Twój wybór czy chcesz wspierać daną crypto czy rezygnujesz i sprzedajesz.
Mówisz o reputacji poprzez podpis... no cóż sygnaturka to tylko reklama. Przynajmniej dla mnie. U Ciebie też jest sygnaturka. Co to ma do reputacji? Nie wiem.

Dobrze mówisz: "aktualnie mamy taką ilość projektów blockchain, że można przebierać i wybrać takie, które nam odpowiada. "

Tym optymistycznym akcentem idę zasadzić cebulkę.

Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 06, 2017, 09:49:03 PM
 #34

Tak reklama. Ale zwolennicy cebul obklejają cały swój profil i prawie w każdej wypowiedzi coś wtrącają nt. Cebul. To jest dla mnie właśnie toksyczne i niedojrzałe. Jak wspieram xxx coina to już wystarczy, że nosze jego sygnature, czy dostaje coś za to czy nie, a nie obwieszam łancuch sygnatur i w co 2 wypowiedzi "cebule to, a cebule tamto". Ja w taki projekt nawet 1 satoshi bym nie zainwestował nawet jakby wypalił do 1000$. Trzeba mieć umiar w martketowaniu i shillowaniu po forach.
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 06, 2017, 09:55:34 PM
 #35

Tak reklama. Ale zwolennicy cebul obklejają cały swój profil i prawie w każdej wypowiedzi coś wtrącają nt. Cebul. To jest dla mnie właśnie toksyczne i niedojrzałe. Jak wspieram xxx coina to już wystarczy, że nosze jego sygnature, czy dostaje coś za to czy nie, a nie obwieszam łancuch sygnatur i w co 2 wypowiedzi "cebule to, a cebule tamto". Ja w taki projekt nawet 1 satoshi bym nie zainwestował nawet jakby wypalił do 1000$. Trzeba mieć umiar w martketowaniu i shillowaniu po forach.

No i zgadzam się. Ja też bym nie zaniwestował nawet 1 satoshi. I nie zainwestowałem. Każdy promuje w taki sposób jaki uważa za słuszny. W tym temacie DeepOnion jest o cebulach. Może i toksyczne ale skuteczne i efektywne.
Jest campania to promuje. I jeszcze 32 tygodnie będe promował, a póżniej zobaczymy. Może kupie sobie yacht. Smiley
Ahoy Cebulowi PIRACI na bitcointalk.  Grin

Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 07, 2017, 10:12:00 AM
 #36

To jest dowód stake'owania
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057229.msg21597131#msg21597131
Cały wątek opisuje schemat, jakim się posługują "twórcy", którzy oczywiście są nieznani (nie wiem, na ile można wierzyć, ale ktoś mówił, że to ruscy scamerzy z Torcoin).

No więc widać, jak super ten projekt, ogólnie nic tylko inwestować. A robię z siebie idioty na forum, rzeczywiście nic nie kosztuje, ale mimo wszystko - nie chciałbym tego robić, chociaż większość pewnie nie zważa na to, i spamuje.

Już ostatnio mieliśmy ChainCoin'a i HODL team, hehe. Tylko robicie szkodę, tym którzy Wam uwierzą, że naprawdę coś ten projekt zmienia, chociaż już styl w jakim piszecie, ewidentnie pokazuję, że oprócz pompowania nie ma tu żadnego znaczenia co ma unikalnego dana krypto (oprócz tego, że istnieją dziesiątki anonimowych walut).
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 07, 2017, 12:14:38 PM
 #37

Wow udowodniłeś mi. Ale ja naiwny jestem.  Grin Pokaż adres stakowania. LOL Gdzie ten dowód? To że ktoś napisał że to scam nie czyni tego żadnym dowodem. 26 stron dywagacji o tym że tak na prawde nikt nic nie wie kim jest Dev.
Wieś, żenada.
Czas pokaże kto się wyłoni zza kotarki.
Tym czasem shilluj swoje dowody dalej. A społeczność ONION rośnie w siłe. LOL
Zajmij się czymś produktywnym kolego.


Nic
muf18
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 310


View Profile
September 07, 2017, 12:25:47 PM
 #38

Z kimś kto nie rozumie, i nie ma za bardzo pojęcia nie chcę rozmawiać, ale przedstawię dowody stake'owania, żeby pokazać, że się nie mylę:
http://deeponion.network/tx/e266c8a007396517566324dd7769506e0919af2478b067990b51d88466fe66dd
http://deeponion.network/tx/e44a3c4086cc11c232530f66d6c1cd6e3de2ab965e0956e91598c51a016eb9a5
http://deeponion.network/tx/229c0de494133807cd7ed97d5f656a87ce1e77b7eef7e11c90fd59d84a0634cc
http://deeponion.network/tx/87e725a6666d08429d9b3497a2e714a6d6daf97c18515d79c58105f3e6ace6fa
http://deeponion.network/tx/7b06a00f9fcdc06f5fcc1a812e8825ea97e64363cc1cbad3ddd200895ded6907

Codziennie dochodzą nowe...

Zawsze ten sam adres: DhWJMa5kGNQ5iXGNoquRZQKSmARw1DyS2Z
Który to się odwołuje do: http://deeponion.network/address/DhWJMa5kGNQ5iXGNoquRZQKSmARw1DyS2Z - Premine 1

Kolejne adresy, gdzie są stake'y:
http://deeponion.network/address/Dd6u3TJR6nRzutSpYbHDW88KoAyQ1BpL4j
http://deeponion.network/address/DZUGGxKWYBKkiSGNSBx62D6ury9uYggdJC

Wszystko widać. Pewnie i tak jesteś tego świadomy...

Dziękuję bardzo mam nadzieję, że w końcu skończysz to.
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 07, 2017, 02:09:32 PM
Last edit: September 07, 2017, 02:56:39 PM by Pilasu
 #39

 Grin Myślę że teraz Ci ulżyło. LOL
No to jest dowód. Są adresy.
Ale co to tak na prawdę zmienia. Staking innych się zwiększy z liczba kolejnych zrzutów airdropu. Taka strategia.
Skończę to? W sensie co?! Otrzymywać airdrop? Tak skończę za 32 tury.

Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
September 07, 2017, 03:32:36 PM
 #40

deepONION Faucet.

https://deeponion.exvulgusscientia.com/

Nic
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!