Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:36:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 20660 times)
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
October 09, 2017, 09:15:09 PM
 #61

@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 09, 2017, 11:41:16 PM
 #62

@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Dzięki. No wiadomo portfelik cały czas online Smiley Z każdym airdropem coraz większe stake'i wpadają. Całość coraz bardziej zdecentralizowana. Trzymam kciuki za ten project. Pozdro

Nic
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
October 10, 2017, 02:30:50 PM
 #63

@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Dzięki. No wiadomo portfelik cały czas online Smiley Z każdym airdropem coraz większe stake'i wpadają. Całość coraz bardziej zdecentralizowana. Trzymam kciuki za ten project. Pozdro
Czy wraz z większą ilością ONION w portfelu zauważyłeś częstsze naliczanie stake'ów czy są to po prostu większe wartości ale w takim samym odstępie czasowym?
Helsing
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 102



View Profile WWW
October 10, 2017, 08:04:35 PM
 #64

Z tego co ja wiem to nie, jedynie ranga na forum ma znaczenie i według niej dostajesz x udziałów.

Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 11, 2017, 05:25:24 PM
 #65

@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Dzięki. No wiadomo portfelik cały czas online Smiley Z każdym airdropem coraz większe stake'i wpadają. Całość coraz bardziej zdecentralizowana. Trzymam kciuki za ten project. Pozdro
Czy wraz z większą ilością ONION w portfelu zauważyłeś częstsze naliczanie stake'ów czy są to po prostu większe wartości ale w takim samym odstępie czasowym?
I częściej i większe stake'i. Pre mine nie jest już taki duży i daje ciut wiecej zarobić. Z każdym airdropem będzie lepiej Smiley

Forum rank ma tylko znaczenie w ilości Onionków w airdropie nie ma się ni jak do stake'ów.

Nic
Helsing
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 102



View Profile WWW
October 12, 2017, 12:45:27 PM
 #66

Kurde nie przyjeli mojej kandydatury... Niby konto reaktywowane i za dużo postów (jakoś średnio 2 dziennie...). To ja nie wiem o co chodzi. Niby jak przyczynie się do aktywności związanych z DeepOnion to "może" dev przyjży się mojej kandydaturze raz jeszcze... Czy jest sens w ogóle walczyć o to czy lepiej skupić się na innych projektach?

wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
October 12, 2017, 04:27:19 PM
 #67

Kurde nie przyjeli mojej kandydatury... Niby konto reaktywowane i za dużo postów (jakoś średnio 2 dziennie...). To ja nie wiem o co chodzi. Niby jak przyczynie się do aktywności związanych z DeepOnion to "może" dev przyjży się mojej kandydaturze raz jeszcze... Czy jest sens w ogóle walczyć o to czy lepiej skupić się na innych projektach?
Powiem Ci szczerze tak.. Ja już przez to samo przeszedłem mimo moje wyższego statusu konta od twojego i jako takiej aktywności zostałem wrzucony na Blackliste.. Jak zobaczysz dokładniej moje konto jest od Stycznia 2014r. na tym forum - mało osób może pochwalić się takim wynikiem w obecnych czasach. Wyjście z tej blacklisty jest bardziej trudne niż się niektórym osobom wydaje, NIESTETY. Możesz próbować, ale uważam, że twój wkład w rozwój community musiałby być naprawdę cholernie duży abyś został doceniony. Czyniąc długą historię krótką - spróbować można, ale stosunek ryzyka do reward w mojej opinii nie jest warty tego biorąc pod uwagę ile obecnie jest projektów oferujący bounty campaign w sygnaturkach Smiley
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 14, 2017, 06:59:37 AM
 #68




Hey wszystkim Cebulkowiczom. Jak Wam zleciał piątek trzynastego?
Kolejne 828 Onion wpadło do portfela. No to oby do piątku.

Nic
caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 824
Merit: 512



View Profile
October 14, 2017, 07:16:35 AM
 #69




Hey wszystkim Cebulkowiczom. Jak Wam zleciał piątek trzynastego?
Kolejne 828 Onion wpadło do portfela. No to oby do piątku.
Jak zleciał 13 piątek osiągnęliśmy nowe ATH w Bitcoinie więc chyba bardzo dobrze Wink
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 14, 2017, 07:18:04 AM
 #70

Coś mi sie wydaje że to jeszcze nie koniec. Tak więc robie popcorn i oglądam wykresy Wink

Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 17, 2017, 02:38:23 PM
 #71

Achtung achtung. Czytaliście już o uwierzytelnianiu dokumentow w blockchainie? #Deepvault to umożliwia wprost z nowego portfela #DeepONION


Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 17, 2017, 02:42:05 PM
 #72

I jeszcze bardzo ciekawe porównanie monet z zaimplementowanym TORem


Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 18, 2017, 08:47:16 PM
 #73

Uwaga uwaga. Ładownie już załadowane, gotowe do startu i zrzutu.



Nic
Helsing
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 102



View Profile WWW
October 19, 2017, 09:20:36 PM
 #74

Jeden z lepszych airdropów ale niestety/stety grupa jest mocno zamknięta, a chętnie bym dołączył, no nic trzymam kciuki za wasze zyski i oby równie ciekawy projekt wpadł w przyszłości.

Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 20, 2017, 03:47:06 AM
 #75

No zgadza się. Niestety można się przyłączyć od forum rang Member.

Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 29, 2017, 01:35:05 AM
 #76

Uwaga Uwaga! Achtung Achtung! Caution Caution! Nowe zasady Airdropu nastały! Załapiecie się?



Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 29, 2017, 01:43:20 AM
 #77

Odwiedziliście już odświeżoną stronę deeponion? WOW się zmieniło.

Zapraszam!!!




Nic
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
October 29, 2017, 09:46:40 PM
 #78

Uwaga Uwaga! Achtung Achtung! Caution Caution! Nowe zasady Airdropu nastały! Załapiecie się?


Zdecydowanie za późno, zdecydowanie... Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale, takie mam wrażenie czy dopiero teraz ktoś pomyślał nad zrobieniem tego system Airdrop w jakiś sensowny sposób?
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 30, 2017, 05:11:40 PM
 #79

nie no teraz w piątek będzie już #16 airdrop z #40. co tydzień było do tej pory około 280 uczestników. Teraz będzie raczej zdecydowanie wiecej.

Nic
Pilasu (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
October 31, 2017, 10:21:16 AM
 #80

Nowe zasady, nowy AIRDROP! DeepOnion zaprasza. Weź mnie za darmo Smiley RUNDA #16


Nic
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!